Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért, mitől könnyebb az életük a fiúknak férfiaknak? fórum

Miért, mitől könnyebb az életük a fiúknak férfiaknak? (beszélgetős fórum)


1 2
48. syria (válaszként erre: 47. - 342402de6d)
2012. máj. 18. 19:11

Mi meg takaríthatjuk pluszban a WC környékét. :D


Egyébként szerintem sem könnyebb, csak könnyebben veszik.

2012. máj. 18. 16:02
állva pisilhetnek:))
46. a9986bef96 (válaszként erre: 45. - Missy cat)
2010. máj. 7. 14:12
Én is így vélem.Jó nekik.
2010. febr. 15. 19:18
Mindig könnyebb azoknak-vagy legalábbis úgy látjuk-, akik nem mi vagyunk. A férfiak egy kicsit lazábban állnak dolgokhoz meg mindenhez, nekik ilyen a hozzáállásuk. Nem mondom, hogy minden férfi ilyen, de azért a nagy többségükről ez elmondható, szerintem. Talán ettől könnyebb nekik. Mi, nők, kicsit többet foglalkozunk dolgokkal, legalábbis hajlamosabbak vagyunk erre, pedig lehet nekünk is könnyebb lenne, ha hasonlóan cselekednénk, mint a férfiak:LAZÁBBAN!
44. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 43. - 8ee31e318f)
2010. febr. 4. 19:26
Erről van szó.Nálunk már évek óta kialakult szerep van, mindketten beosztjuk ki mit csinál, vagyis már nem kell,mert megy magától
43. 8ee31e318f (válaszként erre: 37. - 0ef5da02f3)
2010. febr. 4. 18:47

azoknak konnyu ako=ik magukrol gondoskodnak. akik egyutt elnek, ott ki kell alakulnia egy osszetartasnak. kinek mi a dolga, es nincs vita. kinek mi a dolga. ez alatt azt ertem hogy mindenki csinalja meg otthon azt ami az erossege, es hamar meg vannak. utana pedig szabad a palya ;)

ha ez kialakul, senki nem fogja erezni neki nehezebb. mert nem azt kell nezni. neki mar megint konnyebb. ez hulyeseg. sok film szol arrol hogy neki milyen konnyu. aztan jon egy kis varazslat, es tortenik egy szereocsere. utana abban a baromi konnyu szerepbe majd bele rokkan, es alig varja hogy ujra szerepet csereljenek. kivulrol sokminden konnyunek latszik.

42. 8ee31e318f (válaszként erre: 33. - Forever Love)
2010. febr. 4. 18:43

szerinted ez ilyen egyszeru?

ez csupa noi bitasag. amiket leirtal, az a te es nehany no igenye magara. nem kotelezo hajat festeni, es nem kotelezo sminkelni. nehany pasi elkezdett ujjabban. le is homokoztak erte. borotvalkozas. a pasik hogy apoltak legyenek, naponta ketszer is meg kell borotvalkozniuk. mert reggel nehogy mar ugy menjen dolgozni, este meg hat ha elmegy szorakozni, vagy holgytarsasagban van.

lehet a pasie a garazs, de en nem ereztem otthon magam a sajat lakasomban. mert megnosultem. es allandoan at volt pakolva minden.

nem akarok vitatkozni. de egy jol ukodo kapcsolatban nincsenek ilyen problemak. mindenkinek meg vannak az erossegei, es a gyengei. es ha egy no es ferfi erositeni akarja egymast, akkor nem azzal szekaljak a masikat mit nem tud, hanem mindenki csinalja azt amit tud.

en sem varom el a paromtol hogy vagjon tuzifat, cserelje le a teli gumit a kocsin, vagy ne adj isten az olajat. mert tudod az is van a kocsiban. nekem a fozes a gyengem. nincs turelmem hozza. de eltem egyedul, es el tudom magam latni. mosok. takaritok es bolba jarok. egyedul? annak a legkonnyebb. csak magara kell vigyazni. de ha elvesz valakit egy ferfi felesegul, akkor mar nem egyedul van. gondoskodni kell rola. plussz felelosseg. ha jonnek a gyerekek ez a felelosseg negyzetesen no.

en igy latom.

41. Forever Love (válaszként erre: 36. - Gaby76)
2010. febr. 4. 16:50

persze tudom, hogy vannak kivételek csak próbáltam viccesen megközelíteni :)

valójában tényleg nem biztos, hogy könnyebb helyzetben vannak sőt.. a kevésbé hangsúlyos dolgokat soroltam fel szerintem

2010. febr. 4. 14:35

Köszi a témát, nagyon sokat tanultam a hsz-ekből.

Én olyan "perverz" ember vagyok, aki szereti meghallgatni mások véleményét és beépíteni azt az addigi tapasztalataiba.

Azért különösen jó a témacím, mert "kiugrasztotta a nyulat a bokorból".

Nem biztos, hogy ez volt közvetlenül a célja, de most így tök OK.

FT

39. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 38. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 4. 14:03

Jó oké:))))

Vettem:)

2010. febr. 4. 13:59
szerintem itt egyáltalán nincs vita:):) csak viccelődnek:)
2010. febr. 4. 13:45
Egyébként meg tényleg baromság, de akkor a férfiak is mióondhatnák hogy könnyebb a nőknek mert nagy részük otthon van....Ezen kár vitázni.Igazából egyknek sem könnyű de mindkettőnek más a szerepe..
36. Gaby76 (válaszként erre: 33. - Forever Love)
2010. febr. 4. 12:59

Az autószerelők nem tudom mit mondanak a férjemnek, annyira nem ért az autókhoz, hogy mire hazaér, teljesen mást mesél nekem. :-) Inkább magam járok a szerelőhöz!

A vizespóló dolog nem érdekel, de:

az én férjemen kevesebb szőr nő, mint rajtam!!!! Ez dühítő!!!

az ajándkokat olyan jól megoldja, hogy teljesen rám hagyja!

DE: sokkal többet robotol, mint én, hogy megéljünk - nem lehet beteg soha

35. Gaby76 (válaszként erre: 33. - Forever Love)
2010. febr. 4. 12:56
A legtöbb dologban egyetértek, de azért ennyire nem lehet általánosítani. :-) De nagyon jóóóó!!!
34. caffi (válaszként erre: 33. - Forever Love)
2010. febr. 4. 12:50
:D
2010. febr. 4. 12:41

Nézzük csak, miért is könnyebb az életük a férfiaknak??

-Életed során csak egy vezetékneved van

-Az egész garázs a tied.

-Az esküvői előkészületek maguktól lebonyolódnak

-A csoki csak egy reggeli fajta

-Lehetsz köztársasági elnök

-Sosem eshetsz teherbe

-Felvehetsz fehér trikót vizespólós szórakozó parkba

-De nem is szükséges felvenned semmilyen trikót ilyen helyekre

-Igazat mondanak neked az autószerelők

-Számodra az egész világ egy nagy vizelde

-Sosem kell más benzinkúthoz menned mert ennek a wc-je rettenetesen piszkos

-Sosem kell azon gondolkodnod hogy az anyacsavart balra vagy jobbra csavarva kell megengedni?

-Egyazon munka-jobb fizetés....

-Ötnapos szabadságodhoz elegendő egyetlen koffer

-A nyilvánosság elött sosem esik le a ruhád pántja

-Egyszerűen nem veszed tudomásul, hogy gyűrött a ruháf

-Az arcodon minden eredeti színben van

-Minden frizurád kibír éveket, ha éppen nem évtizedeket

-Elegendő ha csak az arcod és a nyakad borotválod

-Egész életedben játszhatsz játékokkal

-A hasad általában elfedi a széles csípődet

-Minden évszakra elegendő egy azonos színű pénztárca és lábbeli

-Az emberek ha veled beszélnek nem vizsgálgatják a melleidet

-Az új lábbelid nem nyom, nem torzítja a lábad, sosem gerjeszt rajta hólyagot

-Mindig egyforma a kedélyállapotod

-Telefonálásod 30 másodperc alatt be van fejezve

-Tudsz egyedül tankolni

-A ráncok növelik a charaktered

-Esküvői ruha: 10.000

-Szmoking bérlet: 1.000

-A körömápolást elvégezheted egy bicskával is

-Kedvedre választhatsz akarsz-e vagy sem bajuszt növeszteni

-25 rokonodnak az ajándékvásárlást elintézed dec.24.-én 25 perc alatt


Nem csoda, hogy boldogabbak a férfiak!!

32. fbb53e1d99 (válaszként erre: 31. - 01c8755c79)
2010. febr. 4. 12:36
Nekem is volt nehezebb....de az 15-éve volt.
31. 01c8755c79 (válaszként erre: 30. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 4. 12:33
Nálunk nekem nehezebb, mint a volt férjemnek... :o) ... elváltam 2 gyermekkel... terelgetem az életünket, az én vállamon van az érzelmi és az anyagi biztonság megteremtése is... ő pedig hajtja és cserélgeti a nőket sok-sok éve... (De nem cserélnék vele! ;))) Mert lehet, hogy nekem a nehezebb, de én vagyok a boldogabb, és elégedettebb ember. :o)
2010. febr. 4. 12:30
Csak annyit szólnék hozzá, hogy én nem lennék a férjem helyében...igen, neki sokkal nehezebb..
29. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2010. febr. 4. 12:27

Gyermekkorban talán igen... mások az elvárások... egy fiú nyugodtan lehet haszontalan (sőőőőt...) egy kisleány nem... egy fiúnak nem kell 25 különórára járnia... (zene, mert ugye az kell az ált. műveltséghez, tánc, hogy szép mozgása legyen... de tanuljon meg úszni is, hogy el merd engedni majd a táborba) ... egy fiúnak elég ha megtanul úszni, hogy el merd engedni a táborba. :)) Egy fiúgyermeket könnyebben elengedünk a haverokkal egy buliba... egy kislányt nem annyira még a barátnőkkel se, mert ugye ahol leányok vannak, ott hipp-hopp feltűnnek a fiúk is... ;) és stb.

Felnőttkorban, ha igazi férfiembert neveltünk, akkor nehezebb, mert igenis ott van a vállán, hogy "én vagyok a családfenntartó, én teremtem meg a biztonságot", és nem kell magyarázni, hogy ennek mostanában micsoda őrült munka megfelelni. ... és ha nem, ott az óriási csalódás, ami igen rosszfelé sodorhatja a férfiakat.

2010. febr. 4. 12:23
Tudod milyen sz@r egy szakácsnak munka után főzni?Mégis megteszi mert a gyerek csk ne haljon már éhen, ha én elmegyek mondjuk este dolgozni..
27. caffi (válaszként erre: 24. - Turul)
2010. febr. 4. 12:22

:)

Az én párom egyedül a teregetést nem vállalja az erkélyen:)....gondolom,mert azt más is látja?...és "papucsnak" mondanák:)

2010. febr. 4. 12:21

Mindketten vendéglátásban dolgozunk.Én többnyire éjszaka,vagy délután 4-től hajnalig..a párom meg hol így hol úgy.Én pultos vagyok, ő szakács és mint tudjuk mindenki utálja hazavinni a munkáját... :P

De sosem volt gond, sőt neki nehezebb, mert azért csak ő a családfenntartó

25. caffi (válaszként erre: 23. - Survivor3)
2010. febr. 4. 12:20
:D))))
24. Turul (válaszként erre: 13. - Caffi)
2010. febr. 4. 12:20

Igy igaz. Szerintem a férfiakat ugy nevelték a szüleik, hogy szégyen a nőkneksegiteni.

Az én anyukám, amikor 7 éves voltam (és már volt 2 kisebb testvérem is) nagyon beteg lett. 1 évi hol korházban, hol otthon feküdt. Ez a 60-as évek elején volt. Az anyukám csak rám támazkodhatott, mert az apukám dolgozott, meg még földünk is volt.

Én azt tanultam otthon, hogy a fiuk is képesek sok mindent megcsinálni. 33 éve nősültem és ha a feleségem igényli, akkor segitek neki.

23. survivor3 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2010. febr. 4. 12:20
Egyedül a kiswc szempontjából könnyebb...
22. cel
2010. febr. 4. 12:19
Valóban könnyebb?
2010. febr. 4. 12:18

Nem tűnt fel nekem sem, hogy könnyebb lenne. A férjem nagyon is kiveszi a részét a házi teendőkből is, miután hazajön a munkából.

Ugyan ugy van a gyerekekkel, van, hogy ő megy bevásárolni is.

20. caffi (válaszként erre: 17. - 0ef5da02f3)
2010. febr. 4. 12:17
Hááát a főzés nálunk mindig rám vár....a konyha valahogy nem fekszik a páromnak:).....De másban mindenben besegít....
2010. febr. 4. 12:15

konnyebb?


nem tunt fel :P

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook