Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló olvasási jogának megvonásáról fórum

Napló olvasási jogának megvonásáról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
31. Pasionella (válaszként erre: 30. - E8904d6748)
2019. dec. 16. 18:02
Koszi, magamtol is tudom mit kell csinalnom :-)
30. e8904d6748 (válaszként erre: 29. - Pasionella)
2019. dec. 16. 17:40

Rendben,köszönöm,hogy elmondtad a véleményed.

...és nem írsz többet erre a baromságra...


További szép napot neked!

gy látom,hogy van más új fórum is,talán ott is írhatnál:)

29. Pasionella (válaszként erre: 21. - E8904d6748)
2019. dec. 16. 17:33
Mert baromsagnak tartom ekkora ugyet csinalni ilyesmibol...
28. e8904d6748 (válaszként erre: 26. - Semleges)
2019. dec. 16. 17:24

Nem baj,ha nem érted.

Tulképp azoknak írtam ki,akik olvastak,ugyanis nincs annyi időm,hogy megírjak 2xx levelet.

Kérlek,nem szeretnék ezen lovagolni és te se tedd.

Köszönöm:)

2019. dec. 16. 17:19

Nem az a fő gond, ha valaki kivisz egy infót egy naplóból egy fórumra nicknévvel, hogy pl Ursula naplójában olvastam a progeszteron túladagolásról és akkor az így tiszta a dolog.

Az ultra gáz az, hogy privátot ír a "főninek", hogy fú, az Ursula azt írta a naplójában, hogy sikeres lombik után nem egészséges dolog még mindig a lombikos fórumokon lógni, mert ez így ronda csúsztatás, ugyanis Ursula azt írta a naplójában, hogy a pszichológusa azt mondta, hogy sikeres lombik után nem szabad tovább fórumozni, szépen, lassan tovább kell lépni és le kell zárni ezt a részt az életünkben, hogy teret adjunk a jövőnek. És nem, senki sem annyira ki...szott fontos azon a fórumon, hogy a pszichológusok olvasgassák és aki ezt magára vette, az valószínűleg ráismert à saját problémájára, hogy tudniillik nem tudott továbblépni, de nem róla szólt a bejegyzés...

És aki így visz ki egy mondatot egy naplóból, az kifejezetten szarkavási céllal viszi ki.

Aki meg erre vevő, annak szánnivalóan pocsék lehet a valós élete...

26. semleges (válaszként erre: 25. - E8904d6748)
2019. dec. 16. 17:18

De kinek adta ki és mi haszna belőle? Itt adta ki nyílt fórumon? Hogy jöttél rá? Lett valami károd belőle, túl azon, hogy csalódtál és megtanulod, hogy a bizalom nagyon fontos és törékeny dolog?

Ne hari, de tök nem értem az egészet:)

25. e8904d6748 (válaszként erre: 22. - Semleges)
2019. dec. 16. 17:11

Bakker,nem.

Az dátum szerint meg van,hogy melyik bejegyzés ment ki,de nem valószínű,hogy a hozzászólóktól...


Azért titkosítottam a naplót,mert eléggé...hmmm...mondjuk úgy,hogy nem fogalmazok finoman:)és 2016óta írom.Sokan velem vannak azóta,persze az "úton"csatlakoztak hozzám,de frankón bíztam mindenkiben...Nahhh...itt az eredmény.

24. semleges (válaszként erre: 14. - Ursula33)
2019. dec. 16. 17:09
És nem látod, hogy ki írja és hová? Azt kell jól pics.n rúgni és kész.
23. semleges (válaszként erre: 18. - Pasionella)
2019. dec. 16. 17:08
Na ez jó kérdés. De azért sajnálom a fórumindítót. Nem kell ezt véresen komolyan venni és a titkokat a komoly titkokat itt írni?! Az tényleg mitől titkos már amiről ennyien tudnak? De lehet, csak én nem értem.
22. semleges (válaszként erre: 1. - E8904d6748)
2019. dec. 16. 17:05

Nnem értem, mondjuk egy naplónak sem vagyok olvasója vagy meghívottja vagy mit tudom én, hogy kell ezt mondani. 2 dolgot nem értek. 1. miért kell harmadik félnek elmesélni ami ott történik, íródik.

2. te nem látod, hogy ki hordta ki az infókat?

Olvasva a hsz-t az egész olyan mint egy óvoda. Itt elvileg felnőtt emberek vannak, nem?

Ha naplót írnék nem itt tenném, ezek szerint a bizalom és visszaélés miatt. Sajnálatos, hogy ilyenek is vannak.

21. e8904d6748 (válaszként erre: 18. - Pasionella)
2019. dec. 16. 16:58

Jól mondod - pontosabban írod - semmi közöd hozzá és a könyörgést a templomban...kérlek...

Ha téged nem érdekel,kérdezem szimplán,mi f-sznak írsz ide?

20. R.Eszter (válaszként erre: 9. - Ursula33)
2019. dec. 16. 16:22

Ursula33 én nem olvaslak és több éves a profilom, mégis kikerültem az olvasók közül. A bukfenc csak ott van, hogy nem biztos, hogy azok között van a szivárogtató, akiket most kizárt.

Természetesen mindenkinek szíve joga megválogatni, hogy kik olvashatják.

Sajnálom, hogy így történt.

2019. dec. 16. 16:21

Nyugi lányok!

Engem is kirakott. Pedig jóban vagyunk. Sok segítséget kaptam tőle.

Szíven ütött, de privátba leleveleztük, és amint kiderül valami visszaenged, és hozzám is visszajön. Felfogtam, megértem, kivárom 😀 Felnőtt emberek vagyunk, de néha ami megy a virtuális világban....néha olyan mintha a gyermeteg butaság, és erőteljesen frusztráció omlana egyes emberek szájából.


Azért ezeket a naplókat nem véletlenül írjuk. Sokszor a legmélyebb bugyrokig kiadjuk magunkból a dolgokat, nagyon nem mindegy ki olvassa, főleg ha ilyen kiszivárogtatások is vannak.

Azokat akik meg kiadják egy egy titkos napló tartalmát én sem értem, de elég gyenge jellemre vall. Mint ahogy általában a spiclisségre jellemző.

Remélem kiderül ki volt az, és mélyen magába száll az illető. Vagy illetők.

2019. dec. 16. 16:20

ok, semmi közöm hozzá de könyörgöm ez CSAK egy fórum, csak egy portál... miért kell ezt ilyen véresen komolyan venni? ha bárki bármit kiadott vagy tovább adott akkor mi van? engem speciel nem érdekelne hiszen nem névvel vagyok itt fent.

Egy titkos napló mitől titkos, hogy vagy 200 ember olvashatja? Ennyi erővel lehetne akár mindenkinek látható, milyen bizalom alapján lehet adni jogot 200 embernek?

17. linzerkarika888 (válaszként erre: 14. - Ursula33)
2019. dec. 16. 16:05
Csak azt nem értem, hogy ez az információ továbbítás mire jó az embereknek? Mi értelme?
16. vivo44
2019. dec. 16. 15:45

Én rendszeres olvasója vagyok naplónak, de soha egy pillanatig nem jutna eszembe bárkinek is egy szót sem említeni harmadik személynek róla.

Úgy gondolom, hogy egy napló olvasási jognak a megkapása egy olyan szint kettőtök között virtuálisan, amire vigyázni kell, óvni és a lehetőséget nem eljátszani.

Nem is értem valójában, hogy mi volna nekem abban előnyös, ha egy napló részleteit megosztanám, olyantól aki a bizalmába fogadott, akivel együtt szomorkodhatunk, örülhetünk a lényeges történeteken.

Hogy a fórumindító 100, vagy xy embert büntet egy miatt, azzal pedig nem értek egyet, mert fordított helyzetben furcsán nézne ő is. Így már nem csak 1 emberben rendült meg a bizalom, hanem 100-ban. (engem is törölt, tehát feltételezi, hogy én is "spicli" vagyok)

15. Ursula33 (válaszként erre: 10. - Eerika75)
2019. dec. 16. 15:37
Akkor itt a válasz. Kicsit később gondolom visszaenged mindenkit.
14. Ursula33 (válaszként erre: 13. - Linzerkarika888)
2019. dec. 16. 15:36
Akkor nincs ötletem... Kb egy éve kezdték a naplómból kihordani az infót.
13. linzerkarika888 (válaszként erre: 9. - Ursula33)
2019. dec. 16. 15:21
Én egyik táborba se tartozom. Több éves a profilom, és téged se olvaslak. 😀 Sajnálom, hogy ez történt vele, én szívesen olvastam a naplóját. De nyílván megértem, hogy szeretné védeni a magánéletét.
12. kokonut (válaszként erre: 9. - Ursula33)
2019. dec. 16. 15:19
Értem, de rosszul esik. Természetesen az ő naplója és ő dönti el, hogy ki olvashatja.
11. kokonut (válaszként erre: 10. - Eerika75)
2019. dec. 16. 15:18
Én is írtam neki, de nem válaszolt. Én is szeretném olvasni újra, mert érdekel a történetük és szorítok, hogy összejöjjön a baba.
2019. dec. 16. 15:16
Nekem jóval régebbi a profilom és a te naplódat nem olvasom én is törölve lettem. De privátban tisztáztuk hogy ha rendeződik a helyzet újra szeretném olvasni. :)
9. Ursula33 (válaszként erre: 8. - Kokonut)
2019. dec. 16. 14:58

Szerintem nem a személyednek szólt, hanem próbálja megtalálni a spiclit.

Mivel az én naplómból is szivárogtat valaki, pont úgy, ahogy az övéből, nagyon valószínű, hogy egy a spiclink.

Ahogy nézem, azokat tette ki, akiknek nincs egy éves a profiljuk, illetve akik az én naplómat is olvassák.

8. kokonut (válaszként erre: 1. - E8904d6748)
2019. dec. 16. 14:40
Engem is kitettél és nem értem miért. Amikor gyógyszerre volt szükséged, küldtem, soha nem spicliskedtem, úgy érzem, hogy ez így nem szép dolog.
7. e8904d6748 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2019. dec. 16. 11:25

Nos,akkor ez nem is neked szólt:)!

Azért köszi,hogy érdeklődsz!

6. Ursula33 (válaszként erre: 4. - Magdi985)
2019. dec. 16. 10:57
Szerintem visszaenged, ha privátban írsz neki. Főleg azokat rakta ki, akiknek nincs egy éves a profiljuk.
5. TAndi86 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2019. dec. 16. 10:56
És Te minek szóltál akkor hozzá? :)
2019. dec. 16. 10:47
Végleges a kitiltás, vagy van esély visszakerülni? Engem érdekel, mi lesz a történet vége....
3. Ursula33 (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2019. dec. 16. 10:44

Mert nem akart másik fórumot szétoffolni, de sokakat kirakott, akik nem biztos, hogy megérdemelték, de egy több száz fős olvasótáborban iszonyú nehéz megtalálni a spiclit. Viszont az ártatlanoknak meg úgy érezte, magyarázattal tartozik. Ennyi.

Én is rühellem, hogy a zárt naplómból viszi valaki az információt, olyannak, akinek nincs olvasási joga.

2019. dec. 16. 10:34
Nem tudom ki vagy, nem tudom kik az olvasóid de nem értem ezért miért kell fórumot indítani.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook