Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Iphone7 készülékből hogyan tudom a Sim-kártya tartóját kiszedni? fórum

Iphone7 készülékből hogyan tudom a Sim-kártya tartóját kiszedni? (tudásbázis kérdés)


15. 2ab16d5612 (válaszként erre: 14. - Sunshine girl)
2016. nov. 30. 18:44
akkor benne kellett hogy legyen!
14. Sunshine girl (válaszként erre: 8. - 2ab16d5612)
2016. nov. 30. 15:06
Képzeld nem kéz alól vettem, mert telefonüzletben lett vásárolva,,,, semmi gond
13. 2ab16d5612 (válaszként erre: 12. - Eandi78)
2016. nov. 20. 08:15

Szemüveges lévén nekem áldás az 5 coll.

Bár most is "csak" 4,7-es van de kicsinek érzem.


Nekem is van csaknem minden a felsoroltakból de részemről az ájfón egy használhatatlan valami. És egyre többen váltanak androidra (mobilszolgáltatónál dolgozom) legalábbis ezen a környéken alig eladható. Céges telefonnak használják max.

Részemről marad a droid.

12. eandi78 (válaszként erre: 10. - 2ab16d5612)
2016. nov. 20. 07:50

Én pont az androidot tudtam volna falhoz csapni. Wp-t szerettem, de volt olyan app (Garmin) ami nem volt rá és untam a 4,7" tepsit. Akkor vettem IPhone 5s-t. Annyira tetszik, hogy azóta vettem mellé egy iPad-et is és a telefon szinte csak telefonra, üzenetre, e-mail-re, garminra van. Már nézegetem iPhone SE készüléket, mert nagyon úgy néz ki, hogy 5" alatt már nem gyártanak semmit, az meg jó lesz még pár évig. És utánfutó se kell a telefonhoz:)

Nem vagyok tech analfabéta, van laptopom, csúcs asztali gép, házimozi, iPod és Garmin óra futáshoz, kindle-m, pendrive-om és fényképezőgépem is van, bár ha nincs nálam jó a telefon is.

Biztos menő mindezekre csak egyetlen 5,5" csúcs android, de én nem fogok mozizni és böngészni napi 2 órát ilyen "mini kijelzőn", futni 200g-mal a karomon és azt lesni mikor fordul ki a zsebemből félig kilógó telefon és törik össze :)

11. Sunshine girl (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2016. nov. 19. 17:47
8 éve windows-os volt és azóta androidos. Azzal semmi bajom.
10. 2ab16d5612 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2016. nov. 19. 17:26

tartom!

pont emiatt utálom szegényt... viszont látom, hogy sokan szenvednek vele.. ilyenkor bököm oda, hogy vettél volna inkább egy telefont :D

9. emagdi (válaszként erre: 6. - Sunshine girl)
2016. nov. 18. 14:13

nem terhelték be a kártyád, csak rápróbáltak, hogy valós adatokat adtál-e meg nekik.


szerintem mielőtt a falhoz vágnád a készüléket, kicsit gondolkozz, mert ha ennek a használatával sem sikerül megbírkózni, akkor egy androidos készüléktől tuti meghalsz :D már bocs, de tényleg, az ájfónnál egyszerűbb és felhasználóbarátabb (szájbarágós-helyettedgondolkodós) telefon nincs.

8. 2ab16d5612 (válaszként erre: 4. - Sunshine girl)
2016. nov. 18. 06:45

Van hozzá ha eredeti.. Ha nem gyári csomagolásút vettél kéz alól akkor megérdemled.

Legalább garancia papír van hozzá (ami úgyis csak egy év végül is)

7. 2ab16d5612 (válaszként erre: 6. - Sunshine girl)
2016. nov. 18. 06:44

Majd visszakapod a 2 dolcsit az csak biztosíték.


Az ájfon pedig egyszerű mint a faék. Egyszerű embereknek készült...

2016. nov. 17. 22:53

Ingyenesnél végigmentem majd a kártyámról levont majd 2 dolcsit a semmiért.

Na mindegy. Látom a fal martaléka lesz.

5. emagdi (válaszként erre: 4. - Sunshine girl)
2016. nov. 17. 22:41

a "valami szar id" az azt jelenti, hogy regisztrálnod kell az apple-nél egy emaillel, és igen, elkéri a kártyaadataid is. de csak azért fognak számlázni, amilyen szolgáltatást megvásárolsz. (pl icloud tárhely, vagy appok a store-ból).

minden szolgáltatást ezzel az azonosítóval tudsz igénybe venni (szóval érdemes megjegyezni :)).


mivel eléggé szájbarágós az összes apple termék és a szoftverek is, ezért bátran kövesd a telefon utasításait, írd be a kért adatokat, és szépen végigvezet a regisztráción. nem igazán kell gondolkodni :)

2016. nov. 17. 22:08

Oké csak ehhez nem volt :(

Sima tűvel megoldottuk.


Már csak telepíteni nem tudom a facebookot és egyebeket. Valami id szart kér, amit beírok, majd számlázni szeretne valamit.

Valaki bejelölne facebookon és segítene?

2016. nov. 17. 20:51
2016. nov. 17. 20:39
a hozzá járó tüskével. mint az összes iphone-ból
2016. nov. 17. 18:44

Sziasztok


Hogy tudom a sim kártya tart kiszedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook