Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. aug. 11. 11:48

Sziasztok lányok!


Szeretném megkérdezni, hogy tudna-e valaki segíteni abban hogy milyen árak vannak a győri kaáliba?

Mert úgy néz ki hogy szeptember első hetében megyünk konzultációra,addig majd még a héten telefonálnom kell.

Előre is köszönöm a segítséget!

1614. Remény21
2009. aug. 11. 11:46

Szivárványról tudtok valamit? nagyon eltűnt!

Zsani, tudom, h olvasgatsz minket, meg dolgozol!!! remélem, olvastad soraimat :) puszi neked innen!

Bibómanócskám! Téged is naon várlak!

1613. Remény21 (válaszként erre: 1610. - 10d89b51ea)
2009. aug. 11. 11:43

persze, h így lesz!!!!!!!! :) - hiszem, érzem, tudom! MEGÉRDEMLED! allergiád? javult?


Igen Hellamanó! :) itthon még egyelőre, nekem ilyenkor nyári szünet van :) na de kivi leszek erre a szeptemberi kezdésre? lehet, TP-zel indítok? :S - ezek tuti dobnak egy hátast, de nem érdekel! :)

1612. 10d89b51ea (válaszként erre: 1601. - Remény21)
2009. aug. 11. 11:39
itt vagyok drágám:))DDDD
1611. 10d89b51ea (válaszként erre: 1596. - Remény21)
2009. aug. 11. 11:38
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:))
1610. 10d89b51ea (válaszként erre: 1593. - Remény21)
2009. aug. 11. 11:38

szia drága Reményem:))


Örülök, hogy jó hirekkel jöttél:)))DD

Ez nagyszerű, hogy eltünt az a fránya ciszta!!


Én megértelek teljesen én is igy leszek a következő lombiknál, majd csak a biztos 12. hét után jelzem, hogy sikerült, ha ugy lesz:)))DDDD

1609. 10d89b51ea (válaszként erre: 1590. - MrvRita)
2009. aug. 11. 11:35

Szia drága Rita!


köszi jobban vagyok bár még nem esik az eső.


Remélem, hogy Te is jól vagy:)))

1608. 10d89b51ea (válaszként erre: 1588. - Db2225bc4d)
2009. aug. 11. 11:34

Szia drága Adrikám:))


Nem akarok gyógyszert szedni, szedtem már igy is épp eleget..


Hogy vagy?

Luca?


Sziasztok lányok!


Mi ujság Veletek?

Annyira nagy a pangás:(

1607. Hellamona (válaszként erre: 1603. - Remény21)
2009. aug. 11. 10:40
igen, megértem. :)
1606. Hellamona
2009. aug. 11. 10:39
oké. otthon. :)
1605. Hellamona
2009. aug. 11. 10:39
Reményke, te dolgozol?
1604. Remény21
2009. aug. 11. 10:38
megyek kinyalom a lakást, majd később leszek! további szép napot mindenkinek! pussz
1603. Remény21 (válaszként erre: 1598. - Hellamona)
2009. aug. 11. 10:38
nem zaklatsz, de én inkább babonás vagyok! tudod, előre a medve bőrére... ;)
1602. Hellamona
2009. aug. 11. 10:38
smarti: :) hol műtenek?
1601. Remény21 (válaszként erre: 1599. - Smarti8)
2009. aug. 11. 10:37

nekem most már megy a dopping 1000-rel :)

meglásd, hamar túl leszel rajta! majd te is megkapod először a vicceset, oszt vigyorox, mint tejbetök :) akkor már tudod a menetét, nem ez az első neked (sajnos) megy a drukk érted!


Babusom drága csillagom! remélem, jól vagy! merre vagy???? várlak! :)

1600. smarti8
2009. aug. 11. 10:24

Drága Hellamona!

Most ha minden igaz,nem lesz nekem se katéterem,megbeszéltem a dokival,de még érhetnek meglepetések:D

Ha minden jól megy este haza is engedne a doki,de ha nem,akkor sincs semmi baj.Inkább maradok.A CÉL érdekében MINDENT!!!:D

Köszike mindenkinek a jókívánságokat,és remélem mielőbb a Kaáliban találhatom magam:)

1599. smarti8 (válaszként erre: 1594. - Remény21)
2009. aug. 11. 10:22

Reményem:D

Holnap reggel fexem be 7-re kell jelentkeznem,és remélem mielőbb megműtenek.Kapok egy nyugtatót és minden fasza lesz:D

A doki azt mondta,hogy ha minden fasza akkor este kienged,de ha csak másnap már az sem érdekel,csak lennék már túl rajta:(Ma bejöttem dolgozni,gyorsabban telik az idő.Nekem 2 éven belül ez a második laporoszkópiám,mint írtam volt egy méhen kívülim 2007.július 6.-án:(

Olyan jó lenne már ha holnap beültetésre mennék:)

Nálad mi újság?

1598. Hellamona
2009. aug. 11. 09:45

Sziasztok!


Örülök, hogy ma a borongós idő ellenére jó a hangulat. :)


Smarti: nekem a második lapar nagyon kellemes élmény volt. Ha lehet ilyet mondani. Persze az elsőhöz képest. Nekem is HSG-vel csinálták. Szerencsém volt, hogy mindjárt reggel bevittek a műtőbe, és hamar túl voltam rajta. Most pl. nem kaptam katétert, így délután már a saját lábamon mentem vécére. Másnap meg saját lábamon haza. Jó nagyokat fogsz aludni, ez nekem spec. jól is jött. :) Képzeld el a legszebb dolgot a világon, amire vágysz és amikor a műtőasztalra tesznek, csak ez lebegjen a szemed előtt.

A fájdalom, amivel jár, elviselhető a cél érdekében. (A császármetszés sokkal durvább... ;))


Reményke: akkor nem zaklatlak a kédésekkel, csak itt csendben hátul meglapulva szorítok neked! :)


Adri: én is így vagyok a sógornőmékkel...

1597. Remény21 (válaszként erre: 1586. - Hellamona)
2009. aug. 11. 09:35
ez gyönyörű idézet volt Hellamona! köszönjük! én biztos eszembe vésem! :D
1596. Remény21 (válaszként erre: 1590. - MrvRita)
2009. aug. 11. 09:33
köszönöm Rita, Adri! :) már megnyugodtam, most szükség lesz minden erőmre! Babus lexarom tablettája jót tett :) a héten sütkérezés, pénteken vérvétel, szombaton meg kipipáljuk az uccsó lagzit az idén...legalábbis remélem :) Ritus! mikor is mentek nyaralni? Jajj Adri! ez a kis huncut Luca név mindig felderít :):):)
1595. Remény21 (válaszként erre: 1589. - Katax)
2009. aug. 11. 09:31
én jól köszi Katax! és teeeeeeeeeeee? :D
1594. Remény21 (válaszként erre: 1592. - Smarti8)
2009. aug. 11. 09:30
Smarti Drága! Én úgy tudom, h a lapar komolyabb műtét, mint a HSG, és a Laparral átjárhatóságit is tudnak nézni, sőt az precízebb. Ezért nem értem minek HSG neked, ha Laparod lesz. Nekem márciusban a HSG azt mutatta, h átjárható mindkét kürtőm, viszont a májusi laparnál meg kiderült, h ilyen benövések vannak rajta, ezért nagyon nagyon nehezen átjárható...Ma még egyél jókat :) akkor este már hashajtó? mikor fexel be? nekem elég volt a műtét reggelén korán bemenni, és csak egy éjszakát kellett az intenzív megfigyelőjében tölteni...meglásd mindjárt túl leszel rajta! :) a kaális időponttal kapcs. meg csak annyi, ha tudod, hogy ott hosszú a várólista, akkor már tényleg egyeztethecc most időpontot velük, de azért azzal számolj, h műtét után kb egy jó hónapig nem fognak ott bennt "macerálni"...
1593. Remény21
2009. aug. 11. 09:24
Jó reggelt Édeskék! Úgy örülök, h ilyen sokan itt vagytok! :) Örülök Hellamona, h jól sikerült a nyaralás! :) Lányok, köszke az együttérzést, tudom, h ti igazából átérzitek ott legbelül, h milyen :( de azért jöttem jó hírekkel is ám :) Említettem tegnap, h tegnapi nap során voltunk debi Kaáliban ééééééééééééés VOLT CISZTA, NINCS CISZTA :) azaz tegnapi nappal elkezdtük a stimut :D:D:D úgy látszik érdemes volt türelmesnek lenni, mert eljött az én időm is, de ahogy említettem már korábban is, itt nem sokat fogok beszélni róla :) ezért bocsi mindenkitől!
1592. smarti8
2009. aug. 11. 09:10

Hellamona!

Laporoszkópiám lesz és hsg is vagyis megcsinálják az átjárhatóságot is:)

remélem minden rendben lesz:)

Szép napot!

1591. smarti8
2009. aug. 11. 09:09

Remény!

Köszike a sok bíztatást,és mindenképp megfogadom a tanácsaidat:D

Szerencsére a párom megértő,és mindenben támogat:D

Úgy hallottam a szegediektől,hogy én is kérhetek időpontot a kaáliba.Ez most komoly?Mert akkor már ma megteszem:)

További kellemes szép napot,és vigyázz magadra!!!

1590. mrvRita
2009. aug. 11. 08:25

sziasztok!


Kissé megint eltüntem. Hát igen férjecskézek, élvezzük az együttlétet meg melózom is.


Reményke!Elhiszem a fájdalmadat. Próbálj megnyugodni, és bízni a következő beültiben.

Sikerülnie fog mert sikerülnie kell.

Nagyon drukkolok Nketek!


Babus!Hogy vagy? Óh Te szegény, de gondolom most ott is esik, és jobban leszel.


Bibócska!Munka vagy nyaralás?


Katax!nyugi, a terhesség okoz folyásokat én is olvastam róla.

Csak pihi és pozitivitás.


Puszi!Rita

1589. Katax
2009. aug. 11. 08:16

Szép jó reggelt Lányok!


Puszi mindenkinek


Jól vagytok??

2009. aug. 11. 00:45

Babus! Remélem megy felétek eső és jobban leszel!

A sógoromnak is nagyon erős allergiája van és kapott rá gyógyszert. Érdemes lenne megkérdezni a háziorvosod.


Jó éjszakát Mindenkinek! puszi :-OOO Megyek mert már így ásítozok.

1587. db2225bc4d (válaszként erre: 1584. - Remény21)
2009. aug. 11. 00:41

Drága Reményke!

Sajnálom a kerti partin történteket! Tudom mennyire rossz lehetett, én is de sokat éltem ezt át mielőtt Luca megérkezett hozzánk. Legutóbb most hétvégén éltem át hasonlót, amikor a sógoromék bejelentették, hogy jön a harmadik babájuk. Ráadásul akkor fogant amikor nekünk májusban nem sikerült a programunk. :-((

De örülök nekik és mivel itt van Luca már nem fáj annyira, ezért is tudom milyen lehet neked most. De hidd el hozzátok is igyekszik egy kicsi babóka és nemsokára megérkezik! Meglátod így lesz és akkor nem kell átélned többé ezt az érzést!

Tiszta szívből kívánom ezt nektek!!! Puszi

1586. Hellamona
2009. aug. 10. 22:51

smarti: milyen műtét lesz? lapar? v. hsg?


Remény: jó volt a nyaralás. hosszú évek után először. (a mi családunkban idáig gazd. válság volt. most "lendülünk" fel, amióta újra dolgozom). Semmi extra, Ganz üdülő. napi 3x étkezés és strandolás. Rengeteget aludtunk és játszottunk a gyerekkel. Szó szerint egymáséi voltunk. Erre vágytam már nagyon rég. Hogy együtt legyünk, ne csak hajtsunk, mint állat... jót tett a házasságunknak is. :)


most pedig én is el. jó éjt kedves mindnyájótoknak!


engedjetek meg egy gondolatot /küldöm mindenkinek szeretettel/:

"Mi akarjuk a jót, s ez menni fog, mert ezért vagyunk a tieid és ezért könyörögtünk erődért... ...senkinek se jusson eszébe meghátrálni, míg meg nem nyertük a harcot!" N.L. von Zinzendorf

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook