Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a mindenem, de a szex..? fórum

A férjem a mindenem, de a szex..? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A férjem a mindenem, de a szex..?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
402. N.Eszter (válaszként erre: 397. - Cd1c2dd100)
2011. máj. 25. 15:57

Nem erről van szó!

Ebben az esetben, akármit csinál, nem fogja megkívánni a férjét.Egy másik, akár ismeretlen férfi viszont erős vágyat válthat ki. Sajnos ez a helyzet, ezen semmilyen praktikával nem lehet változtatni.


Talán egyetlen esetben lehetne átmeneti javulást elérni. Ha a Férj becsajozna. Ez olyan pszichés stresszt okozna, ami átmenetileg egy picit megemelné a feleség libidóját.

De csak átmenetileg:(

401. N.Eszter (válaszként erre: 1. - 6a0a2ae77d)
2011. máj. 25. 15:51

Nem olvastam végig az összes hsz-t, annyit tudok mondani, ismerem a problémát.Nekem is elmúlt minden szexuális vágyam az első férjem iránt, 10 év után.

Teljes mértékben úgy éreztem, mintha a testvérem lenne, egyben a legjobb barátom.Hiába próbáltam bármit, nem tért vissza az érzés.Elváltunk, mindkettőnknek lett más.Azóta se kívántam meg egyszer se, pedig aludtunk már együtt, sokszor találkozunk, jóban vagyunk.


Senkit nem akarok elkeseríteni, ha egyszer ez elmúlik, akkor soha a büdös életbe nem lesz már jó.Én ezt tapasztaltam.

2011. máj. 25. 15:17

Az a véleményem, hogy meg kéne beszélned a férjeddel a dolgokat. Persze mindenkinek fájna, ha a felesége belemondaná a képébe, hogy undorodom töled. Elég annyit mondani, hogy nem élvezed a szexet. Közösen csak könnyebben meg lehetne oldani a bajt.

Az, hogy undorodsz a férjedtöl, az pszichésen döl el. Ha eddig nem volt ilyen problémád, valaminek meg kellett változnia. Ha rájönnél a probléma okára (teszem azt erös testi vágy valaki más iránt, uj szerelem etc.), akkor könnyebb lenne kezelni a problémát.

A szexmentes életet el sem tudom képzelni, és ha Te le is tudnál a szexröl mondani, a férjed valószinüleg nem. A nyilt kapcsolat szerintem könnyen tönkreteheti a kapcsolatot, pedig kár lenne érte. Az én tanácsom, hogy elöször beszéld meg a férjeddel a problámádat, próbáljatok ki valami újat (a változatosság gyönyörködtet), esetleg kiszakadni a rohanó világból és csak lazitani. Lehet, h a sok stressztöl diliztél be :) Ha nem megy, jöhet a pszichologus. Sok sikert!

399. cd1c2dd100 (válaszként erre: 398. - 2a810c1620)
2011. máj. 9. 15:30

Ez így van,olyan mint a levegő,igaz később,de megfullad az ember......ha nem boldog,nem adhat,és nem kap olyan dolgot ami örömet okoz, mi értelme úgy az egésznek.

Tudományos cikkekben leírták, nagyon sok mindenre hatással van a jó szex,ha van jól működik az ember teste fizikailag,és lelkileg is.....ha nincs akkor semmi nincs.

2011. máj. 9. 10:34
Ahol szex akadozik ott előbb, utóbb a nők inkább kilépnek a kapcsolatból, a férfiak meg megcsalják a feleségüket. Ahol a szex nem jó ott semmi se jó. Persze ez az én véleményem.
397. cd1c2dd100 (válaszként erre: 396. - Evici22)
2011. márc. 28. 21:16

Először is nézz tükörbe ott lesz a válasz,ha tetszik amit látsz akkor már csak arról kell gondoskodni,hogy maradj kettesben a férjeddel,kicsit ki kell szakadni a mindennapi taposó malomból,nem tudom mekkora a kislányotok,de 1-2 órára át kell adni a mamáknak vagy barátnőnek,legyetek kettesben.Nem tudom a férjed hogyan áll hozzád,jól esik egy nőnek ha dicsérik,udvarolnak egy kicsit,növeli az önbizalmat,az a pici kép sokat elárul szexi vagy,de tegyél még rá két lapáttal!

Ha gondod van magaddal akkor tornázz,sportolj valamit,öltözz csinosan,érezd jól magad a bőrödben!Nálunk ez agyban dől el,erősítsd magadban azt,hogy kívánatos vagy.

A szülés óta vannak gondok,bizony újra bele kell jönni, a férjed felől sok türelem,érzékiség,kényeztetés....beszéljétek meg mi a gondod,ha gátlásos vagy, valamivel nem vagy elégedett magadon,ezt meg kell beszélni,ha nem mondod el a gondod, nem fog tudni segíteni.

Ha az érzelmi alap megvan nem lesz gond,csak beszéljetek! :)

396. evici22
2011. márc. 28. 20:37
igen sajnos énis valahogy igy vagyok pedig 23 éves vagyok szeretem a férjem de miota megszuletett a kislányunk egyszeruen nem birom elviselni már ha a sexre gondolok rosszul vagyok mit csináljak pedig helyre szeretném hozni .mert elöbb utöbb félrelép szerintem ha nálam nem kapja meg amit akar végul is bizunk egymásban de az ördög sosem alszik adjatok tanácsot
395. 4df3fe1a4e (válaszként erre: 388. - 4ded6e1f48)
2011. febr. 8. 17:54
Nagyon fiatal vagy még.Váltani kell.
394. CsillagTM (válaszként erre: 393. - 4ded6e1f48)
2011. jan. 13. 12:24
:S nem értem, sztem alap, h tetszeni akarunk a párunknak...mindig ilyen volt?!
2011. jan. 13. 12:13
Még ő érezné magát megsértve h én nem fogadom el őt így ahogy van. Inkább a fejemhez vágná h akkor keressek mást ha nem jó nekem és elmerül az önsajnáltatásban minthogy egy lépést is megtegyen a berögzült szokásainak megváltoztatására. elhiszem h a munkahelyén pörögnie kell és mikor hazaesik akkor eszik először a nap folyamán. ez nem egészséges, főképp h szó sz. lapátolja befele a kaját. hiába terelném jó útra nem igazán fogadja el a tanácsokat tőlem, mert én akkor szerinte osztom a fejét.
392. CsillagTM (válaszként erre: 391. - 4ded6e1f48)
2011. jan. 13. 09:19
kérdezd meg, h nem zavarja-e, h már abszolút nem izgat fel és sértő rád nézve, h nem akar neked tetszeni...vagy ami tán még jobb, ha mentek az utcán, "véletlenül" felejtsd rajta a szemed vmi helyes, izmos pasin;)
391. 4ded6e1f48 (válaszként erre: 389. - CsillagTM)
2011. jan. 13. 06:58
Én figyelek a külsőmre és már felvetettem nála a sportolás lehetőségét, de mindig talál vmi kibúvót, kondiba semmiképp sem akar menni. Soha nem is szeretett sportolni - ezt ő mondta. Akkor meg mit csináljak vele?
390. mona180
2011. jan. 12. 22:30
mi a férjemmel októberben lesz 3 ve hogy együtt vagyunk és májusban lesz a 2.házassági évfordulónk nálunk is hullámzó a szex é s minden pedig van egy gyönyörű gyrekünkk is de néh anem kívánjuk egymást és ez kölcsönös a pasiknál is van ilyen van hogy napokig semi nincs utánna meg egy olyan frenetikus ami megismételhetetlen
389. CsillagTM (válaszként erre: 388. - 4ded6e1f48)
2011. jan. 11. 13:38

vhogy dobjátok fel...és járjon/járjatok sportolni.


amúgy gonosznak tűnhet a kérdés...de te bombanő vagy?

2011. jan. 11. 12:32
A macho-nem macho beosztást én is pártolom(saját tapasztalat).most én is itt vagyok h nem kívánom, csak undorodok a páromtól és már frászt kapok attól, h 3 évente jön vmi gikszer, ami felborítja a boldognak mondható kapcsolataimat. ő is rendes, tiszta szívből szeret, de nem vmi adonisz és a szex is eddig olyan közepes volt vele, de most semmilyen, tegnap csak szex után befordultam a fal felé és törtem a fejem, h mi változott meg bennem ennyire és h most mit csináljak.
387. Mandy88 (válaszként erre: 384. - 7c27d66f45)
2010. szept. 27. 16:07
És együtt vagy még vele?
386. Mandy88
2010. szept. 27. 16:06

Talán amiatt történt mert elmúlt a szerelem, a szeretet nem hiszem hogy elég ahhoz. Hogy a testi vágyaidat is kitudd fejezni.

És hogy undorodsz tőle?Hát ezen nagyon elkell gondolkodni.

385. áfonyás csirke (válaszként erre: 1. - 6a0a2ae77d)
2010. aug. 21. 23:38

Nem lehet, hogy Te becsapod Magad ?

Ha nekem a férjem a mindenem lenne, nem állna fel a szőr a hátamon, ha hozzám ér.

Megérteném, ha a vágy sem lenne meg benned.


Érdekelne, hogyan alakult a sorsod.

2010. aug. 21. 22:11

Sziasztok!


Úgy gondoltam, megosztom én is a saját kis történetemet, remélem nem bánjátok :)...


24 éves leszek, 7. éve vagyok együtt a párommal, tavaly volt az esküvőnk. Érdemben ő volt az egyetlen férfi az életemben. Volt előtte egy komolyabb, a szakitásunkkor pedig egy komolytalanabb kapcsolatom, és ki is fújt!

Ő vette el a szüzességemet, ő lesz a gyermekem apja! :)

Nagyon-nagyon szerettem, szeretem és szeretni is fogom, ez nem kérdés. De voltak hullámvölgyek, az elmúlt télen egy igen komoly mélypontot éltünk át, miattam!

Belecsöppentem egy új közegbe, új embereket ismertem meg, és elment az eszem! Eltávolodtam a férjemtől, és nagyon kis hija volt, hogy meg ne csaljam. Lett volna rá módom nem is egy, és ha a vágyaimra hallgatok, nem állok ellent.

A teljességhez hozzá tartozik, hogy a libidóm nagyon változó. A szex is. Tudom őrülten kivánni, és ugyanilyen mértékben nem kivánni. Én a nehezebb utat választottam, és rendet raktam magamban. Borzasztó nehéz volt, de sikerült!


Semelyik kapcsolat sem képes teljes lángon égni hosszú ideig. És minden kapcsolat sajátja, hogy tenni kell érte, muszáj tüzet csiholni alá.

Közös programok,kettesben töltött órák, új helyek, új vágyak felfedezése!

Talán ez lehet a titok nyitja...

383. CsillagTM (válaszként erre: 382. - CsillagTM)
2010. aug. 21. 17:55

ja, már eltűnt az illető...helyes.


amúgy én 2,5 év után vagyok úgy, h nem kívánom a párom. jó, mi?

382. CsillagTM (válaszként erre: 13. - C3194ec9c7)
2010. aug. 21. 17:34
amúgy minden oké?
2010. aug. 1. 22:46

Én is majdnem férjhez mentem úgy, hogy nem volt jó a szex, de úgy voltam vele, hogy minden más jó, akkor azt már el lehet nézni... de kihatott utána mindenre! Romlott folyamatosan, és majd egy évvel az esküvő elött kiléptem...! De már nem voltam szerelmes! Rá 3 hónapra összejöttem az élettársammal, a párommal! És vele.... háát, minden sokkal jobb! A szex maga a mennyország! És amit szégyelltem az előző kapcsolatomba, az hozza meg a mennyországot a mostaniba! a legfontosabb, hogy semmi szemérmesség ne legyen a pároddal szembe, és semmit ne szégyellj előtte! És akkor sokkal felhőtlenebb lesz a szexuális kapcsolat, és minden más! Tapasztalat!

Nem bántam meg, sőt, boldog vagyok, hogy akkor meghoztam azt a szörnyen nehéz döntést, hogy esküvő előtt lépjek ki! Jó döntés volt!!!

2010. júl. 19. 14:52

Csinálnod kéne egy listát, hogy mi az amit szeretsz benne és mi az amit nem, majd egy másikat, hogy mi okoz szexuális izgatottságot benne és mi nem. Lehet, hogy meglepő hasonlóságot fogsz találni. Próbálj minden negatívhoz pozitív megoldást írni. Az a helyzet, hogy a szexuális vonzalom is mint minden az agyban dől el! Amíg az ember szerelmes, addig könnyebb dolga van, mert a szerelem végzi a dolgát és arra ösztönzi az agyat, hogy "Hé Te őt szeretem, őt kell kívánnom is." De idővel ez kevés! Írnod kéne egy harmadik listát is, hogy mit tettem meg azért, hogy működjön. A szerény tapasztalatom az, hogy a nők mindent képesek megtenni a megoldásért,csak egyet nem! Nem néz magába! Minden szexuális gond szerintem a lelki agyi együttműködés tudatosságának a hiánya. A nők lefoglalják magukat fölösleges gondolatokkal, tézisekkel, ahelyett, hogy meghallanák amit a férfi mond, kér javasol. A párod is valószínű, hogy tudna megoldási javaslatot. Csak meg kell hallgatni nyitott elmével és gondolatok útján el kell indítani a változást magadban. A listák segítenek, hogy tisztán lásd a kapcsolatotokat szerelemben, szexualitásban és megértheted, hogy miért nem vágysz rá!

Ne másoktól várd a megoldást, hanem magadtól. Fordulj nyugodtan, ha módodban áll szakemberhez, de szerintem a legjobb szakember az akivel már 20 éve együtt oldjátok meg a problémáitokat.

Beszélgessetek őszintén, de ne meggondolatlanul. Csúnya dolgokat mondhat néha az ember akaratlanul is.

A legjobb, ha a pároddal is megcsináltatod a listákat, persze nem a te társaságodban.

Aztán átbeszélhetitek az általatok kitalált megoldásokat is! Hangolódjatok össze!

A szex is egy rezgés, csak sokkal magasabb, mint a hétköznapi! A pároddal a hétköznap közel azonos frekvencián rezegtek ezért jól érzed magad vele, de az ágyban valahol (ahogy a gondolataid is) teljesen máshol jársz!

Az élet szép, csak tudni kell élvezni!

379. Mandy88
2010. jún. 30. 13:34

Nem tudnék úgy leélni valakivel egy egész életet, hogy ne legyen köztünk testi kapcsolat.

Sajnos nekem is hasonló volt az esetem a régi párommal.

Kezdetben minden simán ment nagyon jól megvoltunk.

Aztán egyik pillanatról a másikra valami megváltozott és szó szerint ahogy hozzámért már a hideg is kirázott.

Próbáltuk megfejteni a miértjét de nem sikerült egy idő után mindkettőnket nagyon zavarta. Ebből kialakultak a veszekedések olyan szinten hogy már kigyót békát mondtunk egymásra nem voltunk türelmesek a másikkal. Ez ment addig ameddig elcsattant egy pofon..több nem kellett véget vetettem.

Természetesen nem azt mondom h a te párod is ilyen, szó sincs erről.

Viszont minden lehetőséget megkell próbálni és megkell beszélni.

Próbáljatok egy egész napot csak kettőtökre szentelni. A gyerekekre gondolom van aki tud vigyázni. Minden megbeszélni. Nem történt véletlenül valami a kapcsolatban ami téged arra késztet hogy ne kívánd és ne akarj vele együtt lenni. Nem feltétlenül rossz dolgok.

Vannak gátlásaid esetleg..sok minden lehet

378. Jázmin-Kornél-mum (válaszként erre: 374. - Flasch)
2010. jún. 25. 22:08

sajnos olyan világot élünk,hogy a mindennapos rohanás,munka, stressz,gyerek háztartás...stb kiveszi az energiát és örül az ember ha annyi ereje marad hogy megbeszélje a mindennapokat.

Egy tipp:pl. beszélgetés közben hozd fel témának azt ,hogy milyen volt a szex amikor megismerkedtetek.Kit mi izgatott fel? szerintem ettől azért beindul valami.

Ha vannak jó tippjeitek a szexuális élet felturbózására....

377. flasch (válaszként erre: 376. - C6560fb39d)
2010. jún. 4. 12:45
"Fejben dől el minden.:)" Én is ebben hiszek!:)
376. c6560fb39d (válaszként erre: 374. - Flasch)
2010. jún. 4. 12:29

Való igaz,ha ez egyikőtöknek sem zavaró nem kell szakítani,én csak magamból indultam ki,nekem ha valami nem jó lépek.

Ha más problémák is vannak bizony kihat mindenre,talán jobb várni és valóban jöhet egy jobb időszak amikor minden rendeződik.:)

Nekem is volt egy rövid időszak (szülés után) amikor egyáltalán nem kívántam a szexet,miután rájöttem konkrétan mi miatt,és utána változtattam másképpen gondolkoztam,helyre jött a probléma.Fejben dől el minden.:)

375. flasch
2010. jún. 4. 12:22

..."Ha hónapokig nélkülöznöd kellene az élethez szükséges dolgok valamelyikét étel, víz, meleg paplan biztosan meghalnál. A szex azonban más: ki lehet bírni nélküle. Egy korábbi kutatás megdöbbentő eredményeket produkált, így ha arra kényszerülünk, hogy mellőznünk kell egy időre az élet édes örömeit, ne szégyelljük magunkat, hisz nem önkéntesen vonjuk meg magunktól. Természetesen törekednünk kell az egészséges nemi élet kialakítása érdekében, de attól még egyáltalán nem vagyunk elítélhetőek, ha hanyagolni kényszerülünk egy időre a szexet.

Kiderült, hogy 32 százalék a megkérdezettek közül 1-6 hónapja él önkéntelen absztinenciában, 15 százalék pedig még ennél is régebben. Négy százalék már nem is emlékszik arra, mikor volt utoljára együtt valakivel. Ez az élethelyzet meg is fiatalította a felmérésben résztvevők 17 százalékát: ők pontosan úgy füllentenek az együttlétek gyakoriságáról és élvezeti értékéről, mint az elsős gimnazisták. Mindent összevetve, a megkérdezettek jelentős százaléka érezte úgy, hogy jóval több szexuális örömre van szüksége, mint amennyit megkap. A szexhiány oka lehet fáradtság, stressz, unalom vagy más ok - és sajnos egyiken sem lehet segíteni egy új melltartóval. Sok nő nem érzi elég motiváltnak magát a próbálkozásra. Negyvenegy százalék akár egy hónapig is bírja anélkül, hogy hiányozna neki a szex. Ez a dolgozó, családos - és ne adj Isten, még hobbival is rendelkező - nők nagy problémája: egészen addig észre sem veszik, milyen ritkán élnek nemi életet, amíg valaki rá nem nyitja a szemüket a valóságra. Ekkor aztán bepánikolnak, pedig egyáltalán nem biztos, hogy rejtett bajt, problémát jelez, ha nem kívánják a szexet. Mindenkinek az életében lehetnek olyan időszakok, amikor a szexuális együttlétek jelentősége a minimumra csökken."...

374. flasch (válaszként erre: 373. - C6560fb39d)
2010. jún. 4. 11:08

de csak emiatt lépjen ki valaki egy kapcsolatból, amikor ezen kívül minden jó?!

mert lehet, hogy ugyan találnék olyat akivel az jó, de más nem...a kettő közül inkább akkor az elsőt választom.

és valahol úgy is érzem, hogy nem igazán zavarja egyikünket sem, hogy így van, nincs igényünk többre...

vagy lehet,hogy csak átmeneti, mert most minden összejött az életünkben, és ha majd rendeződneka dolgok, jobban kedvet kapunk ehhez is, nem?

próbálok ebben bízni.

373. c6560fb39d (válaszként erre: 371. - Flasch)
2010. jún. 4. 11:03

Én így nem vágnék bele az esküvőbe.

21 év után két-három naponta(vannak időszakok amikor mindennapos) van szex,és nem úgy,hogy na jóóó az Ő kedvéért.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook