Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom ismerőse lett egy dekoratív csajnak. Érdemes a facebookkal foglalkozni? fórum

A párom ismerőse lett egy dekoratív csajnak. Érdemes a facebookkal foglalkozni? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. jan. 12. 09:17
Az a baj, hogy az emberek túl sok dolgot belemagyaráznak már ebbe a facebookba. Nekem is van olyan dekoratív nő ismerősöm, aki egyrészt mindenkit akivel egyszer összefutott vagy valahol látott bejelöl, márészt csak a facebookon dekoratív.
35. Kaszkadőr Májk83 (válaszként erre: 9. - Pannipiano)
2019. jan. 8. 15:47
Szia Panka,"ha" olvasod..."palack postádat" sikeresen partjaimra mosták a hullámok,elolvastam...válaszoltam volna rá,de nem tudok,mert azt írja ki,hogy korlátozott felhasználó "vagy",sorry...mi lesz így a mi kis "bájcsevejünkkel" Panka?...mire visszajössz ide közénk,addigra mosd le magadról "szintiboy" illatát,mert "Liszt" érzékeny vagyok...te meg addig fogyassz,teljes kiőrlésűt...
34. Kaszkadőr Májk83 (válaszként erre: 9. - Pannipiano)
2019. jan. 7. 20:37
Kislány,kislány,kislány a zongoránál...hallod Pöttöm Panna,lökd magad mellől el "szintiboyt",túl rövidek az ujjai...nekem gitáros ujjaim vannak,köztünk szólván "zenei berkekben",az tudjuk mit jelent...na meg rád nézve is.
2019. jan. 7. 17:58
Hogy valaki nincs a fészbukon még nem biztos, hogy nincs a fészbukon:)
32. f4e7e8321e (válaszként erre: 11. - Pannipiano)
2019. jan. 7. 16:45

Hát igen.

Ismerek egy Géza nevű srácot, Baselben tanult egy ideig.

Volt egy csaj, aki odáig volt érte, kicsit erőszakos volt, így a srác örült, hogy a lány azt hiszi, ő nincs fent a fb-on.

Még a végén képes lett volna ott is zaklatni.

31. Pasionella (válaszként erre: 30. - Unom)
2019. jan. 7. 16:19
:-D :-D :-D
30. unom (válaszként erre: 29. - Pasionella)
2019. jan. 7. 16:17

Semmi nem fenyegeti☺

A pasi nem tud a téveszméjéről.

29. Pasionella (válaszként erre: 9. - Pannipiano)
2019. jan. 7. 16:14
De azért tudod, hogy facebookon kívül is lehet ismerkedni :-) az, hogy nincs facebookon még nem azt jelenti téged nem fenyeget semmilyen veszély :-)
2019. jan. 6. 23:47
Ez a vég kezdete.
2019. jan. 6. 23:47
Ez a vég kezdete.
2019. jan. 6. 23:16
Jesszus, azt sem tudom, kik a párom ismerősei a fészbukkon, nemhogy kik az újak. És szerintem neki is több esze van annál, hogy az ismerőseimet lesse.
25. gyöngy:) (válaszként erre: 21. - Érdekes73)
2019. jan. 6. 14:15
Van egy lány akibe szerelmes a "párja", az is egy teória, hogy csak azzal a nővel foglalkozik, akár élőben, akár neten:)
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 23. - Havanesekutyus)
2019. jan. 6. 13:38

Természetesen egy dekoratív hölgy is lehet rendkívül intelligens. De. A tapasztalat azt mutatja, hogy legyen bármily okos egy mélyen dekoltált nő, a férfiaknak nem az jut róla eszükbe, hogy vajon mit gondol, milyen hatással lesz a gazdaságra az euró árfolyamának változása, vagy hogy a Háború és béke melyik kötete fogta meg a legjobban. A férfiak néha nagyon egyszerűek, és valamilyen felfoghatatlan oknál fogva azt hiszik, az az eladó, ami ki van téve a kirakatba. Valamint azt erősen kétlem, hogy egyetlen buli alkalmával annyira megismerte a TI párja az említett hölgyet, hogy egyből be is jelölte fészbúkon, hogy folytatni tudják könnyed csevelyüket az antibiotikum rezisztens baktériumok megfékezéséről.


Írom ezt úgy, hogy még mindig dekoratív vagyok, és van egy mérnök diplomám.

2019. jan. 6. 12:25

Namost aki dekoratív, annak nem lehetnek belső értékei? Meg az egyből "ribi"? Hú de utálom ezt a szót.

Írom ezt úgy, hogy én (már) nem vagyok (annyira) dekoratív.

22. Lizy92
2019. jan. 6. 12:15
😂😂
21. Érdekes73 (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2019. jan. 6. 11:53
Esetleg élőben ?
20. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Pannipiano)
2019. jan. 6. 10:16
Lehet, hogy kamu profillal fűzöget nőket. Vagy társkereső oldalon hajtja őket. Vagy... :D
2019. jan. 6. 09:56

Az ilyeneket a "de meg...." ládában teszik a buksijukban, de azt ott is hagynák utána.:)

Szerintem se attól fog lelépni a férfi, mert szimplán csinos a másik.

18. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - F11dc76a39)
2019. jan. 6. 09:36

Sok férfi - és ezek szerint nő is - azt hiszi, hogy ha egy nő dekoratív, ad magára, és akár csak egy picit is kihívóan öltözködik, az bárkivel összejön. Pedig mivel az ilyet sok férfi környékezi meg, van miből válogatnia.

Mondjuk én több okból sem félnék egy "dekoratív" nőtől, akit bejelöl a férjem. Az első, hogy lehet megkívánja, de tudja, hogy egy kamaty miatt nem éri meg, többre meg úgysem kellene neki, mivel a belső értékeket jobban becsüli. A második, hogy okosabbnak gondolom a férjem, mint hogy fészbúkon mindenki szeme láttára ismerkedjen, ha a félrelépés a célja. A harmadik pedig, bár jó pasi, egy r.binek miért pont ő kellene?

Kedves fórum indító, ha úgy gondolog, hogy a párodat egy akármilyen rövidebb szoknya elcsábítja mellőled, akkor ez a kapcsolat nem áll túl stabil lábakon, és inkább keress olyat, akinek te kellesz.

17. lelkiismereted (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 6. 09:17

Ha bejelöl valakit az már sokat jelent.


Legalábbis megismerkedett vele.

Nem mindenki veszi jó szemmel, ha idegenek jelölgetik. De ha mégis a csajnak is tetszhet a barátod, mert vissza jelölte.

16. f11dc76a39 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 6. 09:03

Nem kell törődni vele.

Nekem is sokmindenki meg van jelölve, akikkel 1-2x beszéltem egész életemben, azóta meg semmit. Én nem is használom nagyon ezt a facebookot, de ne erre alapozz.

És ha nem lenne dekoratív a csaj, akkor már nem is érdekelne? Csak csinos csajjal lehet félrelépni?:D

15. Lávli (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 6. 06:13

Általánosságban mondható, hogy nem érdemes foglalkozni.

A magad dolgát meg csak te tudod, hogy mennyire része a Facebook az életeteknek, különösen a barátodnak, e kérdést tekintve.

Ha boldog boldogtalannal ismerősnek jelölik egymást, akkor nincs jelentősége. Ha csak a fontos emberek az ismerősei, akkor van.

14. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 6. 04:37

Ha sokat féltékenykedsz, a végén csak azért is meg fog csalni. Mint a gyerek, aki úgy gondolja, hogy ha már úgyis megbüntették valamiért, amit nem tett, akkor akár meg is teheti.

Mivel a párod tudja, hogy féltékeny típus vagy, ha ismerkedni akar, extra elővigyázatos lesz, hogy biztosan ne fogj gyanút.

13. Lizy92 (válaszként erre: 12. - Lizy92)
2019. jan. 6. 02:38
fogja elkezdeni*
12. Lizy92
2019. jan. 6. 02:37
A feltekenyseg teszi tonkre a kapcsolatot. Ha eddig nem csalt meg, nyilvan nem most fogj.. Persze ha tovább feltekenykedsz, akkor elege lesz, és lehet elhagy.
11. pannipiano (válaszként erre: 10. - 98e28fd60a)
2019. jan. 6. 02:13
Persze, de így legalább nincs ott a kísértés, hogy ellenőrizzem mit csinál a facebookon.
10. 98e28fd60a (válaszként erre: 9. - Pannipiano)
2019. jan. 6. 02:09
A facebookon kívül, is van èlet. Sajnos ott is lehet probléma a megcsalással.. (tapasztalat)...
9. pannipiano (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 6. 02:02

Csak az ismerősnek jelöléssel abszolút nem érdemes foglalkozni, de ha chatelni kezdenek, az már necces. Ha pedig találkoznak is, az még neccesebb...

Ezért is örülök, hogy az én párom pl. nincs fenn facebookon. :)

8. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 5. 23:55
Nem.Az nem jelent semmit, hogy ismerősnek jelőlte. De még az sem jelent semmit , ha like-ol valamit egy nő nemű ismerősének.
7. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 5. 23:53

Szerintem nem érdemes. Az, hogy bejelölték egymást még nem jelent semmit. Az is lehet, hogy aztán meg többet nem is törődnek egymással.

Hányan vannak, akik gyűjtögetik az ismerősöket. Boldog-boldogtalant bejelölnek, akivel csak egyszer beszéltek azt is, aztán meg hónapok múlva már maguk sem tudják, hogy kik is az ismerősei.

Szóval ez egyelőre nem jelent semmit szerintem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook