Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nekem nincs robotporszívóm. fórum

Nekem nincs robotporszívóm. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 24. 07:33
Nincs
febr. 24. 07:23
Nekem sincs. Gondolkodom, hogy vegyek-e, de szerintem nem kell.
23. LBO
febr. 24. 06:28
Nekem sincs. Viszont van egy Bosch BBHF214R álló porszívóm. Majdnem 180 nm-t takarítok vele és bírja.
22. supin
febr. 24. 04:46
Nem baj.
21. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 24. 03:35

Nekem sincs.

(Pedig szeretem a tisztaságot.)

febr. 24. 02:01
nekem sincs,de nagyon elegedett vagyok ami van,mert nem kell vele hajolgatnom.
19. Myra
febr. 23. 22:05
Na és? Nekem sincs.
febr. 23. 19:28
Van,de nem használjuk.Nem olyan hatékony,elakad,beszorul,sarokból nem tudja kiszedni a cuccot,stb.Pedig nem gagyi darab.Az állóporszívó-hiába nem megy magától-sokkal praktikusabb.
17. kannanana (válaszként erre: 10. - Globus)
febr. 23. 19:08
Igen, nekem is kutyás család ajánlotta.
16. Halacskaaaa (válaszként erre: 15. - Globus)
febr. 23. 12:00

Hát igen, van, amit ki kell próbálni ahhoz, hogy tudjuk, mégis csak hasznunkra lesz.😊

Én is imádom, hogy bebújik az ágy alá, a sima porszívóval egy rémálom ott takarítani.

15. globus (válaszként erre: 11. - Halacskaaaa)
febr. 23. 10:39

Mi gyereknek vettünk először, élénken tiltakozott, hogy meg van elégedve a régivel.

Úgy rákapott, hogy következő évben ő vett nekem.

A kábeleket nem szereti, amibe bele tud gabalyodni, esetleg padlóra lógó ruhadarabba, túl hosszú függönybe, de ilyenek nincsenek. Minden mást kikerül. Azt szeretem, hogy bebújik az ágy, asztal alá is. Ha befér.

febr. 23. 10:19

Nekünk volt, de eladtam, baba mellett nekem egy álló praktikusabb.

Nem szerettem,hogy mindig el kell pakolni, mert máskülönben a macskajátékokat simán felszippantotta. Álló meg pont jó, mert gyorsan megvan, és ha rám van kötve a baba jó fehérzaj is. :D


Az azért szomorú, hogy egy robotporszívó is "luxus"nak számít, mikor 50 ezerért is kapni jókat használtan. :/

febr. 23. 10:15
Nekem van, de nem használom.
febr. 23. 10:13
Nekem van és nagyon hasznosnak tartom. Akkor indítom el, mikor nem vagyok otthon és porszívóz+felmos nekem.
febr. 23. 10:13
Mi akkor vettünk, mikor megszületett a kislányom. Nagy segítség, főleg, mikor már hulla fáradt vagyok. Arra mondjuk figyeltem, hogy egy jobb minőségűt vegyünk, mert az olcsóbbak közül némelyik tényleg semmire se jó. Az se mindegy, hogy milyen a lakás, mert van, ahol a gép nem tud megfelelően közlekedni. Nyilván nem olcsó dolog, de nekem megkönnyítette a mindennapjaim, főleg gyerek mellett. Persze azért pár alkalom után felporszívózok a sima porszívóval is, mert a robotporszívó bizonyos helyeket nem ér el. Nagytakarításra a rendes a jobb. De a tisztaság fenntartására, a hétköznapokra a robot is tökéletes. Anyukáméknak is venni akartam, de megvannak róla győződve, hogy nincs szükségük rá. Pedig ők nagy házban laknak, oda még praktikusabb lenne. De mindenki úgy takarít, ahogy ő gondolja.
10. globus (válaszként erre: 6. - Kannanana)
febr. 23. 10:04
Szerintem attól is függ, hol lakik az ember. Panelben tényleg nincs munkája, csak a levegőből leszálló szöszmösz, amivel simán elbánik. Családiban masszívabb szennyeződés lehet, főleg ha állatok vannak.
9. Teráz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 09:36
Mi kaptunk egyet ajándékba , de sz@rt sem ér kutya 🐶 mellett .
8. ,zumba (válaszként erre: 7. - ,zumba)
febr. 23. 09:08
Reggel van bocsánat: amíg a hagyományost használjuk legalább mozgunk.
7. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 09:06
Nem vagy egyedül-nekünk sincs. Amíg használjuk, mozgunk és nem ülünk.
6. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 08:42
Én próbáltam, de végül nem vettem meg. Annyira nem tetszett.
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 08:30

Szeretnél?


Nekem sincs,,mondjuk nem is kell,,csak egy kis ágyelőm van.

Semmi más szőnyeg,úgyhogy feltörlök és kész.

4. bnedora (válaszként erre: 3. - Globus)
febr. 23. 07:55
Én is ajándékba kaptam.
febr. 23. 07:43
Én sem vettem volna, ám egy szélesebb csaladi ünnepségen megajándékoztak vele.
febr. 23. 07:41
Nekem sincs, de szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook