Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A kertem apró fehér kővel van leszórva, ilyenkor sok rajta a lomb hullatók levelei mivel tudnám egyszerüen fel szedni? fórum

A kertem apró fehér kővel van leszórva, ilyenkor sok rajta a lomb hullatók levelei mivel tudnám egyszerüen fel szedni? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 5. 22:40

gyöngy 69 !

Ha nagyon alapos akarsz lenni és van gyüjtőkosaras

fünyiród--a kést magasra állitva-a gép felszivja mint a porszivó,a kés nem éri el a köveket.

Ha kis területről van szó-pl ut--akkor a háztartási porszivó szivócsövét tedd át a kifuvó nyilásba és fujd le olyan területre ahonnan már fel lehet gereblyézni,én is ajánlom a lombseprüt erre a célra.

6. pista55 (válaszként erre: 4. - 99279bb06f)
2009. szept. 2. 22:11

Így van, lombseprű.

Lehet kapni olyat ami állítható sűrűbbre vagy ritkábbra. Vele egyszerű a munka.

5. 99279bb06f (válaszként erre: 4. - 99279bb06f)
2009. szept. 2. 21:40

(...bocsi gyorsan írtam, és a gép lemaradt, ezért kimaradt a mondat vége...)


...a kövek ottmaradnak, és csak a nagyobb dolgokat, lombot, ágat gereblyézed össze vele.

2009. szept. 2. 21:39

Lehet kapni egy olyan gereblyét, amivel össze tudod söprögetni.

Olyan elven működik, mint a legyező. Lehet állítani a karmok távolságát, így a kövek ottmaradnak, és csak a nagyobb dolgokat, lombot, ágat.

Azt hiszem, hogy lombseprű a neve.

2009. szept. 2. 21:13
Nekem is ilyen kavicsok vannak, de én nem csinálok a levelekkel semmit. Eltűnik magától, elfújja a szél, vagy elviszi a cica. Ki tudja, minden esetre nem marad ott.
2009. szept. 2. 21:08
Majd elfújja a szél.
2009. szept. 2. 21:06
A kertem apró fehér kővel van leszórva, ilyenkor sok rajta a lomb hullatók levelei mivel tudnám egyszerüen fel szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook