Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló olvasási jogának megvonásáról fórum

Napló olvasási jogának megvonásáról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
121. Ursula33 (válaszként erre: 119. - Bius86)
2019. dec. 19. 13:46
Beszéld meg a napló tulajdonosával privátban.
120. Törpilla (válaszként erre: 115. - E8904d6748)
2019. dec. 19. 13:33
Nekem jó. Hallgattam is rád meg még másra is. Zártam a naplóm aki olvasni akart úgy is olvas még, mert nyilván engedem neki aki meg nem az nem. Velem ilyen nem történt mint veled és igazán sajnálom, hogy bárkiben is csalódnod kellett. Nem igazán ismerős a nicked elnézést már érte 😀😉 Minden jót Neked! És kívánom a jövőben ne csalódj egyik olvasóban sem!
119. Bius86
2019. dec. 19. 13:28
Mindenesetre úgy néz ki, hogy terjed a dolog. Egy másik naplóból is ki lettem paterolva, holott csak csendes olvasóként drukkoltam nekik.
118. andi6020 (válaszként erre: 116. - Epresturmix)
2019. dec. 18. 21:00
Furcsa
117. vivo44 (válaszként erre: 116. - Epresturmix)
2019. dec. 17. 19:50

Szia.

Mert jelenleg mindenki gyanús, aki érintett a dologban.

Lehet tevoltál a tégla:-)))

116. Epresturmix (válaszként erre: 115. - E8904d6748)
2019. dec. 17. 18:38
Oké, hogy te kitettêl mindenkit, de az enyémből miért léptél ki? Nem olvastalak, nem tudom miről van szó. Meglepett.
115. e8904d6748 (válaszként erre: 111. - Törpilla)
2019. dec. 17. 16:17

Ha bűnös vagyok,akkor börtönbe velem!!!:)

Nahhh,de komolyan,

...nem most látod a nicknevemet először...


A becsületi dologgal egyetértek...bár ritka,mint karácsonykor a hóesés:)

...és valóban csak kedvességből tettem:D!de komolyan...

2019. dec. 17. 14:40

Itt naplónak van nevezve, de azért a legtöbb “napló” itt más. 1-1 kis közösség. Bizalmat adok nekik, beengedem őket az életembe, sokszor fordítva.

Persze, a nyílt naplóval én is feladtam, vannak itt hoxán ismerőseim, régi barátaim és szeretném kontrollálni kik olvashatnak, sokszor azért olyan dolgok is szóbajönnek amit nemkell mindenkinek látnia. Sem azt amit én írok, és azt sem amit az olvasóim megosztanak magukról hozzászólásokban.

És azért az erős, hogy 200 vadidegen. Szerintem vannak itt kötött barátságok, esetleg hozottak is.

113. Törpilla (válaszként erre: 112. - Epresturmix)
2019. dec. 17. 14:14
Szerintem is. 😉
112. Epresturmix (válaszként erre: 109. - Bözsi néni)
2019. dec. 17. 14:11
Szerintem jó dolog. Van egy kis közösséged, kiîrhatsz magadból bármit, vissza tudod nézni (ó hányszor jól jött már amikor valamihez kellett dátum) ráadásul nem kell feleslegesen topikot nyitni, ha meg akarok tudni valamit. :)
111. Törpilla (válaszként erre: 104. - E8904d6748)
2019. dec. 17. 14:06

Én nem akarom bezárni a naplómat. Ha most itt annyira inkognitóban kell lennie mindenkinek akkor minek blogozni? Most engem szerinted hol érdekel ha utal valaki egy blog alapján? Nem el fér? Valamiért csak olvas akkor is.. Csak kíváncsi akkor is.. Szerintem nagy ez az ország.. Nagyon kevés esélyét látom annak valaki olyan olvas akit személyesen ismerek és ha még így is van akkor is érdekli.. Nem mindenki direkt rosszindulatú mondjuk jó persze akad bőven itt is, mondjuk azt is ez tipikus magyar mentalitás.

Bűnös igen annyiban értettem, hogy csak te írtad le amit aztán ellened fel használt az a valaki, de egyébként nem tudom mi volt a fő gondod ha gondolod priviben írd meg.. Ha nem gondolod meg ne tedd. Nem ismerlek most látom először a nicked szóval én tuti nem olvastalak. Mondjuk én akiket olvasok azokat sosem adnám ki. Van olyan hogy emberi becsület tudod.. Meg amúgy eléggé primitív dolognak is tartom ezeket a dokgokat. Nem érzem úgy a figyelmeztetésed ellenére sem, hogy zárnom kellene a naplómat. Bele bele néztem nyílt blogokba én is már és van aki még őszintébb mint én minden téren. Meg sem közelítem ha akarnám sem. Viszont köszi azért biztosan kevességből hivtad fel a figyelmemet.


Szép napot Neked!

2019. dec. 17. 13:58
Ezek különben jellegük szerint nem is naplók, hanem inkább blogok.
109. Bözsi néni (válaszként erre: 108. - Kuszkudina)
2019. dec. 17. 13:33

Szerinted. Szerintem meg neten írni naplót, az az igazi hülyeség!


Mint az itteni példa is mutatja :-)))

108. Kuszkudina (válaszként erre: 107. - Bözsi néni)
2019. dec. 17. 11:49

Ez hülyeség!

Rengetegen írnak naplót itt, sok-sok olvasóval.

107. Bözsi néni (válaszként erre: 100. - Amaunet)
2019. dec. 17. 11:18

Én azt sem értem, miért kell kitenni egyáltalán a netre. Főleg pedig megosztani mással.


A naplót leginkább magának írja az ember, mintegy elgondolkodva, újragondolva a történteket.


Ha géppel akarja írni, akkor inkább a saját gépen, jelszóval védett fájlban vagy mappában.


Nem pedig a világhálón, 200 vadidegennek.

2019. dec. 17. 10:38
Jelzett korábban hogy OFF, csak azt már nem mindenki láthatta. Várunk vissza Dulche! 😘
105. Andii29 (válaszként erre: 104. - E8904d6748)
2019. dec. 17. 10:10

❤️

Legközelebb füdtjelezz előre mi a terv 😘

2019. dec. 17. 08:37

Nos,mindenkit töröltem...:)senki személye ellen nem szólt.



Drága törpilla...én mindent vállalok,amit írtam...tokkal-vonóval!

..és miért vagyok bűnös?!

...egyébként nem ártana bezárni a naplódat...


Csak valami nagyon félreértettetek TI,akinek NEM szólt ez a kiírás,mert nem az volt a probléma,hogy vállalhatatlan írtam és kiment az infó,hanem az,hogy kiment az infó és nem róla szólt a bejegyzés...és kiderült a drótozás...


Az intelligenciáról annyit,hogy nem tudtam eldönteni,hogy melyik kategóriába tartozol a fórumkiírásaid alapján...egyikbe sem...ostoba vagy:)


Nahhh,,de mindegy is ez már!


Minden csoda 3napig tart!

Ebből már 1nap letelt...


Szép napot mindenkinek!

103. willow'
2019. dec. 17. 08:19
Ok, már értem, mi történt. Azért ez minden szempontból elgondolkodtató... 🤔
102. Törpilla (válaszként erre: 100. - Amaunet)
2019. dec. 17. 06:44

Én nem zártam be. Ha olyat írok is én dolgom. Minek olvassa? Nem kötelező. Annyira nem kell bele mélyedni ez talán a titka. Viszont ha zárt naplójából is ki szivárog ez az az embernek, akkor nem tök mindegy zárt vagy nyílt? Mindkettő pik pakk törölhető ahogyan a nick és itt lét is. Én átlagban azt írom le szerintem amit vállalok is, de őszintén. Itt aki bűnös a napló író maga. Amit nem vállalsz fel, azt ne írd le.


Különben meg miért kell mindent annyira vér komolyan venni a mai világban?

2019. dec. 17. 06:16

Nem ismerem Dulchet, de olvastam a naplóját.

Van, hogy napokig, hetekig be sem lépek a hoxára, de eszembe jut ő, és csak azért lépek be, hogy elolvassam, hogy hátha.. annyira szurkolok neki.

Kb. 5 napló van, amit olvasok. És ennyi.

Amúgy teljesen megértem. Régen nagy naplóíró voltam. Majd titkosítani kellett.. majd kitöröltem az egész naplóm.

Most van egy, de nem ugyanaz.. már nem írok le mindent, cenzúrázok.. elvesztettem a naplóírás örömét a 'kedves' olvasók miatt.

Sajnálom, hogy Dulche is így járt..

100. Amaunet
2019. dec. 16. 23:48

Sosem fogom megérteni a napló itteni használatát.

A napló írás (szerintem ) egy személyes dolog. Eleve zártnak kéne lennie mindnek.

Megosztani bárkivel nagyon kockázatos dolog.Már ha nem viccgyűjteményt ír napló címszó alatt valaki.

2019. dec. 16. 23:08

Jajaja, bocsi, elsore úgy tűnt a lombikra gondolsz! Persze, egyet értünk, de most biztos van valami más tematika ami alapján halad a tagok szelektalasanal.


Na de nem is akarom tulragozni..

98. Mango. (válaszként erre: 97. - Andii29)
2019. dec. 16. 23:05
A “hasonló dolgok”alatt nem a lombikozást értem,hiszen a napló sem “csak” arról szól.Vannak olyan bejegyzések amiben az ember egy kicsit magát látja.Jól írtad,hogy együtt tudjunk érezni.
97. Andii29 (válaszként erre: 94. - Mango.)
2019. dec. 16. 22:46

Szoval azzal hogy nem lombikozom akkor nem vagyok megfelelő olvasó...

Szerintem nem kell sorstarsnak lenni ahhoz higy együtt tudjunk érezni, én pl orvosi szemmel próbáltam párszor segíteni.


De biztos hogy nem erről szólt az emberek szelektalasa. Hogy ki lombikos, ki nem.


De én nem írok Móninak privátban. Hisz azt írta joga van szelektálni magyarázat nélkül.


Csak a hoxan sok időmet töltöttem a naplójaban, vele izgultam, idegesen vártam higy mik a hírek a nagy napokon. Nem esik jól. Ez nem sertodottseg, csak nem esik jól.

2019. dec. 16. 22:39

A dedikalt konyvemet azert kerem majd! 😉


Nagyon meglepodtem, hogy kirakott, rosszul esett, de mar ugy gondolom ez nem az en szemelyem ellen szol.

Remelem olvashatom majd még a naplodat.

Maradt egyaltalan valaki bent???

95. birebora (válaszként erre: 85. - Ursula33)
2019. dec. 16. 22:33
Már miért lenne gittrágás, hogy válaszolunk és véleményt írunk?
94. Mango.
2019. dec. 16. 22:31

Engem is törölt.De én ezért nem tudok haragudni rá.Egyetlen “rossz”bejegyzésért szedték ízekre.Nem akarom védeni,mert nagyon kemény csaj,nincs is rá szüksége.Csak tudni akarta,hogy ki nem való a napló olvasói közé.Jogosan.Szerintem a naplójának nem a titkosság volt a lényege,hanem az,hogy olyan emberek olvassák,akik hasonló dolgokon mennek vagy mentek keresztül.Hogy értsék,ha kell tanácsot adjanak vagy csak együtt sírjanak,nevessenek vele.Olyan embereknek akiket nem zavartak a nyers vagy akár trágár szavak.(nem kell az álszent prűdség...)Azok akiknek meg egyáltalán semmi fogalmuk nincs,hogy miről szólt a napló,miért van ez a fórum,őket végképp nem értem,hogy miről beszélnek...

Én hagyok időt,hogy majd ha Dulche úgy dönt,hogy újra olvashatom,mikor megnyugszik és már nem bántja senki,és ezek után még tovább írja(vagy nem törli magát),ott leszek.

93. TAndi86 (válaszként erre: 92. - Andii29)
2019. dec. 16. 22:28

Én úgy gondolom, hogy úgy érezte korrektnek, ha kilép azoknak a naplójából, akiket ő is kitett. Itt nem arról van szó, hogy ne érdekelné a Te vagy más sorsa, inkább így érezte fairnak (szerintem), hogy utána ne legyen az, hogy bezzeg ő bentmarad a Te/más kitett naplójában.


Túlkapás, de szerintem a másik részről, ugyanis a vélemény, amiből az egész kiindult még csak nem is annak a személynek szólt, aki végül “hevesen” reagált rá...

92. Andii29 (válaszként erre: 91. - Ba7da9cfc0)
2019. dec. 16. 22:23

Már miért ne vegye magára akit kitett? 200ból van aktív 60 tag kB aki napi szinten hozzaszol a dolgaihoz. Lehetne a többi 140nel kísérletezni..


És ráadásul lazán kilep ennyi naplobol. Hát ennyire erdekeltük mi.. ☹️👍


Én részemről csalódtam, ez most ugyanolyan tulkapas mint amiből kiidult az egész-már amennyit volt időm utána keresni a sok sejtelmes mondat, utalás között.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook