Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A rokonom rám akar erőltetni egy pasit, de én nem szeretném. fórum

A rokonom rám akar erőltetni egy pasit, de én nem szeretném. (beszélgetős fórum)


1 2
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. jún. 11. 17:01

Nem, new anyukám.

Anyukám testvére.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Simple)
2023. jún. 11. 17:00
32. De úgy kezelnek mint egy gyereket. Pedig egyedül élek, van munkám.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. jún. 11. 16:58
32. 🙄
15. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 16:36
Ne viccelj. Egyedül te nem voltál tuskó. Mindkettő, aki téged kihagyva szervezkedik a hátad mögött. De nem te.
2023. jún. 11. 16:33

Semmi sem kötelező, ha valaki nem szimpatikus, legrövidebb út az egyenes, mond meg neki, nem jön be.


Egyébként dolgozó vagy, vagy tanuló. A kollégium miatt kérdezem.

Ha kollégista vagy, van bőven időd párt találni.

13. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Kacsahercegno)
2023. jún. 11. 16:05
Gondolom az anyukája munkálkodik. :D
12. simple (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 16:04
Azért telepednek rá, mert hagyod. Hány éves vagy? Gondolom még gyerek, azok alapján amit írtál.
2023. jún. 11. 16:02

Hol itt a gond?

A pasi választ, a nő dönt.

Dönts okosan.

Különben az egész furcsa.

Kerítő a rokonod?

Tagadd ki.

10. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 15:53
Ha nem akarsz vele beszélni, nem kötelező felvenni. Sőt, semmit nem kötelező, amit nem szeretnél. Ha valaki megharagszik azért mert nem azt csinálod, amit ő rád akart erőltetni, akkor az az ő baja. Nem élheted úgy az egész életed hogy azért csinálsz dolgokat hogy xy meg ne haragudjon....
9. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 15:48
Mennyi idős vagy?
8. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 15:35

Azért ne menj el vele randizni, hogy megnyugodjon a család. :)

Ha megharagszik, majd megbékél!

7. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 15:33
Akkor mond neki, hogy "most le kell tennem, randim lesz és reggel jövök csak haza.":P
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. jún. 11. 15:31
Minden nap hívogat a rokonom, így tudja hogy aznap mit csináltam. 8-4-ig munka, 5-re itthon vagyok/vagy elmegyek boltba. Tudja, hogy munka, bevásárlás, főzés, takarítás-ből állnak a napjaim és nem pasizom.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2023. jún. 11. 15:28

Jogos! Teljesen rátelepednek a rokonok az életemre.


Talán olyan gondolatom volt, hogy elmegyek vele randira, hogy a rokonom ne haragudjon meg rám. Meg ha már ide utazott, ne legyek tuskó. De közben milyen pasi már az, aki így akar nőt szerezni?

Nem volt csúnya. Jó magas volt, jó alkatú. De nagyon tutyi-mutyinak éreztem. Az a fajta, aki nem mer pl kikérni egy sütit nekem :D

4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 15:27

Atya gatya!

Határozottan szólj rá, hogy a te életed és úgy akarod élni, ahogy neked tetszik, nem úgy, ahogy elvárják. Kedves, hogy aggódik, de te szuperül érzed magad, mert így nem csak egy pasid van, hanem annyi, amennyit csak szeretnél. :P

Nem kell senkinek tudni, hogy te mit csinálsz és azt kivel.

Mondjuk én azért szeretem az ilyen embereket kibillenteni a komfort zónáikból.Tuti beszúrok olyat, ami zavarba hozza őket. :)

Sepregessenek csak otthon. :P

2023. jún. 11. 15:25
Szomorú.
2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 15:23

Két dolgot tehetsz.


Összejössz a fickóval, mert a rokonod így akarja. Csináltok egy-két gyereket, aztán vagy elváltok, vagy életetek végéig boldogtalanok lesztek mind a négyen.


Vagy a sarkadra állsz, és elmondod, hogy majd te éled a saját életedet. Úgy ahogy neked jó.


Már azt se értem, miért mentél el randizni, ha ahhoz se volt kedved. Mondhattad volna, hogy sorry, program VELEM egyeztess.

2023. jún. 11. 15:18

Tavaly nyáron részt vettem egy "randin". A srác egy rokonom kollégája. Már alapból sem volt kedvem a randihoz, de kb rám lett erőltetve: A munkahelyemre irányította a fiút, és ott várt a kijáratnál. Én meg illendősségből vele mentem. Kérdezte beülünk-e valahova? Mondtam, hogy oké. Kb 1-2 órát beszélgettünk.

Szerintem kölcsönösen nem jöttünk be egymásnak, mert 1-2 napig írkált, aztán abba maradt.


Most a rokonom újra rákezdett, hogy a fiúnak azóta sincs barátnője, és hogy ő azóta is emleget a fiúnak, hogy miért nem jött velem össze? Meg keressen meg engem. Mondtam, hogy engem nem érdekel ez a fiú. "Miért nem? Miért válogatsz? Egyedül maradsz".

Úgy érzem megfulladok. :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook