Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


1855. Remény21
2009. aug. 18. 21:56
jóéjt! szép álmokat mindenkinek!
1854. bibócska
2009. aug. 18. 20:31

szia katax nagyon sajnálom ami veled történt de igazad van erősnek kell lenni és haladni tovább.

nekem is spontán indult be a vetélésem de nekem nem volt kaparásom utána.a doki azt mondta minden lezajlott aminek le kellett...

és amikor mondták hogy alacsony a hormon szinted mit kaptál rá hogy emelkedjen?

pihenj és vigyázz magadra.

a vércsoport összeférhetetlenség még az első trhességnél nem okoz gondot elvileg de az anyuka a szülés után kap valamilyen injekciót hogy a második terhesség ne szakadjon meg emiatt és még a terheség alatt is kapsz ha jól tudom de sziv.ezt jobban tudja nálam..

puszi neked

2009. aug. 18. 20:31

Jó éjt, szép álmokat lányok:))


holnap talizunk:))


eszek, majd mozizni fogunk:))

1852. Remény21 (válaszként erre: 1847. - Hellamona)
2009. aug. 18. 18:48
Nagyon aranyos tőled Hella a feltételezés, de "csak" egy mezei kis fejlesztő pedagógus volnék, és nincs olyan ambíció bennem, hogy diri legyek! :D, de azért kössz a bizalmat! :)
1851. Remény21
2009. aug. 18. 18:47

Szia Katax! Igen hiányoltunk... :(

Én is nagyon sajnálom a történteket :( légy erős kislány, de azért egy kiadós sírás könnyíthet a lelkeden :( tudod nem muszáj mindig erősnek mutatkozni, nőkből vagyunk...és pontosan emiatt soha nem adjuk fel! vigyázz magadra, és gyere ide föl minél többet, itt megkönnyebülsz! puszika

1850. 10d89b51ea (válaszként erre: 1848. - Katax)
2009. aug. 18. 18:29

Szia Katax!


Nagyon sajnálom, együttérzek Veled:((

1849. 10d89b51ea (válaszként erre: 1844. - Remény21)
2009. aug. 18. 18:28
nem drágám:))DDDDD
1848. Katax
2009. aug. 18. 17:27

Szisztok Lányok! :)

Remélem hiányoltatok egy kicsit

Hogy hová is tűntem, sajnos kórházban voltam. A kicsi "zsákom" elhagyott. Nagyon rosszul érintett, de fel a fejjel, jön a következő próbálkozás. Én már annak is nagyon örültem, hogy kismama lehettem és elsőre.

Szombaton délután bevéreztem, ott fogtak a kórházban, de mivel hétvége volt, nem tudtak mit csinálni. Tegnap voltam ultrahangon ahol már megállapitották, hogy nincs terhesség. Ma volt a gyógykaparásom és már itthon is vagyok.

Most gyógyulgatok, talán a jövő héten megyünk Pestre az orvoshoz.

Különben jól vagyok.

Hallottatok már valamit arról ha az anyukának Arh-

a vércsoportja és nem stimmel a terhességgel???

Nagyon örülök, hogy itt lehetek újra, sok puszi mindenkinek, és nem feladni senkinek :)

1847. Hellamona (válaszként erre: 1846. - Remény21)
2009. aug. 18. 16:08

ühüm. értem :)

még gondolkodom. most túl nyugis a mh-em, viszont reggel sokat buszozok, főleg ott szedhetek össze nyavaját. még gondolkodom, mit tegyek. van még időm :)

megkérdezhetem mit dolgozol? feltételezem, hogy pedagógus vagy, de lehetsz kedves igazgató néni is ;)

1846. Remény21 (válaszként erre: 1845. - Hellamona)
2009. aug. 18. 15:51
Szia Hella! én itthon voltam tp-en inszemmel, de szerencsés voltam, mert volt, ami téli szünetre esett, tudod, suliban dolgozok...de pl. nálunk sok a c., és vigyáztam nehogy összeszedjek mellé vmit, meg a gyerekek is szeretnek ölelgetni, elég egy rossz mozdulat, amúgy nem vagyok egy olyan csaj, hogy egy torokfájással, vagy köhintéssel már rögtön tp-re jöjjek...de most ez az első! jobb az óvatosság! de munkahelyfüggő is, de ez időtájt, jobb ha senki nem stresszeli magát, én úgy gondolom!
1845. Hellamona
2009. aug. 18. 15:33

Reményke: inszemnél is javasolják a betegállományt?


hozzánk is jöhet az ipari... ;) :D de lehet, hogy inkább egy dinamit... :D

1844. Remény21 (válaszként erre: 1842. - 10d89b51ea)
2009. aug. 18. 15:26
hát még nem ért oda az IPARI??? :D:D:D
1843. Remény21 (válaszként erre: 1836. - Smarti8)
2009. aug. 18. 15:26
Smarti! maga az inszem eljárása nem fájdalmas (sztem), uúgy kapod előtte a stimut (csak itt kisebb dózisban), meg vv+uh, aztán kb 14. nap környékén felrakják a kiskatonákat egy vékony katétellel (uúgy mint lombiknál) jó mélyre a méhszájhoz. Mindezt altatás nélkül. Olyan mint egy rákszúűrés. Utána kb fél órát pihizel a vizsgálóban és mehetsz haza, és pihi természetesen. Itt is kapod utána az utrót. Ha jó mélyre sikerül felhelyezniük, akkor előfordulhat, hogy görcsöl a hasad alja, meg egy kis maszatolás is előfordulhat, - de ez természetes ilyenkor.
1842. 10d89b51ea (válaszként erre: 1840. - Remény21)
2009. aug. 18. 15:24
nekem is minden bajom van ebben a fülledt melegben:(
1841. Remény21 (válaszként erre: 1837. - Zsanetta)
2009. aug. 18. 15:22
Szia Zsani! Örülök, h itt vagy! :)
1840. Remény21
2009. aug. 18. 15:21

ui.: bocsi, h ilyen hosszúra sikeredett, amúgy varrat helye? nem fáj?


Babuska! pakolászok, takarítgatok, amíg lehet :)...amúgy iszonyat megvisel ez a hülye idő! még abban sem vok bizti, h menjünk e a karneválra...??

1839. Remény21 (válaszként erre: 1836. - Smarti8)
2009. aug. 18. 15:20
Szia Smarti! Természetes, h válaszolok: mi kb. 2 év steril házasság után szántuk rá magunkat, hogy mozdulunk a debreceni klinika meddőségijébe, de nekem barinőm ajánlotta a dokit, akinél először a magánrendelőjébe hívott, onnan pedig behívott magához a meddőségibe a klinikára. Előtte viszont a párommal kezdtünk egy andralógusnál, ahol kiderült, h kevesebb van az átlagostól, de hangoztatta, h ez inszemre elegendő...akkor még azt sem tudtam, h mi fán terem az! azt mondják kb. 20 milla a férfiaknál az alsó min. szint, ami elegendő a fogantatáshoz, nekünk olyan 18 milla környékét súrolta, ezért a nődokim is inszemet javasolt. Ebből is ugye 5-öt támogat a tb, és mivel a páromnál már ott volt a bibi, ezért elkezdtek macerálni inszemmel. Viszont mikor már a 3. sikertelen következett, akkor én is gyanússá váltam, jött a HSG, ez a lightosabb a laparhoz képest, ez átjárhatóságot mutatott nálam, ezután jött a 4. inszem, de mivel az sem sikerült, feltételezhető volt vmi nálam is, ezért laparra utalt a dokim: ki is derült, h nagyon nehezen átjárható mindkét petevezetőm, azt mondta spontán is teherbe eshetnék, de hogy már lelkileg is kíméljen, azért utalt egyből utána IVF-re. Ja, a 3 inszemet meg azért csinálta meg zsinórban, hogy ha nem muszáj, akkor addig nem nyúl bele fiatal női testbe, és ez sztem teljesen jogos, logikus gondolkodás volt a részéről. Most, h már tudom, mi a pálya nálunk, ennek tudatában sem csinálnám ma másképp a vizsgálatok és eljárások sorrendjét! Remélem segítettem ezzel egy kicsit. Kérdezz még, ha vmi nem tiszta...
1838. Hellamona
2009. aug. 18. 14:51

Sziasztok Lányok!


Általában inszemmel kezdenek minden meddőségiben, hacsak nincs olyan kizáró ok, amiatt csak lombik jöhet szóba. Ami nekem most új volt, h Krizsa rákérdezett, miért csináltak nekünk rögtön lombikot. És hát akkor nekem még ott volt a csúnya endóm, és férjuramnak a spermája kevés is volt (7milla, még előtte meg 3M) meg lassú is. Ez elegendő indok. Mondjuk már jó ideje elkezdett vitaminokat szedni és most 20Millió. A mozgásuk most sem kielégítő, de már sokkal jobb, mint amilyen volt. És én is "frissen" műtött vagyok, sztem ezért gondolta, hogy próbáljuk meg az inszemet.


Zsani: mikor mész legközelebb hozzá? Meg majd még kérdeznék pár dolgot, de most nincs nálam a papír, amire jegyzeteltem.

1837. Zsanetta
2009. aug. 18. 13:16

smarti szia!!!

mivel mütöttek?

akkor esetleg én mint rutinos mütött tudok segiteni.:)

1836. smarti8
2009. aug. 18. 12:52

helló lányok!

Mi újság?

Drága Reményem!!

Remélem jobban vagy már a történtek óta,és csakis kizárólag magadra koncentrálsz.Ma megyek varratszedésre,és egy kis (kezelést) is kapok:)ami remélem nem lesz fájdalmas így nem egészen 1 héttel a műtét után.

Viszont kérdeznék egyet: Olvasom itt,hogy van akinek inszeminációval kezdik a Kaáliban?Lehetséges ez?Erről nem is tudtam:)Ilyen is van a beülti előtt?Mesélj róla nekem valamit!!Lécciléccilécci:D

De ha valaki más is tud erről valamit,kérem szépen írjon.

Pusszantás mindenkinek,és kitartás,itt a hosszú-hosszú hétvége:D

Csak pozitívság++++++++++++++++++

1835. 10d89b51ea (válaszként erre: 1834. - Remény21)
2009. aug. 18. 11:59

Szia drágám:))


itt vagyok, csak fórumoztam, a naplómat csináltam:))


Mizujs?


Szép napot lányok!

1834. Remény21
2009. aug. 18. 11:21
Babus? Merre vagy? Mit csinálsz?
1833. Remény21 (válaszként erre: 1832. - Bibócska)
2009. aug. 18. 11:20
:):):)
1832. bibócska
2009. aug. 18. 10:45
jól van drága reményem..örülök hogy minden a legnagyobb rendben folyik remélem még pár nap és én is mehetek B.B.-hez már hiányzik hogy leszőkézzen mert valami hülyeséget kérdezek tőle:)
1831. Remény21 (válaszként erre: 1828. - Bibócska)
2009. aug. 18. 10:12
hamarosan pihizhetsz drágám! kitartás! nekünk is azt mondták a suliban, h innentől kezdve önszorgalomból be lehet járni! hát én most erre magasból teszek, pedig én tényleg mindig szívem-lelkem odateszem mindenért! 1* már én lehetek önző dög :) amúgy aug. 31. lenne a tanévnyitó értekezletünk napja, meg a tanévnyitóé, de valószínű azt is hanyagolnom kell most a programjaim közül!!! pfffffffffff- hehehe
1830. Remény21 (válaszként erre: 1825. - Db2225bc4d)
2009. aug. 18. 10:10
Szia Adri drágám! köszönöm neked is az együttérzésed a betöréssel kapcs., de azért már a nehezén túl vagyok, nem hergelhetem most magam, amikor nem szabad, most nekem másra kell a lelki energiáimat is összpontosítani! ez sajnos már megtörtént, nincs mit tenni sajna, de ahogy Bibócska mondta: senkinek nem esett baja, mindenki épségben megúszta! egy életünk van! Biztos szép lett a lakás! ügyik vagytok!
1829. Remény21
2009. aug. 18. 10:06

Sziasztok! Szép napot Édeskék! Végre már tudtam egy jót aludni, nagyon megmacskásodtam! :)

Bibócskám lelkem-galambom! :) nyugodj meg kérlek, és ne haragudj rám, h nem beszélek részletesen a projektről, de hidd el, eddig minden a legnagyobb rendben megy! Bodnár az egy csúcsfej, imádom! :) akkora jó poénjai vannak, hogy a párommal nagyokat kacarászunk bennt nála, könnyes szemmel jövünk ki a röhögéstől, más párok, meg el nem tudják képzelni, hogy mi van! A párom amúgy uezen a humorhullámhosszon működik, mint B.B. papa :)

1828. bibócska
2009. aug. 18. 07:35

elmondanám nektek csajszik el tudnám viselni hogy a hét három napos munkából álljon a többit meg pihenéssel tölteni vagy otthon tenni venni mert akkor több idő lenne rá.

ja és leg.3x fizetés mellett mint ami most van!!!

álom álom édes álom...

ez nem ebben a dimenzióban van

sajnos

1827. bibócska
2009. aug. 18. 07:31
na de élvezzük ezt a szép napot és ezt a hetet mert úgy hallottam az előrejelzésből hogy meleg és napos idők várnak ránk:-)
1826. bibócska
2009. aug. 18. 07:30

szép reggelt csajszik...

hát igen ez a betőrésesdi engem is ki tud csinálni főleg amilyen fosos vagyok...

mindentől tudok félni de úgy vagyok vele ha valamelyik rohadt tetű szemér kispécézi a házunkat akkor legalább akkor tegye ha nem vagyunk otthon...vigye a nagy semmit és menjen fulladjon meg de nekünk ne legyen semmi bajunk mert minden más pótólható de az élet nem.

mert sajnos a mai világban nem áll messze a brutalitás..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook