Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A mi történetünk fórum

A mi történetünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi történetünk

12. *adelinda* (válaszként erre: 11. - Belana)
2010. febr. 15. 19:15

Persze, hisz nem ez a lényeg! Csak megütötte a fülemet vagyis a szememet mikor olvastam a babona részt.

Ettől függetlenül sok boldogságot nektek! Ne a babonától függjön! :)

11. Belana (válaszként erre: 10. - *adelinda*)
2010. febr. 15. 13:05
Szia! Ebben igazad van, ott és akkor csak a ruhát látta. Nem tudom, hogy ez-e a legfontosabb, de teljes pompában csak és kizárólag az induláskor látott, mert hazament a szüleihez aludni.
2010. febr. 14. 17:01

Méghogy betartottál minden babonát...

És azután megírod hogy a férjed meglátott már az esküvő előtt a menyasszonyi ruhában??

Az összes babonát betartottasd csak a legfontosabbat nem?

9. Belana (válaszként erre: 8. - Eb673dfdcb)
2010. febr. 14. 13:20
Szia! Köszönöm, hogy elolvastál és megértettél!:-)
2010. febr. 14. 09:33
Aranyos történet és megható az önvallomás a végén, senki sem tökéletes azt akarta írni A 95%-kal, de nem minden a külső a fontos, itt másról szól, valami kis rezgés valami megmagyarázhatatlan....Belana kivirult, megnyugodott a férje mellett, na ez a fontos:))) GRAT NEKTEK!
7. Belana (válaszként erre: 3. - Jency83)
2010. febr. 13. 14:56
Konkrétumot inkább nem írtam, mert az nem igazán kiteregetni való, az simán egy könyv anyaga volna.:-)))
6. Belana (válaszként erre: 4. - Mirzácska)
2010. febr. 13. 14:52
Szia! Gratulálok nektek is!
2010. febr. 13. 14:52
Azért 95%, mert 100%-ot szerintem senki sem éri el, azért neki is maradtak még változtatni való tulajdonságai.
2010. febr. 13. 13:55
Férjemmel úgy ismerkedtünk meg,hogy rosszul lettem a munkahelyemen,és ő ,mint mentőszolgálati dolgozó jött ki hozzám a mentőautón.Másfél évig eljátszottuk,hogy csak barátok vagyunk-18év van köztünk-aztán rájöttünk,hogy szerelmesek vagyunk,bár nem ez a legjobb szó erre.se feleséget,se gyereket nem akart.azóta a felesége vagyok és két gyönyörű gyerekünk van,boldogok vagyunk.én semmit nem erőltettem,minden alakult magától.
2010. febr. 13. 13:25
Csatlakozom az előttem szólóhoz :), de a vége nekem is kicsit zavaros... Inkább azért, mert írtál a problémákról, de éppen, hogy csak...vagyis konkrétumot nem.
2010. febr. 13. 12:08
Szép történet!De a végét nem értem!Ha tökéletes minden akkor miért csak 95 %-ban tökéletes férj?
2010. febr. 13. 10:03
21 éves koromig csak vártam a nagy Ő-re, álmodoztam a szőke, kék szemű hercegről. Olyan váratlanul csapott le rám a megálmodott herceg, hogy azóta is úgy érzem még mindig csak álmodom. Nem tudok betelni kék szemével, szőkés hajával és számomra Dávid szobor termetével.

Ugrás a teljes írásra: A mi történetünk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook