Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A HP nyomtatóm telepítésénél folyamatosan azt írja ki, hogy már csatlakoztatva van az USB kábel, húzzam ki, csatlakoztassam újra! Mi a baj? fórum

A HP nyomtatóm telepítésénél folyamatosan azt írja ki, hogy már csatlakoztatva van az USB kábel, húzzam ki, csatlakoztassam újra! Mi a baj? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 7. 14:11
Sajnos továbbra sem tudtam orvosolni a problémát,de azért köszönöm mindenkinek a segítséget!
2012. okt. 6. 14:52
HP nyomtatót úgy kell telepíteni, hogy nincs összekötve a géppel, csak a telepítés végén lehet összekötni és bekapcsolni a nyomtatót.
2012. okt. 6. 14:19

Start menú - nyomtatók és faxok


Nézd meg itt, hogy üzemkész-e a nyomtatód! Az enyém egyszer elállítódott, és jóideig eltartott, míg rájöttem, hogy emiatt nem nyomtat :)))

2012. okt. 6. 11:02
rendben,köszönöm,megpróbálom!
2012. okt. 6. 10:19
akkor vezérlőpultból távolítsd el teljesen és próbáld újra.
2012. okt. 6. 09:59
Nem,nekem egy régi Hp Deskjet 3320 van.Már vagy 2 éve nem használtam,de most vettem bele utángyártott patront.Nem tudom,de lehet köze van a hibához,hogy a legutolsó pár használatnál kiírta,hogy a dokumentum várakozik.De végül nagy sokára csak kinyomtatta.Most egyszerűen nem akarta,és újra próbáltam telepíteni.És mindig ezt a kábel dolgot írja ki,akármit csinálok.Tegnap este már órákat töltöttem ezzel!
2012. okt. 6. 09:52
nekem is Hp-m van és ha újra telepítem, mindig eljátsza ezt:) elég, ha azt húzod ki, ami magába a nyomtatóba megy.Kicsi és nagyobb. Ez a 3in 1 van neked is? Scan, fénymásoló, nyomtató?
2012. okt. 6. 09:47
Köszi a bíztatást,de már vagy 10-szer végigcsináltam,többfajta sorrendben is kihúzogattam a kábeleket,hátha tetszeni fog neki,de sajnos nem!
2012. okt. 6. 09:43
Szia,csináld, amit ír:) majd észhez ér, és kapsz egy nagy zöld pipát:) sok sikert:)
2012. okt. 6. 09:39
Hp nyomtatóm telepítésénél folyamatosan azt írja ki, hogy már csatlakoztatva van az USB kábel, húzzam ki és csatlakoztassam újra!Mi a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook