Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A harapás emelés mennyire kellemetlen? Hogy kell elképzelni? fórum

A harapás emelés mennyire kellemetlen? Hogy kell elképzelni? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 4. 10:00

Sok évig sajnos elbaltáztam a dolgokat és most odáig jutottunk, hogy ahol pótoltatni szeretnék fogakat csak úgy lehet ha a harapási magasságomat megemeljük. Elvileg úgy mond vissza állítanák eredeti állapotára. Nagyon félek az egésztől, hogy sokáig tart majd megszokni, hogy fáj majd az állkapocsnak stb...

Egyébként egy kellemetlen híd miatt jelenleg én magam sem érintem össze a felső-alsó fogsort és van egy minimális rés közötte, úgy tartom úgy mond, gondolom, hogy ennél jobban ők sem emelnék meg, igaz én bármikor most össze tudom érinteni ha úgy mond ebben a tartásban a szám elfárad. Sajnos egyértelmű válaszokat nem kaptam és kíváncsi lennék esetleg volt-e másnak is ilyen és mennyire gyötrelmes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook