Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A körömrágásról fórum

A körömrágásról (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2006. szept. 4. 14:06

Én is rágtam a körmömet, és anyukám uton-útfélen rámcsapkodott vagy rám szólt. Én ezért olyan dühös lettem, hogy mindig megszégyenített mások előtt, hogy azért is rágtam.

Állandóan kisebbségi érzésem volt emiatt, és dugdostam mindig a kezemet. Ma már szerencsére lehet kapni mükörmőket, azt felragasztom, és örülők, hogy milyen szép körmöm van, és így nem tudom rágni.

2006. máj. 26. 10:27
Én kb 12 éves koromig rágtam a körmöm, és nagyon szégyelltem. Mindíg a pulcsim ujjába dugtam a kezem, hogy ne látszódjon. Aztán egyik pillanatról a másikra elmaradt. Szerintem nálam biztos, hogy lelkigubanc volt, mert elég magányos gyerek voltam, és amikor elkezdtem társasági életet élni egy csomó ehhez hasonló badarságom egyszerűen eltűnt :)
2006. máj. 25. 21:01

én még mindig nem tudtam leszokni róla,pedig sokszor nagyon szégyellem :(

de sokszor észre sem veszem :(

3. Hoxa
2006. máj. 25. 15:55

Szerintem a kisgyerekek nem unalomból rágják a körmüket. Ők még annyira nem tudnak unatkozni, hiszen csodálatos a fantáziájuk. :)

Felnőtteknél már biztosan ez is előfordul.

2006. máj. 25. 09:50

Hát lehet igazad van, de szerintem vannak olyanok is, akik csak unalmukban rágják a körmüket:) Lásd egy barátnőm:) Neki a gyogyotárban kapható valamilyen keserű förmedvény bevált, már nem rágja:)

Persze tényleg biztos van mikor valami lelki gubanc van...

2006. máj. 24. 16:04
Kicsi gyerekeknek számos olyan "rossz szokása" lehet, mely idegesíti a felnőtteket. Egyikük kalimpál evés közben a lábával, másikuk folyton leeszi magát. Vannak olyanok, melyről a gyermek könnyedén lenevelhető, és olyanok is, melyek a szülői szigornak makacsul ellenállnak. A körömrágás ezek közül bármelyik lehet.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook