Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A hiszékenység határai...azaz mindent el kell hinni? fórum

A hiszékenység határai...azaz mindent el kell hinni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
126. correct (válaszként erre: 125. - 50d0def203)
2009. jan. 28. 17:19

Ne légy ennyire pesszimista, ezek mással is megtörténtek, nyugi.

Én nem is tudnám élvezni az életet ha így szoronganék.

2009. jan. 28. 17:15

éN CSAK EGY DOLGOT TUDOK MONDANI A CÍMMEL KAPCSOLATBAN.


NE BIZZATOK SENKIBEN. ÉN HITTEM MINDENKINEK, MINDENKI MEGKAPTA A BIZALMAT, VISSZA IS ÉLTEK VELE.

ELŐBB-UTÓBB ÚGYIS MINDENKI BECSAP EGYSZER.

ÉN CSAK MAGAMBAN BÍZOM, AKKOR NEM ÉRHET NEGATÍV CSALÓDÁS, CSAK POZITÍV, DE ARRA MEG NEM SOK AZ ESÉLY.

124. correct (válaszként erre: 123. - C4f059c04b)
2009. jan. 28. 17:13
Van benne igazság! Úgy 80%, számomra :)
2009. jan. 28. 17:10
Szerintem mindenkiben megvan minden tulajdonság. Az asztrológiai jegy abban nyilvánul meg, melyiket vállalja nyilvánosan és melyiket nem. Meg azt is hogy saját maga előtt milyennek szeretne látszani.
122. correct (válaszként erre: 119. - C4f059c04b)
2009. jan. 28. 17:01
Hááát, 12 x 800.000.000 millió emberke biztosan nem egyforma, viszont az alap jellemvonások szerintem mindenkiben megvannak, csak ugye jön még a genetika is.
121. correct (válaszként erre: 119. - C4f059c04b)
2009. jan. 28. 17:00
Szerintem nem áltudomány. Talán a mai világunkban erős a tudomány kifejezés erre, azért mondják.
120. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 119. - C4f059c04b)
2009. jan. 28. 16:59

jó kérdés :)

De szerintem az! és csak találgatnak! :)

Nagy csodát én sem tapasztaltam még benne!

egyszer nem jött be az amit írtak!

de lehet ez a selejtességem hibája :)

Iker és Skorpió :$ nem a legjobb :D de hát ez van :D -ezt is volt barinémtől tudom :$ szégyen mi? :D

de hát nem foglalkoztat e rész! Talán a kínai horoszkópnak van alapja (volt barinőmmel kapcsolatban igaz volt) Hogy az ő jegye meg az enyém sok harcot vívnak egymással -de ha a harcokat jól vívjuk akkor a legboldogabb pár lehetünk! Darabig voltunk, azt feladta, és talán valahol én is!

2009. jan. 28. 16:39
Az asztrológiára miért mondják sokan ,hogy áltudomány? Tényleg érdekel. Vannak olyan tapasztalatok több emberrel kapcsolatban, akire nagyon nem illik a jellemzés? Vagy csak ilyen lerázós csakazértis tiltakozás?
118. correct (válaszként erre: 117. - C4f059c04b)
2009. jan. 28. 16:29
Igen :DDD Levettük az információt az univerzum együttes, közös tudáshalmazából!
117. c4f059c04b (válaszként erre: 115. - Correct)
2009. jan. 28. 16:28
Igen. Szinte olvastunk egymás gondolataiban :D
2009. jan. 28. 16:20

Na kicsit úgy érzem magam itt mint paranormális jelenségekkel hobbi szinten, elmélkedő emberke kirekesztődne! :)


auralátás, agykontroll -ezekről csak hírből hallottam (akár csak a náci pápáról) :)

bár első kettőnek nagyobb hittet adok mint utóbbinak!!!


eléggé meg indult e témakör!


Stan: Én értelek, és igazad van oly mindegy hogy 12 v. 3 rétegre bontjuk a behatárolódást!!!

És a bizonyíték -az max az asztrológusok Bibliájában van :)

ami valszeg meg figyelésekre épült fel -és valós alapja végeredménybe nincs -hisz itt közre játszanak mint már említve is lett a külső kihatások! Amit a csillagok nem fognak elénk tárni! És az agy ki aknázatlan területei mikre képesek az meg mai napig "csoda" És hiába önmagunk vagyunk - akkor is csoda! :)

Mert többnyire ugye bár értelmetlenül állnak a tudósok is helyes válasszal, találgatnak!

de ahogy volt tanárom mondá : "nem baj fiam, ha hülye vagy, csak tudd meg magyarázni!"

és sok esetben igaz!

legyen az számunkra ámítás vagy amihez kevésbé állunk úgy hogy meg tudjuk érteni a működését, vagy bármi féle kézzel fogható bizonyítást vagy magyarázat adást tudnánk adni! az meg marad akkor is "CSODÁNAK" ha magunkból ered akkor mások tartják annak -ha másokkal történik akkor meg számunkra is lehet csoda -de felmerülhetnek cáfolatok de ez már a tényeken szerintem egy gyógyult daganatos betegnél nem válasz!

Tény az volt, és az is tény hogy van aki meg gyógyul!



Én hiszek a reinkarnációba, és hiszem azt is hogy nem egyedül tespedünk a világegyetembe!

De ufot még nem láttam -és nem is bennük hiszek hogy el rabolgatnak egy pár emberkét :)

Amondó vagyok ez a fajta hiszékenység szerintem mindenkiben ott van egy fajta szinten! Az hogy ki milyen szinten miben hisz -vagy cáfol mert neki kell bizonyíték vagy hogy érzékelje -az már mindenki személyes joga! :) ki hogy vélekedik erről! Nem de?

most itt ez a topik ahol lehet cseverészni ilyenről is - és ez szerintem jó :)

Neked meg sok sikert az

auralátáshoz! (én bevallom ősszintén nekem nincs ilyenre energiám, hogy ki próbáljam, és valahogy ez a rész hidegen is hagy!) :)

115. correct (válaszként erre: 114. - C4f059c04b)
2009. jan. 28. 16:05
:))) Te is :))) Olyan szépen összedolgoztál velem azért :))))
114. c4f059c04b (válaszként erre: 113. - Correct)
2009. jan. 28. 15:57
Nagyon rendes vagy :)
113. correct (válaszként erre: 112. - C4f059c04b)
2009. jan. 28. 10:27
Rám is hatottál, mindig befejeztem Neked Bóbitánkat :)
2009. jan. 28. 07:47
A buszvégállomáson várakoztam. Mivel nem szeretek várakozni, kitaláltam, kipróbálom működik -e a telepátia. Kinéztem egy hosszúhajú fazont, aki elé messze állt tőlem. Gondoltam, nézz jobbra- Jobbra nézett. (arra fordította a fejét)Utána hogy balra ,akkor meg balra. Jól van ez lehet véletlen is , kicsit megvariáltam, hogy akkor nézzen fölfelé. Erre kivette a gumit a hajából, hátrahajtotta a fejét és úgy fogta össze , tehát teljes arccal fölfelé nézett.
111. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 108. - Stan)
2009. jan. 27. 22:32
én amikor a könyvet elolvastam azt mondtam, ha ennek csak a 10%-a igaz, az is csoda!
110. 4b6a2525df (válaszként erre: 108. - Stan)
2009. jan. 27. 21:59

Ne higyj, tapasztald meg.

Ezt viszont egyedül nemigen tudod megtenni, ugyhogy kénytelen leszel elmenni egy tanfolyamra ahhoz, hogy ésszerűen tudj cáfolni:)

Szóval iktasd csak be azt az agykontrollt. 2 hétvége és 25-vagy 30 ezer forint.

Megéri a befektetés, hisz még fiatal vagy:)

109. f64f0d9a69 (válaszként erre: 108. - Stan)
2009. jan. 27. 21:57

Még van időd bőven sok dolgot megtapasztalni. Én is sok mindenben kételkedtem, de azóta sok ismeretet szereztem és mindig rájövök milyen keveset is tudok...

Jó úton haladsz:))

108. stan
2009. jan. 27. 21:47

Correct, Csorieva: Ígérem az auralátást gyakorlom, majd beszámolok a dologról, de nem mondok előre semmilyen véleményt...


Baranka: sajnos időm nem engedi a tanfolyamot, viszont az itthoni gyakorlásnak is van haszna, mondom, a meditáció pozitív erejében tényleg van valami, és ez mi magunk vagyunk, semmi megmagyarázhatatlan nincs...


A többit sajnos nem fogom egyelőre elhinni...

2009. jan. 27. 20:26

A könyv kiolvasása és a gyakorlatok megtanulása nem ugyanaz.

Én már több könyvet is elolvastam Uri Gellerről is és más hozzá hasonló képességű emberekről is.

Ma már nem kell pénzt keresnie és szerintem most már a saját szórakoztatására csinálja a műsorait.

Tulajdonképpen ő is és mások is ugyanazt használják. Az a különbség, hogy van aki sokkal jobban tudja használni. A látványos műsorok csak szórakoztatásra valók.

Vannak olyan betegek, akikről az orvosok már lemondtak és hazaküldték őket. A gyógyulásba vetett hitüktől gyógyultak meg. BP-en is van ilyen több is. Van aki már évek óta kórházakban segít a betegeknek gyógyulni.Van aki könyvet is írt róla.

Stan menj tényleg el egy tanfolyamra! Te csak azt hiszed amit látsz! Itt meggyőződhetsz róla mi az igazság.

106. correct (válaszként erre: 87. - Stan)
2009. jan. 27. 20:23
Én is így voltam sokáig, mint te, és amikor már láttam, akkor sem akartam elhinni :D
105. correct (válaszként erre: 82. - Stan)
2009. jan. 27. 20:21

Azért van olyan is, hogy pár száz ember a többi meg nem...pápából meg pl. csak egy van :DDDD


Auralátáshoz, hát, ahhoz kéne egy bizonyos lelkiállapot akkor amikor elkezded. Világos háttér elé kell tenni a kezed, és sokáig nézni. Ami utána jön, azt még mindenki látja is, de hónapok után előjön a körvonal, kb. 1 miliméter, aztán a 2.réteg majd a 3.

104. Kijózanító (válaszként erre: 103. - 4b6a2525df)
2009. jan. 27. 18:58
amikor túl sok a véletlen!
103. 4b6a2525df (válaszként erre: 101. - Stan)
2009. jan. 27. 18:56

Ne keverd össze légyszi az agynak a szervezetre gyakorolt hatását Uhri Gellerrel:)

A kettő között ég és föld különbség van.

Na látod Gellert én sem veszem komolyan.


Te viszont ennek ellenére (mármint a Silva könyv olvasásának ellenére:) mégiscsak elmehetnél egy ilyen tanfolyamra.


Nagyon kiváncsi lennék arra, hogy amikor saját magad, magadon megtapasztalod a dolgokat, hogy akkor mi lesz a véleményed:)

102. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 101. - Stan)
2009. jan. 27. 18:10
más a szemfényvesztés!
101. stan (válaszként erre: 98. - F64f0d9a69)
2009. jan. 27. 17:26

Megmondom őszintén, én kiolvastam a Silva féle agykontroll könyvet...


Amit elhiszek belőle: hogy az agynak lehetnek jó hatásai a SAJÁT szervezetünkre, de másra, vagy a környezetre képtelenség, és nem istapasztaltam, tehát ez a hatodik érzék féle ámítás már nem játszik...


Aműgy van egy ember, aki folytonosan teszi nullává geller produkcióit... A neve James Randi...a válasz megvan, csak utána kell járni.

2009. jan. 27. 17:22
Egy időben azzal szórakoztam, hogy eltaláljam ki milyen jegyű, akivel beszélgettem. Az arctipusból, tekintetből, és a szóbeli megnyilvánulásokból, ahogy valamiről beszélt és ahogy hozzáállt egy témához megmondtam a napjegyét vagy az aszcendensét. Az aszcendenst én könnyebben érzem mint a napjegyet.Ha a jegy pontosan nem is látszik, azokban az esetekben meg a jellegére (tűz, víz,levegő,föld) lehet következtetni elég nagy valószínűséggel.
99. 4b6a2525df (válaszként erre: 97. - F64f0d9a69)
2009. jan. 27. 17:01

Hát én 1996-ban végeztem. bár a 3-4 napon amikor a gyógyítást tanultuk, páronként el kellett vonulnunk, és a párunk elmondta, hogy pld a szomszédasszonya beteg, erre meg kellett látnunk, hogy hogy is néz ki a szomszédasszony és hogy mi a baja.


De az nem ugy ment, hogy feldobtál egy nevet és a másik erre mindent tudott róla.


Ehhez tényleg külön tehetség kell:O)

98. f64f0d9a69 (válaszként erre: 95. - Stan)
2009. jan. 27. 17:00

Biztosan azért lett milliomos.

Nem véletlen dolgozott titkos helyeken. A műsor az más tészta! Az csak show és kész!

A képessége nem egyedülálló, nagyon sok ország foglalkoztat ilyen embereket.

97. f64f0d9a69 (válaszként erre: 93. - 4b6a2525df)
2009. jan. 27. 16:57
De tanítanak. Az esettanulmány, csak van aki ennél is többet tud...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook