Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló olvasási jogának megvonásáról fórum

Napló olvasási jogának megvonásáról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2019. dec. 16. 22:18
Lányok, ne legyen ebből sértődés. Én se értettem mi történt, ráírtam. De közben más csajoknál is láttam, hogy szinte mindenkit vagy mindenkit kitett. Ne vegyétek magatokra. Nekem se tetszene, ha valaki a,hátam mögött vinni ki amit írok. Volt már benne részem Nekem is. Talán kibukik ki volt és aki szeretne visszakerül.
90. Ilián
2019. dec. 16. 22:07
Sajnálom, hogy így végződött. Én is kikerültem, pedig én aztán még a lombikos fórumot se olvastam egészen tegnapig, akkor is csak azért, hogy megnézzem mi a fene történt. A szereplőket sem ismerem.Sok sikert kívánok neki a babához és ahhoz is, hogy kiderüljön, ki volt.
2019. dec. 16. 21:39
Tőlem is kilêpett.
2019. dec. 16. 21:38

😲Engem is. És nem esett jól.. Bár amikor láttam higy Klaut és Magnit is kiteszi a naplobol... Amikor róluk tudom hogy nagyon jóban vannak...


Meg a naplómból is kilepett. Gondolom ennyire érdekli őt a gyerekeim.


Értetlenül állok ezelőtt a megoldás előtt. Én is nyomoztam anno a naplomban, de nem így.. Azért lehet tudni ki aki tutira nem kemkedik. Szerintem.


De hát legyen, hiszen az ő naplója.

2019. dec. 16. 21:07

Engem is kitett. Pedig olvastam, szorítottam neki, erőt adott a kitartása, a vak hite, még ha sok mindent én nem úgy teszek, tennék ahogy ő. Nem vagyunk egyformák.

Mint ahogyan stílusban sem: a naplóban is elhangzott egy-két (három-négy) trágár kifejezés, de ne legyünk már ennyire finnyásak, könyörgöm, az ő stílusa ilyen, az én stílusom olyan, másé meg amolyan. Ez nem fertőz.


Naplóból szivárogtatni akármilyen jellegű infót is - legyen az akár orvosi, akàr magánjellegű - elég gerinctelen dolog, de ehhez meg hozzá tartozik az, hogy ekkora számú olvasótábornál ez sajna elkerülhetetlen.... az viszont biztos, hogy másról soha nem írt egy rossz szót se - itteni csajokról legalábbis. Az már más, ha a hírhedt postás csajszi is olvassa :D


Mindenesetre, én szeretném tudni, hogyan végződik a történet és remélem, kiderül, valami módon.

86. vivo44
2019. dec. 16. 21:06
Sportosan, elegánsan: öngól:-)))
85. Ursula33 (válaszként erre: 77. - Birebora)
2019. dec. 16. 21:05

Mint írtam, ha emlékeim nem csalnak... Pusztán reflektáltam, hogy ezek nem trágár szavak, hanem argoba átment régi orvosi szakkifejezések.


Nah ! További jó szórakozást!

Én mentem vissza a jó kis háromdimenziós életembe. További jó gittrágást hölgyek, urak!

84. df1e1c376c (válaszként erre: 77. - Birebora)
2019. dec. 16. 21:02
"hogy hanyas vót, asse tuggya?" -uristen@manny.hu xd
83. vivo44 (válaszként erre: 82. - Aquatánia)
2019. dec. 16. 20:57

Ahogyan órákkal ezelőtt, mikor még komolyabban lehetett kezelni a fórumot......

2xx embert büntet egy miatt, mindenki előtt, mert.....

2019. dec. 16. 20:56

Engem is kirakott..pedig aztán én nem ismerek senkit...és facebookos csopikba is csak eladasosokba vagyok.

Nem értem ez most mire jó...

81. vivo44
2019. dec. 16. 20:55
Erre szokták volt mondani, hogy "Nem mindegy, hogy a hülye okoskodik, vagy az okos hülyéskedik!"
80. birebora (válaszként erre: 76. - Vivo44)
2019. dec. 16. 20:54
Nagyot akart mondani de nem sikerült, nem baj:)
79. vivo44 (válaszként erre: 77. - Birebora)
2019. dec. 16. 20:54
Sem:-))))
78. rinike
2019. dec. 16. 20:54
Nekem rosszul esik, hogy kitett a naplóból, és hogy az enyémből is kilépett. Nem értem, hogy mi történt, sajnos időm sincs most foglalkozni a kérdéssel.
77. birebora (válaszként erre: 74. - Ursula33)
2019. dec. 16. 20:53
Nem pontosak a megadott IQ értékek.
76. vivo44 (válaszként erre: 74. - Ursula33)
2019. dec. 16. 20:50

Köszönöm szépen a felvilágosítást, de akárhogyan is nézem a jobb alsó sarokban 2019 van, ami inkább a vége, mint sem az eleje:-)))

2019-ben egyetlen egy pszichológiai, tanintézeto, SOTE, igazságügyi szakvélemény nem tartalmazza ezen kifejezéseket, bárkinek bármilyen is az IQ-a!

2019-ben egy nyilvános fórumban tiszteletből sem tehetem, hogy ezen szavakat használjam ismeretlenül főleg nem! Vagy esetleg ismersz minden egyes felhasználót és azokról Montessori mérésed van?

Mert akkor minden állításod helyes! Minden egyéb esetben zagyvaság!

75. df1e1c376c (válaszként erre: 74. - Ursula33)
2019. dec. 16. 20:46
Az iskolákban ilyen szuper nem PC kifejezéseket évtizedek óta nem használnak.
74. Ursula33 (válaszként erre: 67. - Vivo44)
2019. dec. 16. 20:43

A hülye és az idióta a 20. század első éveiben használt orvosi szakkifejezések, ahogy a debil és a kretén is azok voltak. Az IQ mérésénél használt megnevezések voltak. Montessori Mária és csapata kezdte a mérést, de a kategóriákat a franciák vezették be.

Ha emlékeim nem csalnak a főiskolán minden tanárnak tanítják pszichológia órán, hogy a hülye az, akinek az IQ - ja 90 alatt van, korlátozottan fejleszthető, sőt, akár minimális segítséggel önálló életvitelre is képes.

Az idióta IQ-ja 80 alatt van. Ők önálló életre képtelenek, de azért nagyon korlátozottan fejleszthetők.

A debil a legalsó kategória, mégis ez a szó ma a legelfogadottabb, pedig ez a 60% alatti IQ-t jelenti, aki sehogy, semmiképp nem fejleszthető.

73. vivo44 (válaszként erre: 72. - Vivo44)
2019. dec. 16. 20:42
*trágár
72. vivo44
2019. dec. 16. 20:41

Igazad van!

Nem tudom én sem, hogy milyen lehet...

Talán azért nem, mert nem a virtuális világra alapozom a bizalmamat, nem egy virtuális helyen írok ki titkokat, adatokat egy olyan világba, amikor egy banki rendszert is 3 és fél perc alatt feltörnek.

Amiről többen tudnak, mint ketten, az már nem titok!

Elég sok tartalmas infó lett eme fórumba is kiírva, fura, hogy ez nem zavar senkit aki "titkos" naplót ír:-))))

Éppen ezért ez az egész nem más már csak vihar egy pohárban, semmi más. A trágás és sértő szaval használata pedig mindent elmond a 2xx közösségről.

2019. dec. 16. 20:40

Igen, az érdeklődésem vezérel, hogy olvasakk és szóljak hozzá egy nyilvános (!) fórumhoz. Téged fizetnek azért, hogy itt lógj?


Ha ez nem az én profilom, akkor kié? Valaki másé, aki kémkedik utánad?

2019. dec. 16. 20:34
Igazad van. Így is lesz.
2019. dec. 16. 20:34

Én kérek elnézést minden ember nevében, aki bizalmas és fontos információkat nem egy hoxa blogban tárol egy kopiban egy gyerekről.


"Tettes". Micsoda szavak! Csúnya dolog pletykálni, de talán valami titoktartasi szerződést el kell fogadni?


És azért megkérdezném még egyszer: 200+ ember mitől titkos társaság? Boldog-bildogtalanat beengedett, mert élvezte a figyelmet. Egyszer hopp, máskor kopp.

2019. dec. 16. 20:33

Hagyjuk szerintem....

Az én hsz-emre írtad, hogy Ursula, Dulche egy és ugyan az(mert én azt mondtam....), holott erről szó sem volt...erre írtam amit 😏

De ez az egész már kezd nagyon nem jó irányt venni.

67. vivo44
2019. dec. 16. 20:32
Picikét elszalad a ló a trágár megnyilvánulásokkal, de stílus maga az ember....
2019. dec. 16. 20:32
Nem tudom miről van szó, de bele szólok hogy felesleges veszekedni. Szép estét Mindenkinek!
65. vivo44
2019. dec. 16. 20:27
:-)))
2019. dec. 16. 20:27

Megértem a döntésedet, sajnálom, hogy nem olvashatom tovább a küzdésedet.

Ha mégis sikerül egyszer visszakerülnöm, szívesen olvasnálak újra.

2019. dec. 16. 20:25

Gondolom akik itt most kárognak, még nem élték át milyen ez, ha a titkos naplójukból kikerülnek részletek. Nekem a kislányomról írt teljes naplóm kellett azonnal törölni, mert olyan részletek kerültek ki.

Teljesen megértem Dulchet, bár nekem is lett volna időm az olvasókat törölgetni, és nem azonnal kellett volna lépnem, még az akkori profilomtol is meg kellett válnom.

Olyan adatok voltak abban a naplóban , amik most a kivizsgálásához nagyon fontosak lennének, de sajnos abban vezettem mindent.

Kitartást kívánok a tettes megtalálásához. 🧡

62. csingi-lingi (válaszként erre: 9. - Ursula33)
2019. dec. 16. 20:18
Az en regisztraciom nagyon regi, es Teged nem olvaslak. Biztosan nem ez miatt lettem kirakva. Teny, hogy nem sokszor irtam, de napi szinten vartam, hogy jo hirekkel jojjon, szoritottam, es ezek utan is szoritani fogok, hogy az alma/almuk valora valjon 😍
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook