Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a mindenem, de a szex..? fórum

A férjem a mindenem, de a szex..? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A férjem a mindenem, de a szex..?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. júl. 25. 18:15
Hűű ha! Ez a probléma nekem is ismerős. Pedig én is nagyon szeretem a párom, de néha olyan rossz érzés fog el ha közeledik. Nem értem miért? Arra gondoltam esetleg az lehet a baj, hogy szinte semmi közös programunk nincs sokat dolgozunk és szinte csak élünk egymás mellett, pedig tényleg szeretjük egymást.
341. Ewwing
2009. júl. 22. 15:04
Ennek valami oka van ha fel áll a hátadon a szőr,ha hozzád ér. Pedig szex nélül nincs élet.Tervezzetek kettesben kirándulásokat,ez hidd el jó gyógy ír.
2009. jún. 21. 21:48
Én is hallottam már a cinkhiány miatt kialakult szexuális inger hiányáról. Nekem is ilyesmi van kialakulóban szerintem. Én a közös önkielégítéssel próbálkozom (kölcsönösen segítünk egymásnak, és magunknak is), na meg tervezem a cink-utánpótlást is. Csak ma, két helyről is hallottam ezt az infót. Veszítenivalóm nincs..
339. Ndia
2009. jún. 17. 15:08
Szerintem az vesse rá az első követ,( az írjon véleményt, kritikát ) aki már leélt 20 év házasságot.Az én férjem is ilyen ember, család centrikus, nem iszik, nem dohányzik, hazaadja a fizetést, foglalkozik a gyerekekkel, de ez nem azt jelenti hogy mindent meg lehet vele beszélni. Családterápia, szexológus, nyaralás kettesben, én ilyenekre gondolnék. Kíváncsi vagyok hogy alakul majd, szeretnék tanulni belőle. Sok sikert.
338. c42aaaac41 (válaszként erre: 337. - Aca3f9e234)
2009. máj. 23. 13:30
Ez hogy jön ide?
2009. máj. 23. 00:39
Maszturbáltál lánykorodban?
336. c95c921ae7 (válaszként erre: 334. - Satine_)
2009. máj. 22. 23:55
Csernus:-)?
335. elix
2009. máj. 22. 10:35

Sziasztok!!

Csak olvasgatok!! De Rézus hozzászólása nagyon elgondolkodtatott!!

Köszönöm neki.

334. satine_ (válaszként erre: 332. - Tücsimücsi)
2009. máj. 20. 22:24

Én is így látom. Szerintem változtatni sosem késő,annak aki igazán akarja és tesz érte! A sajnáltatás és a beletörődés sokkal könnyebb,azon túl meg,hogy csak egy élete van valakinek és ezt fel is ismeri..akkor mire vár?

Idézek egy picit,de nem árulom el kitől van. :)


" Aki tudja, hogy mit kellene tennie, de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát. Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki. Önmaga előtt. "

333. Nyuszó68 (válaszként erre: 328. - Rézus)
2009. máj. 20. 20:33
Nagyon megértelek. Én éppen ezért engedtem el a férjem,nem akartam hogy ugyanazt átélje amit te is. Nálunk mondjuk más volt a helyzet,de a lényeg ugyanaz. Röviden: Engem megcsalt a férjem és emiatt hidegültem el tőle. Hosszas hónapokig könyörgött hogy kezdjük újra, meg is próbáltuk de nem ment. Miattam. Egyszerűen vmi meghallt bennem, jól elvoltunk, csak igen, a szex volt az ami nem működött. Részemről. Ezért bármennyire is szerettem és bármennyire is fájt, el kellett engednem. Ő állította hogy szeret engem és nem zavarja. Lehet,de meddig? Nem lehettem önző,nem tarthattam magam mellett. Beláttam ha igazán szeretem elengedem, hogy találja meg azt a társat aki megadja neki mindazt amit én már nem tudok. Ha velem marad valószínű ugyanúgy szenvedett volna mint a te, csak éppen lehet hogy titkolta volna hogy ne okozzon újabb fájdalmat. Szerintem jól döntöttem.
332. tücsimücsi (válaszként erre: 328. - Rézus)
2009. máj. 20. 11:11

Nem értelek...azt írod, ha lehetőséged lenne rá és visszamehetnél az időben mindent másképp csinálnál, még ha megbotránkoztatnál sok embert akkor is.

60 évesen nem vagy még öregasszony, még most se késő! NEKED IS 1 ÉLETED VAN!!! Rajta!!!!

331. 40163fd81d (válaszként erre: 330. - 274c9996b8)
2009. máj. 19. 23:27
:DDDDDDDDDD
330. 274c9996b8 (válaszként erre: 328. - Rézus)
2009. máj. 19. 18:46

Szia !

60-ev az nem kor :)

A szerelem,szeretet,szex megtalalasa nem korhoz kötött !

Van 1-nagyon jo ismerösöm , baratnak is nevezhetjuk 83-eves , meg mindeg praktizalo orvos ! A baratnöje 76-eves , havonta nehanyszor talalkoznak , tehat egyutt töltenek nehany napot amibe a szex is beletartozik :)

A szerelmes telefonok , levelek szinte naponta jönnek,mennek közöttuk.

A gyerekeik "termeszetessen!" megvannak botrankozva DE ÖK szarnak rajuk !( a pasi legkissebb gyermeke velem egyidös :)

329. szabist
2009. máj. 19. 17:47

Nekem nem csak a férjem :) de a sex igen :)

jajj bocsi még most estem be ebbe a témába :)

328. Rézus
2009. máj. 19. 16:47
Amit irtál nagyon ismerős csak nálam forditott előjellel. Hidd el az is szomorú. Magadban keresed a hibát , rettenetes önértékelési problémáid lesznek és ráadásul ez egy olyan társsal akivel ezt megbeszélni sem lehet, mert azzal gyanusít Neked az isten szexe sem elég. Olyankor amikor már 15 éve élek vele szex nélküli házasságban. Minden más ugyanúgy zajlik nálunk is mint nálatok. Rengeteget dolgozik értünk, nálunk már unokák is vannak mindenkiért mindent megtesz, kivülálló ember azt hiszi mi vagyunk a tökéletes házaspár. Merevedési gondokkal kezdődött amit ő neveltetési problémák miatt erősen titkolt amig lehetett, amikor már nem természetesen én lettem mindennek az oka. Nem vagyok már fiatal, de az elmult 15 évben bármikor lett volna alkalmam szexpartnert találni mellette, de a gyomrom ezt nem veszi be, az a bizonyos mérleg nyelve mindig felé billent el.Ezt csak azért irtam le, hogy értsd nem egy elhanyagolt öregasszony benyomását keltem. Nem vagyok már fiatal, de észreveszem a férfiak pillantásán tudnának még mit kezdeni velem. Természetesen tanácsot nem tudok adni mivel én sem tudtam a házasságomban ezt a kérdést megoldani, de egyet őszintén elmondok Neked. Az évek őrült gyorssasággal múlnak egyszercsak azt veszed észre már igazán nem sok esély van arra hogy valaki még dédelgessen, seimogasson és örömet szerezzen neked és ezt szörnyű elfogadni, hogy vége ez a rész elmúlt végérvényesen az életedből. megycsalni nem, szex nélkül élni borzalom, kínzó éjszakák sokasága ( nem szégyenlem felvállalom engem megkinzott sokszor a vágyaim kielégitetlensége) a tudat rettenetes, hogy akinek egyszer őrületes nőnek számítottál és minden lehetséges alkalmat megragadott, hogy veled lehessen , egyszercsak nem kellesz. Még egy csókra sem.Mi a megoldás? ha mégegyszer ilyen helyzetbe kerülnék, az idő visszaforgatható lenne, ha a szívem szakadna meg és ha a környezetemben élők megbotránkoznának is rajta, nem élném így le az életemet. Mindannyionknak egy élete van senkinek nincs joga leírni a másikat időnap előtt. Ti még fiatalok vagytok feltétlen keressetek meg egy terapeotát ha csak egy szikra esély van rendbe tenni az életeteket, mert Te is a párod is a poklok kínját fogjátok megélni és hát megéri így együtt maradni? Sok vigasztalót mondani nem tudtam, de őszintén kívánom találjatok egymásra újra.
2009. máj. 19. 12:51
Kedves Ismeretlen! Ebben a történetben valami sántít. Nem írtál le valamit, ami kiváltotta ezt a sexuális undort. Ha ez a férj valóban ilyen, mint ahogyan leírod, akkor össze tehetnéd a két kezedet, és hálát adhatnál annak akiben hiszel, hogy ilyen jó férjet, és jó sorsot adott Neked. El tudod Te képzelni, hogy milyen házasságok vannak? Ha nekem ilyen férjem lett volna! Fütyültem volna a világra, és megtaláltam volna a módját, hogyan hozzam helyre a szexuális életünket is. Ma már annyi lehetőség van,ahova fordulhat az ember. De a legjobb megoldás az őszinteség a férjjel szemben. Az nem jött át a történetből, hogy hogyan beszélted meg ezt a problémát a pároddal. Mert egy ilyen jó férjjel ezt meg lehet beszélni, és közösen meg lehet oldani a problémát, akár külső segítséggel is. De mivel arről nem írtál, valószínű, hogy ez a kapcsolat nem olyan felhőtlen, mint aminek leírod. Az őszinte beszélgetés, az őszinte probléma megldási készség mindkét részről, egyedül ez oldhatja meg a problémát. Ha ez nincs, akkor az a harmonikus házasság csak smafu.
2009. máj. 19. 11:47
részedről
2009. máj. 19. 11:46

Kedves fórumindító!

Szerintem az a baj , hogy nem volt részéről

szerelem már a kapcsolatuk elején sem...A házasságomban ez volt minden baj elindítója, szerelem nélkül nem működik a kapcsolat.És a volt párom sem volt tökéletes,....de ez mindegy már.

Tudom, hogy idővel enyhül a szerelem, és szeretetté alakul, de ha nincs szerelem az elején, mi alakuljon át?

Szerintem itt lehet a kulcs, a titok... nagyon szorítok neked, nektek de neked kell ezt megoldani, érzéseid szerint.

324. anita (válaszként erre: 303. - 2d5a00656a)
2009. máj. 19. 10:41
Én is! :)
323. Marien
2009. máj. 19. 10:14

Szia, kedves ismeretlen!

Érdekes dolgokat írsz le, már csak azért is érdekes, mert ha az élet minden területén tökéletes a párod, akkor miként lehet hogy elhidegültél tőle szexuálisan? Szeintem benned, legbelül van valami görcs, a tudattalanodban, amire fényt kellene deríteni, először is. De van egy technika, amely feloldja a testben lévő lelki blokkokat. Ez pedig EFT, vagyis az érzelmi Felszabadító Technika. Üsd be a google-be Csontos Ágnes, ott kapsz erről bővebb információt.

Üdv Andi

322. gaboka1
2009. máj. 17. 01:32
haaat olvasgattam itt a foruumot jo messzire jutottatok nem sok eredmennyel:) feltunt nekem valami olvastatok apple naplojat? lolhat ha ugy van ahogy gondolom akor lehet colombo is lehetnek szal lehet egy utolso kerdesem ??? hahah
321. Binky
2009. máj. 14. 22:05

Más a gépelési és a helyesírási hiba...senki nem szent, de illik kijavítani a másikat.

Én elvárom, ha valamit rosszul írok, kijavítsanak, mert szörnyű, ha valaki nem helyesen használja az anyanyelvét.

2009. máj. 14. 19:46
nincs:)
319. bared
2009. máj. 14. 19:22
még nincs este;-))
2009. máj. 14. 17:17
Dorka??
2009. máj. 14. 14:07
ellenszenv/figyelek ám:)persze csak utóolvasáskor/
2009. máj. 14. 14:06
Sokan felismerni vélik innen a valós életből az ismerőseiket,és ellenségeiket.ha végülis nem azonosak ,az elenszenv már adot,hiába másról van szó!
315. Encsy75 (válaszként erre: 314. - 6a0a2ae77d)
2009. máj. 14. 14:06
ok.várunk!
2009. máj. 14. 14:05
Sziasztok, hát itt aztán vannak események. irtam a 271-ben, hogy mire jutottam. Éppen csak beugrottam, majd este még jövök.
313. Encsy75 (válaszként erre: 312. - 2d5a00656a)
2009. máj. 14. 14:02
Van egy másik fórum,engem is úgy hívtak oda.Nagyon kedves kis csajok vannak ott is!Udvariasan szépen tudunk beszégetni,a minap valaki egyszerüen csak beírt,rá szállt az egyik csajszira.Na ők priviben elintézték végül,de még a sértegetőnek állt feljebb.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook