Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szépségipar és a férfiak összeesküvése fórum

A szépségipar és a férfiak összeesküvése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szépségipar és a férfiak összeesküvése

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
378. grizus
2014. máj. 20. 22:52
Egyébként pedig lehet, hogy a legszebb nő még mindig Marylin Monroe.
377. grizus (válaszként erre: 345. - 3f3949edc4)
2014. máj. 20. 22:51

Igen, az vicces.

Annácskában az az érdekes, hogy folyton olyan helyzetekbe keveredik, amik ki akarják belőle hozni a normális, szerény, egyszerű nőt. De ő nyomja tovább a barbie-vonalat, amig még lehet. Mi lesz húsz vagy akár csak tíz év múlva?

2014. máj. 20. 22:13
Hehh :DD és most épp a fehérjémet iszom :)
375. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 374. - Eb85e22a13)
2014. máj. 20. 22:12
Jaja én is ezeretek sminkelni :) és én is odafigyelek,h amit eszek/eszünk az jó legyen és ne valami müanyag szar.
374. eb85e22a13 (válaszként erre: 370. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 20. 22:02

Nem en allitottam,hogy masok miatt csinalod:)

En is rabiznam a fodraszra szivesen, de nincs ra keret. Nalam a legfontosabb amire koltok az egeszseges kaja. Ha van plusz penz, szinten ilyen jellegu dologra koltom. De ha jol allnek, en is fodrasznal csinaltatnam, mert utalok hajat festeni.

Hosszu, fekete es minden tiszta festek utana..

Sminkelni viszont imadok.

373. eb85e22a13 (válaszként erre: 369. - A0c1361e44)
2014. máj. 20. 21:55
Nekem nem szaraz a borom, az kivetelesen eddig elkerult.
372. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 358. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 21:06
Nem volt éppen leányálom,de nem volt a lábadozás olyan hosszadalmas. Nekem volt pár más mütétem betegség miatt ,azokat mivel betegségek voltak jobban megszenvedtem. Bár ez is túlzás,mert nem szoktam engedni magamnak a szenvedést,adok magamnak mütétek után 2-3 hetet,hogy össze szedjem magam és kész. Nem azt mondtam,hogy hobbiból csinálom! Ki az a hülye aki hobbiból csináltatja? Hanem azt,hogy én döntöttem el és saját magam miatt,hogy megcsináltatom a melleimet és igen beválallva azt is ezzel,hogy egyszer még kell cserélnem. És annyit mondtam ill. irtam még,hogy hidd el nekem mert ez igy van. Ha nem igy lenne bevallanám mert minek irogassak itt vadidegeneknek valótlan dolgokat? Nincs értelme. Ezért hát ha nehéz is ,de le kell nyelned ezt a békát,hogy bizony vagyunk páran akik saját maguknak csináltatnak szilikonciciket.
2014. máj. 20. 21:05
Mintha tehenvasar lenne:-D En a ferjemmel igy nezem ezt a vilagot es a sok dekoltazst, szilikont, stb. Jokat nevetunk. Persze edzek, meg igyekszem adni magamra. De nem sminkelek, mert nekem az olyan mint egy alarc. Reggel ugyanaz a no nez ram, aki egesz nap. Es en szeretem ezt a not:-)
370. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 360. - Eb85e22a13)
2014. máj. 20. 21:00
Ja ha már itt tartunk, évek óta van mükörmöm és szeretem. Smink és egyéb tetoválásaim is vannak mert tetszik és szeetem. Piercingem is van. És én nem magamnak festem a sörényemet inkább a fodrászomra bizom,a lábimon a géll lakkozást is pedikürös csinálja. Mégis én még mindig nem érzem azt,hogy én ezt mások miatt csinálom évek óta ahogy a cicimet sem.
369. a0c1361e44 (válaszként erre: 366. - Eb85e22a13)
2014. máj. 20. 20:59

Igen! Én is pont ezt írtam:)

Sanos ez van. Valami elromlott bennünk, ami ellen nem tudunk tenni. Ilyen a bőrszárazságunk is. Persze ez alapján is már jó ráncosnak kellene lennem.

368. a0c1361e44 (válaszként erre: 365. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 20:58

A barátnőm is szőke, de azért őszülget. Igaz, neki nem látszik annyira.



Én nem azért őszülök, mert dohányzom és ha az ilyen sztereotipiák igazak lenne, akkor egy ráncos vénasszonynak kellene lennem a sok cukor miatt. De nem vagyok az. Ez genetika kérdése, illetve esetleg betegség függő.


Nekem barna hajam van és az ősz hajam pedig hófehér, így igen feltűnő az a néhány szál is és inkább befestem. A családomban nem jellemző az őszülés. A bátyámnak még mindig nincs őszhaja pedig ő is dohányzik. Az apukám 55 évesen halt meg és neki a halántékánál volt mindkét oldalon 5-5 szál. A nénikéim 70 felé közelednek és alig van őszhajuk, a pajzsmirigy beteg nénikémnek 1 tincs őszhaja van.


Nekem is a pajzsmirigy betegségem miatt lehet ennyi, mert nem kellene lenni. A betegséggel viszont nem tudok mit tenni, mert ez is genetikus. Ja, és én 47 éves leszek lassan. Az első ősz hajam kb. 5 éve nőtt ki a műtétem környékén.


Tehát, a szőkehajnál nem igaz amit írsz, inkább az az igaz, hogy abban nem olyan feltűnő.

367. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 357. - Eb85e22a13)
2014. máj. 20. 20:58
Nekem ezzel nincs ilyen tapasztalatom.
366. eb85e22a13 (válaszként erre: 365. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 20:54

A szuleim eros dohanyosok.:)

Irisz, es en pmirigyesek vagyunk. Alt.ok hamarabb oszulnek.

365. gribedli*** (válaszként erre: 364. - Eb85e22a13)
2014. máj. 20. 19:23
En nem azzal hoztam osszefuggesbe, hogy szulo-gyerek, hanem azzal, hogy o is szoke es a szoke hajhoz kevesebb pigment kell, ennyit erofeszites nelkul tovabb is ki tud termelni a hajhagyma, a fekete hajhoz tobb pigment kell, ezert naluk gyakori, hogy korabban oszulnek, mint a szokek. De meg az ezustszokeknel is elegge beleolvad az osz hajszal, ennel sotetebbe mar nem. Plusz a dohanyzas is elorebb hozza, pl. Irisz, ha jol tudom, dohanyzik is.
364. eb85e22a13 (válaszként erre: 363. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 18:50
Nalunk Anyukam , Apukam 55 folott kezdett oszulni, egyik nagymamam 60 felett, de nekem,es tesomnak is van nem keves osz hajszalunk. Szoval nem biztos, hogy az lesz, ami a szuloknek,nagyszuloknel..,sajnos.
363. gribedli*** (válaszként erre: 361. - A0c1361e44)
2014. máj. 20. 18:23

Szerintem nem varakozas kerdese, ugy ertem, akiket ismerek, ukranokat, rettenetesen gyorsan no a hajuk. Es nem tesznek erte semmit. Persze, mas teren elegge le vannak maradva: fogak. Nem ismerek 25 even felul egyet sem, akinek meglenne az osszes foga, gyakorlatilag ettol a kortol kezdve mar az egesz felso fogsoruk undorito korona (szurke tovekkel, bleah). Szoval mar arra is gondoltam, hogy ez naluk genetikus lehet, a kalcium megy mind a hajuk fenntartasahoz es a fogaik meg emiatt hullanak:)))


Nekem valoszinu, hogy nem is fog oszulni 60 elott, mert apukam is szokes, en szoke vagyok es a sotetebb szinekkel szemben kesobb oszul. A hosszaval is megbaratkoztam, igy jo. Megis, amulok-bamulok, mikor 5 centi atmeroju vaskos lofarokba kotott seggig ero hajakat latok es tudom, hogy nem mu. Ja, es azt mondjak, hogy kethetente mossak, ezt neked varosi szmog!:D

362. a0c1361e44 (válaszként erre: 343. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 18:15

Hát nem tudom...

Nekem általában V kivágású felsőim vannak, mert amióta pm. műtétem volt nem bírok elviselni semmit a nyakamon és a kulcs csontom alatt sem. Így igen, időnként kocsmárosnésnak is hathatna, de nekem nem nagy a cicim, még nem csúnya a dekoltásom sem. Nem tudom mi lesz, ha el kezd ráncosodni, öregedni....


Ja, és nem az a célom, hogy bámuljanak,illetve, hogy kirakjam.

361. a0c1361e44 (válaszként erre: 342. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 18:09

Igen, sokszor én is azt gondolom, hogy feleslegesen teszik a hajukkal a nők, amit tesznek, mert amúgy is szép a hajuk.


Van egy ismerősöm, akinek úgy volt póthaja (még régebben), hogy egy csipesszel kellett hozzárögzíteni a saját hajához. X idő múlva kihullott szinte az összes haja a csipesznél.

Megérte? Nem hiszem.


Sosem volt fenékig érő hajam, mert nem tudom kivárni? Én azt mondom, hogy egy bizonyos hossz után már kényelmetlen, mert feltűzve húzza fejbőrömet, leengedve nyáron meleg. Akkor szoktam levágani, amikor el kezdek copffal aludni:)


Nekem max. váll alá kb. 10 cm-re nő meg. Pont elég. Sajnos már festeni kell, mert őszülök:)


A férjem szokta mondani (neki hullámos haja van)Ö, hogy a göndörek egyenes hajat, az egyenes hajúak göndöret, a rövid hajúak hosszút, a hosszú hajú rövidet akar:)

360. eb85e22a13 (válaszként erre: 355. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 20. 17:59

En is festem a hajam, es sokszor volt muszempillam, mukormom meg szinte mindig, de most valamiert meguntam,es nincs mukormom,sem muszempillam. De mindig sminkelek.Sosem mondtak ram, hogy muno vagyok. Pl.les.zarom,hogy mi a divat, ami tetszik,es jol all,azt hordom. Pearcingem akkor volt/ 20 eve/,mikor meg nagyon ritka volt,miota divat,nem hordom,mar nem tetszik. De magamnak festem a hajam,kormot is sokszor magamnak raktam, term.sminket is en csinalom, es epilalast,pedikurt is,igy ez nem sok penz.De sokan vagyunk igy ezzel..

Kozmetikai tetkomat imadtam, de mar kikopott. Termeszetes hatasu volt,nem is tudtak,hogy van. Nem az az ocsmany, mint sokaknak, hogy uvolt messzirol.

359. gribedli*** (válaszként erre: 357. - Eb85e22a13)
2014. máj. 20. 17:59
Talan attol felnek, hogy eldeformaljak?:)
358. gribedli*** (válaszként erre: 355. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 20. 17:55

Egy szoval nem mondtam, hogy munoci benyomast keltesz, azt sem tudom, hogy nezel ki. Mindossze azt mondtam, hogy nem hiszek abban, hogy valaki csak magaert tesz dolgokat, amik pl egy fajdalmas mutettel jarnak es sok labadozassal.


En is sminkelek, sot, itthonra is teszek pl szempillaspiralt, rendezett hajjal vagyok es nem mackoban. Mert szeretem magam igy latni, de ez semmi ahhoz kepest, amikor alaveted magad egy altatasnak, merlegelsz mindent, evekig gyujtogetsz egy fajdalmas mutetre, csak hogy magadnak csinald. Ezt nem hiszem el. Aztan bizonygathatod es te tudod, de minden logikanak ellentmond. 10-15 evenkent cserelni kell. Szoval mar gyujthetsz is a kovetkezore. Nehogy azt mondd mar, hogy ezt hobbibol csinalod?


Hobbibol pl. elmegyek fogszabalyozasra, mert igen, idegesito/fajdalmas, draga, stb. De utana egeszsegesebben ragok, egeszsegesebbek maradnak az egyenes fogaim, amellett, hogy esztetikai haszna is van. De a szilikonmellnek csak esztetikai vonatkozasai vannak, es az esztetika, mint ilyen, elvalaszthatatlan attol, hogy tetszeni akarunk masnak is.

357. eb85e22a13 (válaszként erre: 350. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 20. 17:51

Erdekes,mert az osszes szilikon mellu ismerosom,baratnom egyontetuen azt mondta, hogy a parjaiknak nagyon tetszik a melluk, de sajnos nem annyira kenyeztetik a ferfiak a melluket azota,miota mu lett. Ez rosszul esett nekik,el is mondtak a parjaiknak. A pasik pedig azt mondtak ra, hogy igazabol nem tudjak az okat, hogy miert van ez,valoszinu tudat alatt. Nem tudom..,en csak elmeselem, hogy masok hogy eltek ezt meg.ill.,hogy mit meseltek. De minden ember mas..,lehet,hogy naluk mindegyikuknel pont igy sult el,masoknal meg forditva.

Van egy nagyon jo ferfi baratom,akinek az ex baratnojenek szilikon melle van, es mindig agyon dicserte, hogy milyen gyonyoru. De azt nem tudom,hogy szexnel ez neki hogy jott be.

356. 569a7df0cf (válaszként erre: 341. - J.Sys)
2014. máj. 20. 17:44
Ezzel a hozzaszolassal megkoronaztad ezt a fantasztikus cikket!
355. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 352. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 17:44
Jah nem tartok ilyesmitől :) A hajam is festve van,müszempillát is hordok,sminkelek is és még szoliba is járok húú és mégsem tartom magam münőnek és nem is keltek münőci "benyomást" mert semmit nem viszek túlzásba. Nem ,nem azért mert tartok attól,hogy nem tetszenék hanem mert nekem egyszerüen igy tetszik. Vannak olyan nők akikről ugyan a vak is látja,hogy majdnem mindene mü mégis lehet azt mondani rá,hogy dögös ,szép.
354. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 352. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 17:34
A lényeg,és nem akarok bunkó lenni,hogy szerintem én jobban tudom,hogy miért csináltattam és azt is,hogy én pont le...om ám a mások véleményét tehát nem mások miatt döntöttem a szilikon mellett. Sőt én ezen évekig gondolkoztam. Na ,de mindegy is.
353. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 352. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 17:32
Ők közeliek. Tudták,hogy mire készülök amikor mentem a kórházba.
352. gribedli*** (válaszként erre: 350. - 0f332c4ec9)
2014. máj. 20. 17:27
Nincs semmi, amit magunk miatt teszunk, mert ha egy lakatlan szigeten lennel, akkor nem erdekelne, de minimum a ferjednek is tetszeni szeretnel, szoval miatta is tetted. Az ismeroseidnek elmondtad, hogy neked az van (a pasiknak)? Ha nem mondtad el, nyilvan te is tartasz a beidegzodesektol es ezert, vagy egyszeruen szeretned, ha azt hinnek, hogy a tied termeszetes. Ha erre azt mondod, semmi kozuk hozza, oke, de akkor hogyhogy termeszetes, hogy ilyesmirol nyiltan beszeltek(mert igy tudtad meg, hogy ok nem vonakodnak tole)?
2014. máj. 20. 17:03
Valaki irta,hogy megsértődtem. Na nem sértődtem meg.
350. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 343. - Gribedli***)
2014. máj. 20. 17:02
:) De én hidd el,hogy magamnak csináltattam. És nem abszolut nem vettem még észre,hogy a férfiak részéről vonakodás van a szilikontól. Nem mintha annyi férfi tapizná a melleimet,de a pasi ismerőseim,rokonaim(akik nem többek és nem akarnak többet)mind azon a véleményen vannak,hogy nincs gond a szilikon mellekkel.
349. eb85e22a13 (válaszként erre: 341. - J.Sys)
2014. máj. 20. 14:58
Na ugye, hogy nem csak az en kornyezetemben vannak ilyen fiatalok..:)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook