Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A párom előző házasságábol való gyermeke fórum

A párom előző házasságábol való gyermeke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
18. yuppita (válaszként erre: 15. - Marianna0917)
2014. okt. 25. 12:50

ne tegyél felkiáltó jelet minden mondat végére:D



és tisztázd a pároddal a főbb gyereknevelési elveket, olvass erről könyvet, meg a párodat is vedd rá, ha ezen kiakadsz a te gyerekednél befonod a hajad:) az napi szinten a nyakadon fog lógni:)

17. viva70
2014. okt. 25. 12:48
Elvált szülők gyerekének lenni nem könnyű. Biztos megvan zuhanva lelkileg a kissrác. Meg dackorszak is lehet még pluszban. De, ezektől függetlenül erélyesebbnek, következetesebbnek kell vele lenni. Nehogy már a nyúl vigye a puskát. Aztán majd alakul, ahogy nagyobb lesz...
16. yuppita (válaszként erre: 7. - Marianna0917)
2014. okt. 25. 12:46

menekülj a párodtól, 5 évest megverni, ez csak még ront a helyzeten



el kell dönteni ki a főnök, ti vagy a gyerek. sir pityereg akaratos, nézd meg a helyzetet amiben az. képzeld magad a helyébe, és innen nézve döntsd el jogos e a követelése, te is hisztiznél e a helyében annyi évesen. Ha jogos, akkor engedjetek csak neki, ha felesleges a hiszti akkor ne. legyetek rendesek vele, de következetesek, a szabályokat anyukával is beszélje meg az urad.

te meg fogd fel gyakorlásnak, a tiéd is ilyen lesz:DDD

2014. okt. 25. 12:46

Pl bosniában voltunk pár napja a párom jugo ! 700 km ausztriátol !kis fiu jött velünk ! 700 km en keresztül 2 darab zenét hallgattunk végig mert ő csak azt akarta ! Mindig az van amit ő akar és meg mondom őszintén hogy ez eléggé bosszant ! Mert szerintem ezért ilyen amilyen! De én még is mit tudok tenni!? Csak szörnyülködők néha a párom mint két karja lila zőld ugy bele csipet mett nem akart haza jönni a játszôrôl ! Az arcát neg karmolta! És már mondtam a páromnak hogy ez nem

Normális és beszélgessen vele és ne engedjen meg neki mindent de semmi! :( én attol félek ha meg születik közős babánk ez csak rosszabb lesz vagy a kicsit is bántani fogja!

14. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 10. - Marianna0917)
2014. okt. 25. 12:43
Kisgyermekként én sem örülnék, hogy két idegent akarnának letuszkolni a torkomon.
13. pink habroló (válaszként erre: 7. - Marianna0917)
2014. okt. 25. 12:42

Én a helyedben elmennék addig amíg a párodnál van a gyerek,szülőkhöz.

Játsszon ő vele,ha nem normális a gyerek,akkor ő is megértheti,hogy nem akarsz vele huzamosabb ideig egy fedél alatt lenni. Te nem szabályozhatod,mert nem vagy az anyja.A másik, egy terhes kismamának nem hiányzik,egy rugdosós ,agresszív gyerek.

2014. okt. 25. 12:41
Ajánlott lenne néhány gyermekpszichológiával foglalkozó könyvet elolvasnotok.
11. forrest2010 (válaszként erre: 7. - Marianna0917)
2014. okt. 25. 12:40
Te szegény ! kösd fel a bugyidat , nem lesz egyszerű dolgod !!!!
2014. okt. 25. 12:39
Rám abszolut nem hallgat ! Anyukájának is van párja! Csak ők még nem élnek együtt! Nincs ilyenről szô ne értse félre senki hogy el akarom üldőzni vagy ilyesmi mert tudtam az elején hogy van gyerek és nincs is ezzel gond , tisztelem és becsülöm a párom ezért hogy igy törődik vele ! És társ vagyok ebbe én is ! Csak erre nem számitottam hogy majd ilyen hisztik meh balhék lesznek!
9. pink habroló (válaszként erre: 7. - Marianna0917)
2014. okt. 25. 12:38
Sajnos semmit nem tehetsz,az édesanyjának kellene,szakemberhez fordulnia,ha ő sem bírja kezelni.A nevelési tanácsadóba, gyermekpszichológushoz.
2014. okt. 25. 12:37
Kiscsávó azért enged meg magának mindent, mert a környezetében lévő felnőttek félnek tőle, és mindenben a kedvében akarnak járni (lásd pizzát enne, hozattok neki). Egy óvodás kispöcsös nem dirigálhat a felnőtteknek.
2014. okt. 25. 12:33

A történet : párommal kb 1 éve ismerkedtem meg ! Ő házas volt de 3 éve elvált! Viszont van egy öt éves kis fia! Akit rendszeresen hoz ! Hétvégente vagy két hetente ha éppen dolgozna ! Már találkoztam a volt feleséggel illedelmesen bemutatkoztunk! Normális volt! Idő közben én terhes lettem 3 . Honapban járunk! Volt el jegyzés is! Én 29 vagyok a párom 33 ! Nos a gond annyi lenne hogy a kis fiu mostanában elég kezelhetetlenné vált ! Eleinte még nem volt gond de most az utobbi időbe mintha kicserélték volna! Üvőltözik mindenkivel neki megy az apjának rugdossa ! Szint ugy az édesanyjával is ezt csinálja ! Szinte mindenkivel! Ha valamit nem kap meg rögtön megy a hiszti! Addig amég meg nem

Kapja! Engem is sokszor elmond minden hülyének nekem is nekem jön! Hülyét csinàl az apjábol pizzát akar enni , hoz neki pizzát még se ezt akar enni ! Ilyeneket! Néha ha normális megprobálok vele játszani és ez megy is addig amég nem áll vesztésre mondjuk a társasba! Nem tudom hogy kezeljem ezt! Nem utálom vagy ilyesmi csak minden hétvégét nem várok mert tudom hogy jön és csak a hiszti megy! Persze párom nyul szîvű ilyen téren és nincs korlát! Néha el fenekeli ki osztja ! 1 ora minden ok és utàna megint megy minden!

2014. okt. 25. 12:33
Mi a kérdés?
2014. okt. 25. 12:31
te vagy a felnőtt
2014. okt. 25. 12:30
Ha a párodról már tudtad, hogy van gyereke, mégis őt választottad, akkor fogadd el a dolgot, szeresd, támogasd hogy apa gyerek kapcsolatuk fenn maradjon.
2014. okt. 25. 12:28
Neked van választási lehetôséged, a gyermeknek nincs!
2. 035788d2a5 (válaszként erre: 1. - Marianna0917)
2014. okt. 25. 12:26
igen? :D
2014. okt. 25. 12:24
Kérem adjon tanácsot aki jártas ilyen témában!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook