Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A férfiaknak sokkal könnyebb. Szerinted is? fórum

A férfiaknak sokkal könnyebb. Szerinted is? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
110. 34c48a3825 (válaszként erre: 109. - 9bbc382386)
2012. máj. 30. 10:55
Nem mindenki "női fizetésre" rendezkedik be :)
109. 9bbc382386 (válaszként erre: 107. - Muraja)
2012. máj. 30. 10:51

Szabadság? Attól még mindenki marad szabad :))

Beülünk mi is az autóba ha kell,és elmegyünk ahova akarunk,és volt hogy egyedül felültem a repülőre és Ausztráliáig mentem egyedül,mert ott vártak a barátok....

De ettől még maradok nő és a párom FÉRFI :)

Ettől még kuktáskodik a konyhában ha együtt szeretnénk eltölteni az időnket,és én is segítek feltenni egy hangfalat az utánfutójára ha úgy adódik....

A szerepek viszont adottak, egy férfinak sokkal több a "gondja", nekik kell megteremteni a pénzt ahhoz hogy egy nő otthont teremtsen-amiben mindketten jól érzik magukat.

Dolgozom én is,de a női fizetésemmel sehol nem vagyok a pároméhoz képest.

108. Muraja (válaszként erre: 105. - 34c48a3825)
2012. máj. 30. 10:47
Erönek nem a izmogban a helye hanem a fejben. Igazad van ! Erdekes en meg nem lattomegy izom telit es IQ telit egy es ugyanabban a szemelyben .
107. Muraja (válaszként erre: 101. - 9bbc382386)
2012. máj. 30. 10:42

Hat nem azbisztos hogy nem egy " nöies " nö vagyok.

Hisz meg kamiont is vezettem at europan .

De a nöi es ferfi szerepet nem irom ala mert ahogy latom a fiam a mindket szerepben csak buszke lehetek ra . Egypar honapos babaval egyedul vegig vitte azert mert en soha de soha nem neveltem gyerekim nemi mivoltajuk utan.

Kemenynek nezeted te ezt a fele eletet de en nem , en reszemre ez SZABAD elet !

Egyszer a öcsem felesege ( egy ilyen követem a uramat typus ) Becsi kellös közepen bucsusztnk ök haza fele , mi en es a gyerekek meg egy kisszabi idövel hatra .

Mikor megkerdeszte hogy mi valojaban mere is folytatjuk az utunkat , akor szerettem volna megmagyarazni neki de hiaba nem ertette meg...

Ott altunk , csak a kulcsot kellet megforgatni a gyujtasban es elöttunk volt a vilag - szabadok voltunk . Azt hiszem le pmentunk Francia orszagba , gyerekek meg kicsik voltak en meg elvesztem a draga tarsasagukat es maig is köszönöm hogy azt a tiszteletet adta meg a sors hogy en neveljem es igazan erös egyedenket neveljek belöluk.

2012. máj. 30. 10:41
ó
105. 34c48a3825 (válaszként erre: 104. - Titike83)
2012. máj. 30. 10:39
Én nem értem ezt, hogy "erős meg védelmező" legyen egy férfi. Mitől védjen meg? Naponta jönnek a kannibálok és ő leüti őket? :) Milyen erős legyen? Naponta emelgessen súlyokat? :)
2012. máj. 30. 10:33
És annyit még,hogy attól mert többször szólitom mostanság apcinak a férjem(azért máshogy is szoktam,bár nem a gyerek előtt :) ),az közel sem jelenti azt,hogy nem erős vagy védelmező.Attól ö ugyanaz a férfi akit annó megismertem,ugyazazokkal az értékekkel,csak jött hozzá egy plusz.Az,hogy apa lett.És ezért még védelmezőbb,még férfiasabb,mert a családért a gyereért ölre menne,bármit megtenne.
2012. máj. 30. 10:32
Nem látom, mitől lenne a férfiaknak könnyebb az életük.
102. titike83 (válaszként erre: 100. - Muraja)
2012. máj. 30. 10:28

Hogy magátol megtanulja?Nem hinném,mivel a gyerek a szüleitől,környezetétől tanúl.Utánzással.

Ha én azt mondtam volna a páromnak apa helyett,hogy dugattyú,akkor ugy hivná,mivel mindig azt hallja.Lehet,hogy ilyen kor tájt,mikor már kezdi a gyerek felfogni a világot,akkor tudná,hogy mi az,hogy apa vagy anya,de addig biztosan nem.

Részemről elég furcsán venné ki a dolog magát,hogy kézenfogva sétálok a gyerekemmel,és azt mondaná,hogy Timi gyere már,Timi ez,az,stb.Szerintem hogy anyának szólít ez különböztet meg engem a környetetemben lévő többi embertöl.

De ahogy írtad,én ez a fajta beállitottságu vagyok.

101. 9bbc382386 (válaszként erre: 98. - Muraja)
2012. máj. 30. 10:24

Nekem nem apa meg papa van otthon,hanem egy erős férfi-aki mellett nő lehetek.


Azok beszélnek így ahogy te,akik nem kaptak ebből és kénytelenek maguk megoldani azt ami igazából nem női feladat.Mert igenis vannak férfi és női szerepek,nem 100 éves dolog ez,hanem mióta létezik nő és férfi.

Mondom,akinek meg nem így van az csak viselje kemény életét,és nézzen tükörbe,biztos nem egy nőies nőt fog benne látni :)

100. Muraja
2012. máj. 30. 10:19

Gyerek ezt magatol megtanulja , de hol a hiba ha agyerek kereszt neven szolitja az anyjat ? ismertem esetet , minketten intektualis bealitasuak voltak.

Es nem egy pelda van ra mikor pont hogy irod meg gyerektelen a hazassag es mar ez a fenomen egy faktum.

De akarhogy is van a nö reszere ez nagyon lealacsonito , nem önnalo megnyilvanyulas.

99. titike83 (válaszként erre: 98. - Muraja)
2012. máj. 30. 10:06

Ez jó kérdés :) Én is mondom a férjemnek,hogy apci,és ő engem ancinak szólit.Ebben a megszólitásban nem találok semmi olyat,hogy apa vagy anya hiányban szenvednénk.Főleg azért nem,mert van egy 3 éves kislányunk,lassan jön a második baba,és a gyerek mikor kisebb volt akkor anyának és apának hivtuk a másikat,hogy a gyerek tudja,tanulja.És ez valahogy rajtunk maradt.Igaz,hogy a férjem ugyanaz az ember,akit annó Kedvesemnek,drágámnak(meg sorolhatnám miknek)szólitottam,de ő mostmár apa is.

Az viszont nekem is fura,ha szerelmespár szólitja egymást apának vagy anyának :))

98. Muraja (válaszként erre: 96. - 9bbc382386)
2012. máj. 30. 09:27

ugy 100 evel ezelöt talan de ma egy kisseb progresz fele indult el a vilag . Es nagyon is szukseg van arra hogy ez a kulömbseg a ket nem vilaga köszt minel szukebb es szukebb legyen.

Ezt az etiketat azok nyomjak lepten nyomon kik nem hajlandok meg gondolatban sem valalni a felöseget.

Ebböl ered egy erdekes fenomen mitt mar en többször is kerdesztem hogy miert nevezi a nök többsege apanak a parjat ? Apa hianyban szenvednek ? keresnek egy abszurd bisztonsagot ? ( azt aztan keresehetik ) nagyon fura ez a ferj cimera leszolitas, apa - egy bizonyos inkompetencia arad e leszolitasbol. Mindah a nök a bizonytalansagukban valami megerösitö szuporter fordulnak a parjuk fele . Kagyen az barmi . Apa gy igy jo apa ezt mondta etc.

97. Kukacc (válaszként erre: 96. - 9bbc382386)
2012. máj. 30. 09:25
Ez így van, csupa nagybetűvel :)))
96. 9bbc382386 (válaszként erre: 95. - Muraja)
2012. máj. 30. 09:19
Egy nő legyen NŐ a férfi pedig FÉRFI!
95. Muraja (válaszként erre: 10. - K_nm)
2012. máj. 30. 09:16

Karburator munkahoz sok hasonlot csinaltam a kocsin egyedul. Nö vagyok , gyerekim vannak.

Mindenikiben van ferfi is nö is , egyedul eltem es neveltem egy csordat es pappa szerepit is betöltöttem.

Belem hala egnek senkinek sem sikerult bekodolnia semit , magam döntöttem mitt akarok es nem .

Fiam es lanyaim soha de soha nem voltak leetiketalva hogy ez nö vagy ferfi munka .

Fiam egyedulalo pappa , kicsi csak 8 honapos volt amikor szetment az utjuk. Közben topp munkaja van es nagyon jol megalja mind kettöt.En segitsegemre nincs szuksege , tölem latak hogy neveltem öket hogy nincs sem nöi sem ferfi munka .

2012. máj. 30. 09:14
Az igazi férfinak nehezebb.
93. Kukacc
2012. máj. 30. 09:03

Nekem nem tart olyan sokáig a reggeli "előkészület"...

Bár Én nem használok sem alapozót, sem arcradírt, sem tonikot, meg ilyesmit.

A szempilla spirált 2 perc alatt felkenem.

Körmeim rendben vannak, bár rövidek, én is sok kerti munkát végzek.


Szerintem nem könnyebb a férfiaknak. Ha a páromból indulok ki, akkor főleg nem könnyebb nekik :D

Ő még a fürdőben van, én már a kajáját is elteszem. Jelenleg a bébimmel vagyok itthon.

Ő egész nap dolgozik, robotol, óriási felelősség van rajta(milliós károkat okozhat egy balul sült lépése)

Nekem is van felelősségem, de más. Mivel Anya vagyok, a gyerek iránti felelősség érzetem ösztönös és bármit teszek, egy szemmel őt figyelem. :)

Szóval én nem szeretnék férfi lenni :D

92. 83e25137af (válaszként erre: 88. - Pan Dóra)
2012. máj. 30. 08:22
mit szép? gyönyörű! :D
2012. máj. 30. 00:41
Nem, nagyon-nagyon nehéz nekünk.:)
90. c038824e2c (válaszként erre: 1. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 29. 23:43
Még nem próbáltam,hogy milyen Nőnek lenni,de így látatlanban is osztom a véleményed.
89. jstefan (válaszként erre: 87. - 83e25137af)
2012. máj. 29. 23:28
Vannak kemény,határozott NŐK is. A R.A.F. parancsnoka is nő volt.Az USA légierőnél is sok NŐ szolgál, kiválóan!
88. Pan Dóra (válaszként erre: 87. - 83e25137af)
2012. máj. 29. 23:14
ha még ráadásul szép is vagy, akkor csak férfi lehetsz :O)
87. 83e25137af (válaszként erre: 85. - Jstefan)
2012. máj. 29. 23:06
ennek nagy része rám is igaz egy átlag nővel szemben.. akkor férfi volnék? :P
86. 83e25137af (válaszként erre: 81. - F1e23b97ee)
2012. máj. 29. 23:05
az csak pillanatnyi elmezavar, nem olthatatlan vágy :)
85. jstefan (válaszként erre: 1. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 29. 22:52
IGEN!!! A férfiaknak sokkal könnyebb!!! Elsősorban azért mert keményebbek , határozottabbak,magabiztosabbak, nagyobb az egójuk,gátlástalanabbak,erőszakosabbak,radikálisabbak.A nagy problémák leperegnek róluk, a kis problémákat melyeket a NŐK tragédiának élnek meg a férfiak észre sem veszik.Természetesen vannak kivételek!!! Az olyan pasi akit gyermekkorában csak NŐK neveltek, az lányos, nyafogós,érzékeny felnőtt lesz, neki pokol lesz az élete, még pisilni is csak ülve mer, mert attól fél hogy mellé céloz.
84. f1e23b97ee (válaszként erre: 83. - Pan Dóra)
2012. máj. 29. 22:19
Majd szólunk a föntieknek az érdekedben, hogy ne essen bántódásod :-))
83. Pan Dóra (válaszként erre: 82. - F1e23b97ee)
2012. máj. 29. 22:14

:)))) Jaaaaaaaaaajjjjjjjjj! :)))

Azt hiszem, ma elkárhozok :O)

82. f1e23b97ee (válaszként erre: 80. - Pan Dóra)
2012. máj. 29. 22:08
Én a ma kiverem-re gondoltam :-))))
81. f1e23b97ee (válaszként erre: 77. - 83e25137af)
2012. máj. 29. 22:08

Lehet, hogy igazad van, mivel nő vagy :-)) Viszont nem hiszem, hogy egy facér nő ne olvasna vagy ne nézne olyan könyvet, filmet ami ne hozná elő belőle is a vágyat.


A jóról nagyon nehéz leszokni :-)))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook