Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló olvasási jogának megvonásáról fórum

Napló olvasási jogának megvonásáról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2019. dec. 16. 08:56

Sziasztok Csajok!

Nem akartam más fórumra kiírni ezt a bejegyzést,mert nem tarom odaillőnek,főleg nem a lombikos fórumra...

Valóban nem tartozok senkinek magyarázattal,kinek mikor törlöm az olvasási jogát és miért.

Viszont igenis tartozom azoknak a kedves olvasóimnak válasszal,akik vétlenek ebben a történetben.Nem akarom ragozni a helyzetet,mert nincs jelentősége...

Az azért túlmegy minden határon,hogy az ÉN titkos naplóban olyan "többek" legyenek,akik spicliskednek,kiragadnak a bejegyzéseimből mondatokat,részleteket és továbbítják egy olyan embernek,aki soha nem is akarta olvasni a naplómat...

Kérdezem,hogy miért? nem gyanúsítok senkit,nem akartam senkit megbántani,hogy elvettem a olvasási jogot,de értsétek meg,hogy ez az ÉN naplóm,az Én életem,az ÉN véleményem...

Lehet velem nem egyetérteni,kritizálni...de soha nem voltam SPICLI..és ha TI is olvassátok,akkor írhattok itt vagy küldhettek levelet privátban...elég lesz két szó:Én voltam, de nincsenek illúzióim,úgy sincs annyi vér a pucádban...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook