Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Media Markt-ban láttam Agait Eclean típusú robotporszívót, van esetleg valakinek? Megéri az árát, milyen a szívóteljesítménye stb..? fórum

A Media Markt-ban láttam Agait Eclean típusú robotporszívót, van esetleg valakinek? Megéri az árát, milyen a szívóteljesítménye stb..? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 14. 21:30
A Vileda robotporszívóját ismeri esetleg valaki?
2011. febr. 14. 14:25
[link] Szerintem nagyon jó lehet! Én áruhitelre is megvásárolnám!! De csak az i rootot!! Meg fűnyirót! Tuti lenne!!
2011. febr. 14. 12:17

Sziasztok!


Én vettem egy ilyet a MediaMarktban, nagyon klasszul dolgozik, sokat segít, nagyon szeretem, nálam mindent felszív rendesen. Persze a hosszú hajat kevésbé szereti, ezt sűrűn ki kell szedni a keféiből, de ezt elnézem neki.

2011. febr. 5. 11:17
Akit esetleg ez a robot, leírom, hogy voltam a médiamarktban láttam működés közben, hát nem sok szívóereje van, jóformán semmit nem szedett össze ott működés közben. Nem is vettem meg.
7. 7ccca78f49 (válaszként erre: 6. - Szamóca41)
2011. febr. 3. 11:00
hol láttad 13-ért? Ha már hagyomás, akkor tényleg kicsi és erős legyen, úgyhogy tetszik
2011. febr. 3. 10:26
Robottal kapcsolatban nincs tapasztalatom,de ha olcsót és jót akarsz akkor Samsung Easy-t vedd.Legutóbb 13-ért láttam.Picike de egy kis bivaly.Én nagyon szerettem.
2011. febr. 3. 10:15
tudnátok esetleg márkán belül pontos típust (és esetleg árat és lelőhelyet) írni? Bár 100 ezer forint nincs rá, akkor lehet hogy még várok, de vmi porszívót vennem kell, most vagy veszek 10-20 ezerért egy hagyományosat, vagy megpótolom és robotporszívó lesz.
2011. febr. 3. 10:01
én az iRobotot ismerem, az nagyon jó. nem csak porszívóz, de fel is mos utána. össze-vissza megy (ha valamibe beleütközik, irányt változtat), így elvileg mindenhova eljut. elmész otthonról, bekapcsolod, mire hazaérsz, tiszta a lakás :)
2011. febr. 3. 09:53

Szia, mindenképpen megéri az árát, mert alaposabb mint a legtapasztaltabb bejárónő.Én Németországban élek és teszteltem egy SAMSUNG gépet, egyébként ez a legjobb a piacon. :) DE

A lakásodban úgy kell minden kialakítva legyen, hogy Ő beférjen és fordulni tudjon.Minél kevesebb bútorláb, nagyon alacsony domború fémküszöb. Kevés szőnyeg vagy ha van nagy kiterjedésű és rövid szőrű.

A bútorok alá csak akkor megy be ha kényelmesen meg tud fordulni.

Küldök egy linket ahol olvasni tudsz mindegyikről, hogy hogyan és mint dolgozik mielőtt belevágsz a vásárlásba. :)Az általad látottról sajnos nincs tapasztalat, mert tesztet sem láttam róla, nem hogy ismerjem a típusát. :( Szerintem olcsó húsnak híg a leve, inkább olyat válassz amiről olvastál, hogy bevált.

[link]

2011. febr. 3. 09:34
A Media Markt-ban láttam most Agait Eclean típusú robotporszívót 49e-ért, van esetleg vkinek? Megéri az árát, milyen a szívóteljesítménye stb..?
2011. febr. 3. 09:32
Robotporszívó: tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook