Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A homoszexualitás nem lehet divat fórum

A homoszexualitás nem lehet divat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A homoszexualitás nem lehet divat

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
9. d77e128ed9 (válaszként erre: 7. - Erikpipi)
2007. máj. 8. 14:35
Miért?Azt gondolod ha majd lesz egy gyerekem és kiderül róla hogy meleg akkor eldobom magamtól???Nem azt mondtam hogy boldog leszek ha bevallja másságát de mindenképpen megpróbálom elfogadni.
2007. máj. 8. 14:35
Szeretni természetesen az emebr ugyan úgy szereti mint előtte. De a másságát elfogadni nem kötelező, és nem kötelező támogatni. Sőt. Szerintem. Egyébként, hogy ne lennének "divatbuzik".
7. erikpipi (válaszként erre: 6. - D77e128ed9)
2007. máj. 8. 14:33
Akkor majd visszatérünk rá.
2007. máj. 8. 14:32
Egyetértek az előttem szólókkal.Nekem nincs gyerekem még,és hetero vagyok totálisan,de ha lesz és véletlenül a sját neméhez is vonzódik majd én akkor is ugyanúgy fogom szeretni.Nem azért homoszexuális valaki mert éppen olyan kedve van...nem tehet senki arról hogy melyik nemhez vonzódik.Teljesen mindegy hogy Brad Pit vagy [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Pamela Anderson[{[{[/A]}]}] szerepel a vágyai között.Ugyanolyan értékes ember aki meleg mint aki nem...Nem bírom a megkülönböztetést.
5. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 2. - Donina)
2007. máj. 8. 14:28

Nem tudom,hogy van e gyermeked,de ha lesz biztos másképp fogod látni ezt a dolgot.Én,amig nem volt gyermekem,ugyan így gondolkodtam,de amióta megszületett az első gyermekem teljesen másképp látom.Nagyon sokszor megfordult ez a kérdés a fejembe:"Mit tennék,ha a fiam vagy a lányom bevallaná,hogy a saját neméhez vonzódik?"

Persze,hogy elfogadnám,mert az én gyermekem!

2007. máj. 8. 14:24
Az a borzasztó,hogy még reklámozzák is a homoszexualitást, a gyerek meg csak lát és hall én nem emlékszem rá,hogy a mi tinédzser korunkban ennyire köztudott lett volna.
3. 4716605536 (válaszként erre: 2. - Donina)
2007. máj. 8. 14:12
Kedves Donina! Azt írod, nem tudnád elfogadni a gyerkedtől, ha meleg lenne. Tételezzük fel, hogy nevelsz egy gyermeket, aki a Te húsod, a Te véred, látod az első lépéseit, virrasztassz mellette, ha beteg, véded és óvod, segíted, vezetgeted. Cseperedik szépen lassan melletted, átéled vele együtt az első kudarcait, látod a boldogságát, örömeit. Esténként megöleled, jó éjt kívánsz neki, és boldog vagy, hogy ő van neked. Aztán eltelik néhány év, és ez a gyermek eléd áll pironkodva, tele szégyenérzettel, és mert bízik az anyai, feltétel nélküli szeretetedben, bevallja, hogy szerelmes. Hogy őszintén, teljes szívéből szeret valakit, aki történetesen egy vele azonos nemű személy. Elzavarnád? Nem lenne többé a gyermeked?
2007. máj. 8. 13:42
Hát én nem tudnám elfogadni a gyerekeimtől. Remélem nem leszek ebben a cipőben soha. Nem vagyok maradi, de számomra a nőt a férfinek és férfinek a nőt teremtette Isten.
2007. máj. 4. 09:21
Mint megannyi híres emberről kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik, miért ne derülhetne ki akár a gyermekünkről, testvérünkről, barátunkról,vagy akármelyik közeli hozzátartozónkról ugyanez.
Miért ne lehetne a szomszédunk meleg vagy leszbikus anélkül, hogy ez nekünk bármilyen problémát okozna!

Ugrás a teljes írásra: A homoszexualitás nem lehet divat
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook