Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A mennyország létező hely! De vajon a pokol is létező hely? Szerinted? fórum

A mennyország létező hely! De vajon a pokol is létező hely? Szerinted? (beszélgetős fórum)

20. 9bbc382386 (válaszként erre: 19. - 83e25137af)
2011. febr. 16. 22:15
Nem is állítottam :)
19. 83e25137af (válaszként erre: 18. - 9bbc382386)
2011. febr. 16. 22:14
ezt határozottan állítom hogy nem igaz. nem vagyok zizi :)))
18. 9bbc382386 (válaszként erre: 17. - Bettike2007)
2011. febr. 16. 22:13
Sehol,a fejekben vannak.
17. bettike2007 (válaszként erre: 16. - 9bbc382386)
2011. febr. 16. 22:08
nem hinném,én nemegyszer tapasztaltam szellemeket,ők hol vannak akkor?
2011. febr. 16. 22:00

Nem létezik egyik sem :)

Élet van,és vég.

15. 83e25137af (válaszként erre: 1. - 5758a48989)
2011. febr. 16. 20:36

Ildikó drága :)


megnéztem a videókat és vegyes érzelmeim vannak. ez nem tom jó-e


Először is a történeten hatalmasat nevettem. ez volt az első. :) hatalmas poén :D Ezt már megérte elolvasni. ha nem bánod kiírom és ezt megosztom másokkal mert ez mondjuk hogy pokoli jó ;)


A videók.

1. film: az ürge durvát álmodott vagy hallucinált. Ez tény. De az idegenekről szóló beszámolók is hasonlóan valóságosak és részletgazdagok így akkor ha ez igaz azoknak is annak kell lennie ha ezt veszem alapul.

Amit még láttam. Azok a lények. Én kiskorom óta megszállottan rajzolom ezeket és gyönyörűnek tartom őket. Erre nem találtam még értelmes magyarázatot. Plusz nem egyszer volt már ilyen hasonló álmom de nem vettem róla tudomást. :)

És az amit elmondott.. nos.. lehet viccesen hangzik majd de ezen komolyan elgondolkoztam.

A sötét középkornak nevezett korszakban Luci bácsi a földön tevékenykedett? :)

Inkvizícó, máglyán égetés stb (van néhány személyes kedvencem és mindig azt mondtam hogy ha újjászülethetnék abban a korban. az lenne csak a valóra vált álom. :) no persze mint inkvizítor. (ez komoly. nem poén)


A második videó:


a mennyország ezek szerint olyan mint mikor jó alaposan beszív az ember és minden vidám. nem csoda hogy annyian választják azt az utat


Nem kételkedem a létezésében viszont kell lennie valamilyen köztes síknak. különben hogy tudna bármelyik szerettem is kommunikálni velem akik nincsenek. márpedig gyakran teszik...



ÉÉÉs még valami miért van az hogy azok akik csak jót cselekszenek hamar meghalnak vagy valamilyen tragédia történik velük és azok akik halomra ölik a jó népet vígan élnek?


Ha a pokolra jutok netán mert így gondolkozom.. hát állok elébe. azt hiszem addigra megedződöm.


Bocs hogy ilyen hosszú lett :)

2011. febr. 16. 20:17
ha megfürdettem a lányom és lefektettem válaszolok,láttam mindkét videót,és mélységesen átéltem
13. 5758a48989 (válaszként erre: 11. - 68b1114f6e)
2011. febr. 16. 19:50

Kedves Most Örülsz!


A mai téma (fórum) anyagát mentettem le ... :)

Amire most rákérdeztél!

Mert eset van, mindenki pihenni szeretne. És adok időt mindenkinek, Hiszen a két videó időtartalma hosszabb a megszokottnál. :)

Ha megtekintetted a két beszámolót, Várlak Szeretettel vissza erre a témára! :)))

12. bb102acbcc (válaszként erre: 7. - Zikzik)
2011. febr. 16. 19:43
Téged jól félrevezettek.
11. 68b1114f6e (válaszként erre: 9. - 5758a48989)
2011. febr. 16. 19:24
Bocsi, de hogy érted azt hogy lementetted az oldalt?:)
10. 5758a48989 (válaszként erre: 8. - D400d7e369)
2011. febr. 16. 19:23

Kedves Seilia!


Akkor nagy bajban van az ember, nem gondolod?

Kérlek, hogy tekintsd meg a két beszámolót!

9. 5758a48989 (válaszként erre: 7. - Zikzik)
2011. febr. 16. 19:21

Kedves Zikzik!


Ez HAZUGSÁG a pokolból!


Arra Kérlek, hogy tekintsd meg a két Videót előbb!

Rá érsz válaszolni holnap is vagy még hétvégén is, mert lementettem a Fórumot! :)

2011. febr. 16. 19:19
Mindenkinek az a mennyé és pokol, amit elképzel magának.
2011. febr. 16. 19:15
A mennyország és a pokol is itt van a Földön.
6. 5758a48989 (válaszként erre: 3. - Várhegyi Márton)
2011. febr. 16. 19:05

Kedves Márton!


... Szeretettel Kérlek előbb tekintsd meg a két Videót! :)

Segít a megértéshez!

13 éves koromban velem is történt hasonló élmény!

Nagyon Tisztelem azokat, akik hisznek!

Én TUDOM, hogy létezik mint a két hely, mert már jártam ott!

2011. febr. 16. 19:03
Létezik mind a kettő!
4. 5758a48989 (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2011. febr. 16. 19:01

Kedves Spinelli!


Tekintsd meg Kérlek először a Videókat! Rá érsz válaszolni, akár holnap is! :)

Szeretettel várom hozzá szólásod! :))

3. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - 5758a48989)
2011. febr. 16. 19:00

Én 7 kolumbiai fiatal elbeszéléséről (a mennyországról és a pokolról szólt) olvastam.


Természetesen semmi bizonyíték nincs sem a mennyország, sem a pokol létezésére.

2011. febr. 16. 18:59
Hát, az egyik nincs a másik nélkül szerintem.
2011. febr. 16. 18:56

Egy kitalált történettel kezdem, és a végén két Videót fogok Veled Szerettel megosztani. Lementem ezt a fórum oldalt! Ha megtekintetted a Videókat, vagy láttad már őket, akkor Kérlek, hogy komolyan szólj hozzá! Minden gúny és durvaság nélkül! Köszönöm! :)


Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisbó l Floridába. A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz címre. Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre: Szerető feleségemnek Időpont: 2005 okt.13, péntek Tárgy: megérkeztem! Drága szerelmem, Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem.Már számítógépük is vanaz ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni. Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk. Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém. PS.... Tényleg nagyon meleg van idelent!!!


A történethez kapcsolódó Videók:

Megtörtént esemény alapján!


1. 23 percet töltöttem el a pokolban! :( Szörnyű volt, és elviselhetetlenül SÖTÉT!


[link]


2. Jennifer Perez - A pokol valóságos, mert ott voltam!


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook