Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A lassú internet miatt 2 MB-ról 5 MB-ra fizettem elő, de még mindig lassú, hol tudom megnézni, hogy átállították-e? fórum

A lassú internet miatt 2 MB-ról 5 MB-ra fizettem elő, de még mindig lassú, hol tudom megnézni, hogy átállították-e? (tudásbázis kérdés)


12. access (válaszként erre: 4. - Kakuk Jánosné)
2010. ápr. 25. 11:31
Ha a sebességre gondoltál ezzel, akkor a középen megjelenő kép írja a valós sebességet. Ha a képet fel szeretnéd használni, akkor abban a képben alul látsz 2 ablakot A bal oldalira tedd az egeret, majd katt rá. Ekkor az egérben tárolódik egy link, amit be tudsz másolni olyan helyekre ahol szükséges. Magyarán ezt a képet tudod akkor bemásolni.
11. access
2010. ápr. 25. 11:28
A teljesítményét is lehet valamivel jobbá tenni. Vezérlópult, Rendszer, Speciális, a legfelső lesz a teljesítmény, ott van a Beállítások gomb. Arra katt, majd azon belül a Legjobb teljesítményre kell át tenni a pontot. Az igaz nem lesz olyan színes ezek után alul a keret, csak szürke, de inkább az legyen, mert a teljesítmény is jobb lesz.
2010. ápr. 25. 08:29
Köszi!
9. Júlia* (válaszként erre: 8. - Kakuk Jánosné)
2010. ápr. 25. 08:25

Betű szerint követtem az alábbi utasítást.


"Virtuális memória beállítása:


Vezérlőpult, Rendszer, Speciális fül, Teljesítmény beállítása, Speciális fül, Virtuális memória módosítása.


Meg lehet adni egyéni méretnél a kezdetit és a maximális. A kettő legyen ugyanakkora, a méret pedig kb. egyezzen meg az igazi memóriád nagyságával. Ne legyen több, mert csak töredezetté teszi a merevlemezed, és lassíthat is."

8. Kakuk Jánosné (válaszként erre: 7. - Júlia*)
2010. ápr. 25. 08:20
és azt hogyan csináltad?
7. Júlia* (válaszként erre: 6. - D879a0c5b4)
2010. ápr. 25. 07:45

Köszönöm, Te vagy a fény az éjszakában.


Átállítottam a "legjobb teljesítményre", most várom, hogy mi fog történni.


:-)))

2010. ápr. 25. 07:28

Virtuális memória beállítása:


Vezérlőpult, Rendszer, Speciális fül, Teljesítmény beállítása, Speciális fül, Virtuális memória módosítása.


Meg lehet adni egyéni méretnél a kezdetit és a maximális. A kettő legyen ugyanakkora, a méret pedig kb. egyezzen meg az igazi memóriád nagyságával. Ne legyen több, mert csak töredezetté teszi a merevlemezed, és lassíthat is.

5. Júlia* (válaszként erre: 3. - Access)
2010. ápr. 25. 07:13

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.

Megnéztem, átállították, ezek szerint az én készülékemben lehet a hiba.


Naponta többször nyavalyog, hogy túl kicsi a virtuális memória, pedig csak 3-4 programot használok. :-(


Ezt tudom valahogy növelni?


Nagyon szép vasárnapot Mindenkinek.

:-)

2010. ápr. 25. 06:55
Jaj mondd gyorsan azzal mit kell csinálni?Mire katt?Ott van az eredmény egy kis téglalapban középen ,ugye az amit látok és hogyan tovább?
2010. ápr. 25. 06:44
A sebességet a [link] oldalon tudod lemérni. Ha rá kattintottál és megjelenik az oldal, akkor lesz rengeteg kék színű csillag és egy sárga is. A sárgára rá teszed az egeret és ha van ott választási lehetőség PL Budapest, akkor arra kattintasz. A többit ő megcsinálja. Kell némi idő a méréshez. Amikor végzett, akkor középen meg fog jelenni az eredmény.
2010. ápr. 25. 06:42

Ha Mb/s-ot értesz az MB-n, akkor [link]


De ez gyors internet, nekünk is ilyen van...

2010. ápr. 25. 06:39
A lassú internet miatt 2 MB-ról 5 MB-ra fizettem elő, de még mindig lassú, hol tudom megnézni, hogy átállították-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook