Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A homoszexualitás nem lehet divat fórum

A homoszexualitás nem lehet divat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A homoszexualitás nem lehet divat

69. 'szti (válaszként erre: 66. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 9. 06:25
én úgy tudom, hogy a genetikai meghatározottságra még nincs bizonyíték, de valóban kutatják, hogy van-e "homoszexualitás-gén"
68. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 67. - 0c97fbb607)
2007. máj. 9. 03:42
Ha anya lesz, mashogy fogja latni, bar teny, mindenki arra vagyik, hogy a gyerekenek minnel egyszerubb, gondtalanabb legyen az elete, unokai szulessenek, ugyanakkor a sajat nemhez valo vonzodas gondolom ketsegbe ejti a szulot, hogy mi lesz a gyerekevel, hogyan fog boldogulni, milyen megalaztatasokat kell atelnie , ha boldog akar lenni. Minden szulo szeretne ezektol megkimelni a gyereket, de a gyereknek elnie kell ezzel, ezert nem az a megoldas, hogy meg a szulo is rugjon rajta egyet.
2007. máj. 9. 03:31
A végét ugye te sem gondoltad komolyan.....ugye??
2007. máj. 9. 03:24
Nem a vonzodasa hatarozza meg egy ember ertekeit. Mellesleg az emberiseg 5%-at erinti. Mivel kevesen vallaljak, belegondolni is rossz, hany es hany ember el elfojtasokkal, hazudva a kulvilagnak csak azert, hogy hagyjak nyugodtan elni. Nincsen tobb erkolcstelen a homoszexualsok kozott sem, mint a heterok kozott. Nehany kirivo esetert nem veheti az osszes a hatara a keresztet. Egyaltalan kinek mi koze ahhoz, hogy a 4 fal kozott ki mit csinal? A szulonek pedig kutya kotelessege a gyereke mellett kiallni. Amugy oroklodik, tudomasom szerint az anyai agrol, szoval meg agyalhat is az anyuka, vajon a nagyi vagy dedi...
65. 0c97fbb607 (válaszként erre: 64. - Kecskeprosztata)
2007. máj. 9. 02:28

Így van!

Ráadásul annyira szeretjük hangoztatni,hogy a szeretet a legfontosabb az életünkben!Holott legtöbb embernek fogalma sincs ,hogy mi is az valójában.Vagy szeretünk valakit vagy nem,nincsenek feltételek,mert akkor az már nem szeretet.

Nem ismerek homoszexuálisokat,csak egy leszbikus párról tudtam meg,hogy nem csak barátnők.Bejártak oda ahol dolgoztam.Nem kézenfogva jártak,nem csókolóztak az asztalnál.....de az ember nem tudta nem észrevenni, ahogy egymásra néztek!Szeretet,tisztelet,szerelem volt a szemükben....

Szóval szerintem,nem az a fontos kit,vagy mit szeretünk,a szerelem ,szeretet a fontos,hogy ott van a szívünkben,a többi nem számít,lényegtelen....

64. Kecskeprosztata (válaszként erre: 54. - 5464505f6a)
2007. máj. 9. 01:56

Olyan ez mint a körözött. Én utálom, hányingerem van tőle, de az az én hibám, az én egyéni szociális problémám. Vagy mi. Felőlem akár reggeltől-estig vonulhatnának a körözöttpártiak az utcán, egészségükre. Tessék példát venni rólam :P


A homoszexualitás kérdésében a magát felnőttnek nevezni szerető társadalom úgy viselkedik, mint az óvodás csoport, amelyikben a többség nem szereti a körözöttet. Az ovisok kicsúfolják, aki azt visz tízóraira. A "felnőttek" pedig azt hiszik, hogy amit ők képviselnek az "normális" minden más pedig "deviáns".

2007. máj. 8. 21:35

Te szent ég mi történt itt:(

Én speciel azokat itélem el akik lemondanának a saját gyerekükről mert homokos...

MIndenki olyan amilyen....nagyo szeretünk itélkezni emberek felett.Mit tehetenek róla ha ennek születtek...nem kell velük foglalkozni és kész!

Nekem is vannak homokos barátaim és semmi bajom nincs velük!!!!

2007. máj. 8. 18:42

Nem hinném ,hogy divat homoszexuálisnak lenni.Az ,hogy több szó esik róla,mint régebben,nem azt jelenti ,hogy több homoszexuális van,mint jó pár éve.Csak régebben nem sokan vállalták fel.Mai világunkban egyre nyiltabban beszélünk mindenféle témáról,ebbe pedig beletartozik a szexualitás is.Nem tarom se normálisnak,se nem normálisnak,egyszerűen van létezik,mióta világ a világ!

Ha az ember nem a vágyai,a szíve szerint cselekszik,akkor boldogtalan lesz egész életében.Ha egy ember álarc mögé bújik egész életében,akkor soha nem fogja megtudni ki is ő valójában.Ha egy ember,többre tartja a társadalmi elvárásokat,a saját elvárásainál,ha inkább behódol a másoknak,akkor kárhozatra ítéli magát egész életébe,márha a depressziója nem kergeti öngyilkosságba(köztudottan rengeteg homo lesz öngyilkos,mert fél felvállalni a másságát)

A gyerekes anyukáknak pedig annyit,hogy a legtöbb szülő nem azért nem fogadná el a gyerekét homoszexuálisnak,mert élből nem fogadja el,hanem azért, mert jézusom ,mit szólnak majd a szomszédok,a munkatársak ,ha megtudják!Vagy azért,mert a nevelésük csődjét látják benne,hogy ők hibáztak és ez a főbb ok,magukat okolják legbelül ,hogy "EZ" lett a fiúkból.

A homoszexualitás nem újkeletű hóbort,nem is divat.Aki azonos nemű emberbe lesz szerelmes,és rádöbben a szexualitására ,onnantól fogva az élete kész kálvária lesz,míg a hozzá közelálló emberek végre el tudják fogadni a tényt!

61. elisabeth (válaszként erre: 60. - E71af41436)
2007. máj. 8. 18:37
:D
60. e71af41436 (válaszként erre: 58. - Elisabeth)
2007. máj. 8. 18:19
a budapesti pitzburg köztudottan egy tündéri minioroszlán macsek bőrébe bújva....és ezt csak tőlem lehet tudni :DD vili? :D
59. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 41. - Donina)
2007. máj. 8. 18:18

Nem mondom,hogy én ripsz-ropsz megemészteném,nehéz lenne,de elfogadnám,de remélem nem lesz rá példa...


Egyszer a Fábri-show.t úgy reklámozták,hogy "A nagy melegshow".

A fiam megkérdezte:"Anya,miért mondják azt,hogy meleg?"

És el kellett neki gyerek nyelven magyaráznom,mit jelent.(A fiam 9.éves)

Fintorgott,amikor magyaráztam neki a rövid lényeget.

2007. máj. 8. 17:48

pitzburg, azért elég ironikus, hogy ez a nicked...:D

Az amerikai Pitsburgh köztudottan az egyik meleg-központ, és ezt nem csak a filmekből lehet tudni...:-D

2007. máj. 8. 17:46
nem szeretem a divatbuzi kifejezést: nem fed le semmit. ahogy már előttem is ezren megírták, nem lesz valaki divatból meleg. azok a fiúk pedig, akikre ezt használják, tökéletes megfelelői a plázacicának, szerintem. egyszerűen ez a szórakozása, nem tud magának értelmes hobbit kitalálni, vagy egyszerűen csak ennyire kényes az öltözködésére. én inkább büszke vagyok rájuk, hogy egy ilyen iszonyúan prüd világban merik vállani önmagukat!!
56. gota (válaszként erre: 54. - 5464505f6a)
2007. máj. 8. 17:38

Igen, szerintem nagyon sok ember már attól van rosszul, hogy az emberekre mintha "rákényszerítenék" őket. Sokan vagyunk szerintem így: én nem vagyok kíváncsi senkinek a szexuális életére semmilyen vonatkozásban...

És pl. munkahelyen is: ha valakit ismersz, arról előbb-utóbb magad is megtudod, ha a saját nemét kedveli... Volt egy kollégám, nagyon szerettem, de ahogy egyre jobban megismertem, teljesen egyértelmű volt, hogy a fiúkat szereti... Nem mintha érdekelt volna, de egyébként ő nagyon jól csinálta: nem reklámozta, de nem is talált ki mindenféle barátnőt magának...

55. Donina (válaszként erre: 54. - 5464505f6a)
2007. máj. 8. 17:36
Tulajdonképpen nekem sincs semmi bajom velük, de nem szeretném ha a gyerekem meleg v. leszbikus lenne. Az más!
2007. máj. 8. 17:33
Nekem nincs velük bajom,elfogadom öket,bár szeritem sem kellene ennyire reklámozni(felvonulások)és én sem voksolnék amellett,hogy a melegek is neveljenek gyereket.
2007. máj. 8. 17:26
Miért gyülölöd öket?
52. unikornis (válaszként erre: 46. - Erikpipi)
2007. máj. 8. 17:18
Divatbuzi! Ez tetszik nagyon jó és szerintem egyenlő a himringyó val.
51. Donina (válaszként erre: 49. - 4716605536)
2007. máj. 8. 16:56
Igen ebben sok igazság van. A szexfilmekből is ez árad, kipróbálják. Lehet, hogy nem azért mert a saját neméhez vonzódik... csupán kiváncsiság, divat!
50. Ancika
2007. máj. 8. 16:51
szerintem senki nem csinálja ezt divatból, ilyennek születik és kész.
49. 4716605536 (válaszként erre: 47. - Erikpipi)
2007. máj. 8. 16:49
nem is lesz belőlük soha homoszexuális. Maximum egy kalandba belefolyt, de nem vált buzivá. Ezt erkölcsileg persze lehet kifogásolni, de két külön dologról van szó.
48. erikpipi (válaszként erre: 39. - 4716605536)
2007. máj. 8. 16:49
Mondjuk az esti órákban bemész a tesco, auchan és mindjárt szembetűnő lesz, amikor a majdnem felnőtt fiadat gusztálják.........
47. erikpipi (válaszként erre: 44. - D77e128ed9)
2007. máj. 8. 16:47
Ugyan, ugyan. Tudod, hány nő, tini, megy bele 3-as kacsolatba a fiúja kedvéért? És mind heteró.
46. erikpipi (válaszként erre: 32. - B5e1970b38)
2007. máj. 8. 16:44

Csak KIszel volt "barátját kell megnézni. Ahogy illegette a seggét, beszélt, amikor interjút készítettek vele. Még hogy nem meleg? Vicces. Ráadásul rá illik a "divatbuzi" kifejezés is.

Persze, emberek, ebben én sem kételkedek. Sőt, ha meleg hát legyen. De magát a homoszexualitást, nem kell normális dolognak tekinteni. Mert nem is az. Attól még lehet haver, vagy barát, kollega.

2007. máj. 8. 16:30
Persze, divatból csinálják! Igaz! Végül is megéri, hiszen mit számít az, hogy elveszted addigi barátaidat, mert egyszerűen nem tudnak elfogadni, miután megtudták. Hogy esetleg a szüleid, a családod megvetően néz majd rád, vagy kitagad? Mit számít a tudat, hogy soha nem lesz gyermeked ebben az életben, bármennyire is szeretnél? Hogy esetleg összevernek? Hogy nap, mint nap azt hallod, olvasod, hogy emiatt pokolra kerülsz, hogy te megvetendő, undorító, gyomorforgató vagy? Jaj, ezek csak apróságok, igazatok van! Csak a divat számít, semmi más!
2007. máj. 8. 16:27
Nem értelek titeket akik azt gondoljátok hogy divatból lehet valaki meleg.Ti tudnátok csak úgy divatból hoszexuálisok lenni???Miért hiszitek ha ti nem akkor mások igen.Én nem lennék képes egy nővel sem szexuális kapcsolatot létesíteni mert heteroszexuális vagyok.
43. Jay néni (válaszként erre: 42. - Jay néni)
2007. máj. 8. 16:26
És viselkedjen is úgy.
42. Jay néni (válaszként erre: 40. - D77e128ed9)
2007. máj. 8. 16:26
Asszem én konzervatív vagyok, de egy férfi legyen férfi egy nő meg legyen nő.
41. Donina (válaszként erre: 5. - 5d3fac1d2b)
2007. máj. 8. 16:23
Igen van gyermekem 3 is. Sajna, de én ezt nem tudnám megemészteni. Nem azt mondom, hogy kitagadom és soha többé nem akarom látni, de kell egy bizonyos idő, hogy megemésszem. Ha megtudnám egyeltalán. Én félnék kollégiumba adni pl. a gyermekemet, mert sztem ezt divatból csinálják.
40. d77e128ed9 (válaszként erre: 38. - Jay néni)
2007. máj. 8. 16:19
De miért?Hogy viselkednek???Elítélendőbben mint sokan közülünk???Én nem ezt tapasztaltam eddig...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook