Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A porcelán köröm készítése árthat a babának? fórum

A porcelán köröm készítése árthat a babának? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 16. 20:52
Én végigporciztam a terhességem, nem egy kolléganőmmel együtt. Semmi hatása nincs a babára. Inkább a por miatt kell maszk.
2011. nov. 16. 09:02
ne aggodj hat hétig nem megy át semmi a magzathoz mert addig nincs köldökzsinor. Azután kell vigyázni.
2011. nov. 16. 08:46
Szia! Mikor én jártam tanfolyamra,nálunk is volt egy kismama, kb "félidős"! Csak maszkban dolgozhatott a liquid és a por miatt is!!!
2011. nov. 16. 08:40
Az én körmösöm dolgozott zselével is meg porcelánnal is.Mielőtt belevágtak a baba projectbe,Ő már fél évvel korábban abba hagyta a porcelános köröm készítést,hogy amit az évek során beszívott liquid,lehetőleg az is kitisztuljon a szervezetéből...babásan meg végképp már nem használta.Sőt mikortól babás lett,elkezdett maszkot is hordani,hogy a zselés köröm reszelésénél szálló port se lélegezze be(bár neki volt elszívó is az asztalában).Persze lehet,hogy csak Ő volt túl óvatos,mindenesetre a liquid használatának felfüggesztését a nődokija mondta...
2011. nov. 16. 08:37

Műkörmös tanfolyamra járok, de közben belevágtunk a babaprojektbe. Most kezdjük a porcelán technikát tanulni, ami azt jelenti, hogy egyszerre kb 20-an használjuk egyszerre a liqudid-et, ami elég szúrós szagú. Arra lennék kíváncsi, hogy ez lehet-e bármilyen káros hatással a babára. Mert ugye nem tudom pontosan, hogy mikor jön össze, lehet mire kiderül már hetek óta "mérgezem".

Annyit nem ér az egész, hogy a babám kárára váljon, de lehet hogy csak én parázom túl a dolgot, és nincs semmi káros hatása.

2011. nov. 16. 08:37
A porcelán köröm készítése árthat a babának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook