Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A gyermekemet rajtakaptam, hogy veri a billentyuzetet, ami most atallitodott es nem magyar, hogy allitom vissza? fórum

A gyermekemet rajtakaptam, hogy veri a billentyuzetet, ami most atallitodott es nem magyar, hogy allitom vissza? (tudásbázis kérdés)


6. annelly (válaszként erre: 5. - Ildikó29)
2009. aug. 23. 11:17
Az lehet, mert tegnap letöltöttem, és éjszakára áramtalanítottam, hogy pihenjen. Végül is mindegy, mert nem is szóltam neki semmit, nem kellett, hogy elvigye a balhét:) az ilyen húzásain csak mosolyogni tudok... köszi
2009. aug. 23. 11:10
Van egy olyan menüpopnt jhogy nyelvi beállitások biztos angolra állitott véletlen álitsd vissza mnagyarra és máris megoldódik a gond, egyébként én már jártam ugy is hogy egy hopsszabb áramkimaradás miat elálitódott magátol ugyhogy nem 1000%, hogy a gyermek a hibás
2009. aug. 23. 11:10
Áh, köszi, megtaláltam a tálcán van az a kis fül, ha ott hu van, akkor király.
2009. aug. 23. 11:08
vezérlőpultba belehet állítani,nyomtatók más hardvereknél
2009. aug. 23. 11:03
Meg a kerdojelet is alig talaltam meg
2009. aug. 23. 11:03
A gyermekem et rajtakaptam, hogy veri a billentyuzetet, ami most atalitodott es nem magyar, hogy allitom vissza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook