Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szobakerékpárom ülését le akarom cserélni, mert kényelmetlen. Tanácsot kérnék, milyet, hol, mennyiért lenne érdemes vennem? fórum

Szobakerékpárom ülését le akarom cserélni, mert kényelmetlen. Tanácsot kérnék, milyet, hol, mennyiért lenne érdemes vennem? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 9. 09:56
Nemtudom nektek milyen szobabicótok van,de az enyém olyan,hogy ha kicsavarom az ülés alatti csavarokat,akkor leszedhető maga az ülés.A rúdja marad a helyén.Tehát ugyanúgy mint egy rendes bicajnál.Magyarul magára az ülés rúdjára szerintem egy hagyományos kerékpárülés is felrakható.Erre meg akár még zselés üléshuzat is mehet a még komfortosabbá tétel miatt.Még átalakítás se kell.Én is meg fogom nézni az enyémet ezügyben,hogy tényleg működőképes-e így,mert valóban kényelmetlen.Nem is értem miért gyártják ilyen kényelmetlenre,szétnyomja az ember sejhaját pár perc alatt,vágja a combot...
2014. máj. 8. 18:52

Erre is gondoltunk, ismerünk jó kerékpárboltot, oda akarunk elmenni, meg talán ötlet is adódik arra, hogyan tegyük fel.!:)

Köszi a tanácsot!:)

5. simple (válaszként erre: 4. - 408020f45e)
2014. máj. 8. 07:32
Oké. De szerintem menjetek el valami boltba ahol értenek hozzá, és előbb kérdezzétek melyik lenne a jobb, nehogy feleslegesen adjatok ki pénzt.
4. 408020f45e (válaszként erre: 3. - Simple)
2014. máj. 7. 23:33

Igen hallottam róla, de úgy gondolom, az elcsúszhat mozoghat hajtás közben. Most arra gondoltunk, hogy veszünk zselés kerékpár nyerget és egy kicsi átalakítással megpróbáljuk lecserélni. Remélem sikerül.:)

Köszönöm a válaszod!:)

3. simple (válaszként erre: 1. - 408020f45e)
2014. máj. 7. 21:13
Tudsz rá venni ilyen zselés párnát, amit a nyeregre kell csak ráhúzni.
2014. máj. 7. 20:20
Olyanok válaszát várom, akik voltak hasonló helyzetben és cserélték már a nyerget vagy sikerült megoldaniuk a komfortosabbá tételt.
2014. máj. 7. 20:17
Szobakerékpárom ülését le akarom cserélni, mert kényelmetlen már nagyon.Tanácsot kérnék, milyet, hol, mennyiért lenne érdemes vennem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook