Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A hajléktalan néni története fórum

A hajléktalan néni története (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
61. gween (válaszként erre: 58. - 9bbc382386)
2014. márc. 2. 15:03
2-3 hetet, nem tudom pontosan
60. gween (válaszként erre: 57. - 9bbc382386)
2014. márc. 2. 15:02
jó,lehet magamból indulok ki. én biztos ugattam vna, ha tudom, hogy valaki csak színászkedik, vagy teszi a szépet
59. marlenka70 (válaszként erre: 57. - 9bbc382386)
2014. márc. 2. 14:59
Pont ezért volt ez kirívó eset.Most rámutattak a kételkedők,hogy nem szabad senkin segíteni mert a végén elhordanak mindennek.
58. 9bbc382386 (válaszként erre: 56. - Gween)
2014. márc. 2. 14:57

Az ilyenek nem másnap derülnek ki, a néni mennyit is lakott nála?

na ennyi akkor....

57. 9bbc382386 (válaszként erre: 55. - Gween)
2014. márc. 2. 14:56

Már miért kiabáltak volna utánuk?

Nem is értem....

Nem életszerű a történet, kérdezzünk meg 100 db 18 évest ha lenne saját kecója ezt megtenné e? :DDDD

Tudom a választ.

56. gween (válaszként erre: 51. - 9bbc382386)
2014. márc. 2. 14:55
ugyan már. másnap már érdekes lehetett vna, hogy kell a nyugdíj a drogra, meg hogy mit akar ez a K egy időssel, mikor csak útban van, ha állandóan kufirc van ott
55. gween (válaszként erre: 51. - 9bbc382386)
2014. márc. 2. 14:53
utcai riportok is voltak, hogy sétéltak az utcán. mindenki csak gratulált nekik, nem volt K-s, és drogos beszólás, utánakiabálás sem.
2014. márc. 2. 14:53

Végre elmondaná valaki miféle rafkosságról beszél?

Holnap begyüjtök én is néhány rászorulót. Valamit eddig nagyon benézhettem:)))Akik ilyeneket írnak még nem laktak együtt idős emberrel. Hát nem fenékig tejfel.Nincsenek rokonai,nyilván szeretne valakihez tartozni. A néni nem értékelte a segítséget..

53. 9bbc382386 (válaszként erre: 52. - Nemmegmondtam)
2014. márc. 2. 14:52

Az ellenkezőjét tessék bebizonyítani,és akkor nincs tovább,tessék ott a lehetősége a kiscsajnak.

Attól még addig azt hiszek róla amit én akarok,eddig a mérleg nyelve ellene dolgozik.

52. nemmegmondtam (válaszként erre: 48. - 9bbc382386)
2014. márc. 2. 14:50

Ok. Hány személy állította VALÓS személyazonossággal?

Azt írják munkakerülő. A kislány TANUL. SAJÁT lakása van. Valós névvel szerepelt a facen is, nem mostani regisztráció. Ha holnaptól kitalálom, hogy drogos vagy és egymásnak adják nálad a kilincset a férfiak, akkor ez igaz lesz? És ha telekürtölöm vele a facet? TÉNYEKET! nem keresztneveket, kitalációkat.

51. 9bbc382386 (válaszként erre: 50. - Gween)
2014. márc. 2. 14:50

De most komolyan, aki tudta róla az hiába mondja a csajról ezt egy újságírónak, ez kit érdekel?

Akkor vált érdekessé amikor a nénike lekoccolt.

50. gween
2014. márc. 2. 14:47
én azt nem értem, mikor felkapta ezt az egészet a média, másnap hogyhogy nem derült már ki, hogy drogos, meg K, meg stb? erre kellett 2-3 hét?hol voltak akkor ezek az emberek, akik most ezt állítják? vagy a 3 hét alatt ennyire megfordult a csaj körül a világ, hogy hirtelen egy drogos K lett, vagy mi?
2014. márc. 2. 14:45
Máskülönben nem olvastam végig a fórumot,bocsi.
48. 9bbc382386 (válaszként erre: 47. - Nemmegmondtam)
2014. márc. 2. 14:44

Nem véletlen a média,tudta a lány mekkora híre lesz és a sok düddő már utal is.

Ne legyünk már ennyire naívák, a mai világban ez nagy luxus lenne.

Ettől még ott segít mindenki ahol tud, nálam nem változik meg más megítélésben az ha valakinek tényleg szüksége lenne valamire.


A lány ismerőse is azt állítja hogy drogos,és férfiak adják egymásnak a kilincset, nem egy nem kettő ember állította.Ennyi idősen ez hogy van?Nagyon gáz,és az is hogy befogad egy 80 évest szerintem, egyáltalán nem természetes és egészséges reakció egy ennyi időstől, hacsak nem rafkóság áll mögötte.

47. nemmegmondtam (válaszként erre: 46. - 9bbc382386)
2014. márc. 2. 14:41

HA figyeltél volna:

1.) nem a lány értesítette a médiát..

2.) a számlaszámról szóló linket még most se látom, se itt se máshol, pedig kerestem.

2014. márc. 2. 14:38

Ha én jót akarok tenni azt nem kürtölöm tele a médiába,hanem megteszem minden ok nélkül,mert hát jóindulatú vagyok.

Nekem eleve az nem volt szimpatikus hogy bankszámlaszámot ad, kérdem én minek?

Mindenkinek van jövedelme,a néninek is, így hát azonnal a lehúzás jut róla eszembe.

Ez nem egy bajba jutott cica akit megműtenek és arra kellene utalni pénzt,ítt jövedelemmel rendelkező felnőtt emerekről szólt!

A leányka ezt el...ta!

45. tündér74 (válaszként erre: 42. - Nemmegmondtam)
2014. márc. 2. 14:34
Attól még nem rosszindulatú valaki, mert nem hisz a tündérmesékben.:)
44. selena78 (válaszként erre: 38. - 408020f45e)
2014. márc. 2. 14:27

Ja, ennek a linkje volt már a topik elején. Tényleg undorító egy írás. Lehet, hogy én vagyok fordítva bekötve, de szerintem az ilyen posztok azt minősítik aki írja, és nem azt, akiről szól.


Viszont volt egy hsz. amivel nagyon is egyetértek:

"Az egész történetnek mindenképpen van annyi hatása, hogy ha még valamelyik "elvetemültnek" eddig meg is fordult volna a fejében, hogy segítsen egy rászoruló embertársán, az ezen sz.r kavarás hatására ezt biztosan százszor is meggondolja."

43. marlenka70 (válaszként erre: 40. - Tündér74)
2014. márc. 2. 14:20
Szerintem ha ez a cselekedet ilyen jövedelmező lenne akkor már nem élne senki az utcákon. Sorba állnának az emberek,hogy haza vihessenek egy-egy hajléktalant.
42. nemmegmondtam (válaszként erre: 40. - Tündér74)
2014. márc. 2. 14:19
:) Inkább leszek naív, mint rosszindulatú. Kértem linket arról, hogy a lány számlaszáma, mert én nem láttam sehol. Nem kaptam. A riportban sem volt. Amiket én leírtam, azok tények, ellenőrizhetőek, olvass vissza. A többi kombináció. A néni véletlenül PONT összefut valakivel, aki ismeri a lányt, meg a viselt dolgait. Az utcán. És egyből fel is ismerik. :)))) Aztán meg a lány, mintha semmi nem lenne a rovásán, elkezdi keresni a nénit (vagyis a keresés előbb volt, mint a névtelen jól informált barát) De csak hogy a néni visszajöjjön és továbbra is el lehessen viselni a lakásban. Ugyan:)))))))
2014. márc. 2. 14:11

Na, mindenesetre én nem írok többet ebbe a topikba. Elképesztő, hogy ha valaki jót tesz, azt mindjárt be is kell szennyezni, meg pletykahadjáratot indítani ellene. Mondjuk manapság nem sok kell hozzá.

A TÉNYEKET tessék megvizsgálni, azt mit mindenki biztosan tud.Arról meg nem is beszélve, hogy az össznépi köpködés az mindenkinek kitűnően megy. Mondjuk én kisvárosban lakom, de nagyon büszke vagyok rá, hogy a kisfiam az uzsonnáját odaadja hajléktalan bácsinak, a múltkor forró teát vett neki a zsebpénzén. Van egy szegény család akinek be szoktunk vásárolni vele együtt tartós élelmiszert. De Soha még csak eszébe sem jutott, hogy ez dicsőség, hanem az, hogy természetes. Nem mocskolni kéne másokat, hanem tenni valamit.

40. tündér74 (válaszként erre: 39. - Nemmegmondtam)
2014. márc. 2. 14:08
Ne légy már ilyen naív!:)
2014. márc. 2. 14:02

Jaj, ezeket olvastuk reggel:)))) És hol van ebben, hogy megvan a néni? Ezekből indult ki a dolog. Rendkivül hiteles forrás, névtelenül meg tele logikátlansággal. Ugyan:)

Biztos drogosként menne neki a két suli egyszerre:)Ja, meg első dolga lett volna a az állami pénzből lakást venni. emberek, GONDOLKODNI luxus?

2014. márc. 2. 13:58

A lényeg, hogy a "kislánynál" feltűnően sok pasi fordult meg, a nénivel durván beszélt...

Szóval azt mondta a néni, hogy most albérletet keres, kb havi 20 ezret tud is rá fizetni...

A korábban elveszettnek hitt és újra megcsináltatott személyije pedig a kislány zsebében volt. Azt már csak találgatni lehet, hogy miért kellett neki.

Én nem ítélkezem, hiszen a teljes igazságot csak ők ismerik. Sajnos a teljes szöveget nem lehetett áttenni.

2014. márc. 2. 13:58

Nem hittem a fiatal lánynak.

Amit olvastam róla a facén.....

A nénivel összefutott egy ismerős,aki kérdezte hova megy a két táskájával,a néni mondta elmegy,nem úgy van minden ahogy azt gondolják.

Csúnyán lekezelően beszélt vele a lány,és férfiak egymásnak adták a kilincset,mert drogos,és K is a csaj.

Elvette a szem.igazolványát is,és nem fogadott el adományokat csak utalást a bankszámlára,állítólag voltak már csalós ügyletei.

Nem is hittem hogy önzetlenül befogad egy nénit egy ilyen fiatal lány,de azért ami kiderült róla azt már sok.

2014. márc. 2. 13:51
Át akartam tenni ide, amit oa közösségi oldalon találtam, de nem engedi a rendszer.
2014. márc. 2. 13:23

Nem kell rögtön úgy nézni rá, mint nagy piásra. Ha kellett is neki valamennyi naponta, szerintem megkapta.

Inkább az utcai társak, de én inkább korai alzhaimerre gondolnék.

És az új környezet is bekavar az agyba

34. nemmegmondtam (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2014. márc. 2. 13:11
Erre sajnos nem tudok mit mondani. Nyilván én sem úgy mentem, hogy kop- kop nyilatkozni szeretnék. Én nem kaptam érte, ez biztos. Nem is reklámcélból mentünk.
33. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Zebracsikó)
2014. márc. 2. 13:09
Szerintem is ez van. Esetleg szegyelli, hogy hajlektalan, vagy ennyi hajlektalansag utan ugy erzi, nincs joga egy normalis eletre, ez furcsa lehet, de egy ido utan a szerencsetlen, vagy sajat hibajukbol ilyen eletet elok onpusztitova valnak vagy a sajat boldogulasukat maguk is bojkottaljak akkor is, ha kaptak egy masik eselyt.
32. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Nemmegmondtam)
2014. márc. 2. 13:06

Ha megivasra van, jar erte penz. Egyszer tok regen a repetaban egy kb 5 perces riport erejeig (megjegyzem, nem vagyok sem celeb, sem hires), diakoknak valo temarol nyilatkozni kellett es kaptunk erte 3000 ft-ot fejenkent, akiket behivtak. Szoval mindenki kap penzt erte, nyilvan ahogy itt leirtak a csajt, nem szamit neki vagy nem kapott nagy osszeget, de valami biztos jott a konyhara.


Ettol fuggetlenul, hogy mik derulnek ki, ertekelem a gesztust, es en nem tettem volna meg, nem fogadtam volna be egy hajlektalant, mas modon is lehet rajtuk segiteni, a befogadas tulmutat egy "kis" segitsegen, mert erinti a maganszferat is, szoval tenyleg peldas. En ennel bizalmatlanabb vagyok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook