Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A párom előző házasságábol való gyermeke fórum

A párom előző házasságábol való gyermeke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
228. Érdekes73 (válaszként erre: 219. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 13:52
Nem egészséges helyzet.Amennyire lehet szállj ki ebből a láthatási buliból intézze a párod egyedül.
227. 4c1a787e8f (válaszként erre: 198. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 13:51

Először is!

Terhesen ne idegeskedjél annyit. Legfőképpen nem fórumokon.

Tapasztalatból mondom, (bár tudom nekem nem szabad) de mégis: terhesen nem jó fórumozni, mert még ha ki is írsz magadból dolgokat, a kapottakra sokkal érzékenyebben reagálsz, még ha nem is akart senki bántani. Egy normál, de esetleg nem mézes-mázos írás is rosszul eshet.


Sajnos, mint ahogy mások is írták, a leírtak alapján nem túl jó pasit választottál, és nincs sok esély arra, hogy sokat változzon "előző" apaságához képest. Ettől viszont még szeretheti a gyerekét, valószínűleg fogja is. Azt nem feltételezem senkiről, hogy ne így lenne. Te meg aztán imádni fogod.


Sok férfinek az a baja (nőknek ritkábban, de ott is előfordul), hogy a meglévő szeretetüket nem tudják kimutatni, nekik ez gyárilag nehezebb..


Papagájnak érzem magam, te meg hülyének nézel engem, de ezen írások alapján is az a fránya párkapcsolati terápia jutna eszembe. Ha meg nem is lehet egy férfit változtatni, de ő is fejlődhet, tanulhat, pláne, ha azért azt is bizonyította, hogy ragaszkodik hozzád.


Viszont sajna az is igaz, hogy az az igazi "ex" nélküli élet nem fog megvalósulni, arra ne várj. Inkább ebből próbáld meg kihozni a maximumot. Viszont az is igaz, hogy nyugi, nem rohanhat az ex pulcsi-ügyekkel a bíróságra. Ilyenért nem fogják megvonni a láthatást, szóval azért mégis le kellene őt állítani.


Te meg nem mellékszereplő vagy, mert rajtad is múlik a kisgyerek élete, meg a kisgyerek apjáé is. A jogok meghatároznak határokat, de attól még ne érezd magad annak.


Sőt, a valóságban "neked van a legtöbb eszed" ott, tudhatsz egy kis távolságot tartani a problémával, és ezáltal tudatosan változtatni is, vagy legalábbis jó irányba terelni a dolgokat.


A párodat meg vedd rá, hogy vigye el a gyereket valahova, ha ő nem képes megbírkózni a problémával. Mert azért olyan is van, hogy ez nehéz egy szülőlnek.


A legjobbakat, és tényleg próbálj meg megnyugodni.

226. Érdekes73 (válaszként erre: 223. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 13:49
Pocsékul néz ki és zavaró és egy picit se szimpatikus a rengeteg felkiáltójel...
225. Chrysstina (válaszként erre: 211. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 13:30

De ez a terhességed előtt is így volt!?

Az anyukaval meg örökre összeköti őket a közös gyerek!

224. marianna0917 (válaszként erre: 220. - Kriszta773)
2014. nov. 5. 13:20
Azt hittem hogy azért nem akart akkor még változtatni mert méf tul friss volt a kapcsolat ! Amugy egyszer ezért már el hagytam 4 honapnután vissza könyörögte magát hogy nem lesz ez igy tovább aztán 2-3 hétig csönd is volt ! Aztán terhes lettem és itt tartunk most !
223. marianna0917 (válaszként erre: 221. - Angelic smile)
2014. nov. 5. 13:17
Azért rakok felkiálto jelet mert telefonrol vagyok és a felkiálto jel a betük mellet van de a pont egy másik oldalon és ahhoz át kell pörgetnem! De ez igy egyszerübb szoval ennyi az egész semmi különösebb oka nincs ....... :)
2014. nov. 5. 13:12
Bevallom, ötvenen túl sem vállalnék be ilyen helyzetet, nemhogy 29 évesen... ez nem szerelem... :(
221. angelic smile (válaszként erre: 218. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 13:04
Minden mondatod után felkiáltójelet raksz. Észre sem veszed? :D Már többen szóltunk neked, csak azokra nem reagáltál.
220. kriszta773 (válaszként erre: 219. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 13:00
de ezekkel te mind tisztában voltál, hogy ő milyen ember, hogyan viselkedik. ha téged ez zavart, megbeszélted vele, és ő nem akart változtatni, akkor eldönthetted, hogy akarsz-e egy ilyen emberrel élni. ha meg úgy döntöttél, hogy akarsz, mi ez a folyamatos elégedetlenség? ha van a pasiban annyi jó, amiért elviselhetők a gyengeségei, akkor viseld el, és ne túráztasd magad rajtuk, mert csak feleslegesen idegesíted magad és mérgezed a kapcsolatodat
2014. nov. 5. 12:55
Ezekkel mind én is tisztába vagyok hogy a páromnak kéne a sarkára állni de nem teszi! És èn is tudom és már mondtsm is neki hogy ez azért nem igy mükődik de hiába !
218. marianna0917 (válaszként erre: 216. - Angelic smile)
2014. nov. 5. 12:50
Ne haragudj nem értem a kérdésed! ? Milyen felkiáltô jelről beszélsz ?
217. melcsi0821 (válaszként erre: 211. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 12:48
Bocsi, hogy ezt kérdezem, de biztos, hogy a párod nem bánta meg, hogy elvált!? Mi is el váltunk, 2 gyerek van, de azon kívűl, hogy mikor viszi és hozza a gyerekeket nincs miről beszélni! Nekem nem ugrál az exem, na én se neki! De olyan nincs, hogy nem engedi a gyereket, úgyan is az a láthatás akadályozása ami "bűncselekmény" És se a gyámhívatal, sem a bíróság nem fogja ezt engedni anyukának! De ezt a te párodnak is tudnia kell, hísz benne van a jogerős válási papírokban!
216. angelic smile (válaszként erre: 212. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 12:47
Mariann! Még egyszer megkérdezem. Miért használsz állandóan felkiáltójelet??? Csak ezt ismered? Csak ezt veszi be a billentyűzeted, a "." nem jó? De most komolyan!
215. angelic smile (válaszként erre: 213. - 4c3a5e5783)
2014. nov. 5. 12:45

Végre valami értelmes! :)

Én apuka helyében -ha anyuka zsarolna- akkor imkább egy ideig nem hoznám el a gyereket, legyen meg az akarata, amen! Majd meglátná, hogy milyen jó is volt, amikor kettesben maradhatott a pasijával, nyugodtan ellehetett, akkor kelt fel, amikor akart, és azt csinált, amit akart, pláne ha a kissrác ilyen kis csibész. Úgy megfingatnám, de komolyan! De hát mi nők vagyunk és kb. tudjuk mit gondol, hogy érez a saját nemünk. :)

214. b00d33e65c (válaszként erre: 213. - 4c3a5e5783)
2014. nov. 5. 12:32
Vagy nem megijedni anyukától,és rohanni akárhányszor csettint,hanem belátni,hogy elváltak és nem lehet zsarolni a kicsivel,mert ugyanolyan joga van látni,mert ha tiltja anyuka ott a bíróság...Csak apukának a talpára kellene állni,és nem félni az anyától.Egyszer szembe kell szállni vele!
2014. nov. 5. 12:26

Nagyon beteg ötlet lenne, ha a láthatás idején az apuka kettesben lenne a gyermekével, vele töltené el azt az idôt? Mert itt kôkemény hatalmi harc - lelki terror - zsarolás - folyik.

Leendô anyuka pedig kivonulna a harctérrôl.

212. marianna0917 (válaszként erre: 209. - Angelic smile)
2014. nov. 5. 12:11
Igen beszéltünk ezekről ! Erree azt a választ kaptam hogy ha ellenkezik akkor nem láthatja a gyereket ! És hogy majd ha a gyerek nagyobb lesz akkor kap telefont és megszünik az sms ! Csak győzzem kivárni!
211. marianna0917 (válaszként erre: 208. - Chrysstina)
2014. nov. 5. 12:09

Én csak olyan szinten szeretném

Ki sajátitani a páromat , hogy szünjön meg a napi 10 sms , és ne kelljen mindenért ugrálni egy csettintésre és ne kelljen mindenre bollogatni mert ha nem akkor nem láthatja a gyereket! És ha anyuka bulizna és ezért a párom vesz ki szabad napot akkor vegyen ki azért is hogy vekem el jöjjön ultrahangra !! Csak ennyi lenne! Nem kell a gyerekét mostantol nem

Látogatni vagy el hagynia ilyenre sosem kérném! De az anyukát viszont igen is el kell hagynia!

210. forrest2010 (válaszként erre: 208. - Chrysstina)
2014. nov. 5. 10:56
Hidd el , h nem kell ahhoz kisajátítani egy pasit , h az a régi családját letojja magasról , a legtöbb pasi / nem mind ! de a legtöbb ! / úgy veti le a régi családját , mint egy koszos gatyát ! Sajnos még nő is van ilyen , jó néhány !!!
209. angelic smile (válaszként erre: 207. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 10:50

Na, de legalább nem csupa felkiáltó jel. :D Miért használsz minden mondatod végén felkiáltójelet?


Nézd, abban a helyzetben, amiben vagy a legfontosabb az, hogy nyugodt maradj! Én is állapotos vagyok, február 19-re vagyok kiírva. Nekem fát lehetne vágni a hátamon. Nincs az az ember, az a helyzet, amiért én idegesíteném magam. Neked is ezt tudom csak tanácsolni.


A férjedtől kérdezd meg, hogy ugyanazt a helyzetet szeretné a másik gyerekkel is? Csak láthatásokat? Mert most azon az úton halad biztosan előre.

Értelme nincs választásra kényszeríteni, hogy döntsön a volt feleség és a mostani között, hiszen az lenne a múlt, te pedig a jelene és a jövője vagy.

Ezeket a gondolatokat egyébként vele is megosztod?

208. Chrysstina (válaszként erre: 201. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 10:46

Kedves Mariann!


Azért, mert új csaladot alapít valaki, még a régi ott van! Amire Te vagysz, az a Ti esetetekben soha nem fog megvalósulni. Olyan férfit kellett volna valasztanod, akinek még nincs gyereke. Tudom, ezek kemény szavak, de ez az igazsag. Nem sajatíthatod ki magadnak a parodat, azért, mert Te is szülsz neki egy gyereket.

2014. nov. 5. 10:35
Azért hogy az ex eltudjon menni koncertre a párom vesz ki egy szabadnapot hogy vigyázzon a gyerekre ! (Meg jegyzem az anyuka most 25éves! )de ha velem kéne ultrahangra jönni vagy bármit csinálni arra nincs szabadnap ! Kezdek tényleg besokalni és jönnek elő ezek a kis apro dolgok amik mögött ott a kérdőjel!
2014. nov. 5. 10:27
Szerintem meg pont az van hogy a meglévő gyerek érdekli hiszen mindent megtesz hogy hozhassa hogy az anyukájának megfeleljen hogy ne hogy ne engedje el hozzánk! És pont hogy az én pocaklakom nem érdekli! Mert ha kicsit is érdekelné akkor nekem kérnem se kéne arra hogy döntsön a volt aszony és köztem !
205. marianna0917 (válaszként erre: 203. - Érdekes73)
2014. nov. 5. 10:23
Vissza is fogom most magam ! Mert az utobbi napokban többször fájdogál a hasam! :( azt gondolom meg fogom oldani ha egyedül kell is maradnom a picivel! Még nem tudim hogy de ... Sajnos a szüleim meg haltak! Egy testvérem van akire nem számithatok! Egy két jo barát! Talán aki tudna valamit is segiteni ! De sok segitséget nem várhatok elmsenkitől! Na mindegy azért mégy egy kicsit bizskodom benne hogy talán rendbe lesz minden !
2014. nov. 5. 10:20
jav. meg nem :)
203. Érdekes73 (válaszként erre: 198. - Marianna0917)
2014. nov. 5. 10:18
Nem akarlak elkeseríteni de a te gyerekeddel se fog okosabban/ jobban bánni a párod mint a már meglévő fiával...Egyértelmű hogy a láthatás nem arról szól hogy a gyereket lepasszolja rád .Beszéltél erről vele ? A véleményem továbbra is az ha igazából nem érdekli a gyereke hagyná inkább békén az anyjánál jobb lenne mindenkinek. A 700 km-es kocsikáztatásra meg meg inkább nem írnák jelzőt...Neked meg terhesen nem szabadna ennyit idegeskedni.
2014. nov. 5. 10:08
És ha pedig nekem csak eljátszotta hogy ő szeretne házasodni meg gyereket meg stb.. Csak hogy megtartson mert tudta hogy én ezt akarom! Akkor a saját hazugságai keverték bsjba! Tehát akkor egye meg amit fözött magának! És vislje kővetkezményeit!
201. marianna0917 (válaszként erre: 200. - IzaHold)
2014. nov. 5. 10:04

Lehet rosszul gondolom! De abban reménykedem még ha meg születik a pici akkor rájön hogy most már uj családja van ! De ha ez sem jöb be és továbbra is igy fog menni minden ! Akkor egyedül fog tovább ugrálni! Mert akkor ott a mi kapcsolatunknak vége lesz! Eddig türtek szô nélkül mert mondván a gyereke miatt van minden ! Legyen ! Csak akkor nem kell uj családot alapitania! Akkor azt kellet volna mondania hogy te figyelj nekem

Nem kell még egy gyerek! Nem azt hogy akkor mátol ne védekezzünk ha jön jön a baba!

200. IzaHold
2014. nov. 5. 08:53
Én megálljt parancsolnék ennek az egésznek, mert már így is el van burjánozva az ex. Rendben van, hogy érdeklődik, de fél óránként. Nem. És a pulóvereket sem kellett volna visszavinni. Én nem tettem volna. A párod pedig már a te párod, nem az övé, ne ugráltassa. Ne hagyd magad, csak ezt tudom tanácsolni.
2014. nov. 5. 08:31

Ja és azért ugrálunk mert a kedves ex jopárszor meg fenyegette a párom hogy nem jöhet hozzá a gyerek ha nem ugy van ahogy ő mondja! Ha a gyerek nálunk van oránként jön az sms ! Evett ? Ivott!? Mit csinál ? Ha a párom fél orán belül nem válaszol jönn ????? Ez ! Utána meg percenként jön ez ???? Amég nem válaszol! Ha bármit fizetni kell a párom szo nélkül azonnal fizet mindent! Amit kap játékot mindent haza visz semmi nem marad nálunj! Igy ha jőn akkor hétvégente uj játékokat kell veni ! Párom is naponta több üzenet ir minden rendbe van e a gyerekel! Már megbeszéltük hogy kap egy telefont és majd hivja minden este! De hogy még kicsi hozzá bla bla.. Egyfolytában azt érzem mintha csak ilyen mellék szereplő lennék! És ebből tényleg kezd nagyon elegem lenni! De most megprobálok lenyugodni hiszen az egész idegeskedés az én kis manôm rovására megy! Meg várom hogy meg szülessen! Meg látom akkor hogyan alakulnak a dolgok ! De ha egyszer hozzá mer nyulni a gyerekhez a kusfiu vagy az anyuka el kezd fenyegetőzni hogy ha az ő gyereke el lesz hanyagolva akkor nem jőhet akkor választás elé állitom a páromat! És nem a gyereke és köztem hanem at asszony és köztem! A gyerek ugyanugy jöhet de nincs több kontakt a nővel és nem fogunk ugy ugrálni ahogy ő fütyül! Ha ez nem tetszik neki akkor el lehet menni és nevelem

Egyedűl a gyerek nyugalomban ! Nem fogom se magam se a kicsit kikésziteni a veszekedésekkelna volt asszony és a neveletlen gyerek miatt !

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook