Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A homoszexualitás nem lehet divat fórum

A homoszexualitás nem lehet divat (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A homoszexualitás nem lehet divat

2007. máj. 9. 13:36
Csak annak örülök,hogy egyikőtök sem ismeri azokat az életutakat,amikből sajnos azok az emberek akik elszenvedik,már nem tudnak "jól"kijönni.Örülök,hogy halvány lila fingotok nincs az élet másik oldaláról.
98. d77e128ed9 (válaszként erre: 97. - Cskata)
2007. máj. 9. 13:31
Nem és nem is szeretnék veled vitatkozni:),én szeretek a dolgok mögé nézni,és nekem mindegy hogy ki honnan jött amíg nem ismerem nem ítélkezek.
97. cskata (válaszként erre: 95. - D77e128ed9)
2007. máj. 9. 13:27

a melegekről nem szóltam, csak azokról a dolgokról, ahol az embernek van választási lehetősége.. (a szexuális vonzalom nem befolyásolható egy normális értékrendű és felfogású embernél, semmilyen irányba..)


ez már nagyon OFF, de nem hiszek abban, hogy sajnálni kellene a korábban felsorolt emberek bármelyikét is.. én még pl. nem láttam olyan prostit az út szélén, aki sírva könyörgött, hogy vigye el valaki, mert nem tud enni adni a gyerekeinek.. inkább vidáman integetnek és beszólnak hol így, hol úgy az autósoknak.. a drogosokról meg már inkább ne is beszéljünk - azt sem kötelező kipróbálni senkinek..

na, mindegy - ez már abszolút nem tartozik ide..:))

2007. máj. 9. 13:17
no comment!!!Ledöbbentem:(((
95. d77e128ed9 (válaszként erre: 94. - Cskata)
2007. máj. 9. 13:14
Persze senki ne legyen gyilkos mert az nem jó dolog...de rabolhat valaki kényszerből,mint ahogy lehet valaki prosti azért hogy legyen mit adnia enni a gyerekeinek...lehet valaki szenvedélybeteg úgy hogy azzal senkinek sem árt és születhet valaki melegnek úgy hogy egész életében szenved a megkülömböztetetség miatt...ha nekem meleg gyerekem születne nem azért lennék kiborulva mert a saját neméhez vonzódik hanemazért,mert egész életében lesznek olyanok akik bántani fogják egy olyan dolgoért amiről nem tehet...és sosem lehet igazán boldog...
94. cskata (válaszként erre: 90. - 0c97fbb607)
2007. máj. 9. 13:11
bocsi, de az alkoholizmus, drogozás, prostitúció, gyilkossá és rablóvá válás ellen lehet tenni.. ezek eldönthető dolgok!
2007. máj. 9. 13:10
nem térek magamhoz...én is ismerek rengeteg számodra "szemét" embert de egyiküktől sem hallomtam ilyen mocskolódást...Nekem a társadalom szemeteit nem a nemi hovatartozásuk az etnikumuk vayg a gyengeségük teszik szar emberré.
92. 12667dcac6 (válaszként erre: 91. - 12667dcac6)
2007. máj. 9. 13:09
Írtad,hogy ha a te gyereked ilyen lenne,te kitagadnád.Nem tudom van e már gyereked,nekem van két kislányom,és biztos vagyok benne,majd ha átéled azt a csodát,hogy világra hozozl egy gyermeket ezt a mondatodat tuti megváltoztatod.
2007. máj. 9. 13:05
Jesszusom,te ezt tényleg komolyan gondolod????????Mi az,hogy a társadalom szemetei????????Nekem van meleg ismerősöm,az egyik legjobb barátnőm cigány,az édesapám nagy valószínűséggel míg él harcolni fog az ittal ellen,ismertem több drogost is.De itt leszögezném,hogy állítom neked ezek az emberek mind-mind értékes emberek !!!!!!!!!!!!!!a gyilkos rablókat most hadjuk ez nem az a téma.
2007. máj. 9. 12:55

Pizburg!A "társadalom szemetei"-nél semmivel sem vagy másabb ,mert ők is emberek ,te is csak az vagy,se több ,se kevesebb.

Az ,hogy ki hová születik,és mi lesz belőle nem dönthetik el az emberek ,sajnos!

"Az élet olyan mint egy doboz bombon,nem tudhatod melyiket veszed ki belőle."(Forrest Gump)

Neked szerencséd volt,de sokaknak nincs ilyen szerencséje.

2007. máj. 9. 12:51
No comment.
88. 0b099f6590 (válaszként erre: 86. - Erikpipi)
2007. máj. 9. 12:37
Mondj kérlek egy példát, amikor rád erőltették az akaratukat.
2007. máj. 9. 12:32

Kecskekáposzta!

Bámulatos a hasonlatod és a meglátásod!Mint az oviban!

Közszemlére?????Bújjanak el odukban???Alapítsanak saját társadalmat?Vagy mire gondolsz????

Szerinted csak neked van jogod felvenni azt a ruhát amit szeretnél?Szerinted csak neked van jogod púdert kenni az arcodra?Szerinted csak neked van jogod a szerelemhez,nyíltan és őszintén?Szerinted csak neked van jogod úgy élni az életed ahogy akarod?

Szerinted csak neked van jogod pirosra festeni a hajad??????????

Szerinted???????

2007. máj. 9. 12:26
Rohadt idegesítő, ha rámerőltetik a saját akaratukat. Még a végén mi heterók maradunk alul velük szemben.De, ha már hírdetik magukat, akkor viseljék el legalább a kritikát. Ha nem tennék közszemlére magukat kevesebb problémájuk lenne az életbe.Így ne is csodálkozzanak, ha mi is kritizáljuk őket.
85. Jay néni (válaszként erre: 83. - 0c97fbb607)
2007. máj. 9. 12:24

Ha észrevetted volna nem Pitzről volt szó hanem a személyeskedésről.


Mellesleg pedig tizensok éve a barátnőm és attól védem meg amitől akarom, attól akitől akarom, és akkor amikor akarom.

84. Ancika (válaszként erre: 83. - 0c97fbb607)
2007. máj. 9. 12:22
kemény fára gondolsz nem ??? :)))
83. 0c97fbb607 (válaszként erre: 82. - Jay néni)
2007. máj. 9. 12:13

Írtam ,hogy offolok,nem????Ezenkívűl a témához való hozzászólására reagáltam.Ha majd ő nehezményezi,akkor úgy is szól,és bocsánatot fogok kérni a személyeskedésért!

De egyenlőre nem látom ,hogy bárkit hívott volna segítségül,hogy megvédje valaki!

Pitzburgot nehéz fából faragták,nem hinném ,hogy bárkinek is meg kellene védenie.

82. Jay néni (válaszként erre: 81. - Jay néni)
2007. máj. 9. 12:01
75.
81. Jay néni (válaszként erre: 80. - 0b099f6590)
2007. máj. 9. 12:00

Nem a tiédről volt szó.

És akiről szó van nem a témáról mondott véleményt, hanem egy portáltagról.

Erre gondoltam/tunk.

2007. máj. 9. 11:47
Nos ezért nem irtam meg a véleményemet, mert azt mások személyeskedésnek vennék.
79. Jay néni (válaszként erre: 77. - 0b099f6590)
2007. máj. 9. 11:43
Igen.
2007. máj. 9. 10:37
Jó olvasni hogy amióta nem írtam be és rá sem néztem a fórumra,akadt még 1-2 jóérzésű emberke itt.:)
77. 0b099f6590 (válaszként erre: 76. - Jay néni)
2007. máj. 9. 10:17
A személyeskedés?
76. Jay néni (válaszként erre: 75. - 'szti)
2007. máj. 9. 10:10
Mert néhány embernek nagyon tetszik azért. :(((
75. 'szti
2007. máj. 9. 09:53
aki akarja elmondja a velemenyet, de miert kell belemenni szemelyeskedesbe?
2007. máj. 9. 09:31

Offolok:)))

Pitzburg,nem tudom ,hol nevelkedtél,nem tudhatom ,hogy miken mentél keresztül,nem tudhatom,honnan ez a mélységes gyűlölet ,utálat bizonyos emberek iránt.Nem tudhatom,honnan ezek a kőkemény ,megingathatatlan elvek.......csak azt tudom,vagyis csak gondolom,hogy a gyűlölet,utálat elsősorban magad iránt van és csak másodsorban vetíted ezt ki mások felé.Persze majd azt mondod ,hogy ez balgaság.....de ideje lenne rendet tenned a fejedben,mert ennyi és ilyenmértékű negatív érzelem meg fog betegíteni,csúnyítani.

Aki ilyent mondd,hogy gyűlölné a saját fiát,ezért,vagy azért,annak nincs a szívében tiszta szeretet.

2007. máj. 9. 09:09
Ennyi előítélettel, mint itt régen találkoztam.
2007. máj. 9. 07:52
Én is inkább a boldogságot helyezném előtérbe,mint az előitéleteket!
71. gkreka
2007. máj. 9. 07:23
inkabb legyen a gyerekem boldog egy homoszexualis kapcsolatban, mint boldogtalan egy tarsadalmilag elvart, rakenyszeritett heteroban.
70. xxLady
2007. máj. 9. 07:16

Nekem is van homoszexuális ismerősöm - elég közel áll hozzám, ezért sokszor engem is bánt a lelki vívódása - nehezen tudja saját magát is elfogadni így,nemhogy másoktól elvárja, vagy felvállalja ezt. Az édesanyja maximálisan támogatja (valószínűleg közrejátszik hogy kései és egyetlen gyerek). Ő mégsem tudja megtalálni ebben a társadalmi közegben a helyét. Igazán elszorul a szívem miatta - most kitalálta hogy barátnőt fog szerezni... Hogy erőszakot tesz magán. Kiváncsian várom a fejleményeket :(.


A melegekkel nincs nekem se problémám, viszont valóban: én sem szeretem a nyílt felvonulásokat, ahol a túlzott és már beteges exhibicionizmusukkal inkább elriasztják az embereket, mint közelebb vinnék őket a saját világukhoz.

A gyerekvállalásukat sem támogatom egészen - egyrészt ugye megértem hogy szeretetteljes kapcsolatra van szüksége a gyermeknek, amit egy meleg pár is meg tudna adni.. De a gyerek viselkedési minták alapján tanul a fejlődésének korai szakaszában, amikor még nincs tisztában azzal a fogalommal pl hogy meleg... És ilyenkor azt fogja "normálisnak" elfogadni és elsajátítani elsődlegesen, amit otthon lát...

Ilyen szinte tulajdonképpen gének ide vagy oda (majd a tudomány talán egyszer utoléri magát e témában is), örökíthető lehet a homoszexualitás, de legalábbis a biszexuális hajlam... (és talán a skizofrénia....).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook