Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A mennyasszonyom nagyon szeretne egy kis fehér kutyát ami pici marad, de sajnos nincs erre (keretünk)! fórum

A mennyasszonyom nagyon szeretne egy kis fehér kutyát ami pici marad, de sajnos nincs erre (keretünk)! (beszélgetős fórum)


21. lisa65
2010. márc. 6. 13:37
Azért irok csak ide, mert láttam, hogy sokan kerestek ingyen kiskutyákat. Azzal nincs is baj, csak arról nem szabad megfeledkezni, hogy a kutya egy állandó kiadás, amivel legalább ugyanúgy kalkulálni kell, mint a kisgyermekkel. Ne akarjatok csak azért kutyust, mert tettszik! A kutyának is fáj, ha idővel megváltok tőle, mert nem birjátok a vele járó kiadásokat. Én nagyon szeretem az állatokat nekem is van. Fontos a megfelelő táplálás, az ápolás, és természetesen az orvos! Nem olcsó mulatság! Kérlek benneteket csak az vegyen magához kutyust aki a továbbiakban is vállalni tudja, ne legyen belőle esetleg kitett kutyus!
2010. febr. 7. 10:57

NYOMTASS - PLAKÁTOLJ! HIRDESD AZ ÁRVÁKAT, A CHIPEZÉST, AZ IVARTALANÍTÁST! SEGÍTS A BARÁTAINKON!!!!!


[link] - Budapest !!! !!! !!! !!! !!!

[link] - Lovasberény (Fejér megye) Horváth Bora

[link] Ócsa (Pest megye) Nagy Henni - Merza ...tovább »Rita

[link] - Kecskemét - Tőzsér Judit - Szabó Attila

[link] - Törökbálinti DEPÓ magasságában


...ÉS KÉRÜNK BENNETEKET - NE FELEDKEZZETEK MEG ADÓTOK 1 %-RÓL SEM, EZEKEN AZ OLDALAKON MEGTALÁLJÁTOK AZ ADÓSZÁMOT IS! HA SZIMPATIKUSAK A CÉLKITŰZÉSEK - SEGÍTSETEK!!!


NÉHÁNY MENHELY WEBLAPJÁN VAN LEHETŐSÉG A VIRTUÁLIS ÖRÖKBEFOGADÁSRA IS


NAGYON-NAGYON SOK KÖLYÖK KUTYA VAN A GYEPIKEN, A MENHELYEKEN, AZ ILLATOS ÚTON! NÉZZÉTEK MEG AZ OLDALAKAT ÉS KÉSZÍTSEN PLAKÁTOT AKINEK VAN RÁ LEHETŐSÉGE! TEGYÉTEK KI - ODA AHOL MEGENGEDIK!!!! HÁTHA GAZDÁRA LEL EGY-KÉT ANGYAL!


HIRDESSÉTEK A BUDAÖRSI ÁLLATMENHELYET, HOGY NE KERÜLJÖN MEGINT SOR ERRE A NYOMORULT - ÁM DE SAJNOS KÖTELEZŐ ALTATÁSRA... NE HÁBORODJON FEL SENKI - ADDIG AMÍG AZ EMBEREK TÖMKELEGÉVEL HAJIGÁLJÁK KI AZ ÁLLATOKAT, AMÍG NEM CHIP-EZTETNEK, AMÍG NEM IVARTALANÍTANAK - ADDIG EZ VAN! A GYEPMESTER MEG CSAK HORDJA, HORDJA, HORDJA ÉS MINT TUDJÁTOK A GYEPI A MENHELY MELLETT VAN... 14 NAP A KARATÉN... HELYET KELL ADNI MINDENKINEK DE EGY IDŐ UTÁN A TELE IS TELE VAN!

[link] /


NAGYON SOK A CICA IS !!!! NAGYON VÁGYNÁNAK A MELEGRE!


[link]


+36 70 601 6 701 Kincses Imre - telepvezető

TÁPOT ÉS FORGÁCSOT IS NAGYON VÁRUNK! KUTYÁKAT IS LEHET JÖNNI SÉTÁLTATNI - FÉL ÓRA ÖRÖM IS NAGY ÖRÖM NEKIK!


.....


[link]


Kenny a keverék amstaff fiú Gazdát keres!


A képen látható az elérhetőség is! Kérlek nyomtasson belőle plakátot aki teheti és tegye ki egy-két helyre!


......


[link]


HIRDESD AZ OLDALUNKAT, HOGY TÖBBEN CSATLAKOZZANAK ÉS EGYRE TÖBBEN LEGYÜNK! SEGÍTS, HOGY SEGÍTHESSÜNK!


Kata, Vera, Peti


......


Elindult újabb IVARTALANÍTÁSI ÉS CHIPEZÉSI AKCIÓNK!

Időtartama: 2o1o. január 25-től 2o1o március 14-ig.


Küldd el állatbarátoknak, állattartóknak és bárkinek, hogy minél többen vegyenek részt rajta, minél kevesebb állat szülessen feleslegesen egy olyan országban, ahol naponta altatják százával a senkinek sem kellő kutyákat és ahol számolatlanul halnak a macskák is.


Tegyünk azért, hogy jusson mindnek szerető gazdi!


Zöld Zebra Egyesület


[link]


Nyomtatható verzió:

[link] artalanitasi_akcio/201001.pdf.html


......


Fazekas Ildikó ezt írta: KÉRLEK, JUTTASSÁTOK EZT EL MINÉL TÖBB HELYRE, hátha megtaláljuk, ki volt az a rohadék,a ki ezt tette…

Jászberényben, a Szent István körút Zagyva felőli oldalán lévő garázsok mögé egy németjuhász kutyát kikötött valami rohadék.

Három napon keresztül a mínusz 15 fokos hidegben víz és élelem nélkül fagyoskodott szegény. A kutya .teljesen át volt fagyva, lábai elgémberedtek a hidegtől. A kiszáradás határán volt, és látszott rajta, hogy hónapok óta nem is etették megfelelően. Csak a véletlennek és a lakosok azonnali bejelentésének köszönhető, hogy Molnár Lívia, a jászberényi menhely vezetője megmenthette az életét Jacknek…

Időben érkezett a segítség,és Jack is élni akart. Néhány nap alatt magához tért, kissé megerősödött, és talán nem gondol arra,hogy…miért? (részletek Molnár Lívia cikkéből)

Kérlek, segítsetek megtalálni ezt a szívtelen, aljas, gerinctelen férget, hogy megkapja, amit érdemel (és itt nem a jogi lépésekre gondolok…)!!!!


.....


KÖSZÖNÖM, HOGY ELOLVASTÁTOK!


HA MÓDOTOKBAN ÁLL - SEGÍTSETEK!


[link]

2009. szept. 27. 20:36

Sziasztok!

1 ismerősöm az iwiwen hírdeti,h kis pulijai vannak eladók.Valakinek tudok ezzel segíteni?

2009. szept. 27. 20:34

Sziasztok!

A feleségem szeretne egy havannese, bolognesse vagy yorki szuka kiskutyát.

Ha esetleg van valakinek ingyen akkor max.1 éves korig nálunk nagyon jó helye lenne.

Előre is köszönöm.

17. alvyn (válaszként erre: 16. - Lilimia)
2008. dec. 7. 21:49
Köszi már találtunk.
2008. dec. 5. 18:23
Én tudok egy uszkár jellegű nagyon kedves kutyust, aki szerintem csodálatos karácsonyi ajándék lenne!
2008. szept. 11. 16:05
Nézzetek szét a menhelyeket, ne divatból vegyetek. Ott nagyon sok aranyos szeretnivaló kutyus vár új gazdira. Őt sokkal jobban szeretnéd.
14. alvyn
2008. máj. 24. 14:08
köszönöm szépen
13. 7004ca251b (válaszként erre: 12. - 7004ca251b)
2008. máj. 24. 13:54

akkor mégegyszer és mostmár utoljára,szóval a másik cím :


[link]


na végre sikerült!!!!!!!!!szuper:D

12. 7004ca251b (válaszként erre: 11. - 7004ca251b)
2008. máj. 24. 13:53

másodszorra is ugyanazt másoltam be véletlenül,szóval ez a második cím,ezen van a fehér spicc kutyus:


[link]

11. 7004ca251b (válaszként erre: 10. - Alvyn)
2008. máj. 24. 13:52

Esetleg még nézd meg ezeket az oldalakat,hófehér kutyit nem garantálok,de kistermetűek szoktak lenni:)


[link]


[link]


A második címen -a teszveszesen- például pont árulnak hófehér spicceket 18ezerért,talán még lakudni is lehet belőle :)

sok sikert!

10. alvyn (válaszként erre: 6. - 7004ca251b)
2008. máj. 24. 13:44
Köszi most nézegetem az oldalt remélem lesz valami.
2008. máj. 24. 13:02
örökbe*
2008. máj. 24. 13:02
Oké,nem fehér ,de pici és örögbe fogadható:)
2008. máj. 24. 13:00
6. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - Alvyn)
2008. máj. 24. 12:50

szia!


esetleg próbálj meg néhány tenyésztőt végig telefonálni,ajánlom az expressz internetes oldalát,ott van külön kutya rovat.Szoktak lenni nem tökéletes kiskutyák,akik a sztenderdnek nem felelnek meg(pl áll a fülük,pedig kajla kéne ,hogy legyen,vagy hosszabb a nózijuk az előírtnál,vagy hasonlók) és az ilyen,amúgy teljesen egészséges,csak éppen versenyeztetni nem engedhető kutyusokat,jóval olcsóbban oda szokták adni.Egy próbát megér talán...

2008. máj. 24. 12:48
Köszi a tanácsokat, már napok óta a menhelyeket bújjuk, volt is egy az illatoson de már hajnalban ott álltak érte persze nem a gazdija hanem örökbefogadó westi volt mi nem tudtunk menni mert munka volt.
4. Dizzz (válaszként erre: 1. - Alvyn)
2008. máj. 24. 12:10
a lehető legjobb szándék(és mellesleg pénztárcakímélő is, ha nem tudjátok megoldani), ha örökbefogadtok egy menhelyről. Millióan várják a gazdikat!!!
2008. máj. 24. 11:54

azért kedves ez a kérdés nekem, mert pont egy kicsi fehér kutyám van. (westie) egy tünemény, ő már több mint egy kutya.

ha tenyésztőtől vennél az valóban drága, de az a legbiztonságosabb. egészséges kutyáik vannak, és bármikor fordulhatsz hozzájuk ha a későbbiekben is lesz kérdésed. Ha máshonnét vásárolsz, akkor fenáll a veszély, hogy beteges, nem fajtiszta. De te tudod!!!

Én azt tanácsolnám, hogy inkább gyűjtsetek össze rá pénzt, meg kell hogy értse a barátnőd. esetleg meglepheted vele a szüli, névnapjára karácsonyra.... is a későbbiekben. Hidd el ez lenne a legjobb.Már most felkereshetsz egy tenyésztőt, és akár elő is jegyeztethetsz a kutyára.

De van más lehetőség is: hidd el menhelyről is sok szép, egészséges kutyus is beszerezhető, ott is van kistestű, és még lehet hogy fehér is.

Ez csak jó tanács.

ja és még hirdetésekben is írják, hogy örökbeadnának kutyát, különböző okok miatt.

nézegess ilyeneket is. PL.ahol én lakom, pár hónapja is örökbe akartak adni egy westit. :-((

szóval érdeklődj, nézz kutyásújságokat.

2008. máj. 24. 11:02
Valaki tud segíteni?????????
2008. máj. 24. 08:22
Segítséget szeretnék kérni (pest környéki)a mennyasszonyom nagyon szeretne kis kutyát fehéret, ami nem olcsó.Sajnos nem tudom megvenni és már a gyerekek is nagyon rágják a fülemet, hogy ők is szeretnének.Esetleg ha valaki tudna ebben segíteni, nagyon megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook