Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A feledékenység... fórum

A feledékenység... (beszélgetős fórum)


2010. jan. 28. 13:01
elfelejtettem már megint, hogy otthon hova tettem el a fontos papírocskámat...
2008. nov. 26. 15:10
A baratom szerint...az eletem 50% awal toltom hogy keresem mit hova tettem el...;)) milyen igaza van...sajnos feledekeny vagyok..nem kicsit nagyon....;))
6. doboska.p (válaszként erre: 4. - 0b70c81da0)
2008. nov. 26. 12:15
Ez nagyon jóóóó!!
2008. nov. 25. 23:06
Mi is volt a kérdés? :-))
2008. nov. 25. 21:54

:))

Egyszer kávét akartam főzni (nagyon reggel volt még), víz a kávéfőzőben, rendben, aztán cukrot tettem bele kávé helyett... cukor ki, kiöblít, kávé bele, rendben, aztán csak azt vettem észre, hogy a kávésdobozzal a kezemben állok a tűzhely előtt, és nem tudom, hogy mit csináljak vele... nem találtam a kávéfőzőt, sehol sem volt, pedig végignéztem a konyhában mindent... a kávésdoboz helyén volt a szekrényben :))))

2008. nov. 25. 21:24

Én láttam egyszer egy slusszkulcsot az autó csomagtartójának a zárjában. Kihívtam a rendőröket , megvártam őket (mert azt az autót is nagyon nézte valaki, ezért is tűnt fel nekem), és ők intézkedtek.

De nem vártam meg, elmentem. De a rendőrök megköszönték nekem.

2008. nov. 25. 21:03

Arról mindig tudok mesélni:)


Nem tudjuk a pincénkben tárolni a krumplit, mert túl száraz, anyósomtól hozza a férjem.

Egyszer mondtam neki, hogy elfogyott itthon, holnap főznék.

Másnap kimegyek a garázsba(az autó nem ott van:)),

sehol semmi. Kiderült, hogy a csomagtartóban hagyta a férjem, elfelejtette kivenni előző este.

Biztosan nem fázott egész nap a parkolóban a férjem munkahelyén. Világlátott krumplit kaptam aznap este:)

2008. nov. 25. 20:55

volt már ugy,hogy valami fontosat netán valakinek valamilyét elfelejtettétek és ebből lett a konfliktus???esetleg a zsemetet elfelejtetted a kukába dobni és netalán az autó csomagtartójában landolt???...esetleg a kulcs az autó zárban maradt a belváros kellős közepén???én velem már elő fordúlt,szerencsére észre vettem,de egy pasi már erősen nézegette magának,nem tudni mi volt a cél...vissza adja vagy elcsórja a kocsimat...ez már nem derül ki,szerencsére....

ha volt már vicces vagy kínos sztorid,akor ne habozz,ird meg nekünk...meezy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook