Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szépségipar és a férfiak összeesküvése fórum

A szépségipar és a férfiak összeesküvése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szépségipar és a férfiak összeesküvése

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
528. gribedli*** (válaszként erre: 526. - Ca24ec1701)
2014. máj. 29. 10:02

Ezt meg annak sem neveznem. Nem osszeeskuves, hanem szeperzek, de sokan nem tudnak elvonatkoztatni a latvanytol, a vegeredmenytol, ezert jogos, hogy legyen kicsit korlatozva a photoshop.


De ha megnezzuk, mar a kozepkorban a festok sem festhettek akarmit a vaszonra, ugy kellett megorokiteniuk a klienst, ahogy az elkepzelte, maskulonben nem vette meg a portret. Ugy, hogy hasonlitson ra, de legyen egy kicsit szebb. Ez mar egy korabeli photoshop volt, megsem csinaltak belole ekkora ugyet:)

527. gribedli*** (válaszként erre: 525. - Ca24ec1701)
2014. máj. 29. 09:58

Ez igaz, van egy csomo ilyen video. De nem arrol van szo, hogy az osszes modell atlagos kulseju vagy csunya lenne. Itt egy atlagos not photoshoppoltak modellnek, de csak egy kep erejeig. Egy igazi szep modell kepeit is kell photoshoppolni de o az eletben is szebb a tarsainal, nem minden csalas.


Nezz csak par resz erejeig modell reality-ket: America's Next Top Model, Face stb.


Ott nincs ido photoshoppolni, hiszen mozgasban vannak, video. Az elso par epizodot erdemes mindig megnezni mert ott meg vannak kb. 100-an a lanyok es ezek kozul valasztanak ki 20-at. Na, de az a 100 is mar nagyon csinos, es csalas nelkul. Mert smink nelkul is kell mutatkozniuk, szep testuk es szep arcuk van, nyilvan a karakteresebbeket valasztjak ki kozuluk, de azert megnezni egy ilyen epizodot ad egy korkepet a mai szepsegekrol. Es arrol is, hogy nagy reszuk ugye a legcsorobb korulmenyek kozul jon, pont a penzert nevezett be, szoval ez is altalanositas, hogy vannak szazezreik magukra. Egy francokat. Majd ha az alap szepsegebol modell lesz (de mert szep volt ELOTTE is), akkor majd lesz penze ezt a szepseget jol konzervalni de a lenyeg az, hogy elotte is az volt. Ha minden atlagnobol lehetne csodat krealni egy kis penzzel, de ez nem igaz, mert a szepseg termeszetes is, vagy van, vagy nincs. Termeszetes, festoi szepseg letezik es vannak ilyen nok, lanyok es anelkul, hogy sokba kerulne nekik, ugyhogy nem kell ellenerzeseket taplalni, hogy peeersze, mert neki van ra penze, peeeersze mert photoshoppoltak.

526. ca24ec1701 (válaszként erre: 525. - Ca24ec1701)
2014. máj. 29. 03:10
a videó megnézése után nyílvánvalóvá válik, hogy ez nem a férfiak összeesküvés elmélete, hanem a szépségiparé. :)
525. ca24ec1701 (válaszként erre: 26. - J.Sys)
2014. máj. 29. 03:03

" Azokról a tipikus playmate csajokról írok, akiknek mindig belőtt a séró, folyton toppon vannak, egy pattanásuk sincs, nyilvánvalóan havi többszézezret költenek magukra, és tele vannak a férfimagazinok vele. Na, és ha én, vagy ti, mint "átlag" nők mondjuk elkezdünk úgyszintén folyton talpig sminkben járni, jó hajjal, és havi 150 ezret költünk kozmetikai kezelésekre..."


Na itt van a tökéletes megtévesztés, a szépségipar részéről. Azt gondolják sokan, hogy egy topmodell többszázezret költ magára. Nézzünk csak bele ebbe a kis leleplező filmecskébe, hogy varázsolnak a szemed előtt 37 másodpercben, tökéletes nőt:)


[link]


Megdöbbentő. Ezeket a stábokat a legnagyobb kozmetikai cégek szponzorálják, hogy ösztönözze a nöket, a minél több és drágább termékek megvásárlására, hogy a bevételeiket évről évre növeljék :)

524. eb85e22a13 (válaszként erre: 523. - Grizus)
2014. máj. 24. 01:01
Igy van, egyetertek.
523. grizus
2014. máj. 24. 00:25
Nem azt mondom, hogy ne lehetne kivizsgálásokra járni, vagy hogy teljesen inkompetensek a gyógyításban. Van, amit tudnak, pl. műteni. Ezt el kell ismerni, anyukámat pl. másfél éve egy zseniális sebész műtötte, tkp. az életét köszönheti neki. De mondjuk egy betegségnél, mivel nem a teljes embert látják, inkább csak találgatnak. Jobban hiszek a keleti, pl. kínai orvostudománynak, ahol a teljes embert látják, felmérik a mindenféle testi, sőt lelki jelek alapján.
522. eb85e22a13 (válaszként erre: 521. - 3ceaf21574)
2014. máj. 23. 23:43

Jol teszed. En is ritkan. Magan laborokban vegeztetem el a vizsgalatokat,amire kivancsi vagyok,vagy ami szukseges.A gepeknek jobban hiszek,mint az orvosoknak.

Csak nogyogyashoz jarok ,es fogorvoshoz. Az elsohoz akkor is ha nincs gond, bizonyos idokozonkent,de ez noknel lenyeges. Fogorvoshoz ha gond van, ill.oda is atnezetni,hogy ne is legyen.

521. 3ceaf21574 (válaszként erre: 520. - Eb85e22a13)
2014. máj. 23. 23:30
Nem is járok dokihoz :)Őszintén mondom.
520. eb85e22a13 (válaszként erre: 514. - Grizus)
2014. máj. 23. 23:14

Leirtam,h.hany evesek. Abban viszont egyetertek, hogy nagyon sok orvos pial, kb.annyi,mint muvesz.:)

Es ja, a legtobb nem tud gyogyitani.

519. grizus (válaszként erre: 518. - 3ceaf21574)
2014. máj. 23. 23:10

Nem is volna ezzel baj, ha kultúráltan innánk. Mondjuk én úgy iszom most már, kábé egy hét alatt iszom meg egy-két deci bort... Ennél lehet többet, de miért kell úgy, mint az állat?

Müller Péter írt erről egy nagyon jót a Boldogság című könyvében. Konkrétan azt, hogy Jézus is ivott és nem is tiltotta meg az ivást. A bor mértékkel isteni nedű. Annyit kell inni, ha valaki akar, amennyitől kellemesen érzi magát, picit lehet mámoros, de az ott elég. Állatba átmenni minek? Onnantól lesz ördögi a dolog.

518. 3ceaf21574 (válaszként erre: 517. - Grizus)
2014. máj. 23. 22:52
Pontossan Hofi jutott eszembe mikor olvastam a hsz-ed ,és aztkell mondanom hogy egyetértek.
517. grizus (válaszként erre: 516. - 3ceaf21574)
2014. máj. 23. 22:46

Igen, ez tény.

Bár azt nem tudom eldönteni, hogy az előző hsz-edben csak gúnyolódsz, vagy egyetértesz? Végül is mindegy. Már Hofi megmondta: "csak az ürge nem iszik...".

2014. máj. 23. 22:43
A hatalmas igazság az hogy mi egy jókis piás ország vagyunk:)
515. 3ceaf21574 (válaszként erre: 514. - Grizus)
2014. máj. 23. 22:42
Nagyon nagy!!!!:)ezt most komolyan megaszontad:)))
514. grizus (válaszként erre: 506. - Eb85e22a13)
2014. máj. 23. 22:39

Ezek hány éves emberek voltak? Szerintem a vad piálások inkább fiatalabb korban jellemzők. Én is buliztam, meg egyedül is ittam itthon, mint az ökör - elmúlt.

Ha a foglalkozások szerinti piálást nézzük, biztos vagyok benne, hogy több kőműves iszik, mint művész. Bár a "művész" szót én se aggatnám mindenkire, akinek diplomája van róla. Legalább annyi ügyvéd vagy autószerelő piál, mint ahány színész. A rockzenészeknél lehet, hogy több van, foglalkozási ártalom, meg hajlam is, buli van. De a legtöbb piás az orvosok között van, állítólag - ezt már Csehov megírta. Valahogy el kell tudni viselni a fájdalmas felismerést, hogy nem tudnak gyógyítani. Tisztelet a kívételnek.

513. 130454e42d (válaszként erre: 512. - 3ceaf21574)
2014. máj. 23. 20:03
Nem kétlem, hogy nagyon jók, hatalkmas zenei műveltséggel. Az, hogy valaki jó szakember, iparos egyáltalán nem degradáló jelző. De a művész, főleg az alkotóművész más.
512. 3ceaf21574 (válaszként erre: 511. - 130454e42d)
2014. máj. 23. 17:51

Nemondmár hogy a nemzeti filharmónikusok vagy a rádió esetleg az operaház akár a Dohnányi Ernő szimfónikusai iparosok lennének?

Sok zenészt ismerek közüllük és ők valóban bárhol megálják a helyüket,mert valóban magas szintű a Magyar zenei képzés.

511. 130454e42d (válaszként erre: 510. - 3ceaf21574)
2014. máj. 23. 13:22

A zeneakadémiát végzettek nagy része megmarad iparosnak, bármi van a papírjukon.

A művész szintet kevés éri el, közülük a zseni még kevesebb.

Viszont a művészek közül sokan nem végeztek zeneakadémiát.

510. 3ceaf21574 (válaszként erre: 509. - 130454e42d)
2014. máj. 23. 13:15

Zenetanári diplomája van tudom,de egyébként meg rátapintottál a lényegre mert az első lépésban a hangszeres játékot valóban mesterség ként kell tanulni,és csak a további lépcsőfokokon lehet az emberfiából művész.

Divat lett hogy mindenkire azt mondják hogy művész ,pedig közel sem azok.

És van egy külön kategória amihez valóban nemszükséges a papír méghozzá a zseninek,de zseni a hétmilliárdból kb ha párezer van akkor is sokat mondok.Tehát a botcsinálta önjelölt exhibicionista akit kellően felfuttat a média nahát az még fényévnyire van a művészettől,pláne a zsenialitástól.

509. 130454e42d (válaszként erre: 502. - 3ceaf21574)
2014. máj. 23. 12:37

Trombitaművész és zenetanár. Nem tudtad :)

Papíron művész. Mint az akadémiát végzettek többsége.

Nem a papírtól lesz valaki művész, ahhoz más kell. Jó iparos lehet.

508. Érdekes73 (válaszként erre: 507. - Gribedli***)
2014. máj. 23. 12:01
Hullócsillag volt de tehetséges... Csak nem kapott olyan szerepeket ahol megmutathatta volna magát talán csak a Kallódó emberekbe...
507. gribedli*** (válaszként erre: 505. - Grizus)
2014. máj. 23. 09:35

Akar tul is idealizalhatnank, aki koldusbol lett kiralylany, megerdemli:))))


Igaz, hanyatlott is, de semmi sem orok. Egyebkent sok szinesz, akivel együtt dolgozott, igenis az egyik legtehetsegesebb szinesznonek tartotta, ambivalens termeszetetol fuggetlenul , szoval naaa, idealizaljuk mar tul!:)

506. eb85e22a13 (válaszként erre: 504. - Grizus)
2014. máj. 23. 02:21

Benne vannak a 20%- ban ezek szerint.:) Kb.10edjere irom,hogy ez nem azt jelenti,hogy minden muvesz ilyen. De rengetegen.

Mint ahogy irtam ismerek szineszeket,festoket, grafikusokat. 30 felettiektol kb.60 eves korig.Nem egy tarsasagbol.Kb. 50 emberrol beszelek. Ezek kozul szinte mind iszik, vagy cuccozik,v.mindketto.

Ehhez jonnek meg a vendeglatos eveim alatt gyujtott tapasztalataim. Azok is ugyanezek. Es itt nem arrol van szo,hogy neha napjan elmentek a tarsasaggal,es felontottek a garatra,hanem konkretan mindennap, vagy hetente tobbszor reszegsegig..Olyan fetrengeseket lattam ,hogy az ember el sem hitte volna,ha nem latja..

505. grizus (válaszként erre: 487. - 3ceaf21574)
2014. máj. 23. 02:00

Ki idealizálta túl?

Igen, szerette a pezsgőt, tolta a gyógyszereket. Lelkileg labilis, túlérzékeny ember volt, ezt a családjából hozta anyai ágon. Egyébként elég sokat szenvedett, endometriózisa volt, nem ismerem ezt a betegséget, de úgy tudom, sok fájdalommal jár. Állítólag nem is a pasikhoz vonzódott igazán, hanem a nőkhöz. És biztos volt még egy csomó baja, mint mindenkinek, de mit változtat ez azon a tényen, hogy egy édes, szexepiles, babaarcú, bájos kis nő volt, nem is tehetségtelen és milliók vágyának tárgya, nem véletlenül?

504. grizus (válaszként erre: 447. - Eb85e22a13)
2014. máj. 23. 01:56

Ez előítélet.

Apám színész volt és elég szordínósan ivott, ünnepekkor pl. Öcsém is max. annyit iszik, mint egy átlagember, ő is színész. És még sorolhatnám.

503. grizus (válaszként erre: 465. - A0c1361e44)
2014. máj. 23. 01:54

Mert jó!

Amikor lefekszel hátra úgy, hogy befekszel a két térded közé, az baromi jó érzés. Érzed az izmaidat, a hajlékonyságodat, az erőt, állati jó.

Kár, hogy mióta meghíztam, egyszer se feküdtem be... De emlékszem, hogy milyen jó volt.

502. 3ceaf21574 (válaszként erre: 500. - 130454e42d)
2014. máj. 23. 01:04

Na ezt is írtam hogy nem az 5 éves akadémiát végezte el hanem a tanárképzőt tudtam tudtam:)))))

Soha nem volt trombitaművész.Látod ez a média hatalma tanári diplomára ,már művésznek titulálják ,pedig nem az.Tehát a Liszt Ferencz zeneművészeti főiskolának két kara van.Az egyik a tanárképző ami 4 éves,és a másik az akadémia ami pedig mint már említettem 5 éves.Tehát ő a tanárképzőt végezte el így hivatalossan nem használhatja a trombita művész titulust.

501. gribedli*** (válaszként erre: 476. - A0c1361e44)
2014. máj. 22. 22:52

Mert nem vagy az. De aki hajlekony, annak semmilyen fajdalmat nem okoz. Es amugy tenyleg szexi, szexibb jarasa van egy hajlekony nonek, mint masoknak, mert a csipoje nem merev, mint pinocchio, hanem mindenfele kimozog (harmonikusan).


Es igen, nagyjabol meg lehet mondani akar arrol is, hogy valaki hogy jar az utcan, hogy o az a tipus-e, aki tud spargazni:))) ezt az tudja igazan megmondani, aki nap mint nap hajlekony emberek kozott van, mert ez lesz a megszokott es a tobbi ember szamukra mind tul mereven jar, vagy ha riszalni probal, ugy riszal mint pinocchio es nem ugy mint egy szambatancosno

2014. máj. 22. 22:48

A jelenlegi XXIII. kerületben, Soroksáron végezte el az ének-zenei általános iskolát, majd a Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskolába került, később pedig a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskolán – mai nevén: a Zeneművészeti Egyetemen – trombitaművészi és zenetanári diplomát szerzett.

Idézet innen: [link]

Elvégezte, tehát zeneművész :)

499. 3ceaf21574 (válaszként erre: 497. - 130454e42d)
2014. máj. 22. 22:45
Nem hinném hogy elvégezte a zeneakadémiát,na persze még az is lehet,de ő egy üzletember.Konkrétan nem a trombitálásból él.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook