Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


1705. smarti8
2009. aug. 15. 09:33

Szép napsütéses hétvégét kívánok mindenkinek.Lazítsatok lányok:)

Pusszantás mindenkinek:D

1704. bibócska
2009. aug. 14. 19:39

ui:garatuláluk az 1700-ik hozzászólónak

nyereménye egy csomó barátnő itt a fórumon.

nyereményét átveheti minden nap minden órában kivéve amikor szünetet tartunk:-)

használati útmutatót nem tudunk adni de ön biztosan érteni fogja hogyan használja ezt becses ajándék kosarat.

üdvözlettel:

szerkesztőség

1703. Zsanetta
2009. aug. 14. 19:37

sziasztok!!!


lányok van egy 450E gonal-f em amit eladnék.

bontottt a papir doboza de a toll érintetlen.

15 ezer helyett 12 ért elvihetö.

légyszivesw tegyétek ki létszives mert a nyakamon marad és azért kár lenne.

köszönöm!!

1702. bibócska
2009. aug. 14. 19:36

jaj reményem csillagom már én is alig várom hogy üziket váltsunk és minél többet egymás után..

de amikor neked már ágynyugalom lesz én még éppen csak hogy kezdek de szep.1-től itthon leszek ismét és akkor mindent bepótolunk ok cicus?

1701. bibócska
2009. aug. 14. 19:34

sziasztok babáim..

hogy vagytok?

szivárvány de jó hallani rólad már éppen kérdezni akartam merre vagy mostanság?jól vagytok?

2009. aug. 14. 12:59

Sziasztok!

Hogy vagytok?

1699. Hellamona
2009. aug. 14. 12:50

Sziasztok!


smarti: sajnálom a hányás-dolgot, nekem az elsőnél volt ilyen. a másodiknál nem. talán ezért volt "jobb". de tényleg az a jó, hogy túl vagy rajta, és, hogy próbálkozhattok. nagyon örülök. :)


katax: hmmmmmmmmm. :))))))))))))) jól tetted, hogy elmentél, gondolom egy kicsit megnyugodtál. A 9 hónap alatt többször is fogsz aggódni vmiért, és ez teljesen normális. a dokik meg a védőnők azért vannak, hogy foglalkozzanak a baba fejlődésével és a kismama lelkével :). A sírás is normális, ami váratlanul tör rád, ez a hormonok miatt van, kicsit túlérzékenyek a kismamik.

Mindenkinek kívánom szívből, hogy legyen "picsogós" napotok ;)


Mi hétvégén elmegyünk sátorozni, nem tudom leszek-e vasárnap, hétfőn pedig megyek a Kaáliba. Huh. Ha hazajöttem a dokitól, mindenképp jelentkezem. Remélem októberben kezdhetünk. :)


Adri: neked is lesz laparod? Mikor?

2009. aug. 14. 12:33

Sziasztok lányok!


Remélem, hogy jól vagytok:))


ne aggódjatok nincs semmi bajom, csak kicsit pihentetem a projekt dolgot, azért nem vagyok bőbeszédű, viszont drukkolok Mindenkiért nagyon:))

1697. smarti8 (válaszként erre: 1689. - Remény21)
2009. aug. 14. 08:02

Drága Reményem!!

Örülök,hogy regisztráltam erre az aoldalra,hiszen itt mindenki olyan rendes attól függetlenül,hogy senkit nem ismerek:D Sokat jelent nekem a +++++++,és a szurkolás.Éppen ezért mindent megteszek,hogy jobb legyen,és nem adom fel.

Kellemes hétvégét,és jó pihenést kívánok!!Vigyázz magaddra!!!!!!!csók

1696. smarti8 (válaszként erre: 1693. - Db2225bc4d)
2009. aug. 14. 08:00

Szia Adri!

Szorítok neked az hétszentség!!!!!!!!!!!!++++++++++

Tényleg jó túl lenni rajta:D Meglásd te is hamar megleszel.Vigyázz te is magadra,és várom a jó híreket!!Pusszantás....

1695. Katax
2009. aug. 14. 07:52

Jó reggelt Lányok!


Szép napot :)

1694. db2225bc4d (válaszként erre: 1662. - Remény21)
2009. aug. 13. 22:51
Köszi drága! :-))))))))))Én is puszillak!!
2009. aug. 13. 22:49

Sziasztok lánykák!

Jó régen jártam errefelé, de látom azért szerencsére nincsenek rossz hírek!


Reménykém örülök, hogy elkezdődött a stimu nálatok. Végre!! Most már minden Ok lesz meglátod!! Tuti!!


Katax! Én sem felejtem el soha amikor először láttam Lucát egy kicsi petezsákként. Ne idegeskedj. Csak pozitív gondolatokkal foglalkozz! Képzeld el a babádat amint növekszik benned és úgy beágyazódik mint a kis virág mikor a gyökere mélyre hatol a termékeny kerti földbe. Tudom elolvasva lehet hülyeségnek hat, de nálam tuti, hogy ez vált be Lucánál. Én minden este lefekvéskor meditáltam és erre gondoltam. Fejben dől el minden! Ez nem vicc!


Smartikám! Ügyi vagy!! Gondoltam Rád! De jó neked, már te legalább túl vagy rajta! Nekem még hátra van. :-(( Pihengessél, vigyázz magadra!


Babuskám, tényleg elég szűkszavú voltál a napokban. Remélem én is, hogy minden rendben van veled! Puszi :-))

Mi kiszülinapoztuk magunkat szerdán. Jól összegyűltünk, én meg jól elfáradtam. de nem baj, mert Luca nagyon élvezte. Kapott egy csomó ajándékot, de a pálmát az apja által készített kis konyha nyerte el. Azóta folyamatosan főzőcskézik. Olyan kis drága, annyira szeretem!!!

Hétvégén festünk, a gépet is kihúzzuk, úgyhogy nem leszek egy darabig! Addig is sok puszi mindenkinek!! Amint tudok jövök!!


Bocsi, hogy hosszúra nyúltam :-)))))))))) Puszi! Jó éjszakát!!

1692. Remény21
2009. aug. 13. 22:13
jóéjt lányok, szép 7végét nektek! cupák
1691. Remény21
2009. aug. 13. 22:12
Jajj Bibómanóm! tudod - csak úgy, h más is hozzáférjen a munkához, vigyázz te is magadra nagyon, jó lenne már egyszer tényleg úgy összejönni megint itt, h ne csak üziket hagyjunk egymásnak, nos - úgy látszik, ez még várat magára! csókollak édes! :)
1690. Remény21
2009. aug. 13. 22:10
Katax, örülök, elmentél dokihoz, és nagyon örülök a cuki petezsákodnak, vigyázz magatokra nagyon nagyon, cupp
1689. Remény21
2009. aug. 13. 22:10
Örülök Smart, h túl vagy rajta, majd csak jobban leszel és erősödsz napról napra...dehogy nekem köszönheted! egyes1edül magadnak, saját magadnak! erős csajszi vagy te, bár itt tuti nem hagynak csüggedni a csajok, erőt vernek beléd, az 7szentség, imádom őket :) agyilag próbálj most kikapcsolni sztem, és egészen másra próbálj koncentrálni, meglásd jót fog tenni :)
1688. Remény21
2009. aug. 13. 22:06
Babus! nagyon aggódom érted! minden rendben? olyan "csendes" vagy nekem mostanában... :( szólj rám, ha rosszul érzem kérlek...remélem javult az allergiád, bár most megint erős pollenszintet jósolnak a felmelegedés miatt :(
1687. Remény21
2009. aug. 13. 22:05
szép jó estét a hölgyeknek! :) kisütkéreztem magam, alig állok a lábamon, de van még program bőven a hétre :) holnap pl. Debi vérvétel, este meg visszük az ajándékot, úgyh előre szólok lányok, h sztem csak vasárnap körül leszek majd...
1686. Katax
2009. aug. 13. 19:56

Köszi smarti8 :):),szoritok én is :).


Bibócska úgy lesz nagyon sokat fogok pihenni, de Te is pihenj ám. :)


jó éjszakát mindenkinek puszi

1685. smarti8
2009. aug. 13. 19:39

Katax!

GRATULÁLOK!!Ezt mind neked küldöm+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2009. aug. 13. 19:17
Szép estét, jó éjt lányok:))
1683. bibócska
2009. aug. 13. 18:55

szép estét kislányok...

hulla vagyok ma is egésznapos voltam holnap is és szombaton is melózom szóval kicsit kileszek de rátok mindig szánok időt...

smárti örülök hogy túl vagy rajta pihenj sokat és vigyázz magadra pár nap múlva biztos jobb lesz.


katax jól tetted hogy elmentél a dokihoz és nem győzöm hangsúlyozni hogy nagyon vigyázz és figyelj oda magadra ok?

pihenj minél többet és kíméletes életmód!!!!

1682. Katax
2009. aug. 13. 17:19

Sziasztok Lányok!


Ma már nem birtam tovább és elmentem itt helyben dokihoz, megnézett hasi ultrahongon és már lehet látni a petezsákot.

A vérezgetésre azt mondta hogy a helyezkedés miatt is lehet. Ugyhogy most 2 hét pihenés.

Remélem mindenki jól van, sok puszi mindenkinek.

1681. smarti8 (válaszként erre: 1656. - Bibócska)
2009. aug. 13. 16:58

Bibócska!

Köszi a drukkot,itthon lábadozom,de nagyon szar.Rosszabbul viseltema második lapart,mint az elsőt.Széthánytam aznap magam,meg persze még ma reggel is elájultam majdnem a WC-ben de hazaengedett a doki,kemény 35ezerért:)

Pusszantás.

U.i: Veled minden rendben??

1680. smarti8 (válaszként erre: 1658. - Hellamona)
2009. aug. 13. 16:57

Hellamóna!!!!!

Itt vagyok mint már írtam,nagyon szarul vagyok még,de itthon már azért jobb.Ha egy kicsit lentebb olvasol ott bővebben olvashatsz.Veled minden okés???

Pusszantás:)

+++++++++++++++++++++++++++++++ez mind neked megy:)

1679. smarti8 (válaszként erre: 1676. - Remény21)
2009. aug. 13. 16:55

Reményem!!

Csak most olvasom,hogy gondoltál ezerrel rám!!!!!De jó+++++++++++++++++++

Nehezen ment az ébredés,de hála neked,itt vagyok.A babára nem tudtam gondolni,mert ezerrel elaltattak:(pusszantás

1678. smarti8
2009. aug. 13. 16:53

Helló lányok!!Újra itthon:)

Túl vagyok a műtéten.Volt egy csomó zölddiónyi cisztám,és egy jó pár helyen összenövés.Alig ment át a kontrasztanyag,de átment.Mondta a doki,és ahol volt oldotta is.A legtöbb a petefészek körül volt:(De végre itthon vagyok!!És azt mondta,hogy lehet próbálkozni a jövőhónapban.Az meg nekem pont jó,mert azon az oldalaon lesz peteérésem,amelyik oldalon megvan még a petevezető:)Ha nem sikerül,akkor tényleg kaáli lesz belőle.Remélem jól vagytok!Reményem!Látom sütkérezel.Jó neked:)

Pusszantás mindenkinek!!

2009. aug. 13. 13:36

Sziasztok lányok!


Hogy vagytok?

1676. Remény21 (válaszként erre: 1675. - Bibócska)
2009. aug. 12. 22:16

kérdezz nyugodtan, nem csinálok belőle gondot :) félvárról veszem most az egészet :) Bodnárnál amúgy sem nehéz - tudod :) jól elfáradtam a mai napban, de még holnap is sütkérezek...

Hát nem irigylem azokat a párokat sem, ahol az egyik fél jó sokáig távol van a másiktól! ilyenkor belegondolok, h lehetne sokkal xarabb a helyzetünk :( Katax! - együttérzek veled, kitartás! Rita! - te is élvezd minden pillanatát...Zsani nagyon örülök, h mentek! majd gyere a jó hírekkel! :) Smarti is biztos túl van a műtéten :) - lassan már ébredezik :) Babusom, én is macskapárti vagyok! imádom őket! Puszi lányok, jóéjt nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook