Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem a mindenem, de a szex..? fórum

A férjem a mindenem, de a szex..? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A férjem a mindenem, de a szex..?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
432. Happynes74 (válaszként erre: 430. - Béka18)
2015. jún. 10. 17:26
Így van,
431. Csipkerózsika (válaszként erre: 430. - Béka18)
2014. máj. 23. 18:22
Mindenben egyetértek veled.
430. béka18
2014. máj. 9. 11:11
Igen fontos a szex egy kapcsolatban. Én 8 éve élek kapcsolatban de rá jöttem hogy ha hosszabb távra tervezel valakivel akit szeretsz akkor mindent de szó szerint mindent meg kell beszélni. Ha nagyon jó barátok is vagytok kell hogy a szexről is beszéljetek és legyél ebben önző. Mert sajnos tapasztalat hogy ha a szerelmet választod és a barátságot előbb utóbb el veszít téged mert a vágy ami természetes dolog és mindenki vágyik rá már olyan ember iránt fogod érezni aki nem a párod lesz!
429. lily88
2012. okt. 25. 00:26

Kicsit sokat írtam, és rendezetlenül, mert csak úgy jönnek a gondolataim a nagy bizonytalanságban, de remélem valaki azért felét végig olvassa és tud valami okosat mondani. Nem tanácsot, mert azt tudom, hogy nem lehet, hanem valamilyen útmutatást, hogy milyen kérdéseket tegyek fel magamnak amik segíthetnek a döntésben?tapasztalatot már olvastam párat, de általában olyanoktól jött akiknek már komolyabb kötöttségei vannak a gyerekek miatt, vagy korábban meg volt a vonzalom csak elmúlt...


Na szóval:

Hasonló helyzetben vagyok jelenleg, és rettenetes nagy dilemmában , hogy akkor hogyan is tovább?

Én 24 éves vagyok már 4 éve együtt vagyunk a barátommal, még úgymond abban a szerencsés helyzetben vagyunk az előttem szólókhoz képest, hogy nem vagyunk házasok és még gyerekünk sincs... igaz már közös terveket szőttünk ezzel kapcsolatban. Gyorsan felvázolnám a helyzetet, illetve a kapcsolatunkat: nagyon szeretjük egymást, teljesen egy hullámhosszon vagyunk, mindenben nagyon egyetértünk, még mind a ketten tanulunk ( ugyanazt) együtt is laktunk, nem volt semmi konfliktus ez miatt, ugyanaz az érdeklődési körünk, stílusunk mind sport, hobby, zene, filmek terén. Úgy érzem, hogy ő a legjobb barátom. Sajnos lehet ez nyomja rá a bélyegét a kapcsolatunkra. Meg igazából így is kezdődött az egész... hogy nagyon jó barátok voltunk, akik mindent megbeszéltek (és vagyunk is) de ahogy egyre több időt töltöttünk együtt kialakult több is, mint barátság és akkor valahogy nem volt problémám az együttléttel, nem éreztem azt hogy nem kívánom, sőt volt hogy egész napokat csak kettesben töltöttünk az ágyban, de az utóbbi pár hónapban arra jöttem rá, hogy talán ez csak érzelmi alapon ment, de vágynék egy olyan ösztönös szenvedélyes együttlétre mással, aki iránt érzek testi vonzalmat is, akire férfiként (macho) tudok tekinteni... de úgy érzem, hogy még fiatal vagyok és ki kéne próbálni, hogy milyen lehet a másik alapon, ösztönösen. Viszont ahhoz meg idősnek érzem magam, hogy csakúgy felrúgjam ezt a jól működő kapcsolatunkat, illetve nincs arra már idő hogy még keresgéljek, hogy kitapasztaljuk egymást még egyszer valakivel mert azért lassan szeretnék egy babát. Meg ez tényleg egy olyan párkapcsolat volt, aminek minden lány örülne. Mert nagyon kedves, törődő párom van, aki bármit megtenne értem, és az ágyban is ki tud elégíteni, de valahogy mégis többre vágyom. Ez lehet a hülye tulajdonságomnak köszönhető, hogy soha semmi sem jó, és mindig az kell ami elérhetetlen. Úgy magamtól nem kívánom meg a sexet irányába, de ha másra gondolok akkor igen, viszont, ha ő kezdeményezi a dolgot akkor az elején nagyon nem fogok bele szívesen, de ahogy megérint úgy már érzek némi affinitást a sexhez, de ez nem azért van, mert ő ér hozzám, mert ő van ott, hanem azért mert egyszerűen jól esnek az érintések, amik beindítanak. Viszont szeretném átélni azt, hogy milyen az amikor már valaki iránt olyan érzésed van, hogy hú de rá ugranál :D és milyen jó lenne vele, és alig várod, hogy ledöntsön a lábadról. Létezik egyáltalán olyan, aki iránt nagyon vonzódsz sexuálisan és még minden téren meg is értitek egymást? Illetve felmerült még bennem az a kérdés is, hogy ha van egy illető, aki iránt meg van a testi vonzalom, az nem fog elmúlni egy idő után? Nem gondolnám-e pont azért kevésbé férfiasnak, mert olyan kedves velem és bármit megtenne, hogy nekem örömet okozzon? A történethez hozzá tartozik az is, hogy mi szakítottunk, de azóta is igényeljük egymás társasgát, ha nem vagyunk együtt egymásra gondolunk, igaz én próbálnék másokkal is randizgatni, hogy el tudjam dönteni, hogy most ő hiányzik nekem, vagy csak a megszokás, vagy csak a félelem attól, hogy nem találok még egy lelki társat és barátot. Sajnos nagyon nagy elvárásaim lennének ezek után a következő fiú iránt. És szerintem nem találnék megfelelőt, akivel bármikor elmehetek sportolni (rendszeresen jártunk hetente többször) akár együtt tudunk zenélni, felszabadultnak érezhessem mellette magam. Talán ez az utóbbi volt a fő indok amiért úgy döntöttem, hogy beadom a derekam és legyen több mint barátság. Sajnos van egy másik problémám a magasság, ami talán minden sexuális vágy hiány problémára választ adhat. Nagyon nehezen fogadtam el, hogy egy magasak vagyunk, mindig nagyon számított ez nálam, mármint úgy értve, hogy ettől férfiasabbnak éreztem az illetőt, hogy egy olyan akire fel tudok nézni, hogy erősebb, hogy nagyobb, nem is tudom hogy írjam le... De tudom, hogy ez butaság, mert nem csak a külső meg a testi adottságok azok amik miatt fel lehet nézni valakire, hanem a belső értékek. És rettenő nagy dilemma most eldönteni, hogy mit is tegyek, próbáljuk-e meg és fel lehet e csiholni a vágyat? tudok-e férfiként tekinteni rá? vagy hagyjuk és próbáljak meg mást találni. De az utóbbit választva bennem lenne az, hogy tudom, hogy megbánnám, úgy érezném h életem nagy részét veszítem el... mert minden élményt együtt éltünk át, nagyon sok mindenen átsegítettük egymást, együtt értük el sikereinket. és ezek után úgy érezném, hogy cserben hagyom őt.

Igazából nem is tudom, hogy mit várok ettől a fórumtól? Hogy azt akarom-e hallani, hogy igen a sex nagyon fontos és az átsegít olyan dolgokon is, ami nem éppen tökéletes a kapcsolatban? Vagy azt, hogy fontosabb az, hogy mennyire jól elvagyunk 0-24 ig (tényleg minden percünket együtt töltöttük eddig) és, hogy ezen a hülye sexualitás dolgon meg tudunk javítani változtatni, mert mindketten hajlandók lennénk rá. Egy másik kérdés, hogyan tudom eldönteni, hogy van e értelme változtatni és fogok e férfiként vonzódni hozzá? Hogy nem merül-e fel később ugyanez a probléma, hogy én mások iránt jobban éreznék vonzalmat?

Az ő érzéseivel sem szeretnék játszadozni, így is okoztam már csalódást.


Kicsit betegesen hangozhat, de olyan jó lenne, ha elfogadott lenne a poligámia :D ... mert azt nem tudnám megtenni, hogy szeretőt tartsak akár, mint ahogy mások ...ennyire nem szeretném megbántani a 'párom', mert nagyon megalázó érzés lenne ez számára. illetve a ló nincs szamár is jó játékot sem szeretném játszani... ez alatt azt értem, hogy még randizgatnék másokkal, hogy kiderüljön hogy létezik e vonzalom egy bizonyos idő után, illetve, hogy működne-e az, hogy felszabadult legyek, és ha nem akkor visszamegyek... ez is olyan gerinctelen lenne.


De hát mit lehet tenni?

428. dzsudie
2012. okt. 22. 13:31

Pitykének, aki talán már itt sincs...


Látom, már jó egy éve írtad ezt a hozzászólást, nem tudom, eljut e hozzád most amit írok... De végül is mi lett veletek? Együtt vagy még a férjeddel??? Én ugyanígy vagyok, de annyira rossz már. Sajnálom, hogy vele nem megy, közben engem megtalált valaki más, aki valóra váltja minden álmom az ágyban... Nem merek válni, ha válnék is, szeretnék egyedül élni egy ideig. Persze a "másik" maradna, nagyon édes, mellette hercegnönek érzem magam, és csodálatos vele. De márnem bízom magamban, hogy valakivel is hosszú távon együtt tudok maradni :(

427. dzsudie (válaszként erre: 412. - 7fafa05188)
2012. okt. 22. 13:27
Szia, én pontosan ebben a cipöben járok, csak annyi különbséggel, hogy 30 vagyok, és 1 éve házas. Igaz 5 éve együtt a férjemmel. Szeretem, gyermeket is akartunk, de a másikkal annyira jó, férj meg totál ügyetlen, szeretné, de én nem, ha mégis engedek, akkor is béna az egész, és gyakran fáj. Én már csak a válásban látnám a megoldást, hátha talál ö is valakit, akivel még boldog lehet... Egy biztos, annyira kínoz ez a helyzet, hogy nem hiszem nekem éveken keresztülsikerülne tartani :(
2012. szept. 18. 16:24
Régi a fórum, látom én, de érintve vagyok, muszáj hozzászólnom. Én 45 vagyok, a férjem 40, 18 éve vagyunk együtt. Remek társ, szeret, és mindenben számíthatok rá. DE: 5 éve semmi szex. Próbáltam mindent, beszéltem vele, hárított. Csábítási trükkök, enyhe merevedés, vagy éppen semmi. Én itt vagyok a kielégítetlen vágyaimmal, szenvedek, ő meg annyit sem tesz, hogy bármilyen módon kielégít. Szar ügy. Én azt mondom, ami elromlott, nem jön helyre. Semmilyen más megoldást nem tudok, mint beszerezni egy jó szeretőt.
425. Regin_a
2012. szept. 4. 11:48

Jó régen leült ez a topik


Más aspektusbol nézve, érdekel-e bárkit is ez a téma még?

424. 4ab8ac8371 (válaszként erre: 402. - N.Eszter)
2012. jún. 29. 00:05
Aha, aztán már soha többé nem lesz ugyan az, és örökre elveszik a remény is..
423. 52e9416b15 (válaszként erre: 421. - Makrela)
2012. jún. 22. 11:01
Pedig jó ha változtatsz nehogy a kapcsolatotok rovására menjen.Én is voltam igy mi is vitáztunk de arra gondoltam ha nem változok elveszitem.Változtam és most boldogabb vagyok mint valaha.Kivánok neked sok erőt hogy változtatni tudj.Probálj meg rá hangolodni este hidd el ha nagyon akarod menni fog:))
2012. jún. 19. 19:11

Szerintem ha a férfi és a nő szereti egymást az nem megy szex nélkül.Ha valamelyik fél fáradt egy ideig,azt megérti a másik, de olyankor is érezni egy esti jó éjt pusziból, hogy az alapok megvannak.

Az a szerencsés ha nagyjából ugyanannyi romantika,gyengédség igénye van mindkét félnek,

ha ez nem így van akkor hosszú távon nem működik a kapcsolat.Ha szeretem a másikat,vágyom az érintését,közelségét,jelenlétét a beteljesülést vele.Ha alkalmi kapcsolatról beszélünk intelligens empatikus emberek ugyanúgy fel tudnak oldódni egymásban boldogságot,gyönyört együtt megélni akár egy alkalommal is.Ehhez azonban kell egyfajta beállítottság és igény mindkét fél részéről.

421. makrela
2012. jún. 10. 21:21

Sziasztok!

En azota kuzdok a problemaval miota terhes lettem a kisfiammal.Nagyon szeretem a parom es o is engem -ugy erzem,-de sokat vitazunk a szexen. A fiam most 3,5 eves, a kislanyom 12 hetes. Mindig faradt vagyok es hogy oszinte legyek az utolso gondolatom a szex. Persze rafoghatom arra,hogy Anya vagyok es nevelem a gyerkoceimet,de ez csak kifogas es ezt en is tudom. Szeretnek valtoztatni,de nem tudom,hogy kezdjek hozza. Raadasul a csaladom Magyaorszagon,mi meg Angliaban elunk,igy nem megoldott,hogy par napot csak kettesben toltsunk. Sokat beszelgetunk rola,o tobbnyire turelmes,de neha kiakad es teljesen igaza van,mert o mindig kedves,cirogat es probal ravenni. En szegyellem magam,megis szinte mindig lerazom szegenyt. Faradt vagyok es lusta szeretkezni.

420. image13 (válaszként erre: 416. - D41005143d)
2012. ápr. 20. 01:27
Nem érdemes e tekintetben általánosítani!Egyénenként eltérő a szexuális kapacitás mértéke.Rengeteg férfi van aki az otthoni teljesítés mellett még szeretőt is tart!
419. CsillagTM (válaszként erre: 417. - Makkoshotyka)
2012. jan. 13. 12:50
hát ha neked itt dőlt el, akkor gratulálok :P
2012. jan. 13. 11:22
Most őszintén. az odáig rendbe van hogy a férje valakinek már nem olyan. De ez nem csak az Ő hibája tud lenni. Gyakorolni kell de a tanítást nem elhanyagolni. azok a nők szenvednek ettől igazán akik ráhagyják vagy rákényszerítik a férjüket arra a szexre amit ők akarnak és annak csak a szerencsétlenkedés a vége.
2012. jan. 13. 11:14
Hát csajok sok cikket és hozzászólást elolvastam és tuti,hogy nem nősülök meg
2011. dec. 1. 11:04
igy igaz csakhogy egy dologgal sokszor baj van az agyban-a ferfiak onzeosegevel.
415. e16fe97baf (válaszként erre: 413. - E16fe97baf)
2011. okt. 27. 17:41
te vagy a zűr és a zavar? lehet hogy egyedül vagyok ezzel de nem nagyon értelek....
2011. okt. 27. 17:39

Ja!


s mindez 10 éve tart,

413. e16fe97baf (válaszként erre: 412. - 7fafa05188)
2011. okt. 27. 17:38
hűűű ...mit szeretnél kisgazdám?
2011. okt. 27. 17:35
Miattam nem megy. Találtam egy társat.. Éltetek már ilyet??? Kettőt szeretni.. az egyik a biztonság... A másik a "szép" élet... mimden gyönyörűségével.. 50 vagyok... kihyagyhatom,?? S ha igen, hova viszem??? :-)
411. 7fafa05188 (válaszként erre: 410. - A1a5b8f69a)
2011. okt. 27. 16:53

Szerintem is a házasság alapja a jó szex... Egyébként lehet barát, társ, testvér, bármi a másik. A szex-szel együtt még férj is...

De mi van, ha működik minden az elején. Társ, a társtalanságban. De a szex nem megy...

410. a1a5b8f69a (válaszként erre: 408. - 7fafa05188)
2011. okt. 27. 16:30
Szia! A film pont erről szól két ember úgy házasodik össze hogy megegyeznek abban hogy szex néküli házasságban fognak élni..mert az mindent csak bonyolít...hát...természetesen nem ment... a szex mindent vitt...lehet hogy most megfogtok kövezni, de egy házasságban az egyik legfontosabb dolog hogy működjön a sex és jól működjön
2011. okt. 27. 16:29
Lehet, sokszor csak igazolást keresünk, miért nem bűjunk a párunkkal ágyba.. Hátha köztetek is van hasonló "gondokkal" küzdő.. Az igazi az lenne, ha ők is Beszélgetőpartnerek lennének... nem-e??? :-)
408. 7fafa05188 (válaszként erre: 407. - A1a5b8f69a)
2011. okt. 27. 16:20

Szia!


Rég láttam, nem emlékszem rá... Meg próbálom megszerezni..

Egyáltalán hogy működhet szex nélkül házasság?? Az nem házasság.. De akkor űgy kell tenni, hogy valami megoldásra vár?? lehet valami kihült... A szeretet nem. De a szexualitás...

Ha nincs szex, el kell válni???

Emberekből vagyunk.. Egyszerűen csak Viszlát???

2011. okt. 27. 16:08
szex nélküli házasság: Tükröm tükröm című film...Barbra Streisand
406. a1a5b8f69a (válaszként erre: 403. - Acad4ed3c2)
2011. okt. 27. 16:03
hát tanítsd meg, mi az amit szeretsz, minden kapcsolat elején megkell tanulni mivel szerezhetünk örömet a pánrunknak és azt is hogy vele mi az amit szeretünk...hozdd ki belőle az állatot, ha valakivel nem annyira jó akkor én tudom hogy velem van a baj...csak te tudod kihozni belőle a vágyaid, sok türelem és játszadozás..légy bájos fehérköppenyes, csipkefehérneműs, szexi tanítónéni :)
2011. okt. 27. 16:03

Hogyan lehet a krumplistésztát megkívánni, ha nem szereted?

Beszélni lehet róla...

De a vágyak nem verbális üzenetek pin-pong asztala. Nehéz ügy.. Szereted.. De a testiségre nem vágysz.. Ez beszédtéma..??????


Figyusz: Üljünk le... Moistantól szeretem a krumplistésztát...

Pedig ez eddig nem volt. Ennyi az egész????

2011. okt. 27. 15:57

A leírásra most találtam rá... Hozzászólásokat, bocsánat, de direkt nem olvastam, ne befolyásoljyanak.

Szerintem a cikk írója nagy témát vet fel.

Talán a szex nlküli házasság, az nem házaság..


Szerintem sem könnyű ezt a társsal megbeszlni.. De kellene... S nekem sincs ötletem, hohyan...

2011. szept. 29. 18:05

Mit lehet tenni, ha imádom a párom, de szexuálisan nem illünk össze? Már mindent próbáltunk, de kudarc. Pedig előző kapcsolatomban élveztem, de ő olyan "ügyetlen". Pár perc után a kedvem is elmegy.

Megcsalni nem akarom! És szakítani sem szeretnék ez miatt.

Mostanában meg már annyira elkeserít a helyzet, hogy már nincs is kedvem az ölelgetésen kívül semmihez.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook