Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A mennyország létező hely! De vajon a pokol is létező hely? Szerinted? fórum

A mennyország létező hely! De vajon a pokol is létező hely? Szerinted? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2011. márc. 4. 21:14
vállad fel önmagad.! ha tudod.?! ezt ugy.(!) hogy bölcs maradsz., arra.(..) ami másoknak jelent még valait.??!
229. 83e25137af (válaszként erre: 225. - 03feca27e2)
2011. márc. 4. 21:12
Nem szándékozom bántani téged. Nem erőltetem amúgy :)))
228. 03feca27e2 (válaszként erre: 227. - 03feca27e2)
2011. márc. 4. 21:09
Ja, és abból is a fületlen eldeformált ocsmányság... :D Van ilyen. :)
227. 03feca27e2 (válaszként erre: 226. - 99c6cef036)
2011. márc. 4. 21:08
Jaj, nekem...bögre vagyok... :)
226. 99c6cef036 (válaszként erre: 222. - 03feca27e2)
2011. márc. 4. 21:04
figyelj, a SYRIA adatlapjan van egy kedves kis vers megkerlek olvasd el,OK,koszi.
225. 03feca27e2 (válaszként erre: 223. - 83e25137af)
2011. márc. 4. 21:02

Az anyázásra gyilkolok...de nagyon...főleg most...szóval másképp meg lehet szidni....

De nem akarom hogy megerőltesd magad. :)

224. 83e25137af (válaszként erre: 222. - 03feca27e2)
2011. márc. 4. 20:59
egyébként szerintem sem létezik olyan ember akiben ne lenne indulat, max elfojtja és nem mutatja. vagy máshogy vezeti le de nem embereken.
223. 83e25137af (válaszként erre: 222. - 03feca27e2)
2011. márc. 4. 20:58
ha nagyon szeretnéd én anyázlak szívesen XD csak hogy érezd a törődést. ha ez hiányzik.. rám számíthatsz :))
222. 03feca27e2 (válaszként erre: 221. - 83e25137af)
2011. márc. 4. 20:56
Kizárt hogy emberekről csak jót gondoljon, stb.... Például rólam... :D Ilyen nincs! :D
221. 83e25137af (válaszként erre: 220. - 03feca27e2)
2011. márc. 4. 20:54

Engem ugyan nem. de ezt ő is tudja :))))


no de mi a bibi? :)

220. 03feca27e2 (válaszként erre: 219. - 83e25137af)
2011. márc. 4. 20:45

Figyelj, tőlem akár meg is téríthet benneteket... :D Csak megkérdeztem, mert szerintem meg igen.

És valami nekem itt nagyon "hibádzik"....

219. 83e25137af (válaszként erre: 217. - 03feca27e2)
2011. márc. 4. 20:41
Most nem megvédem de szerintem erről nincs szó. csak leírta hogy vele hogy volt. nem kell így lennie másnak is főként ha a nézetei teljesen más irányba haladnak (pl nekem) :)
218. 99c6cef036 (válaszként erre: 217. - 03feca27e2)
2011. márc. 4. 19:52
tuttira eltalaltad!
217. 03feca27e2 (válaszként erre: 214. - 5758a48989)
2011. márc. 4. 19:08
Hm.... Bocs a kérdésért de nem tudom megállni.... Most te térítgetni akarsz embereket? Mert nekem eléggé így jön le....
216. 5758a48989 (válaszként erre: 215. - 8dc02726ef)
2011. márc. 3. 23:07

Amit leírtál Kedves Fred, azt érzelmi hiányérzet váltja ki. Amit valamivel pótolni kívánsz nem kis teljesítménnyel, mivel a sör elég laktató (folyékony kenyér), és e mellet a szilárd táplálék bő elfogyasztását is kívánod. Nálad, mivel egészséges, életerős férfi vagy, a sok, fölösleges alvást a BOLDOGSÁG hiánya okozza. El szeretnél, és nem csak a szeretteid elől, hanem az egész világ elől bújni. Kifelé szeretteidnek boldogságot mutatsz, de belül üresnek érzed magad! Mindenképpen ugyan azt javaslom, amit a sikertelen fogyókúrázóknak is, hogy VÁLTOZTASS AZ ÉLETEDEN! És ezt ne a sörrel kezd, hanem menj vissza a kezdetekig, amikor még csak alig, vagy egyáltalán nem ittál szeszes - "folyékony kenyeret". Kezdj el újból kommunikálni, akár a sör társasága mellett (Bocsánatot Kérek Keresztény Testvéreimtől!)szeretteiddel. Mert a változás nem azonnal fog elsősorban Benned kialakulni, és ezzel felvállalva önmagad, hanem FOKOZATOSAN! Ahogy semmit sem lehet kierőszakolni, úgy a családtagjaid felé vezető utat is ki kell újból építeni apró, kis építő elemekre bontva. Mint amikor készülünk elvetni a magokat az előtte alaposan felszántott termő területre. Amíg a föld nem képes befogadni a magokat, addig nem tud gyökeret ereszteni, és egy új FRISS termést hozni. Nálad a talaj jól fel van szántva, hiszen a családod, barátaid szeretnek Téged, mindig várnak haza! Ott nincs gond. Hanem a maggal van a gond, amit elkívánsz ültetni a szeretet termésre váró földbe, - a családi közösségbe.

A megoldást abban látom, ha az általad jelenlegi megszokott megelégedéssel elszórt magokat felváltod nyilván valami másra. Mert az eddigi magocskáid nem értékes szeretet magok voltak.

És itt azon kell elgondolkoznod, hogy mi számodra az ÉRTÉK?

1. Az otthon, -a biztos termő talaj, várja hogy elvesd belé az őszinte bizalmad, a Szereted, felvállalt érzelmeidet. Ezek mind magocskák, amit Te szórsz szét jeleként családodnak, hogy SZERETED Őket és MEGBÍZOL Bennük!

2. Vagy az az "otthon", ahol csak megelégedsz, és éled életed mindentől és mindenkitől megrekedten gyümölcsöt NEM teremtve eldobva ez által a Boldog, örömteli pillanatokat, amiket együtt tölthetnétek Szeretet Közösségben?!


Minden Szeretet közösség csak akkor működik igazán jól, ha mindig frissen tartjuk!

Ne engedjünk a megszokásainknak, ne legyünk a rabjai annak, hanem merjünk belevágni az újba, eldobva a régit, és ezzel örömforrásai lehetünk egymásnak a családban.


Szerném megjegyezni, hogy nagyon jó, hogy nem vagy közömbös a Szeretteid, és a rossz szokásaid felé, mert az esetek döntő többsége sajnos a végsőkig megy el a láthatatlan szakadék felé, ahonnan csak nagyon nehezen, vagy egyáltalán nincs már kiút!


Nagyon Sok Sikert és Bátorságot Kívánok ahhoz, hogy Mindenki számára a legjobb döntést tudd hozni!


Hiszem, hogy nem voltam annyira bonyolult, és hogy mindent megértettél, amit tudatni kívántam Veled!


Élj úgy, hogy az a másiknak se fájjon!


Az Úr Jézus Szeretete Legyen Veletek Kedves Fred!


:)))

215. 8dc02726ef (válaszként erre: 214. - 5758a48989)
2011. márc. 3. 21:06

Én napi 4-5 sört megiszok. Nem vagyok részeg ettől, de már "megszoktam". Semmi szociális probléma nincs ebből, szeret a családom, a barátaim és a kollégáim is.

De! A sör miatt többet alszom és többet is eszem. Az időt (az alvási időt) a családomtól veszem el, nyilván.

Na, ettől "napi rutintól" szeretnék megszabadulni.

Van segítség?

2011. márc. 3. 20:25

Kedves Mindnyájatok!


Őszinte Boldogsággal önti el a Szívem, hogy egy ilyen komoly lelki témában mindenki valóban összeszedetten és a legjobbat hozza elő magából.

Elolvastam a tegnap, egész pontosan 2011.03.02 19:00 órától írt újabb válaszokat. Mindegyikőtöknek Köszönöm!

Igen! A Krisztus Szeretete Egyházban tanultam meg mindazt, amivel most hiszem, hogy sokatoknak segítséget tudok nyújtani. Természetesen ez a segítség nyújtás kölcsönös! Hiszen jó magam is nagyon sokat tanulok Tőletek! Gyermekkorom óta, a vallási tudásom hiánya ellenére sokat beszélgettem társaimmal az Úr Jézus Krisztus Megváltó Szeretetéről. Ez inkább érzelmibb, mint tudatos volt nálam. Azután elveszítve a nagymamámat a katolikus egyházba menekültem, mert éheztem arra a Szeretetre, amit a nagymamámtól kaptam. Ebben a kb. négy éves időszakban, amit a Katolikus Egyházzal töltöttem, rájöttem arra, hogy Katolikus Testvéreimnek nagyobb Szeretetre van szükségük, mint nekem. Nem tanultam teológiát, vallási tanításokat, csak ott voltam közöttük, és közben próbáltam jó lenni több, kevesebb sikerrel. Most már tudom, hogy ez nem így működik, - erről írtam bővebben a Hoxa adatlapomra minden érdeklődő felé - Úgy éreztem, hogy tátong bennem az űr. Hűséges voltam a Katolikus Egyházhoz mindaddig, amíg nem történt velem egy különleges, szokatlan esemény. És ennek a hatására számos megmagyarázhatatlan dolog történt velem. Teljesen megváltozott az életem! Fontos döntéseket kellett hoznom magam és a környezetemben élők körébe. Ez az időszak szomorú és nehéz volt mindenki számára. Ebben a nehéz időszakban megismertem egy Szklerózis multiplex nevű betegségben lévő embert, aki a Krisztus Szeretete Egyházat ajánlotta édesanyjával. Nem akartam elmenni, hadakoztam ellene, mert erősen kötődtem a Katolikus Egyházhoz. Viszont egyik vasárnap, amikor a katolikus Egyház felé mentem, és már fordultam volna be a közeli utcába, egy lágy, kellemes érintést éreztem az ellenkező irány felé, ahol a Krisztus Szeretete Egyház volt. Nem értettem, de ennek az érintésnek nem tudtam ellenállni, mert annyira jól esett. Akkor még Csepelen volt az Istentiszteleti Gyógyító Alkalmuk, és csak később jöttek át Erzsébetre, a XX. kerületbe a volt Tátra mozi helyére, ahol most is található ez a gyülekezet. Tehát engedtem az érintésnek, és irányt váltottam! Csodálatos Szeretettel fogadtak, amit addig még nem tapasztaltam. Őszinteségük és természetes nyitottságuk fogott meg leginkább.

Jim Sanders pásztor pedig Kedves feleségével oly alaposak voltak az Ige-i tanításban, hogy még én is megértettem! :) A végén pedig kiszólították az embereket a gyógyító sorba. Most már tudom, hogy mit jelent a KENET, akkor viszont még csak érzésekben tudtam gondolkozni. Itt INGYEN kézrátétellel Imádkoznak az emberekért hova tartozástól függetlenül. Nem ragaszkodnak ahhoz, hogy ide járj a közeljövőben is, mert ezt rád bízzák. Jó ez a függetlenség tőlük, hiszen nekünk az Úrra kell tekinteni és nem az emberekre! Az első kézrátételes alkalomnál az Úr megérintette a szívem. Mintha kővel estek volna ki a szívem mellől. Bocsássatok meg, de ezt az eseményt nehéz szavakba önteni. Hirtelen lerogytam a térdemre, mert minden erőm elhagyott, ami addig gátolt abban, hogy felszabadult legyek. Majd arra lettem figyelmes, hogy hatalmas könnyek, mint egy lassított felvételen potyognak a padlóra az arcomról. Ez számomra azért volt különös, mert több hónapon át nem tudtam sírni a lelki fájdalmaimtól. Valóban elveszett voltam addig a napig! Minden ami azóta történt Velem örömmel tölt el, még a nehezebb időszakok is, mert tudom, hogy valaki mindig mellettem van, és soha el nem hagy! Akinek a neve JÉZUS, aki mindennél és mindenkinél Szeretet-teljesebb és Bölcsebb!

Emberként, ha megbukom Ő felemel, és jobbjával támogat engem! Ha pedig sikert érek el valamilyen dologban, akkor együtt ünnepelünk!

Jézus az, aki megtanította nekem, hogy SENKIT se ítéljek el! Viszont, ha óvatosságra int, hallgatok rá! Az üresség helyén, amit korábban tapasztaltam elveszetten, most betöltötte a Szeretet, az Úr Jézus Krisztus! Jézus az, aki kioltotta belőlem a fájdalmat, a félelmet, és a gyűlöletet embertársaim iránt!


Hogy jobban megértsétek, akiről most írtam, egy hét perces kisfilmet ajánlok Szeretettel megtekintésre, akik még nem láttátok:

A címe : Honnan veszed a bátorságot?


[link]


Az érdeklődök Felé néhány bepillantás a gyógyultak beszámolójából:


[link]


Kívánok Mindenki felé Áldásokkal Teljes Boldog Életet Az Úr Jézus Krisztus Szeretetével ! :)

213. 06bfdda89d (válaszként erre: 43. - 5758a48989)
2011. márc. 3. 09:10
Én bevallom őszintén...Fogggalmam sincs,hogy mi történik az ember lelkével a halálakor.
212. Várhegyi Márton (válaszként erre: 207. - 8dc02726ef)
2011. márc. 3. 07:59

Szerintem érdekes információ, hogy melyik egyházba tartozik az illető.


"Én a szövege mögötti lelkületet érzem."


A lelkületet minden, minimális érzelmi intelligenciával bíró ember érzi, de magától a lelkülettől még soha senkinek nem lett igaza.

211. 8dc02726ef (válaszként erre: 210. - 06bfdda89d)
2011. márc. 2. 22:15
OK, erről ennyit.
210. 06bfdda89d (válaszként erre: 209. - 8dc02726ef)
2011. márc. 2. 22:02
Igen,erőteljesen úgy jött le.Jó,ha nem...
209. 8dc02726ef (válaszként erre: 208. - 06bfdda89d)
2011. márc. 2. 21:55

Ha kirohanásnak értetted, nem az volt.

Csak azt mondtam, hogy értelmesen beszél és ezért nem érdekel, hogy melyik egyházat képviseli:)

208. 06bfdda89d (válaszként erre: 207. - 8dc02726ef)
2011. márc. 2. 21:30

Szerintem felesleges a kirohanás.Engem is és szerintem másokat is érdeklő kérdés volt.Ennyi.

A link alapján meg ő maga sem rejtette véka alá.Akkor meg?:O

207. 8dc02726ef (válaszként erre: 202. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 2. 21:27

És ha igen?

És ha Krisztus Szeretete Egyház?

Legyen! Tök mindegy!

Én a szövege mögötti lelkületet érzem.

206. 06bfdda89d (válaszként erre: 202. - Várhegyi Márton)
2011. márc. 2. 21:09

Oh.Ügyes vagy.:)


(Én csak az ittenieket olvastam,de nézem mennyi helyen írt már...:O)

205. 8dc02726ef (válaszként erre: 204. - 8dc02726ef)
2011. márc. 2. 20:45

Még valamit Ildikóról.

Én azóta olvasom a netet, amióta létezik. Hasonló jellegű szövegek milliói jelennek meg világszerte, sokat el is olvastam.

Egyedül Ildikó szövegében éreztem hitelességet.

"Isten ugyse'" (elnézést)

Nem vagyok fogadatlan prókátor, tényleg az őszinte véleményemet írtam le.

204. 8dc02726ef (válaszként erre: 201. - 5758a48989)
2011. márc. 2. 20:38

S.Ildikó olyan szeretettel, olyan természetes meggyőződéssel beszél hitéről, hogy szinte lehetetlen, hogy ne érintse meg az embert.

Én kedvelem őt olvasni és szeretem az érveléseit.

Pedig kicsit vagabund vagyok...:)

203. Nagual
2011. márc. 2. 20:02

Egészen más oldalról közelíti meg a témát. Elgondolkodtató... :)


Szántai Lajos - Jelenések könyve


[link]

202. Várhegyi Márton (válaszként erre: 190. - 06bfdda89d)
2011. márc. 2. 19:00

Meg is van: valószínűleg a Krisztus Szeretete Egyház.


(A [link] alapján.)

201. 5758a48989 (válaszként erre: 200. - 83e25137af)
2011. márc. 2. 15:44
:)))
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook