Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a mindenem, de a szex..? fórum

A férjem a mindenem, de a szex..? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A férjem a mindenem, de a szex..?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
12. Változó (válaszként erre: 11. - C3194ec9c7)
2009. máj. 12. 16:50
mire gondolsz?
2009. máj. 12. 16:46

Én csak mosolygok, hogy egy ember mit meg nem tesz azért, hogy a pénzel kapcsolatos célját elérje::)))


Ejnye, nem szép dolog ennyire erölködni:)

10. c42aaaac41 (válaszként erre: 8. - Változó)
2009. máj. 12. 16:44
sok házasságot tett már rendbe egy ilyen tanácsadás!
2009. máj. 12. 16:43

bocs, közben észrevettem, hogy van egy cikk hozzátéve, elolvastam. Nos szerintem a 8-as érték egy tizes listán kiválló eredmény.

Úgy érzem, szeretitek egymást, "csak" a szex nem ugy működik,mint régen. Feltennék egy kérdést: mikor voltatok utoljára kettesben szabadságon? Írtad, hogy a férjed a családjának él, s érted is? Nem lehet, hogy az ő viselkedése megváltozott? Pl. nem úgy ad magára előtted, mint régen? elvégre a 20év az feljogosithatja persze tévesen, hogy bizonyos dolgokat megenged magának, amit egy háromhónapos kapcsolatban még nem tenne meg. valaminek kell lennie ami kiváltotta az undort. idézzt fel, mikor és mivel is kezdődhettek a dolgok,bár ezek legtöbbször tyúklépésekkel szoktak megtörténni...

2009. máj. 12. 16:38

Az én párommal is lehet, hogy ez lesz a megoldás. Elmentünk együtt orvoshoz, mert nálunk nem a "szexuális elhidegülés" a probléma :( én azt hittem, szervi dolog... hál'istennek nem szervi, de ez nem teljesen vígasztal, mert csak gyógyszer segítségével tudunk együtt lenni, és akkor sem az igazi :(

De a pszichológus/szexuálpszichológus jó ötletnek tűnik, mert feltételezem, olyan lelki ok lehet a háttérben, amit ő maga sem tud... vagy nem mer velem megosztani...

2009. máj. 12. 16:32
Tényleg jóóó tanács a szexuálpszichológus, de csak akkor ha menet közben alakult ki ez az állapot. Viszont ha már az elején is így éreztél, akkor nem lesz könnyű orvosolni a problémát. Sokan elfelejtjük, vagy nem tudatosítjuk, vagy nem merjük felvállalni, azt, hogy a szex igen is fontos egy párkapcsolatban, s a kielégültség hiánya a korral egyre intenzívebb lesz(tapasztalat). Ezért is fontos a házasság előtt a tapasztalatszerzés, a viszonyítás végett. Régebben az "elsőhöz" hozzáment az ember, de szerencsére a mai világban már több partnert is bevállalhat az ember lánya...,bár még nem annyira mint egy pasi(de ez nem is baj talán).Kívánom hogy mielőbb megoldódjón a probléma, s ne felejtsd: ez is te vagy,tessék felvállalni. Talán beszélgessetek a dologról...
2009. máj. 12. 16:29

Én z első válaszolónak adnék igazat, de pontosítanék: itt szerintem nema szexszel van baj, hanem inkább egy problémád, egy szorongásod ebben a formában nyilvánul meg.

Próbáljáték ki talán a szerepjátékot, talán ha nem ő 'Ő', neked is megjön a kedved.

2009. máj. 12. 16:20

Szia!

Tudom, miről beszélsz...

én tizennyolc év után (ugyan ebben a hitben éltem, mint te, hogy a párom szeret és hűséges, akár én is írhattam volna a cikket) váltam el, mert kiderült, hogy a férjemnek már két éves viszonya volt egy másik nővel... semmi jele nem volt, semmit nem vettem észre, azt hittem, mienk a "tökéletes házasság". Nálunk (szerintem) a szex is működött. Elváltam (3gyerek van), majd összejöttem egy régi, nagyon jó barátommal (kollégák voltunk). Neki meg tudtam szavazni azt a bizalmat, amit azt hiszem senki más férfinek nem tudtam volna többet megszavazni :(

Vele tudtam, mire számíthatok, és nem csalódtam, mert igazi társ (már évek óta). De az első alkalmak után rá kellett döbbennem, hogy a szex nem működik :(((

Kitartok mellette, mert szeretem, bár nem vagyok szerelmes, de így biztonságban érzem magam...

tudom, miről beszélsz, mert nagyon hiányzik a szex... :(((

2009. máj. 12. 16:16
Próbáld letisztázni magadban, hogy mi 'taszít' benne pontosan. Aztán, ha megtaláltad az oko(ka)t, akkor kezdd el letisztázni, hogy tudsz-e, akarsz-e változtatni rajta, vagy sem. Ha ezen túl vagy, már tudsz dönteni a jövőről.
2009. máj. 12. 16:10

Nem lehet, hogy csupán "átmeneti" a dolog,és idővel javul a helyzet?

Ha tartósan fennáll, akkor lehet, hogy érdemes lenne megkeresni a probléma okát, kár lenne egy ilyen kapcsolatot hagyni tönkremenni!

Szexuálpszichológus? Ha más nem segít...

Remélem rendbe jöttök:) Sok sikert!

2009. máj. 12. 16:06
Én a helyedben szexuál terapeutához fordulnék.Ő tudna neked olyan dolgokat mondani,ami használható is.Szerintem!
2009. máj. 12. 16:03
A férjem a legjobb barátom, társam mindenben. Három gyönyörű gyermekünk van, viszonylag rendezett körülmények között élünk.

Ugrás a teljes írásra: A férjem a mindenem, de a szex..?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook