Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fiam lánynak képzelte magát! Segítene valaki értelmes válaszokkal? fórum

A fiam lánynak képzelte magát! Segítene valaki értelmes válaszokkal? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. márc. 29. 22:19
Én ennyi idős koromban bántam, hogy lánynak születtem. Irigyeltem az öcsémet, mert neki fütyije volt, és ha elmentünk otthonról, akár fa mellett is pisilhetett, ha akar, én, mint lány, ezt nem tehettem meg. Titokban néha arra gondoltam, milyen jó lenne, ha fütyim lenne, akkor tudnék állva pisilni (akkor még gőzöm sem volt persze, hogy nem a gólya hozza). És most? Teljesen nőies nő lettem, el sem tudnám képzelni, hogy nőkhöz vonzódjak vagy nőbe szeressek bele.
56. virag32 (válaszként erre: 53. - Yoppa)
2012. márc. 29. 22:08

Dettó.

Teljesen normális, a nemiségét tökéletesen elfogadó nő lett belőlem, olyan, aki kifejezetten szereti,hogy nőnek született.

Mindig azt szoktam mondani,hogy nekem tök nagy mázlim van, mert én fiú is voltam. :DDD


Amúgy engem se b..ogatott soha a család, és nagyon jól tették, szépen lecsengett ez az időszak és az első szerelem idejére teljesen elfelejtettem ezt a hóbortot (amit ha elkezdtek volna vizsgálgatni meg aggódni miatta, lehet,hogy egész más irányt vesz az életem.)

55. virag32 (válaszként erre: 50. - Hancsalean)
2012. márc. 29. 22:05

Őszintén szólva fogalmam sincs.

Talán azt láttam, hogy a fiúknak sokkal szórakoztatóbb életük van, mindig olyan filmeket szerettem nézni, amiben fiúk voltak a főszereplők, már kicsi koromban is azon veszekedtünk a legjobb barátnőmmel (ő is megszállottan fiús volt),hogy melyikünk legyen az indiánfőnök, a kapitány, a hős, stb, soha nem játszottunk lányos játékokat. Igazából sosem gondolkodtam el rajta még, mi állhatott a háttérben, mi az, ami ennyire vonzott a fiú-létben(főleg úgy,hogy semmi pre-szexuális háttere nem volt.)

2012. márc. 29. 19:08

mindenki ezen a haj-kérdésen pattog, pedig itt nem ez a lényeg!

Sokkal inkább az, hogy lánynak képzelte magát.


Én figyelném a fiúcskát, kiderülne, mi áll a háttérben.


Ismerek olyan kisfiút, aki nekem egyszer azt mondta, hogy imádja a lányos ruhákat (épp valami feszülős overall-szerű fényes anyagból készült táncruha volt rajta), táncolni jár és tipikus nyafogós lányos hanghordozása van...ismerem évek óta, róla egyértelműen tudom: meleg lesz.

53. yoppa
2012. márc. 29. 18:49

Ó, én kamaszkorig fiúként öltöztem, fiúsan rövidre vágattam a hajam (kopaszra is egyszer), nem játszottam Barbie-val, de volt egy valag matchboxom, katonám, stb. Amíg a nemi jellegek nem jelentek meg rajtam, rendszeresen fiúnak is néztek.

8 évesen közöltem a szüleimmel, hogy ha betöltöm a 18-at, átműttetem magam férfivá.

Oviban pedig kijelentettem, hogy ha nagy leszek, feleségül fogom venni Katikát. Közben fogalmam nem volt a házasság milyenségéről, ez annyit jelentett akkor, hogy nagyon jó barátok voltunk Katikával és szerettem időt tölteni vele.


Aztán jött a kamaszkor, rájöttem, hogy ez így nem nyerő a fiúknál. Megnövesztettem a hajam, szép lassan nőies öltözködés irányába váltottam.



A szüleim egy szót se szóltak a gyerekkori hülyeségeimre és jól is tették. Ha elkezdenek látványosan aggódni, lehet, hogy most már valamilyen önértékelési gondom is lenne.

52. hancsalean (válaszként erre: 35. - Sulawesy)
2012. márc. 29. 16:46
Nem tetszenek neki tudtummal, sőt szerelme i svan 2 is egyszerre. De túl sokat foglalkozik olyan témával amivel ráérne.
51. hancsalean (válaszként erre: 49. - 5751a2a59f)
2012. márc. 29. 16:45
Lehet, hogy errre gondolt.
50. hancsalean (válaszként erre: 39. - Virag32)
2012. márc. 29. 16:44
Miért akartál fiús lenni? Mi zajlott le benned?
49. 5751a2a59f (válaszként erre: 45. - Hancsalean)
2012. márc. 29. 16:43

Megint csak egy tipp, de nem lehet, hogy ugyan ezt mondta, de csak arra gondolt, hogy lánynak képzelte magát, de ezt úgy is érthette, hogy mondjuk rázta a fejét, mintha neki is hosszú haja lenne és lobogna neki is, vagy mittudomén....


Na ez jó értelmetlen lett, de remélem érthető :D Tehát lehet, hogy nem magát érezte lánynak, csak azt képzelte, mintha ő is lány lenne és rázná a haját vagy ilyesmi....

48. hancsalean (válaszként erre: 37. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 29. 16:43
;-)
47. hancsalean (válaszként erre: 30. - 5751a2a59f)
2012. márc. 29. 16:42
Én is vadóc voltam, de nem képzeltem azt, hogy fiú vagyok és nem is vágytam erre.
46. hancsalean (válaszként erre: 38. - Bcd6dce54e)
2012. márc. 29. 16:42
Aranyos vagy, egy álom azért más, mint a valóság. :)
45. hancsalean (válaszként erre: 28. - Urbanszkyviki)
2012. márc. 29. 16:40
Nem azzal van a probléma, hogy hosszú hajat szeretne-e vagy sem, hanem hogy lánynak képzelte magát, így mondta szó szerint.
44. hancsalean (válaszként erre: 22. - 3cde375c32)
2012. márc. 29. 16:39
Igen, ez van előttem is, hogy ilyen dolgokról beszélt nekem, az egyben megtisztelő és megnyugtató, mert kitárulkozott.
43. hancsalean (válaszként erre: 20. - Jozsi.38)
2012. márc. 29. 16:38
Azt mondta, hogy a hajuk olyan szép.
42. hancsalean (válaszként erre: 19. - 5751a2a59f)
2012. márc. 29. 16:37
Nem a hajtéma volt ijesztő, hanem amit mondott.
41. hancsalean (válaszként erre: 18. - Zsakagi)
2012. márc. 29. 16:37
Én sem fordulnék ellene :)
2012. márc. 29. 16:36
Aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat, hozzászólásokat!
2012. márc. 29. 09:43

Én 12 és 14 éves korom között (ami azért állítólag elég fontos nemi érési időszak, fontosabb,mint a 8-9 éves kori) bármit megadtam volna azért,hogy fiú legyek. Fiús, rövid hajat hordtam, bermuda nadrágot, óriáspólót, és a legnagyobb boldogságot azt jelentette nekem, amikor fiúnak néztek, imádtam. Mindent utáltam, ami nőies, és nagyon elégedetlen voltam a nememmel. Mindeközben eszembe nem jutott semmiféle szexuális jellegű gondolat nőkkel, akkor is a férfi-sztárok tetszettek. És aztán szépen, 14 éves koromban hulla szerelmes lettem egy fiúba, és azonnal elmúlt a fiúvá válás vágya. :) Azóta is kifejezetten nőies típus vagyok, nem maradt bennem fiússág, maximum a rövid haj néha. :D


Csak azért mondom ezt,mert szerintem az égvilágon semmi ok a parára meg arra,hogy homoszexualitást vizualizálj pusztán azért, mert tetszik a kissrácnak egy bizonyos nőies frizura. Szerintem ne aggódj emiatt.

38. bcd6dce54e (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2012. márc. 29. 09:39
Ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, ha csak egyszer fordul elő. Én álmodtam olyat is, h pasi vagyok és nővel szexelek. És nagyon örültem neki amikor reggel felébredtem, mert a fiúkat szeretem. (de nagggyon:)))
2012. márc. 29. 09:27

Ahogy nézem Vásáry André is hosszú hajat szeretne. :)

Vagy legalábbis hosszabbat a meglévőnél.

36. Sulawesy (válaszként erre: 35. - Sulawesy)
2012. márc. 29. 09:25
Szerintem sincs miért aggódnod, ez lemaradt! :D
2012. márc. 29. 09:24
A lányos ruhák is tetszenek? Én is azt javasolnám vegyél nagy levegőt és beszélgess vele. Kérdezd, hagyd , hogy ő beszéljen ne add a szavakat a szájába. Mutass neki ffi és női képeket hosszú hajjal, nézd a reakciót. Biztos nehéz feldolgozni ha a saját gyermek a saját neméhez vonzódik, nekem több ilyen ismerősöm is van és engem nem riaszt a dolog. A hálószoba meg az ő dolguk, ha lánnyal lenne sem néznél be... DE ne is rohanjuk ennyire előre, beszélgess a gyermekeddel!!!
34. githaj
2012. márc. 29. 09:24
Nem kell mindjárt bolhából elefántot csinálni! Tetszik neki a hosszú haj és mert kornyezetében olyan csak a lányoknak van, akkor úgy képzelte el, hogy o is lány.
2012. márc. 29. 09:22
Sztem semmi jelentősége az egésznek,én tele vagyok csupa olyan ismerőssel akinek hosszú haja van és fiúk,és igaz már mind családos de szerintük ez a menő.Egyik sem ferde hajlamú.Lehet csupán csak tetszett nrki ahogy a lányok sörénye repkedett tánc közben,és talán csak nem jól fejezte ki magát hiszen még csak 9 éves azt sem tudja mi a homoszexualitás.Én akkor aggódnék csak ha már női ruhákban szeretne járni és azokat próbálgatná egésznap.Én ebben a helyzetben csendes megfigyelőállásba helyezném magam.
32. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2012. márc. 29. 09:20
Megesik az, még felnőttekkel is.
2012. márc. 29. 09:14

Én nem aggódnék a helyedben...tetszik neki a kislány haja, na és? :) Ettől még nem kell egyből a "legrosszabbra" gondolni, hogy más beállítottságú lesz, de megértem, hogy megijedtél.

Az is lehet, hogy a kislány tetszik neki, csak ő ezt így még nem tudja megfogalmazni...

2012. márc. 29. 09:13
Kiskoromban nekem is volt időszakom amikor fiú akartam lenni. Egyedüli lány vagyok a tágabb családban is, csupa fiú unokatesóm van, akik tök jó autókat, parkolóházat mindenfélét kaptak, én meg felváltva vagy babát vagy Barbie, és tök uncsi volt :D A fiúk meg folyton kihagytak engem minden buliból, szóval fiú akartam lenni, de nem lettem :D
29. Serry (válaszként erre: 27. - Hancsalean)
2012. márc. 29. 09:09

Ugyan már túl reagálod!

nincs ezzel semmi nézd meg a rockereket hosszú haj rövid ész.....


Az meg,hogy ezt mondta még nem jelent semmit. Gyakran játszanak ebben a korban szerepjátékokat is és attól pl még nem lesznek varázslók sem.


2 fiam van és a 4 éves szereti ha hosszabb a haja. sőt mostanában jött azzal,ohgy kislány akar lenni copfozzam be neki. Nem dobtam ettől hátast, hogy jaj istenkém homokos lesz a gyerekem, a fiúkhoz fog vonzódni. Teljesen természetes dolog.

Felcopfoztam és hagytam kicsit így játszani, majd ő jött ,hogy kényelmetlen. tetszik neki a kislányok hosszú haja és rájött,ohgy az övét is lehet úgy copfozni. Na és mi van semmi kipróbálta és kész. ettől ő még fiú marad és nem lesz MÁS.

2012. márc. 29. 08:48

Régen a fiúknak/férfiaknak is hosszú volt a hajuk, és nem nézett rájuk "csúnyán" senki sem......;)

Ha csak ez lenne a gondja, akkor hadjad, had próbálkozzon - 9.5 évesen esetleg kamaszodhat is, és ezért szeretné. Más kérdés az már, ha nem csak a lányok haja tetszik neki, hanem ténylegesen lánynak jobban érezte/érezné magát - ám még az sem biztos, hogy a homoszexualitás felé vezetné.

Nézz magadba, és keress jeleket, hogy megnyugtasd vagy megerősítsd magad : kikkel barátkozik? milyen emberek ők? ki a legjobb barátja? milyen a személyisége a fiadnak? mik a kedvenc dolgai? - és még el lehet gondolkodni sok ilyesfélén.....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook