Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a mindenem, de a szex..? fórum

A férjem a mindenem, de a szex..? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A férjem a mindenem, de a szex..?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
372. c6560fb39d (válaszként erre: 362. - Sue78)
2010. jún. 4. 11:00

Szia!Sajna hiába vagytok el nagyon jól minden más téren,gondolom nem a tesód,barátod mellett akarod leélni az életed,ha nem volt soha meg a tűz, márpedig azt írod akkor ezután nem lesz jobb, jól mondod nem passzoltok,tehát kár erőltetni,könnyen beszélek kívülállóként, de gondolj bele mi lesz 5-10 év múlva.

Én 38 vagyok,és elmondhatom az elejétől 17 éves koromtól szuper volt a szex a férjemmel,sőt egy 10 éve még jobb....szerintem a semmit nem lehet felrázni, csak a valamin lehet dobni,hogy még jobb legyen.Bocs nem bántani akartalak!!!:)

371. flasch (válaszként erre: 362. - Sue78)
2010. jún. 4. 09:18

teljesen ez a szitu nálunk is sajnos :((

nem tudom, mit kellene tenni.

pedig tudom, hogy szeret, én is őt, de a kémia...

pedig az első időszakban megvolt(nem volt csúcsszuper, de megvolt)

most meg, havi max 2....:((

teljesen "elfeledkeztünk" róla az utóbbi hónapokban

valahogy mintha nem lenne rá igényünk...

és nem csak neki, nekem se nagyon. pedig imádom, és ő is engem, a házasságot tervezzük, csak ez az egy ami nem stimmel.

de hinni akarom, hogy van rá megoldás...

2010. máj. 29. 23:22
ha nem megy már a sex kár erőlködni lépni kell tovább.
369. amiceamice (válaszként erre: 52. - Csipkerózsika)
2010. ápr. 19. 22:30
Ez nagyon jó!!!Totál így van!Én is tapasztaltam.És nyilván izgalmasabbak a tiltott viszonyok.És a machó is a házasságban uncsi egy idő után.
368. Ewwing (válaszként erre: 362. - Sue78)
2010. márc. 24. 15:29
Ez baj,valami nem müködik rendben köztetek,vagy is semmi. 42 évesen 19 év házasság után nekem minden szuper.Biztos vagy benne,hogy nem jár el?? Ha meg tényleg nincs meg a szikra,kár erőltetni a dolgot.
2010. márc. 24. 09:31
csípem mikor olyan tippeket adnak másoknak, h újítsál dobd fel a kapcsolatot stb..de konkrét bevált dolgot nem mond senki az érintetteknek.. ;)))
366. Szabokisandi (válaszként erre: 362. - Sue78)
2010. febr. 25. 07:38

hiányzik a szikra

biztos nektek együtt kell lennetek?

2010. febr. 13. 21:00

Az életünk egyik feladata, hogy mindig minden területen időnként újúlni kell. Ez igaz a munka, a szerelem, a gyerek nevelés és egyéb területekre is. A házasságban - ha meg akarja valaki tartani - ugyanannyi energiát kell "belepakolni", mint bármi másba,amiért teszünk.Ez persze iszonyú nehéz, sokszor egyszerűbb belenyugodni, hogy már nem érzünk semmit. Dönteni nekünk kell erről.Sose késő elkezdeni a változásra való felkészülést és sokszor elég CSAKnEGY KIS DOLOG , amit másképpen teszünk ugyanabban a témában: ez máris kihoz minket az ördögi körből, amiben kerültünk.Persze félünk a konfrontációtól is, ezért kerüljük a beszélgetést, pedig még az is inkább előre visz, ha egy jó kis veszekedésbe torkollik.Ilyenkor megtörténhet a katarzis, ha egy kis szerencsénk van és azután biztos szükség van újraépítkezésre.

Tehát beszélni, beszélni, nem csak írni, hanem az érintetteket megszólítani....

2010. febr. 4. 13:10

Szánalmas.No komszomol!

Selavi

363. 6ec4d474aa (válaszként erre: 362. - Sue78)
2010. febr. 3. 20:08

Minden hiába, kiöregedtetek ebből.

Nézzetek TV-t:-))))))))))))

362. Sue78
2010. febr. 3. 18:17
Sziasztok, 31 vagyok, a barátom 32, 5 éve vagyunk együtt, és a sex nem igen működik. Minden más téren jól megértjük egymást. Lehet orvosolni, vagy ez egyértelműen a vég? Igazából sose voltak nagyon heves együttléteink, vhogy nem paszolunk. Nem kezdeményez, pedig, tudom, h szeret és nincs neki más. Mintha nem lenne fontos neki. De az a baj, h sztem én sem vágyom rá ilyen téren.
361. 9242a6388c (válaszként erre: 359. - Julia1990)
2010. jan. 28. 09:11
Nem hiszem hogy ő az igazi.... :)
360. 6ec4d474aa (válaszként erre: 359. - Julia1990)
2010. jan. 27. 22:52
Kedves Julia1990, keress egy Rómeo1990-t, akivel kapcsolatban nincsenek fenntartásaid.
359. julia1990 (válaszként erre: 358. - 6ec4d474aa)
2010. jan. 27. 22:37

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni..:)

3 hónapja vagyok együtt a barátommal,és még nem volt közöttünk szex...Illetve egyszer már majdnem volt...Csak...egy félreértés miatt mégsem...:)

az a problémám,hogy nem kívánom őt...Vagyis...Nem is tudom...Persze a dologhoz hozzá tartozik,hogy szűz vagyok,így nem is tudom,mire "kéne" vágyakozni...De mégis..olyan furcsának találom ezt...

Szeretem őt,bár az érzéseim egyik pillanatról a másikra elég gyorsan változnak..Elég egy kis "beszólás",és máris azon kezdek el gondolkozni,hogy vajon mi mit keresünk egymás mellett...

húh hát ez eddig nem volt valami pozitív kép a kapcsolatunkról...Pedig egészen jól megvagyunk..Imádom őt...és ez oda vissza működik...Csak..kiváncsi vagyok,hogy csak nekem furcsa ez,vagy ez olyan.."természetes dolog",vagy..vagy nagyon nem:D

358. 6ec4d474aa (válaszként erre: 355. - O.andi)
2010. jan. 21. 12:45
Milyen pasit nem találtál, mert én olyan vagyok?
357. 6ec4d474aa (válaszként erre: 356. - Hemesee)
2010. jan. 21. 11:28

Ezt ejaculacio praecox-nak nevezik vagyis korai magömlés.

Nyilván fiatal korban fordul elő, mert talán sok a töltény, szerintem nem kell aggódni, mert néhány perc után a fegyver újra csőre tölthető és akkor már célba találhat.

Ha mégsem akkor a harmadik alkalommal már biztos kézzel tüzelhet.


Türelem rózsát terem, nem kell sietni.

356. hemesee
2010. jan. 21. 11:00

Tudom,buta kérdés ez egy felnőtt nőtől,de muszáj biztos választ kapnom.

Terhesség,csak akkor jöhet össze ,ha a közösülés megtörtént ugye?Mármint akkor nem lehet ha a férfi nem a nőben ment el, hanem kint,de pont a bementenél? Hű tudom ez így bonyolult,de elég kellemetlen számomra ez a kérdés.Ne haragudjatok,csak kicsit ideges vagyok.

355. o.andi
2010. jan. 14. 12:05
De jó Neked..én soha se találtam ilyen pasit!:-)sajnos
354. drBA
2009. dec. 4. 18:43
Amennyiben a változás hirtelen következik be, joggal merül fel a kérdés: mi az oka? Üljenek le megbeszélni, lehet, hogy csak egy kis megértésre van szüksége mindkettőjüknek.
2009. okt. 20. 17:25
Az nagyon szép dolog, hogy ilyen nagyon szeretitek egymást és jól megvagytok stb., de ha valamelyik oldalon billen a mérleg, akkor változtatni kell. A szex fontos, egyértelmű...ha nem megy a változatás, akkor lépni kell. Lehet 40 évesen inkább megállapodni kéne, de amint olvastam már 20évesen férjnél voltál /remélem nem olvastam el/, szóval akkor még nem élted úgy ki magad. Lehet egy ideig titkolózni, de ez nem megoldás.
352. P64
2009. okt. 16. 19:27
Hello csajok! Most olvastam a fórumot, érdekel, hogy kivel mi történt az óta? Irjatok!
351. szucsnemaris (válaszként erre: 348. - Maszatka86)
2009. aug. 23. 23:24
Ezeket a sorokat mintha én írtam volna....Nem tudom,hogy vagy vele,de én nem adom fel,és próbálok megoldást találni.Néha egész nagy a lelkesedésem ez irányba,valamikor meg feleslegesnek érzem.Köztetek mennyi a korkülönbség?Mert köztünk van 9 év,és már arra is gondoltam,hogy ebből adódóan lehet neki mások az igényei,elvárásai mint nekem.
350. mona180
2009. aug. 23. 13:34
Sziasztok én csak kérdezni szeretnék én kismama vagyok én a terhességem elején nem volt kedvem szeretkezni a férjemmel most lenne de már a férjem nem akar igazán. Nől a pocakom ő sokat dolgozik anyagi gondjaink is vannak. De kezd fura lenni hogy már nem közeledik úgy mint a baba elött. mit tegyek segítsetek. köszi
349. mama_gold (válaszként erre: 348. - Maszatka86)
2009. aug. 20. 18:46

Szia!

Szerintem ne keseredj el, ez normális, hogy a gyerekszületés után megváltozik egy kapcsolat. Valakinél jó irányba, van, ahol kevésbé jófelé:(

pedig nagyon helyes csajszi vagy:)

bent volt veled a szülésnél a férjed?

Nem lehet, hogy van neki "arra" valaki?

Mindig legyél csini, mosolygós, ülj le vele net-ezni, aztán majd meglátod hogyan tovább:)

2009. aug. 20. 12:49

Sziasztok.

Gondoltam írok ide mert így nem érzem magamat annyira egyedül a problémámmal.Tudom még csak 23 éves vagyok de nállunk már most ez a probléma.három és féléve vagyunk együtt és most született junius 17.-én a kisfiunk.Ez nagyon jó mert mindketten imádjuk.

Viszont a kettőnket illetően elég siratós a helyzet.Szinte hozzám se ér.Egyeltalán nem látom rajta hogy egy nőt látna bennem.Inkáb csak egy lány aki vele egyfedél alatt él.Mint egy barát.Mindig kedveskedik valamivel (csoki stb.)Csak ez nem igazán elégít ki.:-(Bár mégmielött megszületett Bencus akkor is csak akkor vólt szex ha rámásztam.És még csodálkozik hogy nincs önbizalmam.Be vetettem ezt azt ,szexi ruci tanárnős stb.de akkor is én voltam a vezető.Ez vár rám semmi vágy?Így el laposodhat 3,5 év alatt.Vagy tényleg annyira csunya vagyok hogy ennyire nem kíván.

Beszéltem már erről vele.Na de ez nem az erössége.Már feleslegesnek érzem hogy beszéljünk,mert meghalgat és utána mintha nemtörtént volna semmi.Le ül szépen a számitogépelé munka után és kisem lehet robbantani.Vagy ha ithonvan,segít a házimunkában és megint leül és éjfélig is képes netezni.Már egyszer mérgemben este mikor átakart ölelni mondtam neki :menny ölelgesd a számítógépet.Erre elfordult és ment minden ugyan úgy.Pedig ez így nem megy sokáig.Mit csináljak???

Vagy mit csinálok rosszúl?

347. Ewwing
2009. júl. 30. 22:10
Ha valóban pánik betegséget diagnosztizáltak nálad,akkor fél megoldás már van. Minden az agyban játszódik le,a pánik betegség 1 szorongással járó lelki betegség.Ilyenkor nem müködik minden úgy ahhogy kellene.
2009. júl. 28. 19:39
Én megpróbáltam cinket szedni, hogy hátha fogékonyabb lennék, de ez nem igazán vált be. Nekem elég lenne kb. 2 hetente 1-szer. Csak hát a párom mindig "éhes" :D Persze jólesik, hogy kíván, de nekem elég lenne egy kis összebújás, simogatás, ilyesmi. Azt mondja, hogy már leszokóban vagyok a szexről.. Régen tényleg nem ilyen voltam, de pánikbetegséget diagnosztizáltak nálam, és állítólag amiatt hagyott alább a vágyam.. Ti tudtok erről valamit? Ezt nem igazán tudja a párom elfogadni.. Nagyon szeretem, és tényleg jó vele a szex, oda is figyel rám, de nekem valahogy nagyon ritkán jön az inger.. Próbáltam már szexboltban kapható spray-t is, de semmi.. Csak röhögtünk egy jót, mikor a párom azt várta tőlem (hátratett kézzel), hogy majd ráugrok, én meg türelmesen vártam, hogy érezzek már valamit. Aztán csak lett szex, de ennek a spray-hez semmi köze nem volt. :D Valami tipp? Nem akarom a fejfájásra hivatkozó nők klubját szaporítani.. Mindig is hülyeségnek tartottam, hogy egy ilyen jó dolog elől valaki "elszaladjon"..
345. Ewwing
2009. júl. 27. 17:28
Az lehet ,a fáradtség,kimerülség is okoz ilyet.Benne van az ember 1 mókuskerékben csak a pénzt hajtja,és e közben szépen el laposodik a házassága.Na ezért kell nekünk nöknek ébernek lenni,hogy ez ne forduljon elö.
2009. júl. 26. 14:08
A kapcsolatunk amúgy jó. Nem tudunk úgy elmenni egymás mellett, hogy ne cirógatnánk meg a másikat,ugyan úgy becézgetjük egymást, mint az első pár évben. Jó éjszakát puszi minden este, és jó étvágyat puszi nélkül nincs étkezésnél.Ehhez mindketten ragaszkodunk. Lehet, hogy csak túl fáradt vagyok...
343. Ewwing
2009. júl. 25. 21:20
De miért nincs közös programotok? Ha csak 1 napra is ki kell szabadulni a mókuskerékböl,hidd el minden kettesben töltött perc,öra édessé válik.A szerelmet a jó kapcsolatot nem elég volt egyszer átélni,azt meg is kell tartani.Ébren tartani pedig csak úgy lehet,hogy ápoljuk ezt a szerelmet.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook