Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom folyton azzal vádol, hogy én az utolsó bőrt is le akarom húzni róla... fórum

A párom folyton azzal vádol, hogy én az utolsó bőrt is le akarom húzni róla... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
32. 0a84e34983 (válaszként erre: 24. - Ágio8405)
2012. aug. 15. 14:00
Nagyon
31. zebracsikó (válaszként erre: 18. - Giovannina)
2012. aug. 15. 14:00

nagyon erősen röghöz akar kötni, véglegesen leláncolni a két gyerekkel és a tőle való függéssel !


Vannak olyan férfiak, akik azért nem engedik a feleséget vissza dolgozni, mert azt akarják, hozzájuk legyen láncolva, függjön tőlük minden tekintetben.


A Te férjed is ilyen.


Én bizony visszamennék a helyedben dolgozni

30. revi11
2012. aug. 15. 14:00

A pénz sokszor minden baj forrása.

Szerintem ne csak ő döntse el,mi legyen.

Fura,hogy a gyereketeknek akarsz venni valamit,és azt mondja,lehúzod???

Ha lesz még egy baba,mit fog tenni,neki is sok minden fog kelleni?

Én itthon vagyok,nincs munkám,de a férjemtől megkapok mindent,sokszor én mondom valamire,ne vegyük meg,nincs rá szükség.

Persze,ő keresi a pénzt,de otthon lenni egy gyerekkel,az is munka,nem is kicsi.

2012. aug. 15. 14:00
Detto nálunk is. Némelyik férfi ilyen. Hülyeségnek tartják, ha nekünk van szükségünk valamire, mert ŐK keresik a pénzt. Majd egyszer eljön a te időd is, ha dolgozni fogsz,akkor könnyebb lesz.
28. klifta
2012. aug. 15. 13:59
Amúgy van abban valami amit már írt itt valaki: te maradj otthon, nevelj két szuper kölyköt neki, legyél nyugodtan lestrapált, mire kirepülnek a gyerekek, ő is kirepül majd egy fiatalabb madárkára ... Ne hagyd!!!!!
27. Giovannina (válaszként erre: 21. - Zebracsikó)
2012. aug. 15. 13:59
Nem, nem gondolom, hogy mindenki menzán eszik, ezt ő mondta, hogy akkor így lenne..
26. 0a84e34983 (válaszként erre: 22. - Giovannina)
2012. aug. 15. 13:59
Van igen,és boldogtalan is a feleség.
25. reload (válaszként erre: 18. - Giovannina)
2012. aug. 15. 13:59

Tudom, hogy ő mondta. Csak nem értem a dolgot.

A gyerek közös, ergo a vele együtt járó kiadások is, ha már a ti közös életetek külön kasszán zajlik. És azért lássuk be egy gyereknek gyakorlatilag minden évszak váltáskor új garnitúra ruha kell, ami nem 2 fillér még ha használtat veszel is. Ráadásul fel nem foghatom hogy mondhatja ezt lehúzásnak meg úgy egyáltalán.

Számomra ezt a kifejezést piti szélhámos csalókra szokták használni nem feleségekre :S

2012. aug. 15. 13:59
Ne haragudj de nagyon gáz a férjed viselkedése....
23. Molyka (válaszként erre: 19. - Klifta)
2012. aug. 15. 13:59
:) Jó ötlet! :)))
22. Giovannina (válaszként erre: 16. - 0a84e34983)
2012. aug. 15. 13:58
Ezért is tettem fel a kérdést, mert nem ismerek más párokat hasonló felállással, hogy ez másoknál hogy van, de ezek szerint van még így máshol is.
21. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Giovannina)
2012. aug. 15. 13:58

menza?


miért, szerinted az összes magyar család menzán eszik, ahol anyuka is dolgozik? na ne szédíts !

20. 0a84e34983 (válaszként erre: 13. - Giovannina)
2012. aug. 15. 13:57
Úgy kell pénz kérned ha kell valami?
19. klifta
2012. aug. 15. 13:57
Ő dolgozik, pénzt kap érte. A főzés, mosás, takarítás, gyereknevelés stb. is munka. Kérj érte pénzt :-)) meg az esti gyerekcsinálás-gyakorlásért is :-)) akkor is azt mondja majd, hogy lehúzod?
18. Giovannina (válaszként erre: 14. - Reload)
2012. aug. 15. 13:56
Nekem számít a havi 30-40, hidd el. Ezt ő állítja, hogy semmivel se lenne jobb. És én is mondtam neki, hogy főznék munka után, de elvetette az ötletet.
17. Molyka (válaszként erre: 13. - Giovannina)
2012. aug. 15. 13:56

Esetleg mondd meg neki, hogy miből mit vettél tavaly, mondjuk kell 2-3 tréning nadrág, pólók, felsők, kabát, csizma, cipő, overall, stb.


Egyszer volt hasonló "vitánk" a férjemmel, mondtam neki, hogy ameddig azt se tudja, hogy mennyibe kerül egy pár zokni, addig ne magyarázzon, hogy mennyit költök, hanem próbálja végiggondolni. Ő pl. magának se vásárol soha semmit. A fiunknak játékot szokott gyakran, de ruhát még soha. :)

16. 0a84e34983 (válaszként erre: 10. - Giovannina)
2012. aug. 15. 13:56
Ismerek én is ilyen párt.A férjnek kényelmes,hogy ki van szolgálva,ő eljár sportolni(drága sport). A feleség meg nem mehet el sehova,még egy moziba sem a barátnőjével.Kb. mint a középkorban olyan a rendszer nálatok.Te maradj otthon és szolgáld ki!
2012. aug. 15. 13:55
Válásra gondolni sem merek, nekem nincs semmim. A gyerekemet meg nem adnám! Én nem kaptam semmit a szüleimtől, ellenben vele. A ház is az övé, a kocsi is. Csak amikor összeházasodtunk, akkor persze még nem tudtam, hogy is áll hozzá ezekhez a dolgokhoz.
14. reload (válaszként erre: 10. - Giovannina)
2012. aug. 15. 13:53

Én dolgozom napi 8 órát, van hogy csak este 11kor érek haza, mégis főzök mindennap és szerintem még sokan mások is. 2 gyerekünk van.

A havi 25 ezer GYES-nél meg lényegesen jobb már a havi 50-60 ezer is. De akinek havi 30-40 ezer ft nem számít.....

13. Giovannina (válaszként erre: 12. - Molyka)
2012. aug. 15. 13:53
Igen, ezt mondtam neki, hogy vegye meg ő, ami kell. :) Egyébként tényleg nem rossz ember, csak ha anagiakról van szó, akkor nem vagyunk házasok.
12. Molyka
2012. aug. 15. 13:51

Azért nem kell felháborodni, és mindenféle szar alaknak elképzelni a férjét/párját.


Igen, nálunk is előfordul, de ilyet, hogy lehúzom nem mondott még. :)


Mondd meg neki, hogy jó, akkor induljon el, és vegye meg a gyereknek az őszi ruhákat, mert te nem akarsz költeni. Esetleg annyit elárulhatsz, hogy mekkora a mérete, de hajrá. :)

11. 0a84e34983 (válaszként erre: 1. - Giovannina)
2012. aug. 15. 13:50
Le akarod húzni,ha a gyereknek akarsz venni valamit?Nem,hogy gyereket nem szülnék még egyet,de a házasságomon is elgondolkoznék a helyedben.Én is itthon vagyok egy kicsivel és van egy nagyobb is,de férjemnek fontos,hogy nekem is és a gyerekeknek is meglegyen mindene.Soha nem mondana nekem ilyet.
2012. aug. 15. 13:50

A helyzet az, hogy nagyon szeretnék gyereket. Mindig is "csak anya" akartam lenni. Csak hát nem egészen így képzeltem el. Azt mondta felesleges dolgozni mennem, mert azzal a minimálbérrel se állnánk jobban! Mert akkor én nem főznék, és menzára kéne járni. És maradjak csak itthon a háztartásban.

Ezt így értem is, de akkor nem kellene megbecsülni valamilyen szinten az én munkámat is?!

9. timycat (válaszként erre: 1. - Giovannina)
2012. aug. 15. 13:49
Ne szülj még egy gyereket, inkább menj el dolgozni és komolyan beszélgess el a férjeddel, térítsd észhez, mert nem normális :S
2012. aug. 15. 13:48
Én mennék melózni és nem hagynám magam ilyen kiszolgáltatott helyzetben:(
2012. aug. 15. 13:48
Antibébit duplán és irány a munkahely!
2012. aug. 15. 13:48
Felvázolom,hogy mi fog történni.Te szülsz még egy gyereket,el leszel havazva,le leszel otthon kötve.Továbbra sem fogsz költeni szépészekre,és akkor jön a bejelentés,hogy találtam valaki mást.Ő szabad volt,mint a madár,sajna ez így szokott menni.De, ne legyen igazam!!.Ezt a kiszipolyozást meg nem értem...És nem szép dolog a férjedtől,hogy ilyenet mond!
2012. aug. 15. 13:48
Szerintem is menj inkább dolgozni... Mondjuk én azt, hogy ilyet mondjon a párom, amúgy sem tűrném neki. Nem szép tőle, ráadásul nagyon bántó lehet számodra, ezért inkább csináld azt, amit szeretnél, ahogy Neked jobb!
2012. aug. 15. 13:44
Azt csináld, amit szeretnél..ha jó így neked és szeretnél még egy gyereket (folytatva ezt a kiszolgáltatott életformát) - tedd azt. Ha nem akarsz gyereket, menj dolgozni..nem hiszem, hogy ezt csak a férjed döntheti el.
2012. aug. 15. 13:44

Inkább elmennék dolgozni, minthogy még egy gyereket szüljek, ha ilyen a férjem.

Én is itthon vagyok, de semmi ilyen nem hangzik el a férjem szájából, nagyon nem esne jól :(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook