Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A nők miért nézik a vetélytárs negatív tulajdonságait? fórum

A nők miért nézik a vetélytárs negatív tulajdonságait? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
168. Kilimcs (válaszként erre: 165. - Unom)
2015. nov. 8. 16:51

Nem azt mondtam higy mind okosak. Hanem azt hogy pihenteto ott dumalni ;)

Mondjuk az urkutatas topikvan azwrt eleg ertelmes temak szoktak lenni. De ez biztis sztereotipia, ha te mondod. Oda meg azert jarok mert erdekel a tema. Es jo kovetni mi hol tart.

167. Kilimcs (válaszként erre: 162. - Csikil4ny)
2015. nov. 8. 16:47
Akkor te jogibb vagy. Bennem van egy nagy adag provokator polgarpukkaszto gen :) igy engem mar elkuldtek parszor a fenebe itt :))) igaz en sokmindenbe belekotyogok
166. csikil4ny (válaszként erre: 164. - Unom)
2015. nov. 8. 16:47
Engem aztán teljsen hidegen hagy, hogy kiből mi és mennyi hiányzik, attól én nem leszek se több, se kevesebb! De ahogyan kommunikálok, az vagyok én...
165. unom (válaszként erre: 163. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 16:46
Ja, mert a pasik mind okosak :D Én, ha értelmesen akarok beszélgetni értelmes embereket keresek, nemtől függetlenül. Akik nem sztereotípiákban gondolkodnak. Szerencsére vannak, bár nem sokan.
164. unom (válaszként erre: 162. - Csikil4ny)
2015. nov. 8. 16:45
Nem az a baj, hogy erős az egója, hanem az, hogy minden más hiányzik belőle.
163. Kilimcs
2015. nov. 8. 16:44

Tenyleg. Ez a hobbim . Kutatom a noi viselkedest (igen polgarp7kkasztok kozben mert olyan vagyok) tobb noi forumon van regem. Nem csak ez az erdekes hely.


Ha ertelmesen akarok tarsalogni neg negyek pasik koze futosba vagy urkutatosba. Ott cseppet mas a hangulat. Pihenteto :) ha meg tenyleg van idom (forumozas kozben allt mast is csinalok... szal ilyenkor ugyse tudnek jonni menni) . Szal ga van idom baratokkal valtjuk meg a vilagot :) in real life.


De barmilyen hihetetlen a noi forumokon azert cagyok hogy t9bbet tudjak meg egy olyan kozeg mukodeserol aminek nem vafyok reszese amugy.


Huh. Szoval vanessa nicket is ki bir tiltatni? Azta...

162. csikil4ny (válaszként erre: 161. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 16:39

Elég erős egója van az biztos, de ha valami nem tetszik akkor ki is lehet kérni és nem átesni a ló másik oldalára, sértegetés után persze, hogy sértegetés következik, s a végén már tényleg teljesen mindegy, hogy ki kezdte...


Érdekes, hogy eddig engem nem akart itt senki se lehülyézni, se lenullázni. Igaz elég kevés fórumhoz akarok hozzászólni a beszélgetés stílusa miatt.

161. Kilimcs (válaszként erre: 157. - Csikil4ny)
2015. nov. 8. 16:27

Vanessa konkretan rendszeresen lehulyez lenullaz stb embereket. Csak ennyi ;) de ertem en. Vannak egyenlobbek.


Unom en viccelodok meg szorakozom? Csak ti ben ertitek. Evvan. De edes hogy belemagyarazod hogy porgok. Erdekesnek talalom a noi csordaviselkedes es kettosmerce megfigyeleset. Illetve probalok kerdezni mert ugy tobb viselkedesi minta kiderul.


Szoval lehet itelni usmeretlenul, csak felesleges.


Itt az a kerdes kit mi zavar. Ki mit vesz magara. En aztan kikapcsolom a gepet es elfelejtem. Itt meg elelmelkedem az emberi jellemek megnyilvanulasain.


Megga ez az egesz gyenge probalkozas is tolem :))

160. unom (válaszként erre: 156. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 16:21

Mit töröltek? Kinek a hozzászólásait?

Van itt pár megrögzött jelentgető, akik azt lesik, mikor töröltethetnek bármit, legyen az személy vagy hozzászólás.

159. 76c87e32e1 (válaszként erre: 148. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 16:21
Szerintem túlzásba esel. Ha én ömlengek a kutyámról, és te erre azt írod, gerjedek a kutyámra - szmájli nélkül, nyilván nem fogom azt hinni, hogy komolyan gondolod, a kutyámmal hálnék. Ha pedig ezt hinném, hogy komolyan gondolod, már csak azért sem foglalkoznék vele, vagy szállnék vitába, mert akkor a másik fél elmebeteg. :) - kitettem a szmájlit, nehogy sértődjél. :)
158. unom (válaszként erre: 148. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 16:20
Te nem humorizálsz, észrevettük. De másoknak nem tilthatod meg. Egyébként Bolierkurac(?) értette, te pörögsz rajta. Folytasd nyugodtan, inkább, mint a való életben.
157. csikil4ny (válaszként erre: 156. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 16:19

A személyeskedés soha nem humoros! Nem nagyon értem mi bajotok van Vanesszával. Mindenkinek lehet véleménye pro és kontra, de azt úgy is meg lehet fogalmazni, hogy ne veszítsük el az emberi méltóságunkat.


Annyiban én se értek egyet Vanesszával, hogy az érzelmi intelligencia nem függ össze az IQ-val. Az okos nő is pont úgy lehet érzelmi szinten 0, mint a buta nő empatikus.

156. Kilimcs
2015. nov. 8. 16:16

Most mi a szosz van??? Ugy ukmukfukk moderaltak???


De jo vanessanak... sajat eltuntetobrigadha van. Irhat varmilyen hulyeseget beszologathat barkinek.... aztan kozli hogy gyenge volt ha visszaszolnak meg bezzegel majd jon a torles.. .


Imadom a noi forumok sertodos logikatlansagat :))) basszus... es ezek nevelnek gyereket a jovo nemzedeket... konfliktuskezeles nulla....

Persze eddig mindenre nem erti nas a humort??? Es akkor mi van? Csak akkor humor valami ha ti irjatok? Ha mas akkor jon a modisopres.... rohejes...

155. csikil4ny (válaszként erre: 151. - Spinneli)
2015. nov. 8. 16:00
az érzelmeket nem tudjuk jól kezelni, ezért a sok, ahogy fogalmaztál "hideg-rideg" ember.
154. 388b941089 (válaszként erre: 151. - Spinneli)
2015. nov. 8. 15:25

Persze, de mire mèsz vele?:)

Az okos no tudja használni az erzelmeit is.

153. Kilimcs (válaszként erre: 152. - C40efa00cc)
2015. nov. 8. 14:21

nem a könyvben odaírják a mozdulatokat, reakciókat stb... Nem vigyorjel van, leírás ;)


azért pedifilia, stb.. vannak dolgok amikkel nem viccelünk jelzés nélkül.


vagy komolyan szerintetek lehet??


mondjuk itt a gyerekalázós fórumban se állt senki a gyerek mellé... igazatok van.. rosszul álltam hozzá.. csupa móka kacagás, nekem meg nincs humorom :P

152. c40efa00cc (válaszként erre: 148. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 14:17
Amikor könyvet olvasol, abban sem fedezed fel a humort, mert hiányzik a szmájli?
151. spinneli (válaszként erre: 82. - 388b941089)
2015. nov. 8. 14:16
Régebben én is mindig ebből indultam ki, viszont mióta öregszem, úgy kezdem felfedezni, hogy sokszor a "lebecsült" érzelmi megközelítésben sokszor sokkal több igazság van, mint a hideg-rideg objektívben...azt hiszem a legjobb, ha mindkettőre tudunk támaszkodni.
150. Panna.33 (válaszként erre: 148. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 14:16
Kacsint a franck. A szívatás a lényeg.
149. Panna.33 (válaszként erre: 146. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 14:15

Szerintem vicces nem kitenni a vigyorjelet.

Tök jó szűrő.

148. Kilimcs (válaszként erre: 147. - 76c87e32e1)
2015. nov. 8. 14:10

tudod, itt csak az látszik, ami le van írva... És az életben is, ha pl azt mondják, mi van megöltél valakit, akkor odakacsintanak... nem humorizálunk amúgy komoly dolgokkal kikacsintás nélkül.


de biztos így van, ahogy mondod. odavágom valakinek, hja, te gerjedsz a kutyádra... majd ha pislog egyet, közlöm, mi van, nem érted a humort?

ugye érzed, hogy ez így nem stimm?


persze rá vagyok állva... :) :) pont erről írtam, olyanokat hozzátesznek női fórumokon a dolgokhoz, hogy ihgaj. Esetleg azt is leírnád hogy mi a kedvenc alvópózom? :P

147. 76c87e32e1 (válaszként erre: 146. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 14:04

Tudod, az életben, személyesen is szoktak úgy vicces dolgokat mondani, hogy közben nem ér fülig a szájuk.

Értjük mi, hogy rá vagy állva, de nem kell anyáskodni. :)

146. Kilimcs (válaszként erre: 142. - Unom)
2015. nov. 8. 14:02

nem tettél se moslyt, se kacsintást, se nyelvnyujtást utána... így ez a neten nem humor, hanem tényközlés...


ilyen kijelentésekben... de utólag jó védekezés, hogy jajj, nem is, csak vicceltem, heheh... de akkor miért is nem úgy írd, mint vicc? ;)

2015. nov. 8. 13:58
Bárki-bármit is mondjon, írjon, azért nem válthatja ki egy nőből az állatot. Ha magunkkal szemben ennyi tartás nincs bennünk, akkor ne másban keressük a hibát.
144. 1e53ba4657 (válaszként erre: 142. - Unom)
2015. nov. 8. 13:51

Ja.A humor nem masok sertegetesebol all.

Ha meg vkit sertegetnek nyilvan nem hagyja magat.Ha igen megerdemli.

143. 76c87e32e1 (válaszként erre: 123. - Panna.33)
2015. nov. 8. 13:50
Azt minden nő tudja, legyen akár okos vagy buta, hogy az itt írogató pasik csak csajozni próbálnak, hátha legalább itt összejön valami. :) Sok nő, kevés férfi, a nagy számok törvénye alapján összejön, persze a buta nőkkel.
142. unom (válaszként erre: 141. - Kilimcs)
2015. nov. 8. 13:48

Humor, mint fogalom ismerős? Vagy csak akkor, ha valamelyik kedvenced ír?

Nem hiszem, hogy védelemre szorul, annál azért többet nézek ki belőle.

141. Kilimcs (válaszként erre: 138. - Unom)
2015. nov. 8. 13:47

ezt hol látjátok, hogy a menstruáciÓ izgatja???


és igen, olvastam amit ide bemásolt, hogy ő írta... de egész vadakat belevizionáltok... ez ilyen női fórumos dili?? mond vki kt mondatot, és kórképet lát bele egy csomó fórumozó? :O :D

140. 2ab16d5612 (válaszként erre: 124. - 5fc54ca4aa)
2015. nov. 8. 13:46
Dettó. Csak én meg is kaptam mindig a magamét érte. Itt is. Az életben is. De édes a bosszú. :D akinek a legjobban kívántam már a föld alatt van(nem poén tényleg halott).. Más célponton gondolkozom. :D
139. 1e53ba4657 (válaszként erre: 138. - Unom)
2015. nov. 8. 13:46
Es pasikban lat not. :(( Hianyzott ez :DD
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook