Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A homoszexualitás nem lehet divat fórum

A homoszexualitás nem lehet divat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A homoszexualitás nem lehet divat

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2007. júl. 9. 17:48
Ja és akkor most lehet undorodni tőlem és lebuzizni.
188. 0b099f6590 (válaszként erre: 185. - E71af41436)
2007. júl. 9. 17:46

Én sem. Mint tudod, mert felvállaltam és leszbikus vagyok.

De nem járok ki az utcára felvonulni, mert tényleg ugy érzem, nem vagyok odavaló.

De azt kikérem magamnak, hogy lebuzizzanak drogosok, vagy éppen genetikai selejtnek kiáltsanak ki olyanok, akik nem kaptak normális nevelést.

Mert vajon az normális nevelés, mikor a gyerekm az utcára megy és tojással dobál meg embereket, avagy le zsidóbuzizza őket?

187. e71af41436 (válaszként erre: 186. - 0c97fbb607)
2007. júl. 9. 17:45
nagyon is értem....
186. 0c97fbb607 (válaszként erre: 182. - E71af41436)
2007. júl. 9. 17:42

Még mindíg nem érted Pitzburg.A lényeg nem a véleményeden van,sőt,most nem is írtál semmit,ha jól emlékszem.

Jópárszor én is leírtam már azt ,hogy bárki bármilyen véleményét elfogadom,a normalitás keretein belül.Max nem értek vele egyet.

Azt tertom elfogadhatatlannak,hogy undorító módon beszéljenek más emberekről konkrétan.

Te is tudod nagyon jól,hogy én is odavágom a véleményemet,de még soha senkinek nem írtam sértő ocsmány dolgokat.Ez az egy volt a kivétel,de ezt is csak azért tettem ,hogy érzékeltessem az ő "véleménye"nem vélemény volt ,csak egy köpkölődés.

Szerintem a homoszexualitásról lehet vitatkozni,de nem úgy ,hogy közben alantas ,undorító állatokként emlegetik az embereket.

Szóval mégegyszer.Nem a más véleményt nem tudom elfogadni,hanem az alpári stílust.Ennyi!

185. e71af41436 (válaszként erre: 184. - 0b099f6590)
2007. júl. 9. 17:42
én pölö őket sem csípem....
184. 0b099f6590 (válaszként erre: 163. - 8da8a563b7)
2007. júl. 9. 17:41

Esetleg emlékeztetnélek a Love parade felvonulásokra.

Mitől rosszabbak a melegek a drogosoktól, akik a drogtól és italtól szédülve, magukról nem tudva fetrengenek az utcán, rázzák a seggüket, sőt csókolóznak is?

183. 5464505f6a (válaszként erre: 159. - 8da8a563b7)
2007. júl. 9. 17:36
Azért utálod őket? Leálltál?Mivel?Hernyós vagy kokós felvonulást hol láttál?:)
2007. júl. 9. 17:06

sokat gondolkoztam azon,hova is írjam le a saját kis észrevételem.a legnagyobb baj,hogy igazán megfogalmazni sem tudom,de majd igyekszem érthető lenni. azt már sokan észrevették itt és más topikokban,hogy elég hamar kimondom a véleményem,hideget-meleget.sőt,nem tagadom,sokszor bántót is szoktam mondani ismeretlenül is.Általában az írásra reagálok,vagy a témára.nagyon sokszor kapok is érte olyan válaszokat amik kőkeményen az én személyemet bírálják.Persze nekem ezzel sincs bajom,mert szeretem ha valaki elmondja a véleményét.akár rólam.de valahogy azt sosem értettem meg,hogy a kifogásolók,miért kifogásolnak olyan dolgokat amit ők is megtesznek????

és pont ebben a topikban találtam meg ezt a fura anomáliát.

Nincs már meg az a hozzászólásom ,amiben azt írtam,hogy ha az én gyerekem ezzel beállítana,akkor bizony nem fogadnám el.én ezt így gondolom.persze nem tudni mit hoz a jövő,de remélem ebben nem is kell tapasztalatokat szereznem.de nem ez a lényeg. ugye rögtön volt aki lereagálta,hogy milyen ember az ilyen,aki a gyerekét nem fogadja el...stb...stb.....DE!!!!ez az ember fennen hangoztatja azt is,hogy tolerancia és el kell mindenkit fogadni olyannak amilyen....etc...etc...és nem konkrétan egy emberről van szó,ezt már többször megfigyeltem.Gondolom,velem van a baj,mert ezt hozom ki az emberekből.lehet.

bár nem azért írtam le azt a gondolatot,mert sérelmezném eme dolgot...hanem hogy jelezzem,itt lehet vehemensen kiállni az igazunkért....de ha valakit leszólunk egy viselkedésért,akkor ne essünk már ugyanabba a hibába bele...mert az kicsit nevetséges.



akinek nem inge....

181. mothertiger (válaszként erre: 177. - E71af41436)
2007. júl. 9. 14:08

Simán... Csak a véleménnyilvánításban sem kell elmenni a sértő végletekig. Biztos itt is van olyan a Hoxán, aki esetleg homoszexuális, sosem lehet tudni... Most ássa el magát?


Ha nem szereti őket valaki, attól még nem kéne "hánynia" meg ilyenek.

2007. júl. 9. 13:38
én leírtam a véleményem a beszélgessünk a szavazásról topicban,ennél többet nem is akarok hozzáfűzni....
2007. júl. 9. 13:21
Engem nem a más vélemény ami irritál,soha nem.Hanem ha álltalánosítanak,vagy embereket neveznek undorítónak azért,mert esetleg máshogyan éli az életét.
178. 0c97fbb607 (válaszként erre: 177. - E71af41436)
2007. júl. 9. 13:15
Igen.De a nem elfogadás nem egyenlő a lealázással,vagy nem?
177. e71af41436 (válaszként erre: 175. - Mothertiger)
2007. júl. 9. 12:37

pontosan ez lenne a lényeg. nem mindenki véleménye egyezik.

és ha itt lehet elfogadni a homoszexuálusokat,akkor lehet el nem fogadni is...nem?

176. e71af41436 (válaszként erre: 173. - 0c97fbb607)
2007. júl. 9. 12:35
nem fogom ezért felkötni magam,elhiheted.
2007. júl. 9. 11:38

Én nem értem ezt a felfogást. De mindegy. Nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye, hogy igen, fogadjuk el a melegeket; vagy nem, utáljuk őket. Mindenkinek egyéni érzése, hogyan érez a vele eltérő viselkedésű emberek iránt.


Nem tudjátok meggyőzni Cherry babyt sosem, mert ez a véleménye. Bizonyos hozzászólásaival én sem értek egyet, pl. hogy egy gyereknek miért úgy kell megmagyarázni a melegek kapcsolatát, hogy "buzik". Ennek a szónak is negatív töltete van, tehát alapból gyűlöletet sugall a gyerek felé is, illetve erre hangolódik a gyerek: gyűlölni, elítélni kell, mert "buzi" az illető... A szabad választás lehetőségét se kapja meg, hogy ő döntse el később: el kell ítélni vagy sem az efféle kapcsolatokat?

Ha normálisan meg van magyarázva egy gyereknek, hogy mi hogyan működik, megnyugszik és nem érdekli többé a dolog mikéntje, miértje. Elfelejti, és napirendre tér minden fölött, ha kielégítő választ kap. Biztosan nem azon fog gondolkozni amíg felnő, hogy "a néni meg a néni csókolóztak az utcán, mi lenne ha én is kipróbálnám"...? De különben egy "normális hetero" pár csókolózásától is kérdések merülhetnek fel egy gyerekben...


Szerintem.


Ez egyébként talán nem ide tartozik, de vannak különféle felvonulások, ami bármelyik ember szemét szúrhatná: a riói karnevál, ahol a csajok szanaszét rázzák magukat mindenki szeme láttára, valamelyiken még melltartó sincs, vagy alig takar valamit a cucc ami rajtuk van (juuuujjj), vagy az a paradicsom-buli, ahol több millió kg paradicsomot dobálnak szét, míg a világon több millió gyerek és ember éhezik (nem mintha annyi paradicsomot megenne akárki is:)), satöbbi, satöbbi. Most ezért álljunk neki replikázni minden nap? De ezeken nem rinyál senki gyereke, mert ez "normális"...

174. daroki (válaszként erre: 168. - 8da8a563b7)
2007. júl. 9. 11:33
A pedofilokat sztem ne keverjük ide.Ők nincsenek elfogadva!
173. 0c97fbb607 (válaszként erre: 172. - E71af41436)
2007. júl. 9. 10:34
Rosszúl esik,mi Pitzburg!:))))
2007. júl. 9. 10:33
valahogy éreztem,hogy a hétvégi események ismét felélesztik a topikot.....
2007. júl. 9. 10:29
cherry baby, érdekes ilyen mocskolódások, fröcsögések, gyűlölködések után arról olvasni, hogy Te kereszténynek tartod magad! gratulálok!
2007. júl. 9. 10:15
Meg ott a budapest parádé,a sok fiatal mutogatja magát meg táncol,meg jól érzi magát,hát szabad ezt?Nem!!!:))))
2007. júl. 9. 10:14

Meg húsvétkor a keresztények is a körmeneten,és büszkék,meg füstölnek,meg szobrokat cipelnek!

A rohadt életbe hogy engedhetjük ezt meg!:)))))

168. 8da8a563b7 (válaszként erre: 167. - Gpetra)
2007. júl. 9. 10:09
ISMÉTLEM VELÜK CSAK AZ A BAJOM, HOGY MAGAMUTOGATÓK. AMIT A FELVONULÁSON CSINÁLNAK UNDORÍTÓ ÉS FELHÁBORÍTÓ. ÉS ERRE BÜSZKÉK. lassan majd a pedofilek is felvonulhatnak...
167. gpetra (válaszként erre: 159. - 8da8a563b7)
2007. júl. 9. 09:43
Jó, ezt elfogadom indokként, bár az utálkozással nem értek egyet. De miért fröcsögsz ennyire a melegekre? Volt személyes konfliktusod velük?
166. 0c97fbb607 (válaszként erre: 158. - 8da8a563b7)
2007. júl. 9. 09:25
Nem tudom mit szólnék,mert még nem fordult elő,viszont valószínűleg normálisan el tudnám nekik magyarázni,nem úgy ,hogy azok "buzik".
165. 754c7e07c3 (válaszként erre: 163. - 8da8a563b7)
2007. júl. 9. 09:06
Nem akarok személyeskedni, de Téged érint a homoszexualitás? Annyira fröcsögsz. Miért foglalkozol ezzel, ilyen gyűlölködő módon. Ha nem tetszik, kész, egyszerűen is el lehet mondani, de akkor ne foglalkozz vele. Ha pedig valamilyen szinten érintett vagy, próbálj nem belebolondulni. Van színesbőrű, van fehér ember. Attól. hogy más a bőrszíne, még nem undorító, nem borzalmas, csak más. Nekik mi vagyunk mások. Ugyanez vonatkozik a melegekre. Nekik mi vagyunk mások, mégis elfogadnak, és nem dobálnak tojással, ha a párom kezét megfogom, talán még meg is csókolom. Pedig ennyi erővel Ők is ezt tehetnék. TOLERANCIA!
164. daroki
2007. júl. 9. 08:20
Én nekem olyan szép a lelkem,mert nem utálok és nem hányok senkitől aki "más" mint én:)A melegek felvonulása sem zavart,inkább a tüntetők hozzáállása ehhez az egészhez.Miért ne lehetne nekik egy egy évben egyszer egy ilyen felvonulást csinálni???Akit zavar,aznap ne arra mászkáljon amerre a felvonulás van.Ha meg a környéken lakik akkor húzza le a redőnyt:)Ennyi!Nekem is van 3 gyerekem és nem fogok zavarba jönni,ha majd rákérdeznek a homoszexualitásra,biszexulalitásra?!Ők is emberek,joguk van felvonulást csinálni,ahogy nekünk heteroknak is van ilyen parádé,olyan parádé,stb...És nem csak ezeken a parádékon lehet a melegeket csókolozni látni.Elég kimenni a Váci utcába.Most zárjam el a gyerekemet mindentől,nehogy ilyen párokba fussunk?Ugyan már!
163. 8da8a563b7 (válaszként erre: 161. - 754c7e07c3)
2007. júl. 9. 08:18
csak azzal van a baj, hogy felvonulnak. csináljunk hetero felvonulást. ki vállalja fel, hogy hetero és öltözik be bohócnak kamionok tetején a párját nyalvafalva? pöcs nyalókát nyalogatva több ezer ember szeme láttára. a pasijaink meg punci nyalókát nyalogatva. na????? melyikőtök???? hogy mindenki lássa milyen jól csinálod. vagy esetleg vicc amit csinálsz. szerintem ez is csak otthonra tartozik. a 4 fal közé.
162. 754c7e07c3 (válaszként erre: 160. - 8da8a563b7)
2007. júl. 9. 08:13
Dehogy fogadod el! Ha másképp nem tudják ráirányítani a figyelmét a többi embernek arra, hogy ez normális dolog, akkor vonuljanak fel. Ez, miért zavar?
2007. júl. 9. 08:11
Nem értem, miért zavarja egyeseket, hogy vannak melegek, és nyíltan vállalják ezt. Attól még ugyanolyan ember, mint a heterok. Aki kereplővel, és tojással dobálja, az azonos hozzáállást kérő melegeket, az nem normális. A tévében hallottam, amikor egy öregasszonytól elvették a tojásait a rendőrök, hogy a mögötte állók könyörögtek a rendőröknek"-HOgy, ne már ne vegyétek el, ilyenek között fognak felnőni a gyerekeink". Ez vírus? Mert szerintem nem az. Ha a gyerekem az lenne, hát na bumm. Semmi gáz El kellk fogadni, és fel kellene végre nőni! Tessék gondolkozni.
160. 8da8a563b7 (válaszként erre: 150. - Badonyimariaeva)
2007. júl. 9. 08:10
elfogadom. azt csinál amit akar, de nem az utcán. teljes mértékben magánügy. nem közügy.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook