Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi kis történetünk fórum

A mi kis történetünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi kis történetünk

167. ad338a2ba0 (válaszként erre: 163. - Szerénke83)
2012. jún. 6. 21:43
Igen eléggé veszekedős lett érvek érvek hátán, de úgyis mindenki a maga szemlétet hajtja, nem vagyunk egyformák.
166. e28c748947 (válaszként erre: 165. - Ad338a2ba0)
2012. jún. 6. 21:42
Honnan tudod? Ott voltál???
2012. jún. 6. 21:41
Sajnálom hogy így lett a szülésed, de az orvosok nagyban felelősek érte!!!
164. elizabett85 (válaszként erre: 151. - Ad338a2ba0)
2012. jún. 6. 21:39
Én természetesen szültem, négy helyen szakadtam, vákumoztak, fél évig nem éltem nemi életet, mert fájt, és az is kérdéses volt, hogy a végbelemmel lesznek-e gondok, ja és a fiam 3 hétig feküdt a csecsemő intenzíven... Csodás szülésem volt, nem? Ja és teljesen problémamentes volt a terhességem és szülés is az utolsó 20 percig, amikor elakadt..Szerintem mindenki készüljön a császárra lelkileg és adjon hálát, ha minden renben lesz, még így is...
2012. jún. 6. 21:34
konfliktusozni?
2012. jún. 6. 21:33
Szakember segíteni fog meg mi akik empatikusak, és örülök hogy van aki ismeri minkét oldalt és így már nem kell konfliktusozni.
161. Szerénke83 (válaszként erre: 158. - Ad338a2ba0)
2012. jún. 6. 21:27

Senki sem istenítette a császárt, én pld, nem értem a "mindenárontermészetesenakarokszülniéshanemsikerülakkordepressziósleszek" érzést.

de nem bántok emiatt senkit, a cikkírónak azért írtam ilyen keményen, hogy értse már meg,hogy a lényeg, hogy egészségesek mindketten!

2012. jún. 6. 21:27
Najó, sajnálom a kiborulást, tényleg itt sem vagyok. Elnézést mindekitől.
2012. jún. 6. 21:25

Én szültem természetesen is, mint ahogy leírtam. Mindkét oldalon "állok". Számomra mind a kettő ugyanazt jelenti. Hogy egészséges gyerekeim születtek. Mindegy hogyan.

És hús vagyok, igen. Ahogy Te is :-)

2012. jún. 6. 21:22
Én okos vagyok, nem hülye!!!:SSSSSSSSSSSSSS Igen nem tudtad hogy nem arra van kitalálva hogy vagdossák, télleg nincs közös nevező, de nem kell a császárt isteniteni nem sok jó oldala van!!!!!!!!!!!!:SSSSSSSSSSSSSSS
2012. jún. 6. 21:18
NEM NEM ÁLLÍTOK, TILTASS KI!!!!!!!!!!!
2012. jún. 6. 21:18
A nő nem arra van kitalálva??? MI ez??? Hülye vagy? Szerinted én AKARTAM?????????????
155. ad338a2ba0 (válaszként erre: 154. - Vikica76)
2012. jún. 6. 21:18
Állítsál magadon!!!!!!!!!!!:SSSSSSSSSSSSSSSSSS
2012. jún. 6. 21:17
Én csakis jókevemben vágattam fel a hasam, szedettem ki a fél bélrendszeremet stb. stb. Istenem, miért vannak ilyen barmok mint Te????? Bölcsebb és okosabb maradtál volna, ha nem szólsz egy szót sem!
153. Vikica76 (válaszként erre: 150. - Ad338a2ba0)
2012. jún. 6. 21:15
Hogy Te mekkora egy hülye ökör vagy... jesszus :-(((
2012. jún. 6. 21:06

Mert a természetes szülésnél nem lehet sérülés és nem történhetnek bajok, ugye?

:(

151. ad338a2ba0 (válaszként erre: 140. - 5b3b7aa55c)
2012. jún. 6. 21:04
Készülj tudatosan és lehet biztonságosan természetesen szülni, mert az egy természetes folyamat az nem természetes hogy vagdosnak, látszik hogy milyen veszélyes a császár hogy még neked is sérülésed lett:(((, de nem fog a te szülésednél gond lenni, kívánom hogy minden jól alakuljon!!
150. ad338a2ba0 (válaszként erre: 138. - Vikica76)
2012. jún. 6. 21:01
Az ilyen örüljön hogy felvágták, ha neked ez jó volt.......tudhatnád hogy a nő nem arra van kitalálva hogy felvagdossák mint egy húst, de ha te hús vagy....
149. Hajni80
2012. jún. 6. 20:22
Én császárral szültem a lányomat, mert krónikusan magas vérnyoásban szenvedtem. Koraszülött volt,32 hétre született 1397 gr-al! Öróltem neki, hogy a körülményekhez képest egészséges. Ha volt is bennem rossz érzés a koraszülés és a császár miatt, elég csak ránéznem most, és elfelejtek minden rossz gondolatot.
148. rekuczy (válaszként erre: 147. - Szerénke83)
2012. jún. 6. 19:13
igen egyet ertek veled. Nekem is a testverem szules kozbeni hiba miatt halt meg de meg se fordult a fejembe hogy nekem is halhat meg babam.
147. Szerénke83 (válaszként erre: 140. - 5b3b7aa55c)
2012. jún. 6. 19:09

Nem is értem, miért aggódsz előre?

Lehet, ha természetes úton szülnél, 24 óra vajúdás és folyamatos fájdalom után könyörögnél a dokinak, hogy "szedje" már ki belőled a babádat.

Sosem értette, miért kell egy esetleg be sem következő dolog miatt aggódni, ami majd rányomja az egész terhességedre a bélyegét:-S

2012. jún. 6. 19:05

Minden szülésben ott rejlik az esetleges császátmetszés lehetősége.

Na már most a legtöbb esetben akkor van császár,ha alapból esélytelen vagy természetes úton szülni (pld.magzat elhelyezkedése,esetleges betegséged) illetve a többi eset sürgősségi császár, aminek a nevében is benne van, hogy életet mentő, sürgős császár.

Egy nagyon kedves ismerősöm mondta, hogy neki lényegtelen, milyen úton jut el oda, hogy végre a kezében tarhassa a babáját,a lényeg az út végén van.

A szülésfelkészítés melletti pszichológust enyhe túlzásnak tartom...

145. rekuczy
2012. jún. 6. 19:04
mindenki psihologushoz kell jarjon hogy valamit fel tudjon dolgozni. Mindenkire ra van bizva hogy az eletbe meg erosodik vagy gyenge ember marad az ilyen dolgoktol
144. rekuczy (válaszként erre: 136. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 19:03
Fel lehet keszulni a csaszara nekem 2 napom volt ra es kepzeld felkeszultem ra es nem rinyalok hogy csaszar volt most is az lesz es tojok ra magasrol. Ha ez kell hogy egezsegesek maradjunk akkor elfogadom es nem kell tul lihegni hogy jezus milesz velem csasszar lesz. Szerintem van nagyobb problema is az eletbe mint ezen sirankozni. Sajnalom azokat akik nem tudjak elfogadni valoszinu nincs mas problemajuk az eletbe ami lekose. Es milyen uj divatu dolog hogy
143. rekuczy (válaszként erre: 136. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 19:03
Fel lehet keszulni a csaszara nekem 2 napom volt ra es kepzeld felkeszultem ra es nem rinyalok hogy csaszar volt most is az lesz es tojok ra magasrol. Ha ez kell hogy egezsegesek maradjunk akkor elfogadom es nem kell tul lihegni hogy jezus milesz velem csasszar lesz. Szerintem van nagyobb problema is az eletbe mint ezen sirankozni. Sajnalom azokat akik nem tudjak elfogadni valoszinu nincs mas problemajuk az eletbe ami lekose. Es milyen uj divatu dolog hogy
142. elizabett85 (válaszként erre: 136. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 18:58
Én a helyedben nagyon mélyen elgondolkodnék...Valami gond van veled, de nem kívánom, hogy ezt valaha is megtapasztald. Örülj az egészséges gyerekeidnek és fogd vissza magad...
141. fr.andi
2012. jún. 6. 18:53

...és még valami: számomra a fórumozás információcsere és nem a másik minősítése...

leírom, mit gondolok, és elolvasom, mit gondolnak mások...és elraktározom az olvasottakat és tudomásul veszem, hogy mások másképp gondolják...

2012. jún. 6. 18:47

Szia!

Én ugyan még nem várok babát, de rettenetesen félek attól, hogy minden balul sül el, ha belekerülök a kórházba! :( Nem tudnám elfogadni a császárt.

Én is azzal születtem, mert anyum szíve és az enyém is leállt, és nagyon gyorsan kellett cselekedni. Műtét közben megsérültem, mert a doki olyan durva volt, hogy elszakadt valami ín a nyakamban, így engem műteni kellett. :(

Nagyon félek hogy a babámra is ez vár...

Remélem, túl tudod tenni magad rajta és fogsz tudni örülni a gyönyörű bébidnek! :)

139. fr.andi (válaszként erre: 135. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 18:46
Az enyém programozott volt, a terhelő anamnézis miatt és volt rá 9 hónapom, hogy felkészüljek. Úgy érzem, sikerült, mert semmi hiányérzetem nincs. A műtét előtti éjszakám alvás nélkül, izgalomban telt, mert tudtam, hogy másnap találkozhatunk végre. Elfogadtam, hogy így a legbiztonságosabb...és ennyi. A magam pszichológusa voltam :)
138. Vikica76 (válaszként erre: 135. - Scorpiolady)
2012. jún. 6. 18:43

Nem kell pszihomókushoz menni, egyszerűen csak "számolni" kell azzal a lehetőséggel is.

Én azt hiszem most már kiszállok innen, mert kezd a helyzet elfajulni + ez már az én idegrendszeremnek is sok.

Soha nem lesz közös nevező, mindenki a magáét hajta.

Én továbbta is azt gondolom, hogy túl van lihegve ez a császáros dolog...

Nekem már 3x szabdalták fel a hasam, ezek közül csak az egyik cszászár... és az volt a 3 közül a legkelemesebb, ezt elhihetitek. Az sem az én választásom volt, ahogy sajnos a többi sem. Lassan zipzárt kellene a hasamra varrni... Szóval sajnálom azokat, akik kiborulnak a császár miatt, valszeg nem tehetnek róla, hogy így alakul bennük a dolog, de engedtessék meg, hogy én ezt nagyon ne értsem meg....

Én ennyi voltam, köszönöm.

Viki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook