Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom ismerőse lett egy dekoratív csajnak. Érdemes a facebookkal foglalkozni? fórum

A párom ismerőse lett egy dekoratív csajnak. Érdemes a facebookkal foglalkozni? (beszélgetős fórum)


1 2
6. fidel (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 5. 23:50
Jobb vóna ha azokra lennél féltékeny,akiket még nem "jelölt ismerösnek" a facebookon!
5. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 5. 23:24

Boldog idők, amikor még nem volt facebook!😃


Viccet félretéve, hagyd a csudába, bízz magadban ésö élvezd az életet. Ha összejön a másik csajjal, előbb-utóbb úgyis kiderül, de legalább addig sem idegeskedsz meg szimatolsz feleslegesen.

4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 5. 23:02
Nem bízol benne. Hogy okkal vagy ok nélkül azt te tudhatod.
3. 98e28fd60a (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 5. 22:57

Mióta vagytok együtt?

Az én egyik exem, neten keresztül ismerkedett majd azzal csalt meg...

De, ez még semmit sem bizonyít, a ti esetetekben.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Drflora)
2019. jan. 5. 22:53

"Ez lehet esetleg valaminek a kezdete?"


Aha, a kapcsolatotok végnek. És nem a dekoratív nő miatt.

2019. jan. 5. 22:49
A barátom tegnap hangosítani ment egy rendezvényre 150 kmrrel arrébb egy születésnapra. Hétvégén szinte mindig jár. Idegen emberek közé ment de ma láttam, hogy ismerőse lett egy nagyon dekoratív nőnek aki simán lehet az esete mert vékony sötét hajú. Nincs egyáltalán közös ismerősük sem. Tehát a tegnapi bulin ismerték meg egymást és nem tudom ki kit jelölt be. Ez lehet esetleg valaminek a kezdete? Egyébként tudtommal hűséges hozzám soha nem csalt meg. De valamiért féltékeny lettem. Meg kérdezném de nem igazán merem mert több vita volt már abból, hogy féltékenykedek. Tehát amennyire bírom magamban kellene tartanom ezt a felvetésem. Érdemes törődni a facebookal ilyen dolgokkal kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook