Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem vagyok összeesküvés-elmélet (konteo) hívő.... fórum

Nem vagyok összeesküvés-elmélet (konteo) hívő.... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. máj. 31. 22:25
Helló,,Meséljél már még, érdekességet..
9. apeeng (válaszként erre: 8. - Violet18)
2022. okt. 31. 14:17

hahaha...igazad van...csak egy fájdalommentes pillanat!


(oszt jónapot)

2022. okt. 30. 21:04
Sztem vannak dolgok amik jobb ha rejtve maradnak. Ez az emberiség nem érett meg minden tudásra, hisz már a legapróbb dologtól is kiakadnak....és higgyétek el a világvége nem fog fájni, csak 1 pillanatig tart 🤣
2022. okt. 30. 10:35

A cikkben leírt dolgok tényleg logikusak és így érthető is miért nem repülnek arra.

Viszont a kihomályosítás még mindig kérdés, főleg hogy csak pár éve az. Előtte tiszta volt a kép, ráérős emberek találtak is rajta több furcsaságot.

2022. okt. 30. 10:09
A Déli-sarkon kutatóállomások vannak, ki tudja, nem azzal kapcsolatban van-e ez. Viszont kamerákat is kitettek a Déli-sark egy-egy pontján, pl. a német kutatóállomáson, amit mindenki láthat. Úgyhogy passz...
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 30. 07:40
Tényleg lapos a föld...🙂🤔🙃
4. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2022. okt. 30. 07:31
Tudom amúgy, a logikus magyarázat is csak terelés. :D Én is olvastam hogy azért van a déli sark kihomályosítva, mert földönkívüliek élnek ott 😅 Miközben valószínű tényleg csak szarok a fényviszonyok, meg a gigantikus jéggel fedett területek amúgysem valami látványosak egy légi felvételen.
2022. okt. 30. 07:26
2022. okt. 29. 17:13
Légköri viszonyok, légifolyosók új leosztása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook