Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fog kibújása előtt mennyivel jelentkezhet láz? fórum

A fog kibújása előtt mennyivel jelentkezhet láz? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 10. 15:31

Köszönöm a válaszokat, a doki szerint vírus, mert egy picit piros volt a torka is.

De vasárnapra már kutya baja nem volt szerencsére.

Fogunk még mindig sehol :)

9. szafaripók (válaszként erre: 7. - Molly38)
2013. jún. 7. 14:35

3-4-5-6 nap

Változó volt. Bár amikor az első ilyen kakit tapasztaltuk, akkor rögtön elővettük a spéci krémet, és így gyakorlatilag tünetmentes volt a gyerek, átlag egy hétig használtuk, hogy ne pirosodjon a bőre, és így rendben volt.

2013. jún. 7. 11:49

Nálunk is hasmenés volt csak.Általában pár napig volt ilyen a széklete és savanyú volt a szaga.Mi csak fogzásos kaiknak hívtuk itthon.:)

Én is úgy tudom és mi esetünkben ez mindig így volt hogy magas lázat a fogzás nem okoz.De legyengíti az immunrendszert és más fertőzés okoz magas lázat.Lehet az vírus is ami más tünettel nem jár csak magas lázzal és orrfolyással.Amit sokan a fogzásnak tudnak be.Ami így részben igaz is de ilyen esetben van mögötte más is.

7. Molly38 (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2013. jún. 7. 11:41
És mennyi ideig tartott a hasmenés a fogbújás előtt?
2013. jún. 7. 11:39
Nálunk láz nem volt, hőemelkedést se nagyon vettem észre. Viszont nálunk olyan cifra hasmenése volt szegény gyereknek, hogy az első fogacskánál szint véresre kimarta a popsiját a cucc...
5. vecus (válaszként erre: 4. - Molly38)
2013. jún. 7. 11:30

Igen lehet láz a fogzástól.

A lányomnak és régen nekem is 39 fokos lázat okozott a fogzás.


Védőnővel beszéltem erről, mert hogy ő úgy tanulta anno hogy csak hőemelkedést okozhat, de egyre több gyereknél okoz lázat is a fogzás.


Náluk egy napig volt láz utána hőemelkedés majd egy hét után tört át a foga.

4. Molly38 (válaszként erre: 3. - Babeck)
2013. jún. 7. 11:22

Orvoshoz délután megyünk, akkor rendel, csak kíváncsi vagyok, ha tényleg fogzástól van, akkor mennyi idő múlva bújik a fog..

Mert én nem látok még rajta semmit..


Azt mondják elvileg lehet láz is a fogzástól..meg orrfolyás és hasmenés is.. szóval gyakorlatilag mintha vírus lenne..klassz, hátha a doki okosabb lesz.

2013. jún. 7. 11:16
Magas lázat nem okoz a fogzás, csak hőemelkedést. Viszont ilyenkor fogékonyabbak a fertőzésekre, úgyhogy szerintem vidd el a gyerekorvoshoz, ne induljatok így a hétvégének.
2013. jún. 7. 11:11

Sziasztok!


6 és fél hónapos babám belázasodott, egyéb baja nincs, tegnap kicsit többet kakilt, de nem igazán hasmenés, kicsit lágy, de nem abnormális.

Egyéb baja nincs, jó kedve van, étvágya stb, de csak addig nem lázas amíg hat a kúp...

A védőnő azt mondta lehet a fogzástól, hasmenése is lehet.


Egyelőre én nem látok semmit az ínnyén ami arra utalna, hogy jön a foga.

Akinek volt ilyen a fog kibújása előtt mennyivel jelentkezett láz, és mennyi ideig tartott ez az időszak?


Köszi a válaszokat!

2013. jún. 7. 11:09
A fog kibújása előtt mennyivel jelentkezhet láz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook