Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A hideg párásító készülékből mennyi idő alatt fogy ki a víz? Működését lehet észlelni? fórum

A hideg párásító készülékből mennyi idő alatt fogy ki a víz? Működését lehet észlelni? (tudásbázis kérdés)

6. misz
2011. márc. 25. 22:00
A mienkben is kitart a víz egész éjjel. Mi törölközőt szoktunk elé tenni, mert különben elázik a szőnyeg körülötte.
2011. márc. 25. 14:02
egyébként eleinte én is azt hittem, hogy nem fúj semmit az enyém, de aztán egyszer maximum fokozaton járattam egész éjjel, és reggelre szó szerint felpúposodott a tapéta, olyan nedves lett... szóval párásít az, csak nem veszed észre:)
2011. márc. 25. 14:00
nincsenek rajta fokozatok? próbáld meg a legmagasabbra rakni, akkor szerintem fogod látni, hogy párát is fúj. (de sokáig ne hagyd úgy, mert aztán leázik a tapéta)
2011. márc. 25. 10:05
a miénk egy olcsó termék. ha alacsony fokozaton használjuk, egész éjjel kitart a víz. ha maximumon, akkor kb 6 óra alatt fogy el. mi is a fűtés, száraz levegő miatt vettük, de semmit nem használt érezhetően legalábbis. lehet, hogy egy jobb minőség többet ér;)
2011. márc. 25. 09:55
Sziasztok! 2 napja vásároltunk egy hideg párásító készüléket, mivel a kislányom nagyon sokat köhög valószínűleg a túl száraz levegő miatt. Mivel nem vagyok járatos ezen a téren, sosem volt még ilyen készülékem, szeretném, ha leírnátok a tapasztalataitokat. Nálunk nagyon lassan fogy belőle a víz, és csak levegőt fúj. Ez normális?
2011. márc. 25. 09:52
A hideg párásító készülékből mennyi idő alatt fogy ki a víz? Működését lehet észlelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook